>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League


Sędzia w Arnhem ewidentnie jest kibicem PSV :) W końcówce ht nie dał karnego gospodarzom. Po rozpoczęciu 2 poł. też nic nie widzi :) A może sam coś postawił? Vitesse w każdym razie pozytywnie zaskakuje jak do tej pory...



edit



Oliwa sprawiedliwa, piękny strzał i 2-1 :)



edit



PSV wyrównuje by Vitesse znowu na prowadzeniu 3-2 :) Super meczyk...



FT 3-3 karny dla PSV :)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


SWITZERLAND W - USA W over 6,5 1.70



SWITZERLAND W - USA W over 7,5 2.20



Kursy poszły w górę ja weszłem w over 6,5 grubo strasznie i tym samym wyczyściłem się do czysta jak coś wejdzie to i tak robię przerwę ,bo nie da się ciągle siedzieć przy lapku w taką pogodę ,a jutro mam na 8 rano do zabiegowego ze swoim zdrowiem ,to idę wczesnie spać 



Pozdrawiam Forumkowiczów i spokojnej nocki i całego tygodnia



Dziękuje Wszystkim za odwidzanie tematu i Przepraszam jak ktoś postawił i nie weszło nie jestem bogiem ,żeby wszystko wchodziło



Dzisiaj grubas mnie przekręcił na 1 tercje Kazastańska liga u 20 zawsze było ponad 2 a dzisiaj zaledwie 1 gol ,co zrobić ,nieraz sie człowiek przejedzie na tych młodych



Befast o 19:00 kurs 1.50 tez powinnow ejsć



Ottawa 67 z ohl też ,london cieżko widzę o 20:00
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik


babkom z novarry po wygraiu 3:0 z vakifbankiem w turcji włączył się tryb automtycznego wygrywania ???? i dziś dostają lanie 3:0 z drużyną która ledwo awansowała do PO ligi włoskiej. one mają tak cienką psyche że nie zdiwi mnie to jak w środę polecą z vakifbankiem 0:3 max 1:3 i będzie złoty set a tam to już całkiem ich nie widzę. sam czarna pskuda im meczu nie wygra za każdym razem, dlatego w środę trzeba uderzać w vakifbank win jak również handi -1:5 seta na miękko 
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 7 kwietnia 2019 17:40 przez kiks-lfc


Watford azjan +1 @1.83



Siedzi w doliczonym czasie z karnego! Brawo Szerszenie, wszedł Deulofeu i pyk a od 0:2 Wilki zaczęły grać antyfootball. Ciekawie zapowiada się dogrywka, fajny mecz dla oka



 



E: ogląda ktos Lazio? over 1.5 do gry?
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi


Herazo 2 set @2,71 kwale bogota.



Cos czuje ze hiszpanka cos wie odnosnie absencji bo cos latwo idzie



2:6 minus 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom