>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
nadąża, tu ich nie złapiesz
Cygani jaki doping ???? )
Szło zdązyć teraz na Norge ????
Zrzuca kurs - kuma , ale lini nie rusza ani nie zawiesza ???? teraz z 1,8.. na 1,60 bodaj
Norweżki wcale źle nie graja - ale Cyganki maja dzień konia - selekcja rzutów i skutecznośc kosmiczny poziom
Ale masz racje , łapanie czegokolwiek na tym meczu to strata czasu - lepiej się przesiąść na Hiszpanie ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wy serio myslicie, ze to czlowiek zmienia kursy/linie w meczu live?
Zmienia maszyna czyli komputer jak wolisz , ale to co dzieje się na boisku ktoś musi przecież wpisywac - komputer nie czyta obrazu ????
No i nie wszystkie firmy bookmacherskie korzystają z tego samego dostawcy live jak zapewne wiesz ????
Dodatkowo wielu bookmacherów ma swoje dodatkowe opcje ...które też ogarnia człowieczek (często robiący dwa livy nawet jednocześnie)
Kiedyś u nas w Krakowie chłopaki to robili dla 365
Wcześniej na Łotwie czy Estoni - już nie pamiętam
Ale precyzując Twoje pytanie - Livy robi człowiek - komputer zmienia kursy , linie itd
Betsonowi to się nawet w Lidze Europy zdażyło zamulić i mozna było zagrać - &quot;Padnie gol&quot; - gdy juz widziałem piłkę w siatce wcale nie siedząc na trybunach ???? ))) wiesz chłopakom czasem chce się srac albo dupa zadzwoni : ???? ))))
A limity na to były wtedy potężne - ale już na drugim kompie gdzie miałem betsafe ustawione nie udało mi się niestety zdązyć ???? czyli o około 8 sek zamulili bo tyle trwało przyjmowanie zakładu
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czlowiek obslugujacy wynik na trybunach zmienia tylko wynik i ew. blokuje kursy. Nie ma nic do gadania w sprawie kursow a Ty panie Brzechwa od kilku dni tutaj piszesz o jakims tajemniczym typie, ktory zasypia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Pięknie się kartkują w Manchesterze, uwielbiam karteczki ???? Tam będzie ich jeszcze kilka, wszedł Lichsteiner a ten pan jest za wolny jak na standardy PL, polecam się przyjrzeć.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Czlowiek obslugujacy wynik na trybunach zmienia tylko wynik i ew. blokuje kursy. Nie ma nic do gadania w sprawie kursow a Ty panie Brzechwa od kilku dni tutaj piszesz o jakims tajemniczym typie, ktory zasypia...
Oglądasz NBA z tego co kumam ?
Masz - to własnie sprzed 3 dni


Booker już był w szatni a ja dalej cisnąłem under na jego punkty
Gramy tez obaj w tym samym booku , gdzie wczoraj z wyprzedzeniem 2 minutowym mogłem Ci podawać co się stanie ????
Nawet skany zakładów mogę Ci wkleic jak masz wątpliwości ????
W tym samym meczu co Boker mam jeszcze za kilka tys pogranego Kuzme - typ nie zmieniał lini po 2, 3, 2+2 - a potem jak skumał robił to po 1pkt
Żebyś nie miał wątpliwości co do tego , że to indywidualny człowiek decyduje - to Ruscy od razu zablokowali ta linie . A typ na trybunach to bajka ???? jest to w 90% teraz urządzenie podłączone do tego co wbija sedzia techniczny lub sędzia stołkowy w tenisie itd -= to idzie do firmy robiącej live dla booków i tak to mniej wiecej wygląda
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Torreira na celowniku powinien dostać czerwoną przed chwilą. Guenduzi również blisko kartki. Rojo jeśli zostanie to blisko czerwonej. Lichsteiner to pewniak. Herrera i jeśli wejdzie Fellaini. Także kilku jeszcze jest do kartek. A najlepiej jak ktoś trafi. Będzie jeszcze bardziej gorąco.
W ostatniej chwili zagrałem zawodników na kartki i już Mustafi po 3.25 i Matic po kursie 5,5 trafiony.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Torreira na celowniku powinien dostać czerwoną przed chwilą. Guenduzi również blisko kartki. Rojo jeśli zostanie to blisko czerwonej. Lichsteiner to pewniak. Herrera i jeśli wejdzie Fellaini. Także kilku jeszcze jest do kartek. A najlepiej jak ktoś trafi. Będzie jeszcze bardziej gorąco.
Zdecydowanie jestem na tak, szczególnie Torreira, nie wiem jak się uchował od żółtej, jeżeli nie zmienią środka pola w drugiej połowie to tego pana warto pograć. Lichsteiner przy takim klimacie meczu i byciu &quot;wolnym na szybkość&quot; tez ma szansę na kartkę. Do tego jest tam mokro i się ślizgają pany ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dla mnie mozesz grac nawet za miliony (w unibecie ???? )
Kto ma mozg ten wie jaki z Ciebie Brzechwa.
Sieć pozwala na pełną anonimowiść , więc oczywiście mogę być tylko &quot;Brzechwą&quot; a Ty np &quot;Tomaszem Apostołem&quot; - kto wie ....tu wszystko jest mozliwe ????
Ale możemy się umówić , skoro jesteś pewny tego co piszesz, że masz racje (nic nie ryzykujesz, więc na bank wyjdę na idiotę tylko) - że np ....nie wiem może ludzie wybiorą jakiś challenge dla Ciebie - jesli będe prorokiem w jakiejś dyscyplinie ze 100% skutecznością ?
Od razu zapowiadam , że będzie to dla mnie bułka z masłem - na mocno polimitowanym rynku
Ale wtedy będziesz musiał ....skoro okaże się , że nie jestem idiotą zrobić coś naprawdę grubego
Co tam - przyjmujesz wyzwanie ? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom