>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Dałem over 20,5g w meczu Hsieh i się obawiałem, żeby ona ugrała swoje, a tu Petra może nie ugrać ????
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kvitova jednak chce podążyć dubajowskim trendem puści 2:0 Hsieh bedzie ???? Petra się nie kryje
Naprawdę? Mecz jej się nie układa, niewygodna rywalka nie popełniają żadnych błędów. Gdzie Ty tu widzisz jakieś odpuszczanie?
 
rzepin 794,7K

rzepin

Użytkownik
Over 5.5
Over/Under Total Goals 5.5
Hapoel Ashkelon v Hapoel Marmorek
2.40
Muhanga-Amagaju /Rwanda
under 2,5 ht
1.80
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kvitova @ 2,00
Kukushkin dostaje 3 gościa bez głowy w tym turnieju. Każdy z jakimś kompleksem nie gra na swoim poziomie. Głównie chodzi o Shapo i teraz Rublowa, dziwne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kvitova jednak chce podążyć dubajowskim trendem puści 2:0 Hsieh bedzie ???? Petra się nie kryje
Widziałeś mecze Kvitovej z Siniakova czy Brady? Przy odrobinie umiejętności Petry nie powinno być już w turnieju. Gra na jeden strzał i nic nie zmienia w kolejnych meczach. Jak gra Hsieh to każdy wie. Kvitova nie jest w tej formie co w Australii by miała na luzie wygrać. Do tego jak pisał Quick Hsieh niewygodny styl bardzo.
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kvitova @ 2,00
Kukushkin dostaje 3 gościa bez głowy w tym turnieju. Każdy z jakimś kompleksem nie gra na swoim poziomie. Głównie chodzi o Shapo i teraz Rublowa, dziwne.
Może się nie znam na tenisie jak większość uważa Ale obserwować potrafię.
Przecież pisałem w dziale że rusek gorąca głowa. Wystrzela się i do widzenia. Oby kazach teraz dowiozl.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Może się nie znam na tenisie jak większość uważa Ale obserwować potrafię.
Przecież pisałem w dziale że rusek gorąca głowa. Wystrzela się i do widzenia. Oby kazach teraz dowiozl.
Na dwoje babka wróżyła, albo albo. Albo by trafiał albo by nie trafiał, inaczej podejść nie można. Trafiałby, to ja miałbym rację, ale no nie chodzi o to.
Kolejny tenisista oddaje mecz z Kuku, to mnie szokuje. Jakby jakimś Fedem był i mecz przegrany w szatni ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Widziałeś mecze Kvitovej z Siniakova czy Brady? Przy odrobinie umiejętności Petry nie powinno być już w turnieju. Gra na jeden strzał i nic nie zmienia w kolejnych meczach. Jak gra Hsieh to każdy wie. Kvitova nie jest w tej formie co w Australii by miała na luzie wygrać. Do tego jak pisał Quick Hsieh niewygodny styl bardzo.
Wszystko prawda tylko 3 razy grała z nią do tej pory i 3 x było 2:0 dla Kvitovej no i nie oszukujmy się biorąc właśnie wiek Hsieh i to że grała mega wyczerpujący mecz wczoraj fizycznie i psychicznie z Pliskova w porównaniu z Kvitova wczoraj to Petra nie może tego przegrać po prostu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom