>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
dima2015 101

dima2015

Użytkownik
Bellator Ortiz vs Liddell 1 1.33
Do dubelka śmiało można dodawać. Liddel stary, obity, rusza sie jak zombi. Zobaczcie sobie jego treningi na youtube.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
River Plate - Boca Juniors, Both team to score, @2.10
River Plate - Boca Juniors, 2 over 1.5 goli, @4.00
Jak widzę over 8.5 kartek po @1.69 to normalnie śmiech na sali tak samo jak czerwona kartka za @1.80 - niezłe jaja. Niech się tną. Będzie luzniej na boisku.
A czy to czasem troche nie nadmuchiwanie balonika? ( Na Kartki)
W pierwszym meczu zagralem Both team to score i over 1.5 goli River. Siadło pięknie. Dziś liczę na Both team to score oraz over 1.5 goli Boca Juniors. Kursy podobne do tych z pierwszego meczu myślę że warto probowac. Jak coś nie tak będzie to korekta live lub coś innego zagramy. GL.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Po tej zadymie przed meczem Copa Libertadores to chyba River Plate do gry (o ile mecz się odbędzie)
River Plate @2.07 Betsyf
Grubo grubo w sensie odwalają

Jak ktoś nie wie o co chodzi:
https://www.google.co.uk/amp/www.sport.pl/pilka/7,64946,24208574,rewanz-river-plate-boca-juniors-opozniony-kibice-wybili-szyby.amp

Mecz ma się rozpocząć o 23:15.
edit
Tymbardziej polecam swoje typy, można odbierać tę sytuację na dwie strony - ja myślę że podziała na chłopaków mobilizująco.
:beer::smoke::smoke::beer:
W Miami &quot;śnieg&quot; pada całym rokiem ...
Sarenka wzywa :angel: :wasntme:
Dobrego meczyska kto grał
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Łysy podobno grozi dyskwalifikacją Boca.. Mafia..
Niby za co? Boca bedzie mialo teraz flashbacki w zamachu bombowego na autokar Borussii.
Raczej River powinni bac sie valkovera.

Zreszta, jakim trzeba byc kartoflem by nienawidzic innych ludzi za barwy klubowe ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom