>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Co myślicie o Evertonie ? City zamyka kupon a kontra na remis aktualnie kurs prawie 9 zł. Warto czy City to weźmie lekko ?
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Schweriner @2
3 sety z rzedu mialoby conegliano wygrac teraz , gdzie przegralo juz 5 z rzedu z niemkami w dwoch meczach? Na papierze to powinno byc juz dawno 3:0 dla conegliano , ale jakos tego nie widac
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
martwi mnie ten jastrzębski węgiel .
na co mi to bylo handi -8.5 ???? jak tu o win ciezko bedzie
 
K 0

kropson1988

Gość
No i teraz Skra można powiedzieć na luzie wzięła drugiego ale pierwszego nie mogli tak prawda ? To naprawdę złości i wkurza . I tak większości przypadków gra się coś nie wchodzi ale jak się nie gra to oczywiście , że wejdzie . No nic zobaczymy win dalej w grze .
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dwie kartki w Hiszpanii a moim zdaniem mogło być nawet więcej. Mimo, że jest jeszcze rewanż, to żółte się jeszcze posypią
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Na pewno się posypią no ale linia 6,5 kartki na Betssonie troche odstrasza co by nie mówić. Arthur Marcelo Pique Modric pewnie Suarez coś odwali.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
No i teraz Skra można powiedzieć na luzie wzięła drugiego ale pierwszego nie mogli tak prawda ? To naprawdę złości i wkurza . I tak większości przypadków gra się coś nie wchodzi ale jak się nie gra to oczywiście , że wejdzie . No nic zobaczymy win dalej w grze .
tak to jest z siatką. Polska liga fajnie siadała do czasu. Później jak zobaczyłem mecz Cuprum z Olsztynem to już wiedziałem że złotówki na to g...o nie postawię. Może jeszcze win się zwróci.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
a co tam sie dzieje z Navasem? napisz cos wiecej
35 minuta a ten juz 2 raz zamiast wznowic normalnie pilke do gry to trzyma pilke jak najdluzej , jak wynik bedzie sie utrzymywal korzystny dla realu w koncowce to dostanie. Kartki warto grac bo tutaj sie na pewno na dwoch nie skonczy, mogl z 4 spokojnie pokazac.
 
ranczo0123 466,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Kartka Alba @ 4.00 fortuna
Ten jelen za machanie raczkami dostanie kartke albo za szczekanie do arbitra. Wysoki kurs trzeba brac.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Na takiej, że sobie nie radzą z Viniciusem i prędzej czy później będą go faulować, a kurs dobry. Gdyby ten młody miał strzał z lewej nogi i nie musiał cały czas przekładać albo schodzić do środka to Real już by tu wyżej prowadził. Nie upilnują go przy kontrach, a kurs na kartke Pike dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom