>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ACADIE-BATHURST TITAN - CAPE BRETON SCREAMING EAGLES 1 tercja over 1,5 1.50
HALIFAX MOOSEHEADS - SAINT JOHN SEA DOGS 1 tercja over 1,5 1.60
ako-2.40
Powinno na moje oko wejsć nawet zawyżony kurs na san dog ,ale myślę że pojedzie z nimi lider u siebie na 1 kurs marniutki nie całe 1.10 to zagrałem na 1 tercje ,myśle ż enawet indywidualnie dadzą 1,5 której opcji brak mam
1-1 ✅
halifax 1-1 ✅
ako ✅
Tak jest to mi się podoba pięknie :bow:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TEAM USA U18 (USHL) - GREEN BAY GAMBLERS 1 tercja over 1,5 1.60
To jedziemy kolejny Hokej na 1 tercje ,oby cios poszedł za ciosem za tamtymi
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Jak myślicie Calgary wygrają ja mam tylko Toronto ,bo nie wytrzymam do późna ,już jestem zmęczony ,położę się po Ahl i Toronto
Ja myślę Toronto 1 tercja 1,5 ale odpuszczam mam 1 i -1 tylko takie opcje
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wiedzialem, ze 2:0 jest pewne, ale zeby dwa razy aż takie dno zagrac w TB to się nie spodziewałem ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
RAFA NADAL AEAEAO AEAEAO AEAEAO
NIGDY TENISA AEAEAO AEAEAO AEAEAO
5kg mniej przez ten mecz, dzięki Rafał &lt;3
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
TEAM USA U18 (USHL) - GREEN BAY GAMBLERS 1 tercja over 1,5 1.60
To jedziemy kolejny Hokej na 1 tercje ,oby cios poszedł za ciosem za tamtymi
Po 5 min dali zarobić ✅:bow:
Jestem nie samowity ako weszło pięknie 2.40 a jakby te doładować do tamtego to by było pięknie ,ale nie zdecydowałem się na takie coś z 3 meczy na 1 tercje trudno i tak jest nieźle
Posłem za ciosem
Miłego weekendu życzę i sporo wygranych
Na razie mogę powiedzieć że przerwa moja i powrót udał się nie tak jak bym chciał ,ale jestem zadowolony ,po ostatnich dniach:bow:
No dzisiaj w dziale tym 2 typki ,które weszły z hokeja na 1 tercje ,oby jeszcze ahl wszedł byłby cudowna nocka
Pozdrawiam Ziomecki :bow::victory::fistbump:
Beliwie senatorsy 1-0 a mój hokej 3-0 już po 7 min kurde trza było walić 2,5 ponad 2 kurs ,ale mi taki starczy 300 tez nie chodzi piechotą ,jest dobrze
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Nadal to jest kat morderca w pozytywnym slowa znaczeniu. Jutro cos podam, single, duble, może ktoś cos skorzysta. ide w kimono..pzdr all zieloności
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Nadal to jest kat morderca w pozytywnym slowa znaczeniu. Jutro cos podam, single, duble, może ktoś cos skorzysta. ide w kimono..pzdr all zieloności
Dobranoc i miłego weekendu życzę ,tez idę bo tydzień był bardzo ciężki a nie oglądne sobie Nhl Toronto padam
Miłego wieczorku :bow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom