>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Pisał ktoś z was kiedyś do Skrilla przez tą zakładkę: &quot;Moje sprawy&quot; długo się czeka na odpowiedź? bo kurde zrobiłem depo na Skrilla przez Trustly i kasa z konta poszła, a na Skrillu nic nie ma ... . Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
e:
Sorry przez Rapida robiłem depo, nie przez Tustly.
 
K 0

kropson1988

Gość
Pisał ktoś z was kiedyś do Skrilla przez tą zakładkę: &quot;Moje sprawy&quot; długo się czeka na odpowiedź? bo kurde zrobiłem depo na Skrilla przez Trustly i kasa z konta poszła, a na Skrillu nic nie ma ... . Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
e:
Sorry przez Rapida robiłem depo, nie przez Tustly.
Ja wlasnie doslownie zrobilem przelew przez ta sama opcje jakies 15 minut temu i wszystko ok . Kurcze nie wiem ile sie czeka nigdy nie potrzebowalem pomocy od nich i nie pisalem . Chcialem tylko Ci napisac , że u mnie wszystko ok bylo .
A tak z innej strony ma ktos poratowac streamem do Uraloczki z KAzaniem to jest Liga Mistrzyn siatkowka ?
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
over 9,5 rr 2,75 w KMŚ Esperance Tunis - Guadalajara
Branislav Ivanović oraz Martin Skrtel znajdują się na liście życzeń Barcelony – informuje katalońska rozgłośnia radiowa RAC1
:cwl:
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Pisał ktoś z was kiedyś do Skrilla przez tą zakładkę: &quot;Moje sprawy&quot; długo się czeka na odpowiedź? bo kurde zrobiłem depo na Skrilla przez Trustly i kasa z konta poszła, a na Skrillu nic nie ma ... . Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
e:
Sorry przez Rapida robiłem depo, nie przez Tustly.
Nie wiem , czy jest jeszcze aktualny ale powinien byc :
+48 22 1288257 dzwoń - wszystko bez problemu załatwisz
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
skyrimka kiedyś dzwoniłem z samego rana i odebrali od razu, ale pamiętam, że mnie skasowali za połączenie niemiłosiernie, ale to było ładne 2-3 lata temu. Wiem, że ch... pomogłem, ale z doświadczenia wiem, że do takich instytucji najlepiej z samego rańca dzwonić
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Obejrzałem właśnie mecz lm uraloczka z kazaniem.
Dynamo prowadziło 2:0 I wydawało się że pewnie wezmą mecz. W 3 secie kazań z 2:0 dostał run na 7:17. W 4 secie prowadziły 12:6 I też przegrały na przewagi a tb to się kazań całkowicie posypał i nie potrafiły piłki przyjąć i przegrały do 5. Długo się wahalem nad graniem kazania Ale smierdzial mi ten kurs na kilometr. Gdyby to była mocna ekipa to kurs byłby maks 1,3.
Podtrzymuje to co pisałem przed i po 1 kolejce że kazań i Moskwa to już nie są te wielkie ekipy co 2-3 lata temu gdzie mogły się bić nawet o wygraną w całych rozgrywkach i nie odegraja żadnych znaczących ról w tej edycji. Ekipy z Włoch czy Turcji dużo mocniejsze. A granie na kazań bo to wielka marka mija się z celem.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na dzisiejszą Bundesligę proponuję i gram:
⚽ Hertha Berlin - Augsburg - Augsburg over 1.5 ŻK
⚽ Dusseldorf - Borussia Dortmund - Dusseldorf over 1.5 ŻK
ako @2.52
Obydwa mecze zapowiadają się na mecze walki. Sędziowie nie stronią od kartek, raczej połowa stawki jeżeli chodzi o kartkowanie. Drużyna z Augsburga szósta pod względem żółtek natomiast jest pierwsza pod względem fauli na mecz (14.2) także będą raczej okazje do złapania tych kar. W Dusselforfie przyjeżdża lider, który będzie chciał utrzymać pozycję, natomiast gospodarze będą bronić się przed strefą spadkową - zakładam zatem, że będą walczyć o swoje a skoro odstają jakościowo, to będą grali zwyczajnie ostrzej. Dusseldorf jest piąty pod względem fauli na mecz (12.9) i czwarty jeżeli chodzi o kartki na mecz. Ja biorę i polecam.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Pardugava-Valmiera
Under 132.5 @ 3.50 ⛔ 1xbet
67 na druga polowe. Liga overowa. W pierwszym meczu miedzy tymi ekipami bylo 106-78 wiec...
Ale dzisiaj Pardugava gra bez swoich 5 najlepszych zawodnikow. Ta piatka w tamtym meczu rzucila... 87 ze 106 pkt druzyny.
Dodatkowo u gosci najlepszy zawodnik zlapal 4 faule do HT i pewnie duzo nie pogra.
65 do HT rzucili ale z gry to tam nedza straszna. Pardugava nabila sporo tylko dlatego, ze mieli duzo rzutow wolnych i (o dziwo) trafiali.

W 4 kwarcie chyba im zamienili pilki na tenisowe.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Borussia M over 2.5 gola 2.25
BvB win 1.50
Hertha/X 1.38
Stuttgart/X 2.20
Caen X 3.30
Lustenau 1 1.50
Chaumont - Friedrichshafen over 176.5 1.55
Milan over 5.5 korka 1.76
Dziś sie troche pobawie, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom