>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 164: Henderson vs Pettis 2 : 31.08

Status
Zamknięty.
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik


Data: 31 sierpnia 2013
Miejsce: Bradley Center, Milwaukee, Wisconsin, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs: Benson Henderson (19-2) vs. Anthony Pettis (16-2)

Główna karta:

265 lbs: Josh Barnett (32-6) vs. Frank Mir (16-7)
145 lbs: Chad Mendes (14-1) vs. Clay Guida (30-13)
265 lbs: Ben Rothwell (32-9) vs. Brandon Vera (12-6)
145 lbs: Dustin Poirier (13-3) vs. Erik Koch (13-2)

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Jamie Varner (21-7-1) vs. Gleison Tibau (27-9)
125 lbs: Louis Gaudinot (6-2) vs. Tim Elliott (9-3-1)
170 lbs: Pascal Krauss (11-1) vs. Hyun Gyu Lim (11-3-1)
135 lbs: Chico Camus (12-4) vs. Kyung Ho Kang (11-6)

Walki na facebooku:

185 lbs: Yoel Romero (5-1) vs. Brian Houston (4-0)
265 lbs: Nikita Krylov (14-0) vs. Soa Palelei (18-3)
155 lbs: Ryan Couture (6-2) vs. Al Iaquinta (5-2-1)
185 lbs: Magnus Cedenblad (10-4) vs. Jared Hamman (13-5)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
W walce wieczoru super efektowny Showtime zawalczy o pas z mistrzem Bensonem.
Oddsy wyrownane, forma obu zawodników szczytowa, szykujmy popcorn i przed ekrany- emocje powinny byc.

W wadze cięzkiej Barnett kontra Mir. Panowie to legendy wagi cięzkiej w mma.
Wciąż TOP 10 ale szans na mistrzostwo nie mają, a nawet na TOP 3.
Barnett chyba troszke lepiej sie trzyma dlatego jest faworytem starcia.

W wadze piorkowej Chad Mendes kontra Guida. Mendes jako cięzki faworyt, kurs ok. 1.22. Nie da sie ukryć, umiejetności wyższe. Ale Guida to specyficzny, niewygodny zawodnik. Myśle, że i w tej walce będzie blisko split decision.

Rothwell - Vera. Vera lekki faworyt, moze dlatego, że bardziej solidny i twardy.
Ale obaj to dolna półka dywizji. Vera przywędrował z wagi połciezkiej do cięzkiej. Nie imponował atletyzmem, ciekawe jak da sobie rade wśrod &quot;grubasów&quot;.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Standardowo dokładniej opisze to po obejrzeniu ważenia, ale na ten moment, muszę stwierdzić że jest to nie łatwa gala do typowania., i przeczuwam wiele niespodzianek.
Koch-Poirier, Erik został brutalnie zbity przez Lamasa, Poirier przez decyzje przegrał ze Swansonem. Koch miał walczyć o pas, Poirier ma tytuł walki roku 2012. Obaj bardzo dobrzy w parterze, jak dla mnie bardzo wyrównane starcie
Mendes-Guida. Chad poza porażką z Jose Aldo robi co chce w świecie MMA, od tamtej pory KO w 3 kolejnych walkach, a wszystkie te walki zajęły w sumie mniej czasu niż 1 runda. Guida jest jednak typem psychola, potrafi wykręcić efektowne poddanie, potrafi zaserwować podobny plan taktyczny jak z Maynardem gdzie przez 25 minut skakał jak małpa nie przeprowadzając żadnej ofensywnej akcji, potrafi pokazać znakomitą walkę jak z Bensonem i Pettisem. Faworyt jest jeden, pytanie czy przy takim kursie jest sens ruszać tą walkę.
Mir-Barnett. Zgadzam się z tym że to starcie 2 legend, obu bardzo lubie, a ta walka oczekiwana jest od wielu lat. Josh którego styl lubię jest w stanie powalczyć jeszcze o pas, pewnie nie ma na niego szans, ale marketingowo sprzedałoby to się bardzo dobrze. Mir jest niejako miernikiem czy damy ciężki nadaje się do walki o pasy czy nie. Lesnar, Carwin, Cormier otrzymywali walki z Mirem żeby potwierdzić swoją wartość. Ciekawi mnie jego dyspozycja, dlatego zaczekam z typem do ważenia. Mir przed walką z Cormierem przeszedł do Grega Jacksona, co to oznacza mówić nie muszę. Jeśli teraz poprawnie przepracował czas przed walką, fizycznie i taktycznie jest w stanie zdominować Josha.
Henderson-Pettis. Wystarczy spojrzeć na kursy i widać że faworyta w tej walce nie ma. Ja na ten moment skłaniam się w kierunku Antka. Może dlatego że zwyczajnie bardziej go lubię, mimo iż niepokoi &quot;forma&quot; jego ostatnich 2 rywali. To jak Lauzon i Cerrone poradzili sobie wczoraj i na UFC 163 nie trzeba dodawać, bardzo słabo. Słabnie więc argument KO nad 2 klasowymi zawodnikami. Henderson? Podaje wyniki jego walk z Sherdoga.

UFC 144 Henderson-Edgar
Jordan Breen scores the round 10-9 Edgar (48-47 Edgar)
Freddie DeFreitas scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)
Chris Nelson scores the round 10-9 Edgar (48-47 Edgar)
UFC 150 Henderson-Edgar 2
Jordan Breen scores the round 10-9 Edgar (49-46 Edgar)
TJ De Santis scores the round 10-10 (48-48 Draw)
Chris Nelson scores the round 10-9 Edgar (49-46 Edgar)
UFC on Fox Henderson-Melendez
Tristen Critchfield scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)
Chris Nelson scores the round 10-9 Melendez (48-47 Melendez)
Mike Whitman scores the round 10-9 Henderson (48-47 Henderson)
Benson jedzie na dzikim farcie, równie dobrze to mogły być 2 porażki, a w przypadku walk z Edgarem powinny być 2 porażki. O ile 1 walka z Edgarem była remisem ze wskazaniem na Frankiego, a starcie z Melendezem dałbym na remis ze wskazaniem na Bensona, o tyle rewanż na UFC 150 to była jednostronna dominacja Edgara, nadal twierdze że był to jeden z największych przekrętów w historii UFC. Tym razem wałka nie ma prawa być, walka w rodzinnym mieście Pettisa więc publika zdemolowałaby oktagon w wypadku oszukania ich pupila
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
To mój główny bet na dwie gale UFC . W sobotę USA i środę Brazylia . Wystarczy poczekać .
Chad Mendes✅ &amp; Glover Teixeira ✅ - 1.50 - 9/10 - Unibet .
Chad inny wymiar , TKO 3 runda
To dla mnie ogromni faworyci . Tutaj tylko kontuzja może pokrzyżować mi i im plany .
Dwóch klasowych zapaśników ( Glover tez grapplerem ) z bardzo dobrą stójką i petardami w rękach .
Chad to chyba najlepszy zapaśnik swojej kategorii . Szybki , niebezpieczny z wyśmienitą stójką . Numer #1 rankingu UFC , wyżej tylko mistrz Aldo .
Do ostatnich wygranych walk nie musiał nawet używać swoich zapasów , rywale padali jak muchy od siły jego pięści .
Małpa nie ma nic na niego dosłownie nic . To o wiele gorszy fighter . Ostatnio słaba walka z Maynardem i kontrowersyjna wygrana z Hiokim .
Chad będzie się pojawiał i znikał , będzie za szybki . Albo go skończy w stójce lub dopadnie , obali i przeleży . Stawiam na to pierwsze .


O Glover pisałem w linku poniżej jak walczył z Huną .
http://forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-160-velasquez-vs-silva-2-a-92157.html#post3621629
Dla mnie to kopia walki i ten sam wynik . Kolejna w miarę łatwa dla niego przeprawa .
Nie ten poziom , nie te umiejętności , nie ta siła , nie ten grapplling , nie ta stójka .
Bader jak dotrwa do końca walki powinien być szczęśliwy . Mimo że to tez zapaśnik nie będzie tutaj żadnych zagrożeniem .
Glover go podda albo rozbije w stójce .
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Promocja gali warta każdej złotówki . Jak zobaczyłem kursy to się złapałem za głowę . Powinny być zdecydowanie odwrotnie .
Soa Palelei - 2.56✅✅✅ - Pinnacle .
TKO 3 runda - ground and pound , od początku walczył ze złamanym w tygodniu żebrem , wielki szacun .
Soa Australijski zapaśnik i mistrz tego kraju ( zapasy i adcc ) . Niezwykle doświadczony , jak na swoja posturę szybki . W swoich rywali wjeżdża niczym buldożer ( obalenia i gnp ) . W rękawicach dwa kowadła .
Jest to tyran treningów i tyran przygotowań do swoich walk . Jak by było tego mało posiada czarny pas BJJ .
Jestem w szoku że UFC zatrudniło takiego średniaka a można i powiedzieć leszcza jakim jest 21 letni Ukrainiec .
To nic specjalnego , średniak europejski . Styl bazowy karate które jest na niskim i kiepskim poziomie .
Kryłow ma 15 zwycięstw ( 2 porażki ) ale obiektywnie trzeba przyznać iż jest to mocno naciągany rekord bowiem z 15 rywali tylko dwóch miało dodatni rekord kariery a reszta była debiutantami lub zawodnikami z ujemnym bilansem.
Dwie przegrane z tym samym zawodnikiem i w ten sam sposób ( duszenie trójkątne rękami )
W necie są jego ostatnie walki , warto je zobaczyć i ocenić co on sobą prezentuje .
Naprawdę niewiem kto i czym się kierował wystawiając takie a nie inne kursy . Dla mnie to prezent .
Widze tutaj demolkę✅ ze strony Soa . Zacznie obalać i demolować a rywal tego nie przetrwa . Jego moc i ogromna siła to zdecydowanie za dużo .
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
K 326

kurekq

Użytkownik
Właśnie - popieram pudziana. Nie mam zielonego pojęcia skąd bukmacherzy wytrzasnęli kursy na Paleleia. Jest to niezły atleta, super zapaśnik i naprawdę niebezpieczny zawodnik - to jest pewne.
Skupiłbym się na jego przeciwniku. Nikita Krylow ma bilans 15-2 i mam wrażenie, że głównie to zrobiło wrażenie na bukmacherach. Przypatrzył jednak bym się dokładniej temu bilansowi. Po pierwsze Krylow NIGDY w swoich 17 walkach nie wyszedł poza 1 rundę. To bardzo imponujące. Rekord jego ostatnich 5 walk to 3-2 --&gt; 2 razy przegrał przez poddanie z Vladimirem Mischenko. No to teraz przyjrzyjmy się pogromcy Krylowa. Mischenko wygrał z Krylowem w swoim debiucie i 3 walce - dwa ostatnie pojedynki ma przegrane z no-nameami z Ukrainy i Białorusi.
Na tej podstawie sądzę, że Palelei to solidny faworyt i wygra w 1 rundzie. Kurs w okolicach 2,50 to wielki prezent od bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 326

kurekq

Użytkownik
Anthony Pettis - Ben Henderson, dojdzie do decyzji 1,74
Bukmacher: 5dimes.
Moim zdaniem szanse w tej walce rozkładają się 50/50, więc przyjrzałem się na inne kursy i oto niespodzianka - aż 1,74 na to, że nie skończy się przed czasem. Dlaczego uważam, że to spore value?
1. Pettis nigdy nie przegrał przed czasem.
2. Henderson tylko raz przegrał przed czasem - w swojej 3 walce, 6 lat temu...
3. Henderson ostatnich 8 walk przez decyzję - w tym z takimi niebezpiecznymi zawodnikami jak Frankie Edgar. Co więcej - ani razu (ani Henderson, ani żaden z jego przeciwników) nie byli na skraju nokautu.
4. Ich pierwsza walka skończyła się decyzją po 5 rundowym boju.
Uważam, że Henderson praktycznie nie ma szans skończyć Pettisa, bo nie ma ku temu narzędzi, walczy zbyt mało agresywnie, ma zbyt słaby cios. Jednocześnie sądzę, że Pettis także nie skończy Hendersona, bo jest to mega trudne - Benson jest bardzo uważny w obronie i nie wyłapuje dużo ciosów - większość amortyzuje. Obaj cechują się bardzo dobrą kondycją, więc nikt tutaj nie powinien się wypompować.
Moim zdaniem bardzo duże value. Polecam ten typ.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
sensowniejsze typy opiszę w dzień, Paleleia podbijam, właściwie wszystko zostało już powiedziane, kurs pewnie zleci w dniu walki, podejrzewam że bukmacherzy wzieli pod uwagę poziom rywali Hulka i potraktowali go jako podstarzałego zawodnika, natomiast gościu z Ukrainy 21 lat a już 17 walk. Taki odpowiednik naszego Omieliańczuka, niby bilans przyzwoity, ale jak się popatrzy na kim i gdzie...

Co do typu Henderson-Pettis, wszystko opisałem w typach dnia, generalnie nie nadaje się to do obstawiania, bo to zapewne będzie bardzo wyrównane starcie. Ja postawiłem na Pettisa bo uważam że Henderson ma przeszacowaną opinię, był słabszy od Edgara, z Melendezem dostawał bęcki póki od 3 rundy Melendez nie zaczął słabnąć.
http://www.sherdog.com/news/articles/Pros-Pick-Henderson-vs-Pettis-2-55479
jeśli ktoś chciałby sobie poczytać co o tej walce uważają &quot;eksperci&quot;. Powiedzmy że czuję niesmak po ostatnich walkach Hendersona gdy sędziowie krzywdzili jego rywali i czekam na zemstę losu. Pettis rzadko kiedy trafia tymi swoimi kopnięciami, ale czymś zaskoczy, jak zawsze.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Panowie miałem sen, śniła mi się wygrana Pettis&#39;a i Koch&#39;a.

155 lbs: Benson Henderson (19-2) vs. Anthony Pettis (16-2) ✅✅✅
Henderson zdawał się być zdezorientowany na ważeniu jak Silva z Weidmanem. Zgodzę się ze słowami Anthoniego, że pas nie wyjedzie z Millwaukie. Po ostatniej walce Hendersona z Melendezem, którego uwielbiam, pamiętam 3 rundy, gdy EL-Tino górował, nie wiem co się stało. Moim zdaniem Henderson powinien oddać ten pas bez walki Pettisowi, ponieważ nie nadaje się na mistrza wagi lekkiej.

265 lbs: Josh Barnett (32-6) vs. Frank Mir (16-7) ⛔⛔⛔
Mir musi to wygrać, Josh jest przereklamowany, po za tym to gwiazda ale 2003 roku.

145 lbs: Dustin Poirier (13-3) vs. Erik Koch (13-2) ⛔⛔⛔
Jak wcześniej napisałem, miałem sen Koch wygra ten pojedynek, chociaż wolałbym obejrzeć zwycięstwo Dustina.

145 lbs: Chad Mendes (14-1) vs. Clay Guida (30-13) ✅✅✅
Nie muszę chyba pisać dlaczego, bo już to zostało powiedziane.

265 lbs: Nikita Krylov (14-0) vs. Soa Palelei (18-3) ✅✅✅
Podłączam się do poprzednich analiz i opinii na temat tej walki.
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Josh Barnett by Decision @3.60 Sportingbet
Josh ma nie gorszy parter od Mira. Ma do tego lepsze sprowadzenia. Może ta walka rozwinąć się w stójce ale według mnie bardziej prawdopodobny scenariusz to solidna kontrola walki z góry przez Josha Barnetta i obijanie Mira przez 15 minut. Nie można mówić o Barnecie, że to gwiazda 2003 roku bo on teraz będzie szedł na szczyt drabinki ciężkiej dywizji. Był, jest i długo będzie solidnym i znaczącym zawodnikiem dywizji ciężkiej w MMA.
Benson Henderson by Decision @2.75 Sportingbet
Czy Pettis zaimponuje nam swoimi obronami przed obaleniami? I czy w ogóle będzie musiał? Obaj zawodnicy na przestrzeni 3 lat od ich ostatniej walki bardzo zmienili się i nie można na pewno przez pryzmat tamtej walki przewidwać ich drugiego starcia. Bendo ma passę 7 wygranych i jest na dobrej drodze do zostania jednym z najlepszych w historii dywizji. Counter wrestling, który ma świetnie opanowany Benson jest słabością Pettisa. Wszystko rozstrzygnie się na kartach sędziowskich a pas zostanie u dotychczasowego posiadacza. Jeżeli walka pójdzie w stójkę to myślę że Pettis wygra ponownie. Moim zdaniem Bendo będzie sukcesywnie obalał i kontrolował Pettisa. Gameplan, wykorzystanie słabości przeciwnika i opanowanie Bensona powinno dać mu kolejne zwycięstwo.
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
170 lbs: Pascal Krauss (11-1) vs. Hyun Gyu Lim (11-3-1)
Moim zdaniem Pascal w tej walce wygra przez decyzje, kolega klubowy Pettisa i Kocha, lepsze wrażenie zrobił na ważeniu.
Benson Henderson by Decision @2.75 Sportingbet
Czy Pettis zaimponuje nam swoimi obronami przed obaleniami? I czy w ogóle będzie musiał? Obaj zawodnicy na przestrzeni 3 lat od ich ostatniej walki bardzo zmienili się i nie można na pewno przez pryzmat tamtej walki przewidwać ich drugiego starcia. Bendo ma passę 7 wygranych i jest na dobrej drodze do zostania jednym z najlepszych w historii dywizji. Counter wrestling, który ma świetnie opanowany Benson jest słabością Pettisa. Wszystko rozstrzygnie się na kartach sędziowskich a pas zostanie u dotychczasowego posiadacza. Jeżeli walka pójdzie w stójkę to myślę że Pettis wygra ponownie. Moim zdaniem Bendo będzie sukcesywnie obalał i kontrolował Pettisa. Gameplan, wykorzystanie słabości przeciwnika i opanowanie Bensona powinno dać mu kolejne zwycięstwo.
RUA jeśli będzie tak jak mówisz i Bendo wygra tą walkę przez decyzję, i będzię trzymał się swojego gameplanu, ja mówię że będzie to kolejna kontrowersyjna walka, obstawiam split decison, tak jak z Melendezem, który prawie 3 rd zdominował i zdemolował Bendo.
Jestem jednak dobrej nadzieji, że Pettis ubije Bendo, bo swój gameplan na ten pojedynek.
pzdr
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
265 lbs: Josh Barnett (32-6) vs. Frank Mir (16-7)

Jesli Mir ma to wygrać to przez decyzje. Barnett jest mega trudny do skonczenia.
Na ważeniu wygladał nieżle, ma lepszą stójke od Barnetta, moze go wypunktować.

Mir by decison ⛔
6.1 w 5dimes


145 lbs: Chad Mendes (14-1) vs. Clay Guida (30-13)


Mendes ostatnie trzy walki to błyskawiczne wygrane ale z leszczami.
Z Guidą wszyscy maja pod górkę. Facet skacze po klatce jak w amoku, porusza się w dziwny sposób, cięzko z nim prowadzić jakas normalna batalie.
Myślę, że w tej walce będzie podobnie i Mendes nie wykorzysta swoich umiejetności, dojdzie do decyzji a sędziowie będą mieli zgryz .
Stawiam na jakies 29-28 dla Mendesa.

Guida points handicap +3½ ⛔
3 w 5dimes


265 lbs: Nikita Krylov (14-0) vs. Soa Palelei (18-3)

Soa walczył z poważniejszymi zawodnikami, na powazniejszych galach. Ma lepsze warunki fizyczne, lepsze &quot;papiery&quot;.
Zgadzam sie i popieram.

Soa
2.6 w 5dimes✅
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
155 lbs: Benson Henderson (19-2) vs. Anthony Pettis (16-2) ✅ boski Pettis!!!
Pettis. Rozpisałem się już wcześniej na ten temat, Henderson nie kończy walk przed czasem, Pettis owszem. Kluczem dla Hendersona mogą być sprowadzenia, ale Pettis wcześniej porozbija go w stójce, tym bardziej że publika zrobi dzisiaj piekło, a Bendo nie ma mocnej psychy. Kariery obu śledziłem dokładnie od czasu pierwszej walki, i uważam że to Pettis poczynił większe postępy.
265 lbs: Josh Barnett (32-6) vs. Frank Mir (16-7) ✅
Mam coraz większe obawy dotyczące Josha. Jego siłą jest parter, a to jest królestwo Mira. Fizycznie Barnett prezentuje się po prostu słabo. Mir o ile wiem jedzie na TRT, plus Greg Jackson u którego od niedawna trenuje pewnie rozpisał mu walkę. Mimo wszystko Josh, ale pewnie będę żałował tej decyzji
145 lbs: Chad Mendes (14-1) vs. Clay Guida (30-13) ✅
Mendes ma wrócić do walki o pas, Guida jest bardzo nieprzychylnym rywalem. Co prawda eksperci jednoznacznie stawiają na Chada, jednak ja widzę dużo &quot;bliższą&quot; walkę, w której Guida może jakąś rundę urwać.

265 lbs: Ben Rothwell (32-9) vs. Brandon Vera (12-6) ⛔
W takim starciu wszystko jest możliwe, ale faworytem jest Vera. Prawda jest taka że który z nich pierwszy &quot;trafi&quot; rywala ten zapewne podniesie rękę w geście zwycięstwa. Wszystko tu możliwe

145 lbs: Dustin Poirier (13-3) vs. Erik Koch (13-2) ⛔
2 talenty, Koch mnie nie przekonuje, ale Poirier nie jest na tyle dobry żeby wierzyć w jego zwycięstwo. Bardzo ciekawe wyrównane starcie, stawiam na Kocha.

155 lbs: Jamie Varner (21-7-1) vs. Gleison Tibau (27-9) ⛔ lipton, Varner obudził się dopiero w 3 rundzie :?
Po jednej z walki Tibau powiedziałem sobie że nigdy na niego nie postawię bo nie ma serca do MMA. Było to starcie bodajże z Nurmagomedovem. Pamiętam to do tej pory, więc jasne że bez namysły postawięna Varnera
125 lbs: Louis Gaudinot (6-2) vs. Tim Elliott (9-3-1) ✅
Elliott. Spodobało mi się stwierdzenie że każda walka w tej kategorii wagowej może się okazać w praktyce walką o tytuł pretendenta. Elliott potrafi kończyć rywali, parter po stronie Gaudinota, ale czuje obijanie w stójce przez pana Tima
170 lbs: Pascal Krauss (11-1) vs. Hyun Gyu Lim (11-3-1) ✅ i sensacja wyłapana
Koreańczyk jest uznawany za maszynę do nokautów, a z doświadczenia wiem że Azjaci mają bardzo dobrą kondycje. Nawet jeśli prześpi 1-2 rundy, czuje że w końcu znajdzie swój moment na combo którym znokautuje rywala.
135 lbs: Chico Camus (12-4) vs. Kyung Ho Kang (11-6) ✅ ładna niespodzianka kursowa
Kolejny Azjatycki gwiazdor, ale tym razem postawię na zapasy Camusa. Sprowadzenia, wycieranie rywalem o matę, Camus trenuje z Benem Askrenem i ma bardzo dobrą opinię.
265 lbs: Nikita Krylov (14-0) vs. Soa Palelei (18-3) ✅
Wszystko na ten temat zostało napisane, przy takim kursie, instabet.
155 lbs: Ryan Couture (6-2) vs. Al Iaquinta (5-2-1) ✅
Słaby ten młody Couture, jedzie na opinii ojca, w Strikeforce zawodził, debiut w UFC podobnie. Jego rywal też ma predyspozycje do nazwania go ogórkiem, ale spodziewam się znacznej przewagi pana Ala.

185 lbs: Magnus Cedenblad (10-4) vs. Jared Hamman (13-5) ✅
Dwóch ogórtków, ja bym tego w ogóle nie stawiał bo nie ma sensu ???? Jeśli już to Cedenblad, ale nie ma sensu, wszystko jest w tej walce możliwe.

Z typów na dzisiaj posłałem tasiemca z tymi wszystkimi typami za grosze (stawka 2, do wygrania 973,95), pewniejsze bez Azjatów, ale z X2 na Legię i Wisłę (za 2 do wygrania 198,73), plus kilka kombinacyjnych, ale za najciekawsze uważam

Elliot 2 1.55 ✅
Mendes 1 1.20 ✅
Palelei 2 1.95 ✅
RAZEM 3.62 ✅

No i mój bet na tą galę na plus ???? właściwie niewiele zabrakło żeby tasiemce ze wszystkimi walkami weszły, ale nie ma co narzekać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 116

kopakos

Użytkownik
Na dzisiejszą galę mam dwa typy w które wchodzę po takich kursach bez wahania. Soa Palelei, który został już dokładnie opisany więc nie będę się powielać oraz Dustin Porier.
Erik Koch vs. Dustin &quot;Diamond&quot; Poirier ✅
Walka rocznika 89&#39; z 88&#39;. Młodszy Poirier nie przez przypadek jest uważany za jednego z większych prospektów wagi piórkowej. Znakomity grappling, stosunkowo dobra stójka i przyzwoite zapasy ofensywne. Koch z pewnością będzie mieć przewagę w stójce, więc jeżeli uda mu się utrzymać walkę w tej płaszczyźnie powinien wygrać. Według mnie nie będzie w stanie obronić wszystkich obaleń i w końcu trafi na ziemie, a tam z pleców pomimo tego że jest przyzwoitym chwytaczem, nie ma jak konkurować z Dustinem. Oboje są przekrojowymi fighterami i z pewnością będzie to interesująca walka. Kursy według mnie powinny być bardziej wyrównane. Kurs 2.43 w Pinncu jak najbardziej do zaryzykowania. Jeżeli walka trafi do parteru, Diament jest na tyle kreatywnym zawodnikiem w tej płaszczyźnie że:
1. Jest w stanie poddać przeciwnika z każdej pozycji.
2. Jeżeli nie podda, to jest w stanie przeleżeć na rywalu do końca rundy.

2.43 @ Pinnacle
! ✅
Edit: ładna kontrola w 1 i 2 rundzie wystarczyła do zwycięstwa .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 2,8K

rua

Użytkownik
Zapomniałem nadmienić że Benson Henderson bardzo mocno poprawił BJJ i parter stoi u niego teraz na bardzo wysokim poziomie (weźmy chociażby sukcesy w zawodach i honorowe zaproszenia na ADCC). Purpura Pettisa w przeciwieństwie do solidnie wypracowanego czarnego pasa Bensona robi znaczenie i wygląda co najmniej blado. Żebyśmy czasem dzisiejszej nocy (a raczej ranka ???? ) nie byli zaskoczeni subem w wykonaniu Bendo na Anthonym.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mega gala sie zapowiada wiec mozna wydac troche grosza..Juz same preelimsy pod katem typoerskim na rozgrzewke uderzam odwaznie.

pinnacle
Hamman 2,15 ???? mega leszcz, chcial obalac i sam sie wpieprzyl w tapout
Palelei 2,50 ✅ zenujaca walka ale mega brawa dla Paleleia za ambicje
Camus 2,90:pLUS: GENIALNY CHICO SZKODA TYLKO ZE WALKA ZAPEWNE BEDZIE FOTN I..




Cedenblad to kelnerzyna, Hamman niby tez ale da sobie rade ze Szwedem..

Posralo z kursem na Ukrainca, widac ze wystawiony tylko ze wzgledu na rekord i to ze Soa walczyl z emerytami tylko ze ci emeryci to klasa wyzej niz Krylov..

Koreaniec mnie nie przekonuje i kursy wystawione chyba tylko dlatego ze wizualnie lepiej sie prezentuje w zestawieniu z Camusem.. jak juz wiele razy udowadnianio mma to nie wyglad i Camus wypunktuje go..

Na ogol przyjdzie czas ale jak narazie w betsson.

Walka wieczoru
Ktoras z tych walk
Benson-Pettis 2,35
Poirer-Koch 6,75
Gaudinot-Elliot 9,00

grajac wszystkie 3 wypadkowy kurs i wyglada mega = 1,45

KO wieczoru

Faworyzuja Pettis a ja wykluczam dlatego pobieram

Rothwell 10,5
Hamman 14,5
Cedenblad 11,5(zabezpeiczenie)
Palelei 12,5

betsson
 
sliw4 67

sliw4

Użytkownik
o 24;30 na facie prelimsy sa za friko do ogladania(trzeba polubic ufc), potem pozostaja streamy ktorych jest pelno na necie

Co to walk wieczoru, to z tym bym uwazal, trzeba wziasc rowniez pod uwage inne walki np Mendes vs Guida, jesli Guida postawi sie Mendesowi to moze byc naprawde ciekawa i brutalna walka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom