>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - heroic:
Heroic wygra @4.1
Heroic 2 mapa @3.05
Heroic wygra 2:0 @11.25
Wiem że heroic ma swoje problemy, dopiero zawodnika dodali nowego, ale navi dopiero zaczyna ten sezon. 45 dni bez oficjalnego meczu. Zalowalbym gdybym nie spróbował. (I tak wiem ze ostatni rok największe sukcesy mieli wlasnie na początku sezonu, ale to jest dosłownie początek początek ???? )
✅
✅
⛔
Bang bang
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Skoro wszedzie sa ustawki to jaki jest sens grania u bukow, gdzie tu nikt na forum nie ma info z pierwszej reki? Mi sie wydaje po prostu, ze ludzie zwalaja wine za porazke &quot;bo tam byl walek&quot; bo im latwiej to zrozumiec i przyjac do wiadomosci niz to ze dali hujowy typ/ sie nie znaja.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Skoro wszedzie sa ustawki to jaki jest sens grania u bukow, gdzie tu nikt na forum nie ma info z pierwszej reki? Mi sie wydaje po prostu, ze ludzie zwalaja wine za porazke &quot;bo tam byl walek&quot; bo im latwiej to zrozumiec i przyjac do wiadomosci niz to ze dali hujowy typ/ sie nie znaja.
Są ustawki w tenisie Troicki ze swoją dyskwalifikacja jest najlepszym przykładem tam gdzie kreci się gruba kasa nigdy nie będzie czysto
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Skoro wszedzie sa ustawki to jaki jest sens grania u bukow, gdzie tu nikt na forum nie ma info z pierwszej reki? Mi sie wydaje po prostu, ze ludzie zwalaja wine za porazke &quot;bo tam byl walek&quot; bo im latwiej to zrozumiec i przyjac do wiadomosci niz to ze dali hujowy typ/ sie nie znaja.
Skoro lepszy gracz, który posiada BARDZO DOBRY serwis, wygrywa łatwo 4-0 a przegrywa 5-7 w kraju postkomunistycznym, gdzie łapówki są pewnie cały czas na porządku dziennym to ciężko to zrozumieć w sposób, który ty podałeś.
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
Skoro wszedzie sa ustawki to jaki jest sens grania u bukow, gdzie tu nikt na forum nie ma info z pierwszej reki? Mi sie wydaje po prostu, ze ludzie zwalaja wine za porazke &quot;bo tam byl walek&quot; bo im latwiej to zrozumiec i przyjac do wiadomosci niz to ze dali hujowy typ/ sie nie znaja.
Polać mu.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Skoro lepszy gracz, który posiada BARDZO DOBRY serwis, wygrywa łatwo 4-0 a przegrywa 5-7 w kraju postkomunistycznym, gdzie łapówki są pewnie cały czas na porządku dziennym to ciężko to zrozumieć w sposób, który ty podałeś.
Wiadomo, w kobiecym tenisie takie cos to na porzadku dziennym wiec czasem i w meskim tenisie sie to moze zdarzyc.
Fakt wyglada to troche dziwnie, ale Gruzin tez nigdy z dobrej psychy nie słynął - pamietam jak z Jarry oddal 6-0 aby wygrac trzeci ;)
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
poemat po części racja, jednak uważasz, że nie ma wałków? w tenisie jest ich dużo. To samo siatka u facetów gdzie nagle odrabiają dużą stratę punktową.
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Eczacibasi wygrywa seta w LM 25:7 ze stanu 3:3 i to grajac na pol rezerwowym skladem. Takze under finek juz na luzie powinien wejsc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom