>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ACADIE-BATHURST TITAN - CAPE BRETON SCREAMING EAGLES 1 tercja over 1,5 1.50
HALIFAX MOOSEHEADS - SAINT JOHN SEA DOGS 1 tercja over 1,5 1.60
ako-2.40
Powinno na moje oko wejsć nawet zawyżony kurs na san dog ,ale myślę że pojedzie z nimi lider u siebie na 1 kurs marniutki nie całe 1.10 to zagrałem na 1 tercje ,myśle ż enawet indywidualnie dadzą 1,5 której opcji brak mam
1-1 ✅
halifax 1-1 ✅
ako ✅
Tak jest to mi się podoba pięknie :bow:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TEAM USA U18 (USHL) - GREEN BAY GAMBLERS 1 tercja over 1,5 1.60
To jedziemy kolejny Hokej na 1 tercje ,oby cios poszedł za ciosem za tamtymi
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak myślicie Calgary wygrają ja mam tylko Toronto ,bo nie wytrzymam do późna ,już jestem zmęczony ,położę się po Ahl i Toronto
Ja myślę Toronto 1 tercja 1,5 ale odpuszczam mam 1 i -1 tylko takie opcje
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wiedzialem, ze 2:0 jest pewne, ale zeby dwa razy aż takie dno zagrac w TB to się nie spodziewałem ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
RAFA NADAL AEAEAO AEAEAO AEAEAO
NIGDY TENISA AEAEAO AEAEAO AEAEAO
5kg mniej przez ten mecz, dzięki Rafał &lt;3
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TEAM USA U18 (USHL) - GREEN BAY GAMBLERS 1 tercja over 1,5 1.60
To jedziemy kolejny Hokej na 1 tercje ,oby cios poszedł za ciosem za tamtymi
Po 5 min dali zarobić ✅:bow:
Jestem nie samowity ako weszło pięknie 2.40 a jakby te doładować do tamtego to by było pięknie ,ale nie zdecydowałem się na takie coś z 3 meczy na 1 tercje trudno i tak jest nieźle
Posłem za ciosem
Miłego weekendu życzę i sporo wygranych
Na razie mogę powiedzieć że przerwa moja i powrót udał się nie tak jak bym chciał ,ale jestem zadowolony ,po ostatnich dniach:bow:
No dzisiaj w dziale tym 2 typki ,które weszły z hokeja na 1 tercje ,oby jeszcze ahl wszedł byłby cudowna nocka
Pozdrawiam Ziomecki :bow::victory::fistbump:
Beliwie senatorsy 1-0 a mój hokej 3-0 już po 7 min kurde trza było walić 2,5 ponad 2 kurs ,ale mi taki starczy 300 tez nie chodzi piechotą ,jest dobrze
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Nadal to jest kat morderca w pozytywnym slowa znaczeniu. Jutro cos podam, single, duble, może ktoś cos skorzysta. ide w kimono..pzdr all zieloności
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nadal to jest kat morderca w pozytywnym slowa znaczeniu. Jutro cos podam, single, duble, może ktoś cos skorzysta. ide w kimono..pzdr all zieloności
Dobranoc i miłego weekendu życzę ,tez idę bo tydzień był bardzo ciężki a nie oglądne sobie Nhl Toronto padam
Miłego wieczorku :bow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom