>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
Ja rozumiem , że Skra w dołku , że ostatnio nie idzie , że gorzej w tabeli , a o Jastrzębiu można powiedzieć odwrotnie ale takie kursy na Skrę ? Ja w to wchodzę Skra win @3 i set pierwszy @2,25 w Betsafe .
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja rozumiem , że Skra w dołku , że ostatnio nie idzie , że gorzej w tabeli , a o Jastrzębiu można powiedzieć odwrotnie ale takie kursy na Skrę ? Ja w to wchodzę Skra win @3 i set pierwszy @2,25 w Betsafe .
Wlazły, Szalpuk i Ebaidapur nie grają jakby co
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Aberdeen - Rangers, 1 over 0.5 goli, @1.80, 0:0 w 17 minucie
+
Dundee - Kilmarnock, over 1.5 goli w pierwszej połowie, @1.80, 1:0 w 16 minucie
Łączny: @3.24, stawka x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 0

kropson1988

Gość
Brawo Skra mieliście seta na wyciągnięcie ręki ale lepiej to zj...c jak w ostatnim meczu z Olsztynem . Ja naprawdę mam cierpliwość ale do czasu i wygrywając 22:20 bodajze i jeszcze mieć sytuacje na podwyzszenie przewagi w końcówce to normalnie doprowadzają mnie do mega zdenerwowania . Także set na minus i domyślam się już teraz , że i mecz w papę będzie także odpuściłem dalsze oglądanie i rozlicze po meczu .
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
akże set na minus i domyślam się już teraz , że i mecz w papę będzie także odpuściłem dalsze oglądanie i rozlicze po meczu .
tam cały czas szły runy po 3 punkty, z 3 razy na pewno Bełchatów miał po 3 przewagi i te 22-20 w końcówce. Ale to wszystko dzięki Jastrzębiu bo to co robią w ataku to jest poniżej krytyki jakiejkolwiek. Jak trochę poprawią to jest po skrze, ale na tą chwilę robią wszystko by mecz był wyrównany
jeszcze gorzej w drugim grają..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom