>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik


PSV po kursie 1,7 to promocja tygodnia, nie ma możliwości by nie wygrali z tymi półamatorami, tym bardziej, że walczą z Ajaxem o tytuł i nie ma mowy o wpadce.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 23:05 przez quick.
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 21:56 przez krisoff007
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 20:36 przez quick.


Haddad Maia elegancko.



4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart ????????????



Dzisiaj. A ostatni tydzień i miesiąc?)



Zapraszam do tematu, gdzie w końcu jest normalna selekcja typów. 



Śmieszy mnie ta zawiść w sumie. Trzeba chyba pomyśleć o zmianie otoczenia, może powrót na zamknięte fora ;)



 



Ja nie jestem Tobie ani nikomu zawistny.



To co napisałem odnosi się do Twojego „4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart”



Podajesz często rzeczy z tenisa, które opisujesz jako „perełki”, z kursami poniżej 2.00.



Większość z nich niestety lipa. Rozumiem, tak jest z typami, każdy tak ma. Wyobraź sobie, że ktoś to może mocno gra, bo widzi, że jesteś „znawcą”. Wiedzy Ci nie odmawiam, masz ją, jak i kilka może kilkanaście osób tutaj. Ale wiedza o stawianym sporcie to jedno, a wiedza jak typować to drugie. To pierwsze noe gwarantuje rezultatów w tym drugim.



Ja po prostu nie rozumiem, jak można określać jako perełki takie kursy, w tenisie, do tego głównie kobiecym, gdzie rollercoaster w meczu jest często ogromny.



Nie wiem jakim systemem grasz, ale mam nadzieje, że przynosi Ci rezultaty.



Tylko proszę Was, wszyscy znawcy, myślcie co piszecie.



Na koniec dla jasności - nie wylewam żalów po pograniu i nietrafieniu jakiegoś z Twoich typów. Mam swoje typy i patenty, ale jak się coś publicznie poleca, to trzeba trochę świadomości w tym co się poleca.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:33 przez oddsnet


te PSV zesra sie, a nie wygra, goscie punkty urwa mega wazne dla nich

promocje miesiaca lol



Dla PSV ważniejsze, bo walczy o tytuł a gością spadek nie grozi, tylko baraże z 2 ligą najwyżej.Oni mają punktować z innymi a nie PSV
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom