>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik


PSV po kursie 1,7 to promocja tygodnia, nie ma możliwości by nie wygrali z tymi półamatorami, tym bardziej, że walczą z Ajaxem o tytuł i nie ma mowy o wpadce.
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 23:05 przez quick.
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 21:56 przez krisoff007
cytat z dnia 13 kwietnia 2019 20:36 przez quick.


Haddad Maia elegancko.



4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart ????????????



Dzisiaj. A ostatni tydzień i miesiąc?)



Zapraszam do tematu, gdzie w końcu jest normalna selekcja typów. 



Śmieszy mnie ta zawiść w sumie. Trzeba chyba pomyśleć o zmianie otoczenia, może powrót na zamknięte fora ;)



 



Ja nie jestem Tobie ani nikomu zawistny.



To co napisałem odnosi się do Twojego „4/4 tenis dzisiaj, no ale nie mam pojęcia o tenisie, więc mogę powiedzieć, że duży fart”



Podajesz często rzeczy z tenisa, które opisujesz jako „perełki”, z kursami poniżej 2.00.



Większość z nich niestety lipa. Rozumiem, tak jest z typami, każdy tak ma. Wyobraź sobie, że ktoś to może mocno gra, bo widzi, że jesteś „znawcą”. Wiedzy Ci nie odmawiam, masz ją, jak i kilka może kilkanaście osób tutaj. Ale wiedza o stawianym sporcie to jedno, a wiedza jak typować to drugie. To pierwsze noe gwarantuje rezultatów w tym drugim.



Ja po prostu nie rozumiem, jak można określać jako perełki takie kursy, w tenisie, do tego głównie kobiecym, gdzie rollercoaster w meczu jest często ogromny.



Nie wiem jakim systemem grasz, ale mam nadzieje, że przynosi Ci rezultaty.



Tylko proszę Was, wszyscy znawcy, myślcie co piszecie.



Na koniec dla jasności - nie wylewam żalów po pograniu i nietrafieniu jakiegoś z Twoich typów. Mam swoje typy i patenty, ale jak się coś publicznie poleca, to trzeba trochę świadomości w tym co się poleca.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
cytat z dnia 14 kwietnia 2019 13:33 przez oddsnet


te PSV zesra sie, a nie wygra, goscie punkty urwa mega wazne dla nich

promocje miesiaca lol



Dla PSV ważniejsze, bo walczy o tytuł a gością spadek nie grozi, tylko baraże z 2 ligą najwyżej.Oni mają punktować z innymi a nie PSV
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom