>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy - Stanley 63

stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga
GKS Katowice : GKS Tychy 3:3
GKS Katowice ⛔
2.80 / Bet365
.. to derby i mam wątpliwość co do tego aby Katowiczanie oddali ten mecz aby Tychy mieli jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie , zaglądając do ich bezpośrednich pojedynków to Tyszanie tutaj nie wygrali a w tym sezonie grają fatalną piłkę dlatego po super kursie biorę zwycięstwo GKS z Katowic ⛔
...........................................................................................................
✅ 13 ⛔ 8
Podsumowanie Maja
- oddanych 21 typów
- na plus ✅ 13
- na minus ⛔ 8
no i wreszcie na plusie !
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
No to zaczynam nowy miesiąc z nowymi nadziejami , oby taki jak maj zobaczymy !
Szwecja Allsvenskan
Elfsborg : Malmo 0:1
obie strzelą ⛔/ 1.72 / Bet365
... mecz na szczycie dlatego liczę na gole z obu stron , wicelider kontra lider , różnica w tabeli to tylko 3 pkt na korzyść Malmo , bramki w tym sezonie gospodarze stosunek 18:9 goście 21:9 , H2H tutaj na stadionie Elfsborg to 9-2-5 br. 32:23 i duża średnia bo 3.44 tak więc po wysokim jak dla mnie kursie biorę ! ⛔
....................................................................................
✅ 0 ⛔ 1
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 liga
BK-46 : Espoo 2:0
over 3.5 ⛔
2.15 / Bwin
zaglądając do buków to chyba jedynie Bwin dał na over większy niż 2,5 dlatego chyba myślę że trzeba brać , między nimi pada zazwyczaj mnóstwo goli a z tego sezonu to zaglądając na bilans bramkowy obu to gospodarze 11:9 natomiast goście 12:15 tak więc pomimo że na pewno faworytem w tym pojedynku są gospodarze to osobiście liczę na jakiegoś gola ze strony gości a kurs 2.15 wydaje mi się do wzięcia ! ⛔
...........................................................................................
✅ 0 ⛔ 2
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Szwecja 3 liga
Trollhattan : Orgryte 1:2
powyżej 2.5 gola i obie strzela ✅
2.00 / Bet365
.. goście jeżeli wygrają dzisiejsze spotkanie będą liderować ale gospodarze zapewne postawia wysoko poprzeczkę w tym spotkaniu a zaglądając do H2H to gościom tu gra się ciężko bo w 4 meczach tylko 1 zwycięstwo ( bilans 2-1-1 i br. 11:7 dla gospodarzy ) Gospodarze na 3 mecze u siebie z tego sezonu bilans 1-1-1 i gole 7:5 tak więc chyba na gola z ich strony możemy liczyć , Orgryte wyjazdy to 2-0-1 i bramki 5:4 tak więc ze trzy bramki powinni dziś kibice zobaczyć i obie strzelą ! ✅
........................................................................................
✅ 1 ⛔ 2
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Singapur
Albirex Niigata : Woodlands 7:1 co za mecz i było w nim wszystko 2 czerwone kartki 2 rzuty karne no i grad goli SUPER !
obie strzela i powyżej 2.5 gola w meczu ✅
1.95 / Bet365
Albirex u siebie dosyć dobrze się radzi a przede wszystkim strzela ostatnio sporo goli ale też i traci a z Woodlands gra mu się wyjatkowo dobrze no a najważniejsze to komplet pkt aby pozostać w grupie mistrzowskiej co prawda ma 5 pkt przewagi ale dziś komplet pkt mile widziany dlatego też liczę że uda im się przynajmniej dwa gole zdobyć a goście jakąś bramkę dorzucą . Fajny kurs i mi odpowiada ! ✅✅
.....................................................................................
✅ 2 ⛔ 2
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Singapur
Hougang : Home 3:1
suma goli w meczu / 4 lub więcej ✅
2.40 / Sportingbet
obie drużyny w formie i tak gospodarze ostatnie 5 kolejek 3-2-0 i 8:5 natomiast goście 3-2-0 i 13:7 tak więc chyba możemy liczyć na bramki z obu stron zaś H2H pokazuje że gościom z Hougang gra się wyjątkowo dobrze 31-7-5 i gole 95:33 a wyniki tutaj to były takie 1:4 , 2:5 a ostatni mecz pomiędzy nimi terenie Home to 2:2 tak więc chyba warto zaryzykować na przynajmniej 4 gole ✅
......................................................................................
✅ 3 ⛔ 2
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Mecze Towarzyskie
Wisła : Ruzomberok
Ruzomberok over 1,5 gola
- 2.62 / Sportingbet
.. grają towarzysko tak więc patrząc na to co prezentuje nasza Wisełka to głowa boli i na pewno dziś będą eksperymenty jeżeli chodzi o ustawienia , goście może też nie błyszczą ale myślę ze dziś strzelą słabej Wisełce a na dwa gole z ich strony dosyć wysoki kurs dlatego zaryzykuję i biorę !
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Finlandia
Lahti : Jaro
over 2.5 gola
- 2.30 / Sportingbet
.. zaglądam do H2H a tu wygląda na ciekawy pojedynek bo gościom gra tu się całkiem dobrze a przede wszystkim pada tu sporo goli bo śr. na mecz to 3.15
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 Południe
- Espoo : KaPa 0:4
- over 2.5 gola ✅
- 1.44 / Bet365
.. obie ekipy mają bardzo dziurawą defensywę , gospodarze stracili 24 gole i goście tak samo , gospodarze słabo u siebie natomiast goście lepiej grają w meczach wyjazdowych , gospodarze ostatnie miejsce 10 goście 8 różnica punktowa 2 pkt więcej gości i liczę na otwarty pojedynek w pierwszym ich meczu 4:3 dla Espoo tak więc te 3 dziś powinni paść ! ✅
...........................................................................................
✅ 1 ⛔ 0
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Puchar Singapuru
- Brunei DPMM : Albirex N 2:1
- powyżej 2.5 gola ✅
- 1.50
- Bet365
mecz rewanżowy a pierwsze spotkanie wygrywa Brunei 4:3 tak więc dziś chyba możemy liczyć na przynajmniej 3 bramki a kurs wydaje mi się bardzo dobry ! ✅
..........................................................................................
✅ 2 ⛔ 0
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Mistrzostwa Świata
Argentyna : Belgia
powyżej 3.5 żółtych kartek no cóż tylko 3 kartki ⛔
- 2.10 / Betsson
.. uważam że dziś piłkarze zobaczą przynajmniej 4 żółte kartoniki , sędzią jest Włoch Nicola Rizzoli który z pokazywaniem żółtek nie ma problemów , na tych Mistrzostwach sędziował 2 mecze i pokazał 6 takich kartoników i podyktował 1 karnego ale dziś liczę na większą ilość żółtek a kurs wydaje mi się całkiem dobry ! ⛔
.......................................................................................
✅ 2 ⛔ 1
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 liga
- Gnistan : GrIFK
- powyżej 3.5 gola
- 2.15 / Unibet
.. myślę że warto zaryzykować tu na 4 gole , gospodarze większość swojego dorobku pkt zgromadzili u siebie 15/11 bo wyjazdy 1-1-3 natomiast goście w wyjątkowej formie ostatnie 5 kolejek to 4-1-0 i te gole 15:4 , w pierwszym spotkaniu wynik 4:0 do GrIFK tak więc zaryzykuję i liczę na over 3.5 !
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Słowacja Corgon Liga
- Senica : Myjava 1:0
- powyżej 2.5 gola ⛔
- 2.20 / Bet365
.. początek sezonu w Słowacji i myślę że mecz może być bardzo otwartym spotkaniem a pomiędzy nimi przeważnie pada sporo goli a goście tutaj grać potrafią dlatego po fajnym kursie biorę over 2.5 gola ! ⛔
...........................................................................................
✅ 2 ⛔ 3
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
- Górnik : Lech
- Lech powyżej 2.5 gola
- 5.00 / Bet365
dziś liczę na pogrom w Zabrzu , z tego co ostatnio dowiadujemy się na temat Górnika a jest w/g tylko część wiadomości to Lech powinien pokazać słabość Zabrzan , pomimo zwycięstwa Górnika z Cracovią 2:0 to gra Zabrzan nie powalała na kolana natomiast Lech po lekkiej kompromitacji i porażce z Nomme Kajlu jednak u siebie poradził sobie wygrywając pewnie 3:0 a potem odprawił Piasta Gliwice 4:0 a z Górnikiem gra im się również dobrze jak z Piastem a na Górniku w 11 meczach wygrali razy , ostatni mecz z poprzedniego sezonu utaj to pewne 3:0 dla Lecha i dziś liczę na coś podobnego !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Od dłuższego czasu sporo bałaganu w tym moim typowaniu ale postanowiłem że teraz będzie lepiej .
Typ # 1
Podbeskidzie : Ruch ( tylko 4 :zoltakartka: pan Szymon był łaskawy , trudno )
czerwona ???? kartka ⛔
Kurs - 4.00
Unibet
nie od dziś u mnie polowanie na taki kolor kartonika dlatego liczę że w tym pojedynku fauli i to trochę brutalnych nie powinno zabraknąć na dodatek sędzią jest pan Szymon Marciniak który taki kartonik pokazywał już i dla Podbeskidzia i dla Ruchu tak więc jest duża szansa że dziś wyciągnie ją z kieszeni dla którejś z drużyn
.....................................................................................
Trafione 0 Nietrafione 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Typ # 2
Esbjerg : Ruch ( szczerze to nie spodziewałem się takiego wyniku ale typ trafiony ) 2:2
Esbjerg powyżej 1.5 gola ✅
1.83 / Bet365
.. chyba nie ulega wątpliwości że faworytem są piłkarze Esbjerg , patrząc na to co prezentuje Chorzowski Ruch aż trudno uwierzyć że doszedł do tej rundy i myślę że to jest ostatnie 90 min gry w europejskich pucharach Niebieskich i na trudnym terenie w Danii raczej polegną a Esbjerg zdobędzie przynajmniej 2 bramki !
.......................................................................................
Trafione 1 Nietrafione 1
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Typ # 3
Ajax : Vitesse 4:1
powyżej 2,5 gola i obie strzelą ✅
1.90 / Bet365
zaraz w pierwszej kolejce hit i na pewno możemy oczekiwać walki zarówno z jednej jak i drugiej strony a co za tym idzie chyba i goli , na to liczę i że w meczu padnie przynajmniej 3 gole także !
..........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 1
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Typ #4
Halmstad : Djurgarden 2:1
Djurgarden / 2.50 / Bet365 ⛔
tu myślę że komplet pkt dla gości pomimo że ostatnio ich gra nie zachwyca to jednak są drużyną lepszą a H2H też zdecydowanie po ich stronie !
..........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 2
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Typ #5
Aarhus : Viborg 0:2 ( gospodarze zawiedli na całej linii )
obie strzelą / 1.61 / Bet365 ⛔
obie drużyny jeszcze nie przegrały żadnego spotkania obie też strzelają gole chociaż gospodarze zdecydowanie lepiej bo po 2 kolejkach 7 bramek a goście 4 ale za to goście potrafią radzić się z gospodarzami i to nawet tu na ich stadionie !
.........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 3
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
# 6
Stal SW : Ol. Grudziądz 2:0 ( kompletnie mnie zawiedli goście !!!!! )
over 2.5 gola / 2.00 / Bet365 ⛔
Pucharowe mecze to inny spektakl niż liga i chyba to główny powód dla którego liczę na przynajmniej 3 bramki w tym pojedynku , bo gospodarze patrząc na ligę to cieniutko natomiast spotkania w PP jakoś sobie radzą i na pewno są skuteczniejsi ! ⛔
.....................................................................................
✅ 2 ⛔ 4
 
Do góry Bottom