>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
DUST 2, a więc odważny pick Australijczyków, na pewno zaskoczyli tym MIBR, wszyscy spodziewali się tu Miraga
1 mapa Renegades @2.1
1 mapa 1 połowa Renegades @2.1
1 mapa Renegades -2.5 @2.5
16-5 z Vitality warte zapamiętania, ciekawe, train sprzyja obu drużynom, dobry mecz się zapowiada. Aż szkoda typować.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Nie mówcie ze to nie są jaja, aut był ogromny i liniowy ani monf tego nie widzieli? Przecież to jest jakiś dramat Hahaha już było koło 16 na greka.. czarny odda to
 
A 0

artur89

Użytkownik
Nie mówcie ze to nie są jaja, aut był ogromny i liniowy ani monf tego nie widzieli? Przecież to jest jakiś dramat Hahaha już było koło 16 na greka.. czarny odda to
gdzie byl taki kurs na greka?i w ktorym momencie?
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Wszyscy grają na legie a ja mam przeczucie że będzie remis.
Miedź oglądałem tydzień temu i całkiem fajnie wyglądali. Lekko świeżo, walczyli o każdą piłkę.
Z kolei legia w Poznaniu nic ciekawego nie pokazała, kopania gorsza niż w legnicy.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wczoraj przy 8-2 dla Faze na inferno pisałem o gwałcie na Navi, dziś przy 8-4 MiBR nie napiszę nic ????
 
R 235

remigiuszkocur

Użytkownik
Orenburg Andzy ako1.56????
Orenburg Under 3.5 gol✅
Orenburg Under 7.5 róg⛔
Andzy Under 2.5 gol✅
Andzy Under 6,5 rog✅
no coz ciezko mi sie gra systemem w tym tygodniu walczymy dalej Kiel - Berlin Union 1.52✅
obie over 0,5 zoltej✅
obie under3,5 gola✅
over 5,5 rog mecz✅
Kiel over 0,5 rog✅
Union over 1,5rog✅
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Trochę trudno się gra 4v5 ???? 3-15, 25 ADR, dawno nikt nie miał tak niskiego ADR, ten mecz dosłownie jest 4v5, AZR nie dojechał do spodka
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Trochę trudno się gra 4v5 ???? 3-15, 25 ADR, dawno nikt nie miał tak niskiego ADR, ten mecz dosłownie jest 4v5, AZR nie dojechał do spodka
jks zapina więcej fragów niż Taco, ale wciąż kd ma mniejsze, tego się obawiałem właśnie ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
jks zapina więcej fragów niż Taco, ale wciąż kd ma mniejsze, tego się obawiałem właśnie ????
Na tym polega KD właśnie XD Spokojnie, jeszcze 2 mapa
16-5 z Vitality warte zapamiętania, ciekawe, train sprzyja obu drużynom, dobry mecz się zapowiada. Aż szkoda typować.
⛔
Tym dustem to chyba zaskoczyli tylko samych siebie ????
⛔ x3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom