>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 20:18 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 20:13 przez cosmograf
cytat z dnia 2 maja 2019 19:58 przez cosmograf


TENIS



Mayer win @2.40



Szkoda gadać, już rozliczam na ⛔⛔⛔



Nie rozumiem tego tenisa.. wczoraj Mayer na luzie ograł Lajovica, który był niedawno w finale ważnego turnieju i prezentował się znakomicie, a dzisiaj tak łatwo przegrywa z przeciętnym i grubym Jaziri... Czy niektórzy faceci też mają w niektóre dni okres? ????



tyle ogladasz tego tenisa i  nie wiesz ze ktos musi potopic tasiemki?? :) Mayer do tego idealny dzisiaj był :) Mayer to był pewniaczek dzisiaj i zagrało go milion typerów na swiecie w przyblizeniu:)



 



 



 



A tak jak napisałem wczesniej w meczu Muller Blanche był fasjny wałeczek:) jak ktos sei zorientował to pograł



Kiedyś kiedyś oglądałem reportaż bodajże na YT o tym jak robi się wałki w tenisie, jak na trybunach siedzą gracze stawiający grube mln, jak kasa dzielona jest z tenisistami itd....polecam



Dlatego też zawsze jakoś zrazalem się do tego sportu.



Swoją drogą ciekawe czy w każdym sporcie są ustawki.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Ale dobre meczycho we Frankfurcie. 



Co.ważne, 9 rogów do przerwy. Aż takiej furii się nie spodziewałem. 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 20:10 przez erni1


Dokładam jeszcze Groningen - 6.5 1.86 etoto



 



69:75 3x minus



W ostatniej dokładce zabrakło jednego punktu, coś muszę zmienić w koszykówce bo w ostatnim czasie idzie fatalnie. 
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 2 maja 2019 21:33 przez orzelasty
cytat z dnia 2 maja 2019 20:18 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 20:13 przez cosmograf
cytat z dnia 2 maja 2019 19:58 przez cosmograf


TENIS



Mayer win @2.40



Szkoda gadać, już rozliczam na ⛔⛔⛔



Nie rozumiem tego tenisa.. wczoraj Mayer na luzie ograł Lajovica, który był niedawno w finale ważnego turnieju i prezentował się znakomicie, a dzisiaj tak łatwo przegrywa z przeciętnym i grubym Jaziri... Czy niektórzy faceci też mają w niektóre dni okres? ????



tyle ogladasz tego tenisa i  nie wiesz ze ktos musi potopic tasiemki?? :) Mayer do tego idealny dzisiaj był :) Mayer to był pewniaczek dzisiaj i zagrało go milion typerów na swiecie w przyblizeniu:)



 



 



 



A tak jak napisałem wczesniej w meczu Muller Blanche był fasjny wałeczek:) jak ktos sei zorientował to pograł



Kiedyś kiedyś oglądałem reportaż bodajże na YT o tym jak robi się wałki w tenisie, jak na trybunach siedzą gracze stawiający grube mln, jak kasa dzielona jest z tenisistami itd....polecam



Dlatego też zawsze jakoś zrazalem się do tego sportu.



Swoją drogą ciekawe czy w każdym sporcie są ustawki.



Niestety, nawet w szachach się proceder zdarza :) Ostatnio prowadziłem nawet dyskurs pt. "Czy jakaś liga w piłce nożnej jest "czysta?"" I ktoś powiedział/zapytał:"a Kanada, w Kanadzie?" :) Nawet szef tej ligi się kilka lat temu "głupio" cieszył, że to "super", iż są tak "popularni" :) u bukmacherów :) No i co tu powiedzieć? Nie chce się wierzyć, że "wszystko", ba, że dużo nawet. Jednak "wały" były, są i będą...
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Sędzia we Frankfurcie ślepy ostro, pograłem kartkę S.Rode, gostek przerywa kontre podcinką, potem ciągnie kolesia za koszulkę - sędzia nic. :/
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:28 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym



czleniu to se do starego mów, ja grałem jego live w tibreak . waz słowa. wałki kręcą i zarabiamy
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:35 przez zderzok
cytat z dnia 2 maja 2019 23:28 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym



czleniu to se do starego mów, ja grałem jego live w tibreak . waz słowa. wałki kręcą i zarabiamy



tak jest Sir Zderzok;) to graj Polanskyego kolega wyzej dobrze napisał. potencjalny wał



a tak swoja drogą to dla mnie Tiafoe z Nishioką to tez była potencjalna ustawka na podbicie kursu. Japoniec miał 6:2 3:1 i 0:30 przy serwisie Tiafoe drugie przełamanie wisiało w powietrzu ( kurs na Nishioke był wtedy koło 1.06-1.08 a na amerykanina koło 10)  i nagle Francis zaczyna grac wygrywajac 7 gemow z rzedu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom