>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
pato07 224

pato07

Użytkownik
Jak można wygrać w małych pkt i przegrać cały mecz? Zasadniczo niewykonalne
Niech mnie znawcy siatkówki poprawią jeśli się mylę Ale jeśli np. drużyna która przegra pierwsze dwa sety 25 -20 a potem sie zepnie i wygra trzy sety na przewagi powiedzmy 25-23 (15-13) to caly mecz wygra a w małych punktach przegra 105 do 109.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Niech mnie znawcy siatkówki poprawią jeśli się mylę Ale jeśli np. drużyna która przegra pierwsze dwa sety 25 -20 a potem sie zepnie i wygra trzy sety na przewagi powiedzmy 25-23 (15-13) to caly mecz wygra a w małych punktach przegra 105 do 109.
Dzisiejszy mecz Galatasaray kobiet sobie popatrz .
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Jaka to parodie zrobili z tej pilki, to sie nie uklada w zadne ramki.
Valladolid zdobyl juz 2 gole.. Jesli w 1 moze i byl mikrometrowy spalony, chociaz nie jestem tego pewien, to drugi gol po prostu byl. A wynik nadal 0;0. Jak mozna to ogladac...
 
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Madryt już 2 gole stracił o karnego przestrzelil vallasolid. Grać trza 1x
Żeby się to nie zemściło na gospodarzach, choć Real gra piach to zawsze Real...
Karny fatalnie przestrzelony wysoko nad poprzeczką, a 2 razy przy golach spalony, o ile pierwszy dyskusyjny to drugi ewidentny.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Jaka to parodie zrobili z tej pilki, to sie nie uklada w zadne ramki.
Valladolid zdobyl juz 2 gole.. Jesli w 1 moze i byl mikrometrowy spalony, chociaz nie jestem tego pewien, to drugi gol po prostu byl. A wynik nadal 0;0. Jak mozna to ogladac...
Ty tak poważnie? Dwa ewidentne spalone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seba6 533

seba6

Użytkownik
Zaksa ostatnio zadyszke ma. Treflowi sie polozyli , dzisiaj z Radomiem , ktory personalnie wyglada dzis na mocno sredni zespol tez męczą bułe.
Mozna obserwowac i lapac cos
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom