>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NHL-1:00
pitsburg 4,5 1.30
czicago 4,5 1.40
ako-1.82
Nhl na overki umnie w expie brak czicago na gole ,ale się wkurzyłem bo chciałem pograć takie 2 mecze ,a tylko dałem Pitsburgi 3,5 i 4,5 over 3,5 grubas 4,5 średnio
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
No to daje na North na 3 mapie, sa w gazie. Dust2 to bardzo randomowa mapa a kurs wyzszy. Ladnie North gniecie Mibr na inferno!
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ CANADA QMJHL START -00:00 JEST TEN MECZ U RUSKA BUKMACHERA BET CITY
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 2 1.50
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix -1 2 1.70
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 1 tercja over 1,5 1.50
san dog 1-0 po 1 tercji ⛔
1 tercje są do kitu na ta lige lepsze są w ohl i whl
Chyba bedzie porażka coś czuje ,z tą ligą to są problemy ,w tamtym roku była super ,dali zarabiać a w tym lipa :sweat: ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HOKEJ CANADA QMJHL START -00:00 JEST TEN MECZ U RUSKA BUKMACHERA BET CITY
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 2 1.50
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix -1 2 1.70
Saint John Sea Dogs - Sherbrooke Phoenix 1 tercja over 1,5 1.50
2-4 ✅
1 tercja 1-0 ⛔
Jest nieźle :bow:
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Juarez - Dorados 1pol over 0,5 @2.5 nie za mocno, gospodarze musza gonic i im sie spieszy ale czesto pozno strzelaja gola takze ostroznie
e; dosc sporo miejsca na bosiku, goscie maja okazje do kontry
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
NHL-1:00
pitsburg 4,5 1.30
czicago 4,5 1.40
ako-1.82
Nhl na overki umnie w expie brak czicago na gole ,ale się wkurzyłem bo chciałem pograć takie 2 mecze ,a tylko dałem Pitsburgi 3,5 i 4,5 over 3,5 grubas 4,5 średnio
✅
Ako pięknie pykło kurna ale jestem zły bo umnie nie było czicago na gole a miałem grubo zagrać a tak tylko Pingwiny pograłem 3,5 i 4,5 i pomalutku do przodu jade z koksem ???? :p:victory: porażki umnie a potem wygrane w pięknym stylu ako ponad 2 weszło z koszykówek jest naprawde dobrze po tej nieszczesnej siatce Francuskiej ,BRAZYLIA DAŁA ZAROBIĆ PARE ZŁ niecały tysiąc pitsburgi 500
Miłej niedzieli życzę jak wstane gramy hokeja i siatkówki tasiemki po góra 200zł niema co szaleć dużo tracisz ,a mało zysku ,w nerwach dałem kosza i sie opłaciło ako ponad 2 weszło ,ale nie wiem czy wejdzie AHL na gole za sporo dałem
Trzymajcie sie wszyscy Przyjaciele :bow:????:]
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Juarez - Dorados 1pol over 0,5 @2.5 nie za mocno, gospodarze musza gonic i im sie spieszy ale czesto pozno strzelaja gola takze ostroznie
e; dosc sporo miejsca na bosiku, goscie maja okazje do kontry
✅
Sprobujmy jeszcze takiego tripla a pozniej moze cos jeszcze live na 2 polowe w meksyku
Ind. del Valle - Barcelona o 1,5
Pachuca o1,5
Juarez o 1,5
@3.9
Pachuca wygrywajac zapewnia sobie play offy a jest to ost. kolejka
Juarez dalej musi gonic, w sezonie zasadniczym u siebie kosili az milo
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
✅
Sprobujmy jeszcze takiego tripla a pozniej moze cos jeszcze live na 2 polowe w meksyku
Ind. del Valle - Barcelona o 1,5
Pachuca o1,5
Juarez o 1,5
@3.9
Pachuca wygrywajac zapewnia sobie play offy a jest to ost. kolejka
Juarez dalej musi gonic, w sezonie zasadniczym u siebie kosili az milo
⛔
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Real Potosi - Destroyers, Both team to score, 2.00, Lvbet, 0;0 w 27 minucie
Po mojemu to w Bolivii rozdają prezenty. Warto próbować
✅
Był Mikołaj były prezenty
:gift::gift::gift:
????

Mam nadzieję że Both team to score pograli w Bolivii jak pisałem bo rozdają tam kaskę.
Zagrali pod lamaka, over 2.5 goli można grać w przerwie myślę że również @1.80. Priorytet to Both team to score który powinni ogarnąć w pierwszych 15 minutach drugiej połowy. Over tak samo do zrobienia. Podobny mecz zakończył się wynikiem 5:2 a w przerwie 1:2 było ( sytuacji również zatrzęsienie dla gospodarzy a skuteczność w pierwszej taka jaką zaplanowali...). Czy będzie win Real Potosi? Nie wiem. Wiem że to Bolivia i wcale się nie zdziwię jak będzie over 3.5 goli na koniec lub 4.5 - więc o czym tu pisać. Kto pograł Both team to score powinien być spokojny.
Tutaj już nie tak pewnie aczkolwiek ze sporymi szansami myślę.
Libertad Asuncion - Olimpia, 1 over 1.5 goli, @2.70, 0:0 w 9 minucie
✅
3:2
????
Tak jak pisałem - chłopacy grali pod lamaka. Ponad 25 strzałów w pierwszej polowie i nie mogli niby wpakować gola (marnowali !!!!) po czym goście robią to bez problemu w 45 minucie i 0:1. Nie tak dawno była podobna sytuacja i podobna &quot;nieskuteczność&quot; (do przerwy 1:2 a końcowy 5:2 dla Potosi).
Tym razem 0:1 do przerwy a końcowy wynik
3:2 dla Potosi. Łamak, overy - czego chcieć więcej? Dla mnie elegancko. Paragwaj na ⛔ niestety. Do następnego. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Perth Glory - Central Coast Marines, 2 over 1.5 goli, @2.80, 1:1 w przerwie, Unibet
Zdaje sobie sprawę, że może być trudno ale taki kurs kusi - jest warty ryzyka według mnie. Both team to score nie zdążyłem wstawić. GL

edit
✅
Dzień dobry Panowie tak w ogóle
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom