>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Takie mam pytanie co do meczu Manchester vs Arsenal bo mam w Etoto Plus dwie ciekawe kombinacje. Pierwsza to obie strzelą i każdy zespół będzie miał minimum 4 rzuty rożne po kursie 2,6 oraz w każdej połowie co najmniej zostaną pokazane 2 kartki po kursie 2,4. Jest jeszcze coś mocnego po kursie 6 Obama i Lukaku strzelą bramke. Ktoś coś jakieś pomysły? ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Takie mam pytanie co do meczu Manchester vs Arsenal bo mam w Etoto Plus dwie ciekawe kombinacje. Pierwsza to obie strzelą i każdy zespół będzie miał minimum 4 rzuty rożne po kursie 2,6 oraz w każdej połowie co najmniej zostaną pokazane 2 kartki po kursie 2,4. Jest jeszcze coś mocnego po kursie 6 Obama i Lukaku strzelą bramke. Ktoś coś jakieś pomysły? ????
Lukaku zaczyna na ławce więc potencjalnie mniej czasu na coś takiego, a jak go wpuści to pewnie jak będzie gonić wynik czyli najwcześniej po przerwie albo w okolicy 60-70 minuty. No chyba, że Rashford szybciej złapie kontuzję ale wątpię. Także ten drugi zakład by dla mnie odpadał z tego powodu.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ezerzeme Rezekne w polowie 3 kwarty przegrywalo 16 pkt i juz ponad 7 na nich bylo a tu koncowka meczu i juz prowadza ????
Jak tej Lotwy nie lubic.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Przy obstawianiu meczu Manchester Arsenal na to wydarzenie Unibet daje nam 50% więcej wygranej max stawka 115zl.
Zakład oczywiście musi być zagrany na live
Arsenal x2 @1.6
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zero Time Aragona u20 handi -10.5 @ 2.90 ✅ oraz 21+ @ 9.00 ⛔
Gospodarze bilans 0-4 i srednia rzuconych/straconych 40-81...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Cały dzień chodzą za mną Wilki, kiedyś się przełamać muszą, na pewno motywacja 200% i tutaj autobusu od 0:0 nie będzie na pewno plus masówka na Chelsea...spróbuję aby później nie żałować.
Wolves 1X @ 2,35
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Cały dzień chodzą za mną Wilki, kiedyś się przełamać muszą, na pewno motywacja 200% i tutaj autobusu od 0:0 nie będzie na pewno plus masówka na Chelsea...spróbuję aby później nie żałować.
Wolves 1X @ 2,35
Ja myślę, że Chelsea to pewnie dziś bierze, są za bardzo rozpędzeni i za bardzo w formie, żeby to dziś puścić. Pobieram pewnie Chelsea win po @1.75. Bardziej upatrywałbym dziś niespodzianki w meczu Tottenhamu ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ja myślę, że Chelsea to pewnie dziś bierze, są za bardzo rozpędzeni i za bardzo w formie, żeby to dziś puścić. Pobieram pewnie Chelsea win po @1.75
Już w sobotę Man City do nich przyjeżdża, ja wiem czy za wszelką cenę pojadą w środku tygodnia? Jasne, szala po ich stronie ale Wolves mi napsuło krwi już np. przeciwko takiemu Arsenalowi.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Ja myślę, że Chelsea to pewnie dziś bierze, są za bardzo rozpędzeni i za bardzo w formie, żeby to dziś puścić. Pobieram pewnie Chelsea win po @1.75
i właśnie to są miny, są bardzo rozpędzeni i w mego formie, to 1,8 nie jest przypadkiem, najczęściej właśnie w takich momentach warto grać przeciwko tym bardziej, że wyjazd trudny a Wilki na papierze to nie Cardiff czy inne Hude, a za kilka dni przyjeżdża Gaurdiola po 3 punkty, ale zobaczymy, to tylko moje przeczucie, broń boże nie zachęcam.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Już w sobotę Man City do nich przyjeżdża, ja wiem czy za wszelką cenę pojadą w środku tygodnia? Jasne, szala po ich stronie ale Wolves mi napsuło krwi już np. przeciwko takiemu Arsenalowi.
Trochę nie rozumiem tego rozumowania. Mają odpuszczać mecz ze słabszym przeciwnikiem żeby skupić się na meczu z lepszym? Chyba właśnie teraz przez ich głowy musi przechodzić, że muszą to wygrać, bo w sobotę o punkty będzie bardzo trudno
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Tottenham over 6.5 rogów
Leicester over 4.5 rogów
Arsenal z remisem
@4.85 delikatny tripelek
Auba strzeli na 1-0 i Arsenal wygra 2-1 @51
Panie Gazowana Śmietana ja też widzę dzisiaj Wilki ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Trochę nie rozumiem tego rozumowania. Mają odpuszczać mecz ze słabszym przeciwnikiem żeby skupić się na meczu z lepszym? Chyba właśnie teraz przez ich głowy musi przechodzić, że muszą to wygrać, bo w sobotę o punkty będzie bardzo trudno
Nie napisałem o odpuszczeniu, ale myślę, że już priorytetyzują sobotę bo tak to bywa. Trzeba spojrzeć też na Wolves w tym równaniu, bo to nie tło i bym powiedział, że jedna z ciekawszych drużyn w PL. Może być tak, że Chelsea to łyknie 5:0 i też mnie to nie zdziwi. Mi tylko chodzi o to, że to nie takie pewne, że Chelsea wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom