>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 20:18 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 20:13 przez cosmograf
cytat z dnia 2 maja 2019 19:58 przez cosmograf


TENIS



Mayer win @2.40



Szkoda gadać, już rozliczam na ⛔⛔⛔



Nie rozumiem tego tenisa.. wczoraj Mayer na luzie ograł Lajovica, który był niedawno w finale ważnego turnieju i prezentował się znakomicie, a dzisiaj tak łatwo przegrywa z przeciętnym i grubym Jaziri... Czy niektórzy faceci też mają w niektóre dni okres? ????



tyle ogladasz tego tenisa i  nie wiesz ze ktos musi potopic tasiemki?? :) Mayer do tego idealny dzisiaj był :) Mayer to był pewniaczek dzisiaj i zagrało go milion typerów na swiecie w przyblizeniu:)



 



 



 



A tak jak napisałem wczesniej w meczu Muller Blanche był fasjny wałeczek:) jak ktos sei zorientował to pograł



Kiedyś kiedyś oglądałem reportaż bodajże na YT o tym jak robi się wałki w tenisie, jak na trybunach siedzą gracze stawiający grube mln, jak kasa dzielona jest z tenisistami itd....polecam



Dlatego też zawsze jakoś zrazalem się do tego sportu.



Swoją drogą ciekawe czy w każdym sporcie są ustawki.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Ale dobre meczycho we Frankfurcie. 



Co.ważne, 9 rogów do przerwy. Aż takiej furii się nie spodziewałem. 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 20:10 przez erni1


Dokładam jeszcze Groningen - 6.5 1.86 etoto



 



69:75 3x minus



W ostatniej dokładce zabrakło jednego punktu, coś muszę zmienić w koszykówce bo w ostatnim czasie idzie fatalnie. 
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 2 maja 2019 21:33 przez orzelasty
cytat z dnia 2 maja 2019 20:18 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 20:13 przez cosmograf
cytat z dnia 2 maja 2019 19:58 przez cosmograf


TENIS



Mayer win @2.40



Szkoda gadać, już rozliczam na ⛔⛔⛔



Nie rozumiem tego tenisa.. wczoraj Mayer na luzie ograł Lajovica, który był niedawno w finale ważnego turnieju i prezentował się znakomicie, a dzisiaj tak łatwo przegrywa z przeciętnym i grubym Jaziri... Czy niektórzy faceci też mają w niektóre dni okres? ????



tyle ogladasz tego tenisa i  nie wiesz ze ktos musi potopic tasiemki?? :) Mayer do tego idealny dzisiaj był :) Mayer to był pewniaczek dzisiaj i zagrało go milion typerów na swiecie w przyblizeniu:)



 



 



 



A tak jak napisałem wczesniej w meczu Muller Blanche był fasjny wałeczek:) jak ktos sei zorientował to pograł



Kiedyś kiedyś oglądałem reportaż bodajże na YT o tym jak robi się wałki w tenisie, jak na trybunach siedzą gracze stawiający grube mln, jak kasa dzielona jest z tenisistami itd....polecam



Dlatego też zawsze jakoś zrazalem się do tego sportu.



Swoją drogą ciekawe czy w każdym sporcie są ustawki.



Niestety, nawet w szachach się proceder zdarza :) Ostatnio prowadziłem nawet dyskurs pt. "Czy jakaś liga w piłce nożnej jest "czysta?"" I ktoś powiedział/zapytał:"a Kanada, w Kanadzie?" :) Nawet szef tej ligi się kilka lat temu "głupio" cieszył, że to "super", iż są tak "popularni" :) u bukmacherów :) No i co tu powiedzieć? Nie chce się wierzyć, że "wszystko", ba, że dużo nawet. Jednak "wały" były, są i będą...
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik


Sędzia we Frankfurcie ślepy ostro, pograłem kartkę S.Rode, gostek przerywa kontre podcinką, potem ciągnie kolesia za koszulkę - sędzia nic. :/
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:28 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym



czleniu to se do starego mów, ja grałem jego live w tibreak . waz słowa. wałki kręcą i zarabiamy
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 2 maja 2019 23:35 przez zderzok
cytat z dnia 2 maja 2019 23:28 przez mrbrightside
cytat z dnia 2 maja 2019 23:23 przez zderzok


Tiaaaafoooeeee



 



brajd sajd :D



Człeniu ja pograłem Tiafoe po kursie 3.0 w drugim secie. ogladałem na zywo i po prostu nie mogłem jak gosc sie zaciął przy meczowych tak ze co druga piłke wywalał metr w out. ja nie wiem jak on sie pozbierał mentalnie po tym



czleniu to se do starego mów, ja grałem jego live w tibreak . waz słowa. wałki kręcą i zarabiamy



tak jest Sir Zderzok;) to graj Polanskyego kolega wyzej dobrze napisał. potencjalny wał



a tak swoja drogą to dla mnie Tiafoe z Nishioką to tez była potencjalna ustawka na podbicie kursu. Japoniec miał 6:2 3:1 i 0:30 przy serwisie Tiafoe drugie przełamanie wisiało w powietrzu ( kurs na Nishioke był wtedy koło 1.06-1.08 a na amerykanina koło 10)  i nagle Francis zaczyna grac wygrywajac 7 gemow z rzedu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom