>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Fajne te kursy na Urolachke wiec jak ktos lubi to moze pograc sobie ktoregos seta (kursy sa po okolo 8,00)
Graly kilka dni temu i Kazan wygral 3-1 w czwartym wychodzac z 24-20 wiec Urolaczka u siebie miala prawie 2 sety.
Uraloczka w 10 osobowym skladzie i nie ma najlepszych takze o seta moze byc bardzo ciezko.
Tomek was jeszcze uciszy
Mam taka nadzieje ze sie ogarnie.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Uraloczka w 10 osobowym skladzie i nie ma najlepszych takze o seta moze byc bardzo ciezko.
A chyba ze, bo pamietam ze ogladalem ich ostatni mecz wlasnie z Kazaniem - bo gralem tam handicapy w setach na Kazan. I po za pierwszym setem w sumie nie graly jakiegos dramatu - jak to teraz sugeruja kursy.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Berdych na moje to ten mecz już przegrał w swojej głowie. Ile to tych break pointów już miał? Wyrzuca banalne piłki, a na serwisie to dziś poziom Radwańskiej
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
nie z takich tarapatow wychodzil wezmie to, jest ambicja i koncentracja jakby chcial odpuscic to zrobil by to w 1 secie a nie dochodzil na po 5
ja tam po mowie ciała widzę bardziej znużenie i podejście w stylu &quot;to gierka treningowa, wygram to wygram, a jak nie to nic się nie stanie&quot;.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
oprocz teg ze Berdzio nie gral swojego 100 procent to i Bachinger za duzo nie psul a to na ta chwile czelendzerowy grajek tylko na hale, czy utrzyma taki poziom przez caly mecz? wg mnie juz sie spakowal
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Berdych na serwisie dzis tragedia. Teraz sam sie polamal. 3 df w gemie i dwa pod rzad przy po 40 :angryyy:
A mogl odjechac na 4:1 i byloby po zawodach
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Millot 2.5 co to wogole za kursy
no stary jakbys tam nic nie pogral to bys tak sie nie emocjonowal ogarnij sie
W sumie to ciekawy ten mecz Czeszki prowadzily 17-10 po chwili zrobily z tego 21-23 aby wygrac 26-24.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom