>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy - Stanley 63

stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga
GKS Katowice : GKS Tychy 3:3
GKS Katowice ⛔
2.80 / Bet365
.. to derby i mam wątpliwość co do tego aby Katowiczanie oddali ten mecz aby Tychy mieli jeszcze jakiekolwiek szanse na utrzymanie , zaglądając do ich bezpośrednich pojedynków to Tyszanie tutaj nie wygrali a w tym sezonie grają fatalną piłkę dlatego po super kursie biorę zwycięstwo GKS z Katowic ⛔
...........................................................................................................
✅ 13 ⛔ 8
Podsumowanie Maja
- oddanych 21 typów
- na plus ✅ 13
- na minus ⛔ 8
no i wreszcie na plusie !
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
No to zaczynam nowy miesiąc z nowymi nadziejami , oby taki jak maj zobaczymy !
Szwecja Allsvenskan
Elfsborg : Malmo 0:1
obie strzelą ⛔/ 1.72 / Bet365
... mecz na szczycie dlatego liczę na gole z obu stron , wicelider kontra lider , różnica w tabeli to tylko 3 pkt na korzyść Malmo , bramki w tym sezonie gospodarze stosunek 18:9 goście 21:9 , H2H tutaj na stadionie Elfsborg to 9-2-5 br. 32:23 i duża średnia bo 3.44 tak więc po wysokim jak dla mnie kursie biorę ! ⛔
....................................................................................
✅ 0 ⛔ 1
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 liga
BK-46 : Espoo 2:0
over 3.5 ⛔
2.15 / Bwin
zaglądając do buków to chyba jedynie Bwin dał na over większy niż 2,5 dlatego chyba myślę że trzeba brać , między nimi pada zazwyczaj mnóstwo goli a z tego sezonu to zaglądając na bilans bramkowy obu to gospodarze 11:9 natomiast goście 12:15 tak więc pomimo że na pewno faworytem w tym pojedynku są gospodarze to osobiście liczę na jakiegoś gola ze strony gości a kurs 2.15 wydaje mi się do wzięcia ! ⛔
...........................................................................................
✅ 0 ⛔ 2
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Szwecja 3 liga
Trollhattan : Orgryte 1:2
powyżej 2.5 gola i obie strzela ✅
2.00 / Bet365
.. goście jeżeli wygrają dzisiejsze spotkanie będą liderować ale gospodarze zapewne postawia wysoko poprzeczkę w tym spotkaniu a zaglądając do H2H to gościom tu gra się ciężko bo w 4 meczach tylko 1 zwycięstwo ( bilans 2-1-1 i br. 11:7 dla gospodarzy ) Gospodarze na 3 mecze u siebie z tego sezonu bilans 1-1-1 i gole 7:5 tak więc chyba na gola z ich strony możemy liczyć , Orgryte wyjazdy to 2-0-1 i bramki 5:4 tak więc ze trzy bramki powinni dziś kibice zobaczyć i obie strzelą ! ✅
........................................................................................
✅ 1 ⛔ 2
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Singapur
Albirex Niigata : Woodlands 7:1 co za mecz i było w nim wszystko 2 czerwone kartki 2 rzuty karne no i grad goli SUPER !
obie strzela i powyżej 2.5 gola w meczu ✅
1.95 / Bet365
Albirex u siebie dosyć dobrze się radzi a przede wszystkim strzela ostatnio sporo goli ale też i traci a z Woodlands gra mu się wyjatkowo dobrze no a najważniejsze to komplet pkt aby pozostać w grupie mistrzowskiej co prawda ma 5 pkt przewagi ale dziś komplet pkt mile widziany dlatego też liczę że uda im się przynajmniej dwa gole zdobyć a goście jakąś bramkę dorzucą . Fajny kurs i mi odpowiada ! ✅✅
.....................................................................................
✅ 2 ⛔ 2
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Singapur
Hougang : Home 3:1
suma goli w meczu / 4 lub więcej ✅
2.40 / Sportingbet
obie drużyny w formie i tak gospodarze ostatnie 5 kolejek 3-2-0 i 8:5 natomiast goście 3-2-0 i 13:7 tak więc chyba możemy liczyć na bramki z obu stron zaś H2H pokazuje że gościom z Hougang gra się wyjątkowo dobrze 31-7-5 i gole 95:33 a wyniki tutaj to były takie 1:4 , 2:5 a ostatni mecz pomiędzy nimi terenie Home to 2:2 tak więc chyba warto zaryzykować na przynajmniej 4 gole ✅
......................................................................................
✅ 3 ⛔ 2
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Mecze Towarzyskie
Wisła : Ruzomberok
Ruzomberok over 1,5 gola
- 2.62 / Sportingbet
.. grają towarzysko tak więc patrząc na to co prezentuje nasza Wisełka to głowa boli i na pewno dziś będą eksperymenty jeżeli chodzi o ustawienia , goście może też nie błyszczą ale myślę ze dziś strzelą słabej Wisełce a na dwa gole z ich strony dosyć wysoki kurs dlatego zaryzykuję i biorę !
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Finlandia
Lahti : Jaro
over 2.5 gola
- 2.30 / Sportingbet
.. zaglądam do H2H a tu wygląda na ciekawy pojedynek bo gościom gra tu się całkiem dobrze a przede wszystkim pada tu sporo goli bo śr. na mecz to 3.15
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 Południe
- Espoo : KaPa 0:4
- over 2.5 gola ✅
- 1.44 / Bet365
.. obie ekipy mają bardzo dziurawą defensywę , gospodarze stracili 24 gole i goście tak samo , gospodarze słabo u siebie natomiast goście lepiej grają w meczach wyjazdowych , gospodarze ostatnie miejsce 10 goście 8 różnica punktowa 2 pkt więcej gości i liczę na otwarty pojedynek w pierwszym ich meczu 4:3 dla Espoo tak więc te 3 dziś powinni paść ! ✅
...........................................................................................
✅ 1 ⛔ 0
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Puchar Singapuru
- Brunei DPMM : Albirex N 2:1
- powyżej 2.5 gola ✅
- 1.50
- Bet365
mecz rewanżowy a pierwsze spotkanie wygrywa Brunei 4:3 tak więc dziś chyba możemy liczyć na przynajmniej 3 bramki a kurs wydaje mi się bardzo dobry ! ✅
..........................................................................................
✅ 2 ⛔ 0
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Mistrzostwa Świata
Argentyna : Belgia
powyżej 3.5 żółtych kartek no cóż tylko 3 kartki ⛔
- 2.10 / Betsson
.. uważam że dziś piłkarze zobaczą przynajmniej 4 żółte kartoniki , sędzią jest Włoch Nicola Rizzoli który z pokazywaniem żółtek nie ma problemów , na tych Mistrzostwach sędziował 2 mecze i pokazał 6 takich kartoników i podyktował 1 karnego ale dziś liczę na większą ilość żółtek a kurs wydaje mi się całkiem dobry ! ⛔
.......................................................................................
✅ 2 ⛔ 1
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Finlandia 3 liga
- Gnistan : GrIFK
- powyżej 3.5 gola
- 2.15 / Unibet
.. myślę że warto zaryzykować tu na 4 gole , gospodarze większość swojego dorobku pkt zgromadzili u siebie 15/11 bo wyjazdy 1-1-3 natomiast goście w wyjątkowej formie ostatnie 5 kolejek to 4-1-0 i te gole 15:4 , w pierwszym spotkaniu wynik 4:0 do GrIFK tak więc zaryzykuję i liczę na over 3.5 !
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Słowacja Corgon Liga
- Senica : Myjava 1:0
- powyżej 2.5 gola ⛔
- 2.20 / Bet365
.. początek sezonu w Słowacji i myślę że mecz może być bardzo otwartym spotkaniem a pomiędzy nimi przeważnie pada sporo goli a goście tutaj grać potrafią dlatego po fajnym kursie biorę over 2.5 gola ! ⛔
...........................................................................................
✅ 2 ⛔ 3
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Polska T-Mobile Ekstraklasa
- Górnik : Lech
- Lech powyżej 2.5 gola
- 5.00 / Bet365
dziś liczę na pogrom w Zabrzu , z tego co ostatnio dowiadujemy się na temat Górnika a jest w/g tylko część wiadomości to Lech powinien pokazać słabość Zabrzan , pomimo zwycięstwa Górnika z Cracovią 2:0 to gra Zabrzan nie powalała na kolana natomiast Lech po lekkiej kompromitacji i porażce z Nomme Kajlu jednak u siebie poradził sobie wygrywając pewnie 3:0 a potem odprawił Piasta Gliwice 4:0 a z Górnikiem gra im się również dobrze jak z Piastem a na Górniku w 11 meczach wygrali razy , ostatni mecz z poprzedniego sezonu utaj to pewne 3:0 dla Lecha i dziś liczę na coś podobnego !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Od dłuższego czasu sporo bałaganu w tym moim typowaniu ale postanowiłem że teraz będzie lepiej .
Typ # 1
Podbeskidzie : Ruch ( tylko 4 :zoltakartka: pan Szymon był łaskawy , trudno )
czerwona ???? kartka ⛔
Kurs - 4.00
Unibet
nie od dziś u mnie polowanie na taki kolor kartonika dlatego liczę że w tym pojedynku fauli i to trochę brutalnych nie powinno zabraknąć na dodatek sędzią jest pan Szymon Marciniak który taki kartonik pokazywał już i dla Podbeskidzia i dla Ruchu tak więc jest duża szansa że dziś wyciągnie ją z kieszeni dla którejś z drużyn
.....................................................................................
Trafione 0 Nietrafione 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Typ # 2
Esbjerg : Ruch ( szczerze to nie spodziewałem się takiego wyniku ale typ trafiony ) 2:2
Esbjerg powyżej 1.5 gola ✅
1.83 / Bet365
.. chyba nie ulega wątpliwości że faworytem są piłkarze Esbjerg , patrząc na to co prezentuje Chorzowski Ruch aż trudno uwierzyć że doszedł do tej rundy i myślę że to jest ostatnie 90 min gry w europejskich pucharach Niebieskich i na trudnym terenie w Danii raczej polegną a Esbjerg zdobędzie przynajmniej 2 bramki !
.......................................................................................
Trafione 1 Nietrafione 1
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Typ # 3
Ajax : Vitesse 4:1
powyżej 2,5 gola i obie strzelą ✅
1.90 / Bet365
zaraz w pierwszej kolejce hit i na pewno możemy oczekiwać walki zarówno z jednej jak i drugiej strony a co za tym idzie chyba i goli , na to liczę i że w meczu padnie przynajmniej 3 gole także !
..........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 1
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Typ #4
Halmstad : Djurgarden 2:1
Djurgarden / 2.50 / Bet365 ⛔
tu myślę że komplet pkt dla gości pomimo że ostatnio ich gra nie zachwyca to jednak są drużyną lepszą a H2H też zdecydowanie po ich stronie !
..........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 2
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Typ #5
Aarhus : Viborg 0:2 ( gospodarze zawiedli na całej linii )
obie strzelą / 1.61 / Bet365 ⛔
obie drużyny jeszcze nie przegrały żadnego spotkania obie też strzelają gole chociaż gospodarze zdecydowanie lepiej bo po 2 kolejkach 7 bramek a goście 4 ale za to goście potrafią radzić się z gospodarzami i to nawet tu na ich stadionie !
.........................................................................................
Trafione 2 Nietrafione 3
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
# 6
Stal SW : Ol. Grudziądz 2:0 ( kompletnie mnie zawiedli goście !!!!! )
over 2.5 gola / 2.00 / Bet365 ⛔
Pucharowe mecze to inny spektakl niż liga i chyba to główny powód dla którego liczę na przynajmniej 3 bramki w tym pojedynku , bo gospodarze patrząc na ligę to cieniutko natomiast spotkania w PP jakoś sobie radzą i na pewno są skuteczniejsi ! ⛔
.....................................................................................
✅ 2 ⛔ 4
 
Do góry Bottom