>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kusi mnie dziś mocno wejść w Toronto i Kaczki, co myślisz ?
Przeczytałem na szybko że pytasz o Toruń ???? haha jeżeli chodzi o NHL to ja specem nie jestem, ale gram tą ligę. Tam pada sporo niespodzianek a ja często takich wyszukuje. Raczej idę w overy. Blackhawks dostają sporo i teraz kolejna seria, ale jak już miałbym w coś iść to w over. A co do Toronto to kurs na nich to 1,37, więc ja czegoś takiego nie gram. Do tego Philla jest na tyle nieobliczalna, że lepiej wyszukać czegoś innego. Teoretycznie po porażce powinni dać radę, ale granie takiego czegoś się nie opłaca.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Przeczytałem na szybko że pytasz o Toruń ???? haha jeżeli chodzi o NHL to ja specem nie jestem, ale gram tą ligę. Tam pada sporo niespodzianek a ja często takich wyszukuje. Raczej idę w overy. Blackhawks dostają sporo i teraz kolejna seria, ale jak już miałbym w coś iść to w over. A co do Toronto to kurs na nich to 1,37, więc ja czegoś takiego nie gram. Do tego Philla jest na tyle nieobliczalna, że lepiej wyszukać czegoś innego. Teoretycznie po porażce powinni dać radę, ale granie takiego czegoś się nie opłaca.
a kaczki ? u siebie Detroit chyba spokojnie, nawet z jakimś hc?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
a kaczki ? u siebie Detroit chyba spokojnie, nawet z jakimś hc?
Tak się zastanawiałem o co Ci chodzi i już wiem ???? pytasz o Milwaukee Bucks nie Ducks :p to są jelenie jak coś czy tam daniele. Cały czas myślałem, że pytasz o Anaheim w NHL... ???? no ale dobra skoro lubisz takie kursy to Bucks to powinni wziąć. Nawet pomimo tego, że grają mocno w kratkę to u siebie trzeba wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przedłużamy zbiórkę o jeden dzień, do końca 06.12!!!
To świetny dzień na sprawienie komuś mikołajkowej paczki wraz z nami ????
Więcej szczegółów TU lub u mnie na PW.
Nie bądź bierny i wesprzyj akcję prowadzoną przez nasze forum.
 
verno 681,2K

verno

Znawca - Hokej
Tak się zastanawiałem o co Ci chodzi i już wiem ???? pytasz o Milwaukee Bucks nie Ducks :p to są jelenie jak coś czy tam daniele. Cały czas myślałem, że pytasz o Anaheim w NHL... ???? no ale dobra skoro lubisz takie kursy to Bucks to powinni wziąć. Nawet pomimo tego, że grają mocno w kratkę to u siebie trzeba wygrywać.
Dzięki że to ogarnąłeś bo tak myślę o czym wy piszecie i szukam tych meczów parę dni w przód i lekkie fucklogic ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom