>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ale waleczek wow ???? szacun Nishi i Hubert
Jak ktoś chce zobaczyć co to znaczy dobrze wyreżyserowany mecz to niech sobie odpali Susziego z Hurkaczem
Przecież to oczywiste, że nikt normalny nie gra na miliard % turnieju poprzedzającego jakiegoś Mastersa. W następnym tygodniu mamy ATP1000 w Indian Wells, więc KAŻDY kto tu przyjechał (oczywiście z tych zawodników, którzy mogą zagrać w Mastersie) przyjechał po wypłatę i rozegrać nie więcej niż 3 mecze. Z Dubaju do Indian Wells leci się chyba z 20h, zmiana stref czasowych itd., nie ma co grać takich spotkań. Nie sądzę, że to wałek, ale po prostu chłopaki się oszczędzają, bo w Stanach mogą więcej zarobić i zdobyć więcej punktów.
@ WIEM, PISZĘ OCZYWISTE RZECZY.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Puchar AFC, 12:30
Home United FC - PSM Makaasar, 1 over 1.5 goli, @2.50, stawka x2
Home United grało ostatnio z mistrzem Indonezji ( Persija Jakarta) i przegrali 1:3. Dziś Home United podejmuje wicemistrza Indonezji (PSM), według mnie drużynę gorsza niż Persija Jakarta, a co za tym idzie liczę na over 1.5 goli gospodarzy. Jest to pierwszy mecz w grupie H. Rewanż 30/04/19.
Lao Toyota - Kaya FC, over 3.5 goli, @2.00, stawka x2
Drugi mecz grupy H
Siema kierownik, oglądasz Home Utd? Warto w ich gola wchodzić? Niedługo @~2 bedzie
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Siema kierownik, oglądasz Home Utd? Warto w ich gola wchodzić? Niedługo @~2 bedzie
*upy nie urywa, ale gola jednego powinni ogarnąć i sam pograłem po @2.00 jak pisałeś. Dwa gole teraz po @6.00, ale tu już ryzyko bo liczyłem na jednego gola w pierwszej połowie. To jest dwu mecz a w sumie walka o pierwsze dwa miejsca w grupie powinna toczyć się między tymi dwoma drużynami zatem Home United musi coś strzelić bo w rewanżu łatwo nie będzie.
Home United FC - PSM Makaasar, Both team to score, @2.00, 0:1 w przerwie, stawka x2
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A co kitajec odstawil bo nie oglądałem?
nic nadzwyczajnego, nie był za bardzo zaangażowany - dla Hurkacza to raczej ma znaczenie czy przeciwnik z głośnym nazwiskiem gra na przynajmniej pół serio czy z góry wie że interesuje go następny turniej
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
nic nadzwyczajnego, nie był za bardzo zaangażowany - dla Hurkacza to raczej ma znaczenie czy przeciwnik z głośnym nazwiskiem gra na przynajmniej pół serio czy z góry wie że interesuje go następny turniej
Najważniejsze, że wygral. Dla niego to największy sukces w kariierze, ranking i kasa. Brawo Hubert!! ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
*upy nie urywa, ale gola jednego powinni ogarnąć i sam pograłem po @2.00 jak pisałeś. Dwa gole teraz po @6.00, ale tu już ryzyko bo liczyłem na jednego gola w pierwszej połowie. To jest dwu mecz a w sumie walka o pierwsze dwa miejsca w grupie powinna toczyć się między tymi dwoma drużynami zatem Home United musi coś strzelić bo w rewanżu łatwo nie będzie.
Home United FC - PSM Makaasar, Both team to score, @2.00, 0:1 w przerwie, stawka x2
@2.00x2✅
1:1 w 63 minucie
Swoją drogą strzał życia chyba... 35m do bramki :eek:
Jeszcze jeden by się przydał
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom