>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dobry mecz w centroamerykanskiej eurolidze. Jak Colon bedzie mial chec to dobre rekordy moga pobic. Graja z druzyna z Gwatemali i rzucili juz im 35 pkt w 7 minut ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
No i wszystko poblokowane xd
Na poczatku dalo sie pograc. Linie na over byly najwieksza 155.5 @ 3.20 a przedzial 191+ @ 13.50 ????

Beka mecz bo wyglada jakby dorosli grali z dziecmi z gimnazjum. Center Gwatemali jest o glowe nizszy niz rozgrywajacy Colonu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 4,4K

oth

Użytkownik
Na poczatku dalo sie pograc. Linie na over byly najwieksza 155.5 @ 3.20 a przedzial 191+ @ 13.50 ????

Beka mecz bo wyglada jakby dorosli grali z dziecmi z gimnazjum. Center Gwatemali jest o glowe nizszy niz rozgrywajacy Colonu ????
Juz można coś dawać, jakaś propozycja?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Juz można coś dawać, jakaś propozycja?
Nie wiem. W drugiej kwarcie Colon w ogole nie biegal. Caly czas chodzonego. Oni jakby biegali i grali pod kosz to w kazdej akcji punkty by robili. A tak to chyba wyszli z zalozenia ze nie beda slabiakow gnebili.
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
Nie wiem. W drugiej kwarcie Colon w ogole nie biegal. Caly czas chodzonego. Oni jakby biegali i grali pod kosz to w kazdej akcji punkty by robili. A tak to chyba wyszli z zalozenia ze nie beda slabiakow gnebili.
Końcowke fajna mieli ale możesz mieć rację xd lepiej odpuścić
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Internacjonal 1,5 1.40
2,5 2
Najlepsza opcja 1,5 bo 2,5 to brazylijska ,ale powinni wtłuc im sporo
Columbia deportes quido dają 1.60 na 2,5 a nie jestem przekonany co do tego meczu ,ale moge sie mylić
dzisiaj tragedja niestety ,brak sił na dalsze myślenie jedynie hokeja mam po 1.60 na 1 z echl
Greenville Swamp Rabbits - Norfolk Admirals 2 1.60
Ten meczyk o 1
a ohl Oven suth atack ponad 2
nhl
Islandersi
Tampa 4,5
Philadelfia 3,5 ,albo 4,5 ale 3,5 bezpieczne
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Po tej serii z 5-0 na 5-7 bałem się że ten cache będzie im (i przy okazji mi) śnił się jeszcze długi czas, szczególnie po wczoraj, na szczęście ogarnęli ???? .
Najlepiej jak każdy na czacie pisał gg( w tym ja) przy sytuacji 5v2 a tu psikus, trzeba było pisać drugi raz gg ????
 
verno 694,6K

verno

Znawca - Hokej
Na nocke dubel
Florida Panthers vs Columbus Blue Jackets
over 5.5
+
Arizona over 2
AKO: @2.75

San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs
over 5.5
@1.75
Dobranoc ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom