>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy piłkarskie powyżej 1,5

burgerck 40

burgerck

Użytkownik
To jest temat rzeka, sam to dokładnie sprawdzam bo kogo by nie skusiły takie kursy ????
Z tą płatnością po zdarzeniu to wydaje mi się że liczą na farta że coś im siądzie i wtedy skasują jakieś pieniądze za to. Wydawało mi się ostatnio, że jeśli profil ma 50 czy 100 tysięcy polubień, to może mieć coś wspólnego z autentycznością. Ale okazało się że to fachowi oszuści ;) Tak jak mówiłeś, skoro kolo wygrywa 20.000 Euro to po co mu 100 Euro od klienta ? Warte uwagi jest to, że 99% tych stron pochodzi z Bałkanów, najczęściej Macedonii.
Przejrzałem ostatnio multum tych stronek, przydatnych dla typera jest bardzo mało. Znalazłem jedną na której gość podaje typy, z dość dobrą skutecznością i nawet ostatnio coś wspomniał że mecz z ligi brazylijskiej jest ,,manipulated&#39;&#39;. Trafia też różne łamańce i co najważniejsze: nic za to nie chce ;)
https://www.facebook.com/hozanhamed?ref_type=bookmark
PS. bardzo fajnie się czyta twoje tematy na forum, widać że sprawia Ci to wielką frajdę. Szczególnie te wszystkie analizy i statystyki, wiesz gdzie szukać błędów. POWODZENIA ! ????
 
strzelec1910 0

strzelec1910

Użytkownik
Też mnie to zastanawia, że chce jeszcze jakieś 50 ojro skoro ma takie pieniądze jak tam widnieja.
Więc albo realny gość , albo napierdziela drukiem setki tych kuponów, bo wstawia je rzeczywiście z wyprzedzeniem.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, temat-rzeka, faktycznie. I dzięki za ten link. Aż nie mogę się doczekać jak mu to dzisiaj wyszło ????
Aj, nie zauważyłem Twojego post scriptum ???? Dziękuję bardzo, staram się to jakoś znośnie przekazać ????
Frajda jest, to fakt (choć ostatnio coś gorzej). Mega miło być docenionym ???? Również życzę powodzonka i pozdrawiam ????
 
farson 52

farson

Użytkownik
Witam,

Z ciekawości zagadałem do tego gościa i generalnie żąda 50EUR przed i 50EUR &quot;po&quot; z tym, że nie wiem co dokładnie ma oznaczać to &quot;po&quot;. Gdy zapytałem to już się ze mną żegnał. Przekonałem go jednak, że chce kupić kupon i poprosiłem o adres mejlowy (płatność tylko poprzez Skrill). Adres: sandra.stankovska... jakoś mi podejrzanie wschodnio brzmi i raczej się nie skuszę ;)

Choć przyznać trzeba, że kupony robią wrażenie, ale nie takie wałki już ludzie robili.

To mój pierwszy post tutaj choć śledze Twój temat od dłuższego czasu i muszę przyznać, że zarówno Twoja wiedza jak i zaangażowanie są naprawde imponujące.
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
Przyciągają uwagę takie wygrane, nie powiem że nie. Ale ludzie pomyślcie tak z chłodną głową... Ustawianie meczy to kryminał, kto z takim czymś by się odnosił, na dodatek podając swoje dane do wpłat. Już nawet pomijając to, w dzisiejszych czasach nikt w internecie nie jest anonimowy.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam,
Z ciekawości zagadałem do tego gościa i generalnie żąda 50EUR przed i 50EUR &quot;po&quot; z tym, że nie wiem co dokładnie ma oznaczać to &quot;po&quot;. Gdy zapytałem to już się ze mną żegnał. Przekonałem go jednak, że chce kupić kupon i poprosiłem o adres mejlowy (płatność tylko poprzez Skrill). Adres: sandra.stankovska... jakoś mi podejrzanie wschodnio brzmi i raczej się nie skuszę ;)
Choć przyznać trzeba, że kupony robią wrażenie, ale nie takie wałki już ludzie robili.
To mój pierwszy post tutaj choć śledze Twój temat od dłuższego czasu i muszę przyznać, że zarówno Twoja wiedza jak i zaangażowanie są naprawde imponujące.
Farsonie, dzięki wielkie za uznanie! To po pierwsze i najważniejsze - niewiele osób się na to zdobywa, to jest świetne zachowanie z Twojej strony. Bardzo doceniam taki wpis, bo wiem, że właśnie po to warto tu pisać!
Nie wyobrażam sobie pisania tu tak tylko dla siebie! Mnie nie chodzi o bukmacherkę jako taką, tylko o zamiłowanie do sportu w wymiarze szerszym niż &quot;cięcie w gałę&quot; ????
To powinno ludzi zbliżać, pozwalać znajdować (sic!) nowe pasje, robić coś pozytywnego! Bardzo cieszę się, że zaglądasz do mnie również po to, aby czegoś się dowiedzieć. Jest mi niezmiernie miło!
---
Ale tak przy okazji Twojego wpisu, poprę Burgera i powiem: nie dajcie się nabrać, ludzie!!!
On to idealnie określił, kursy kuszą, ale nie warto!!! Mam nadzieję, że nikomu nie namąciliśmy w głowie. Chciałem poznać opinię wytrawnych graczy, a nie zachęcać do grania tego shitu.
Zresztą mocno się dziś pomylili w kilku miejscach, co uznaję za dobry omen, bo przynajmniej nie mogą żądać bezczelnie od ludzi kasy.
Od teraz wszelkie tego typu tematy rozkminiamy na PW, aby nie reklamować kretynów ???? Zweryfikowałem ich wiedzę i nie różni się ona - w stosunku do mojej - niczym pozytywnym i przekonującym. To mi wystarczy!!!
Pozdrawiam ????
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Właśnie mi się wydaję, że nawet betadvisor jest oszukane ale pewności nie mam. Jakoś zbyt dobrze tam typują. A te typy co mają to są dostępne za free. Sam tak typuje jak oni .. Szału nie ma.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Właśnie mi się wydaję, że nawet betadvisor jest oszukane ale pewności nie mam. Jakoś zbyt dobrze tam typują. A te typy co mają to są dostępne za free. Sam tak typuje jak oni .. Szału nie ma.
Kurcze, ja tam widzę same płatne typy. Gdybyś mógł wysłać link z pełną ścieżką do dzisiejszych typów (mam na myśli TWOJE WEJŚCIE W KONKRETNĄ ZAKŁADKĘ I &quot;ZALINKOWANIE&quot;), to byłbym bardzo wdzięczny.
Z tego co widzę, to na piłce ich yield wynosi około 12% (statystyki tych ekspertów z głównej strony), szału nie ma. Ja mam 11%, grając głupoty, a 40% grając sensownie ???? (co zresztą udowadniałem niedawno).
Fajnie by było wiedzieć konkrety, odnośnie tego podanego przez Ciebie portalu. Nie znałem ich dotąd ????
Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
Pozdrawiam ????
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Kurcze, ja tam widzę same płatne typy. Gdybyś mógł wysłać link z pełną ścieżką do dzisiejszych typów (mam na myśli TWOJE WEJŚCIE W KONKRETNĄ ZAKŁADKĘ I &quot;ZALINKOWANIE&quot;), to byłbym bardzo wdzięczny.
Z tego co widzę, to na piłce ich yield wynosi około 12% (statystyki tych ekspertów z głównej strony), szału nie ma. Ja mam 11%, grając głupoty, a 40% grając sensownie ???? (co zresztą udowadniałem niedawno).
Fajnie by było wiedzieć konkrety, odnośnie tego podanego przez Ciebie portalu. Nie znałem ich dotąd ????
Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
Pozdrawiam ????
Cholera źle mnie zrozumiałeś ;D Chodziło mi o to, że te typy przynajmniej jak dla mnie są po prostu zbierane bądź nie z neta i podawane jako te płatne.
http://www.betadvisor.com/picks/football -&gt; tutaj masz listę typów, które są dostępne po zapłacie i archiwalną listę typów
Możemy się złożyć na typy. Powiedzmy miesiąc :grin: Taki żart ..
Powiem Ci, że oni chyba najwięcej na koniach wygrywają.
Jeden tydzień za darmo a potem .. no właśnie nie wiem.
Oczywiście nie mówię, że te typy są złe czy coś tylko jakąś ściemą zalatuje ;)
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Ja dziś sprawdzam to :
https://www.facebook.com/pages/Bet-Clever-100-Win/1441235249428462?sk=timeline
Gość do mnie napisał trochę na siłę proponuje płatne typy, z tego co widać na jego tablicy to skuteczność bardzo dobra. Na dziś proponuje żeby grać za dużą stawkę dubla :
Lyon-Mlada Boleslav 1
Hafnarfjordur - Elfsborg over 2.5
kurs: 2,50 (bet365).

Wrzucił ponadto kilka dość ciekawych typów, zobaczymy jak mu to wyjdzie ;)
Mądre typy, popieram.
W 80% się z nim zgadzam ????
Tylko 2 opcje mnie zastanawiają, ale... ????

A te dwa, które wymieniłeś, to nie mogą nie wejść, więc gratuluję wygranej:razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Slovan - Astra @ 2 (3,00)✅ 2:3 przez chwilę było nerwowo ????
stawka: 70zł
EWK: 210zł
✅✅✅
BILANS DNIA: +140zł ✅✅✅
SALDO: +526zł ✅✅✅
BANK: +2526zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie będę robił cytatu, ale odpowiadam MADRIDIŚCIE ????

Aaa, teraz załapałem, hehe ????

No dziwnie to wygląda trochę.
Tak teraz pomyślałem, że nawet na tym forum było już pewnie milion takich rozkmin, ale ja jakoś w nich nie uczestniczyłem ???? , więc dobrze, że sobie tu coś prześwietlamy ????

Tylko ci spamerzy trochę wnerwiają, ale na całe szczęście MODERATORZY są czujni, za co IM dziękuję ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Slovan - Astra @ 2 (3,00)✅ 2:3 przez chwilę było nerwowo ????
stawka: 70zł
EWK: 210zł
✅✅✅
BILANS DNIA: +140zł ✅✅✅
SALDO: +526zł ✅✅✅
BANK: +2386zł ✅✅✅
Brawo za typ ???? Swoją drogą to niezła ustawka tutaj była. Ten kto wiedział mógł niezłe kursy łapać i przed meczem i na live.
over 4,5 - 8,00
HT/FT 1/2 - 36,00
(zaskakujące jest również to, że na te dwa powyższe zakłady kursy u większości buków spadały przed meczem, co oznacza, że ktoś na te zakłady stawiał dużo pieniędzy)
i na live
1) gol dla Astry pada w 37 min i wówczas kursy na wygraną Slovana w 1. poł musiały być masakrycznie wysokie. Slovan strzela 2 bramki w samej końcówce i wygrywa 1. poł (parę dni temu w lidze japońskiej takie coś zrobili. Dodam, że oba kluby są zaprzyjaźnione i było podejrzenie, że będzie ustawka HT/FT, ale tym razem zagrali takie coś jak Slovan i Astra)
2) w końcówce meczu granie na Astrę mimo, że przegrywają 1:2, także kurs musiał być spory
3) over w końcówce
O ile to była ustawka i jesli ktoś o tym wiedział, to miał naprawdę spore pole do popisu.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Witam pana Bułeczkę ????
Dzięki za dobre słowo!!!
Zgadzam się, że wygląda to słabo! Martwi mnie, że takich akcji jest sporo niestety. Nie mam pewności czy poszedł &quot;wałek&quot;, ale...
Pamiętam, jak wiele lat temu oglądałem mecz w polskiej lidze (już nawet nieistotne jaki). Obserwując &quot;poczynania&quot; wszystkich: od trenerów, przez sędziów, po piłkarzy, nawet półanalfabeta widział, że coś jest nie tak. Później wywiady pomeczowe i obowiązkowe &quot;wyciąganie wniosków&quot; [mam ochotę wymiotować, słysząc to], a później analizy ekspertów w studiu. Nikt z komentujących nie zbliżył się nawet do słowa: &quot;wałek&quot;. Pewnie dlatego, że na wizji nie można takich rzeczy sugerować (i ja to rozumiem; kwestie wizerunkowe, domniemanie niewinności ???? etc.). Natomiast ja dałbym sobie rękę uciąć, że to był &quot;piłkarski poker&quot;.
Sprawa ucichła, ja też powoli przestawałem o tym pamiętać, ale oglądając co jakiś czas polską ekstraklasę, ten obraz powracał. A powracał przez to, że znów widywałem rzeczy nie z tej ziemi w kolejnych meczach naszej &quot;La Ligi&quot;. Za dużo było tych &quot;zbiegów okoliczności&quot;.
Minęło kilka lat...
WROCŁAW, SĄD OKRĘGOWY...
Resztę wszyscy znają, a ja się upewniłem, że mnie oczy kilka lat wcześniej nie myliły ????
http://pilkarskamafia.blogspot.com/2011/08/lista-oskarzonych-o-korupcje-w-polskim_16.html
Teraz też widzę, co się dzieje w niektórych meczach w Europie i aż mam ciarki...
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Uff, dziś mocno ryzykuję, bo kompletnie nie mam weny. Chyba za dużo naczytałem się tych &quot;fejsowych&quot; fajerwerków i postanowiłem zagrać pod włos ???? Obym się na tym nie przejechał ???? Lubię być oryginalny po prostu ????
Ale ręki za te typy nie dam sobie uciąć, więc radzę przemyśleć to samemu!

Reims - PSG (-1) @ EH 2 (2,05)⛔
stawka: 70zł
EWK: 144zł

Wigry - Bytovia @ DNB 2 (2,10)⛔
stawka: 60zł
EWK: 126zł

Wigry - Bytovia @ 2 (3,00):-|
stawka: 50zł
EWK: 150zł

Shamrock - Derry @ DNB 2 (3,00)⛔
stawka: 50zł
EWK: 150zł

BILANS DNIA: -180zł⛔ dziękuję magikom z fejsa ze stuprocentową skutecznością:p
SALDO: +346zł✅✅✅
BANK: +2346zł
✅✅✅

Dużo typów, ale dawno nie grałem:p

edit: świetnie, powinienem tu rzucić mięsem, ale sobie daruję. Częściej będę sobie prał mózg fejsem, to pomaga, polecam!
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
???? Oby się udało, bo już mnie wnerwili, stracili gola na samym początku ???? Ale ciągle wierzę ????

Spokojnie dopiero początek wszystko może się zmienić jeszcze jak psg będzie lipnie grało to dopiero będe załamany nie dosyć że zakłady nie wchodzą to jeszcze jutro na 6 do roboty to chyba jakieś fatum he :p
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Spokojnie dopiero początek wszystko może się zmienić jeszcze jak psg będzie lipnie grało to dopiero będe załamany nie dosyć że zakłady nie wchodzą to jeszcze jutro na 6 do roboty to chyba jakieś fatum he :p
W Polsce to jest wszystko możliwe, to jest kraina cudów, ale jak Zlatan nie sieknie ze dwóch, to znaczy, że świat się kończy:p
 
Do góry Bottom