>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Tb u I
A czy Ty nie czujesz masy ironii z mojej strony ? Naprawdę sądzisz, że to wszystko jest tak traktowane przeze mnie 1:1 ? Brak wyczucia i większego dystansu mnie poraża. Nie uważam się też żadnego speca. Czasem mam wyczucie, czasem nie. Obrażanie przychodzi tak łatwo, że ręce czasem opadają.
Ja to widzę tak. Jeśli typ o którym pisałeś &quot; stawiać domy, wyjaśniony&quot;itp.wejdzie to stawiasz plusa i zapominasz. Ale, jak się pomylisz to wtedy tłumaczysz się dystansem i masą ironii. To że polecasz typ w ten sposób, to mnie tylko odpycha. Nie gram typów do których ktoś zachęca w ten sposób, chyba że na odwrót bo czesto tak sie to kończy. Podaje tu typy, ale raz mi się zdarzyło coś polecać.Nie weszło więc przeprosiłem i więcej tego nie zrobiłem. Także osobiscie leje na takie wpisy, ale to może wprowadzać w błąd.
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Ten dziadek Ivo bez serwisu byłby nikim, miałem nadzieję, że jakąkolwiek piłkę umie odbić przy serwisie Granollers&#39;a ale cóż ???? Pseudo tenis, nie da się tego typa oglądać ehh
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W punkt. To że Ty nic nie stawiasz nie oznacza, że inni nie grają. Ja nie wyczułem ironii i gdybym nie znał twoich wcześniejszych wypowiedzi zastanawiałbym się nad graniem. Nie chcę zepsuć nikomu humoru, ale ranga VIP Forum zwyczajnie wprowadza w błąd.
Ogólnie na tym forum rangi mocno wprowadzają w błąd ????
Zarówno forum VIP jak i znawcy (w wielu przypadkach generujący wielkie minusy)
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Ogólnie na tym forum rangi mocno wprowadzają w błąd ????
Zarówno forum VIP jak i znawcy (w wielu przypadkach generujący wielkie minusy)
A kto to tymi rangami dzieli?? Zrobić ranking pkt i okaze się jak to będzie wyglądało
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HAMMARBY IF HF - AIK 1 1.70
HAMMARBY IF HF - AIK połowa 1 1.90
HAMMARBY IF HF - AIK -1,5 1 2.10
Odemnie ręczna na 19:00
Powodzenia ja grubasa zagrałem w ziemniaku
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dr Ivo jak zwykle wyzywany na forumku po przegranym secie, a tutaj się już recepta pisze dla kolejnego pacjenta ????
btw., Nie wiem po co ta dyskusja z nole wgl, ja tu sporadycznie zaglądam ale wiem, że ten człowiek ma coś z głową, a wy się wdajecie z nim w jakieś dyskusje.
 
verno 620,9K

verno

Znawca - Hokej
Ja nie mam już rangi &quot;znafdzy&quot; a dalej jestem zajeb**stym typerem. :cool::cool:
PS. Idę po popcorn, ciekawy wieczór się szykuje &lt;3
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pisać że słownikiem to jakiś melodramat
Na układy nie ma rady
Pieprzyć takie układy.Ilu dobrych typerow odeszlo??Powymyslali jakieś głupie kryteria i kaza ludziom pisać jakies bzdety(analizy) gówno warte.Niech zrobia ranking typerow i wnioski każdy będzie wyciagal sam.Grac gościa albo nie.Prosty wybór
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Wchodzę w dział VIP i dosłownie oprócz kilku może 3 typerów w dłuższym rozrachunku u reszty kawał minusa co poradzisz. Nie piszesz złotych analiz które i tak nie wchodzą itd na telefonie nie chce mi się rozwijać tematu.

Żeby nie było na forum jestem 12 lat aktywny jakieś 6
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
A moim zdaniem Nole to jeden z lepszych tu typerów tylko skorzystać z jego wpisów mogą ci co sami mają pojęcie a nie ci co są zieloni i grają po kimś na pałę.Nie rozumiem kompletnie tej nagonki.Dla mnie to on tu robi świetną robotę.Nikt nie trafia wszystkiego i takie miny jak Vanni co jakiś czas muszą się trafić,to nieuniknione,niepotrzebnie tylko rozlicza spotkania przed końcem.Mecz był pewnie kręcony bo końcówka była mocno podejrzana.
Ja dziś próbuje Copila 2,75 i Copil 2,5 gema 1,90.Jestem fanem jego gry na hali.W zeszłym roku był w finale.Wawrinka w półfinale i przypuszczam,że jest w niezłej formie ale koło takiego kursu na Copilka w hali nie mogę przejść obojętnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom