>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
P 254

pablo95

Użytkownik
Będą karteczki w Chorwacji, nie chcę zapeszać ale ładnie chodzą zawodnicy. Wysoki pressing i szybkie odbiory, tu będzie szybka gra. Jak dla mnie Rakitić, Saul, Vrsaljko wszyscy do wykartkowania a nie zdziwię się jak Ramos coś dostanie ;) Oby się nie zmieniło. Także over 3.5 kartki jak dla mnie w grze. Oczywiście nie ma nic pewnego i nigdy nie będzie.
A ja zaczynam mieć wątpliwości. kopią się po nogach, machają rękoma uderzając w twarze, a to co przed chwilą zrobił sędzia to HIT. Roberto fauluje Chorwata a Bułgar odgwizduje rzut sędziowski. HIT xd
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
A ja zaczynam mieć wątpliwości. kopią się po nogach, machają rękoma uderzając w twarze, a to co przed chwilą zrobił sędzia to HIT. Roberto fauluje Chorwata a Bułgar odgwizduje rzut sędziowski. HIT xd
No fakt sędzia tak podchodzi pobłażliwie, bo faule i tempo są, z 1 kartka w pierwszej powinna być. Ale sędziowie lubią dać trochę pograć a potem jak zaczynają sypać kartki to seryjnie. Spotkanie kartkom sprzyja, sędzia trochę wycofany w karach.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jeśli Grecy chcą mć jeszcze jakąkolwiek szansę na awans to potrzebują minimum tego 2-0. Idę tu na o1.5 gola@3 i Dw 1-1@7 licząc na kontre pod koniec
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom