>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Stało się to, że sędzia podjął złą decyzję, co skutkowało punktem dla kitajca, a nie powtórką punktu jak być powinno. Nie zmienia to postaci rzeczy, że Busta po dyskusji z sędzią się zagotował i przegrał ten mecz sam ze sobą. Już pomijając jego żałosne zachowanie pod koniec gdy nawet ręki przy siatce nie mógł podać jak człowiek, tylko już przy torbie..
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Busta@ 2.8
Pouille @ 1.87
⛔ Busta brakło kontry przy 2/0 i przelamaniu w trzecim secie. A ten sędzia przy 8/5 to już nie komentuję, gość usnął na stołku
✅ Pouille
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Na miejscu Pabla zrobiłbym to samo wydarl mordę na sędziów i powiedział co o nich myślę bez dwóch zdań Pablo został wydymany i na 99 % ta sytuacja odbiła się na wyniku że stanu 5-8 na 10-8.
Tymbardziej Kei widać było po zachowaniu, że nie pokazywał radości po `wygranym` meczu.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Tzn. z jednej strony to prawda, że sędzia przysnął, ale z drugiej strony Nishikoriemu się należał ten punkt i nawet gdyby sędzia nie zawołał &quot;out&quot; to Nishikori i tak ten punkt by zdobył, bo trafił w kort. Busta sam sobie winny że mu łeb tak się zagotował, powinien to wygrać, grał lepiej.
Medvedev +6.5g @ 1.4
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Na miejscu Pabla zrobiłbym to samo wydarl mordę na sędziów i powiedział co o nich myślę bez dwóch zdań Pablo został wydymany i na 99 % ta sytuacja odbiła się na wyniku że stanu 5-8 na 10-8.
Tymbardziej Kei widać było po zachowaniu, że nie pokazywał radości po `wygranym` meczu.
A ja się z Tobą nie zgodzę, owszem emocje były bardzo duże i moment kulminacyjny meczu ale prawda jest taka, że nie miał żadnych szans na zareagowanie tutaj i zwykle tenisowe fair play tutaj było zasadne przyznać punkt Japończykowi. Nie dziwię mu się, że się wściekł bo latał jak szalony przez 5h ale obiektywnie uważam decyzję sędziego za zasadną (nic tu nie grałem)
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Tzn. z jednej strony to prawda, że sędzia przysnął, ale z drugiej strony Nishikoriemu się należał ten punkt i nawet gdyby sędzia nie zawołał &quot;out&quot; to Nishikori i tak ten punkt by zdobył, bo trafił w kort. Busta sam sobie winny że mu łeb tak się zagotował, powinien to wygrać, grał lepiej.
Medvedev +6.5g @ 1.4
Przepis jest przepis, nie ma, że się komuś nalezalo czy nie należało! Drukarz powinien wezwać chociaż liniowego by wyjaśnić sytuację. To byl ST po kilku godzinach orki, prawie kazdy by się zagotowal
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Na miejscu Pabla zrobiłbym to samo wydarl mordę na sędziów i powiedział co o nich myślę bez dwóch zdań Pablo został wydymany i na 99 % ta sytuacja odbiła się na wyniku że stanu 5-8 na 10-8.
Tymbardziej Kei widać było po zachowaniu, że nie pokazywał radości po `wygranym` meczu.
Ja uważam,że jakiej decyzji by sędzia nie podjął w tej sytuacji to ktoś by był pokrzywdzony. Akcja tak czy tak byłaby wygrana przez Japończyka nawet gdyby nie było wywołanego autu. Taka decyzja należy wyłącznie do arbitra i z obu by się wytłumaczył ale postąpił zgodnie z duchem sportu. Gdyby kazał powtórzyć akcje przez wywołanie autu przez sędziego liniowego Nishikori zostałby obrabowany z punktu. Na nikogo nie grałem, oceniam to obiektywnie.
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
A ja się z Tobą nie zgodzę, owszem emocje były bardzo duże i moment kulminacyjny meczu ale prawda jest taka, że nie miał żadnych szans na zareagowanie tutaj i zwykle tenisowe fair play tutaj było zasadne przyznać punkt Japończykowi. Nie dziwię mu się, że się wściekł bo latał jak szalony przez 5h ale obiektywnie uważam decyzję sędziego za zasadną (nic tu nie grałem)
Właśnie przy tenisowym fair play powinna zostać akcja powtórzona a nie przyznany punkt dla Kitajca. Zdania będą różne jak i do całej sytuacji, ja również nie grałem nic w meczu ale próbuję zrozumieć wyraz frustracji ze strony Pabla.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Prawda jest taka, że Pablo przegrał sam ze sobą ten mecz, i to dwukrotnie. Tymczasem u Djokovica nieciekawie, wywalił się, zaczął gotować, zaraz rusek go połamie
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ludzie sędzia wywołał aut to Busta się zatrzymał, przed uderzeniem Japońca, to jest duch sportu?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Co tam się stało u Kitajca? Opisze ktoś w skrócie? Albo jakaś powtóreczka
Piłka po rozpaczliwej obronie Hiszpana przeleciała tuż za siatkę przy stołku sędziego, liniowy wywołał aut. Nishikori był juz przy piłce i pewnie skończył, co było formalnością.Hiszpan był daleko poza zasięgiem piłki i poruszał się w przeciwnym kierunku. Nie miałby szans jej nawet dotknąć.Sprawdził piłkę i okazało się,że była dobra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom