>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 170: Rousey vs. McMann 22.02.2014

Status
Zamknięty.
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik

Data: 22 lutego 2014
Miejsce: Mandalay Bay Events Center, Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: PPV

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrzyni UFC w wadze koguciej
135 lbs: Ronda Rousey (8-0) vs. Sara McMann (7-0)
Główna karta:
205 lbs: Daniel Cormier (13-0) vs. Pat Cummins (4-0)
170 lbs: Rory MacDonald (15-2) vs. Demian Maia (18-5)
170 lbs: Mike Pyle (25-9-1) vs. T.J. Waldburger (16-8)
170 lbs: Stephen Thompson (8-1) vs. Robert Whittaker (11-3)

Walki w FOX Sports 1:

135 lbs: Alexis Davis (15-5) vs. Jessica Eye (11-1)
135 lbs: Raphael Assuncao (21-4) vs. Pedro Munhoz (10-0)
135 lbs: Ajamain Sterling (8-0) vs .Cody Gibson (11-3)
125 lbs: Josh Sampo (11-2) vs. Zach Makovsky (17-4)

Walki w Fight Pass:

155 lbs: Erik Koch (13-3) vs. Rafaello Oliveira (15-6)
155 lbs: Ernest Chavez (6-0) vs. Yosdenis Cedeno (9-2)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Rezerwacja postu
Rory MacDonald (CAN) - Demian Maia (BRA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Rory MacDonald (CAN)
✅
Jeśli Rory chce to wygrać, to musi wypunktować Demiana w stójce. Jeśli walka zostanie sprowadzona do parteru, to Kanadyjczyk polegnie. Scenariusz wydaje się być prosty (jak dla mnie) MacDonald punktuje i wygrywa decyzją lub nokautuje przeciwnika pod koniec walki.
Co do Rory&#39;ego - Znakomite umiejętności kickbokserskie, dobra wytrzymałość i dość dobra siła, dobra defensywa przed sprowadzeniem. Liczę, że zdoła wygrać.
W pojedynku z Lawlerem, który przegrał nic nie pokazał, ale nie powinien zaprezentować się tak słabo po raz kolejny.
Maia to znikome zagrożenie w sójce, jego atutem jest parter, ale Rory nie może dać się sprowadzić, bo w przeciwnym razie kaplica.

Ronda Rousey (USA) - Sara McMann (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Ronda Rousey (USA)
✅
Nie przepadam za pojedynkami kobiet, ale biorę typ ze względu, że powinien wejść bez problemów i w opinii wielu osób jest ona zdecydowaną faworytką.
Jest mistrzynią w wadze koguciej - 61 kg. Wszystkie swoje dotychczasowe rywalki kończyła przed czasem.
Kurs nie powala, ale do podbicia, dubla, trebla można pograć. Fakt, ze Ronda o stójce nie ma pojęcia, ale za to ma mistrzowskie zapasy. Pewnie odniesie kolejne zwycięstwo przez armbar.
http://www.youtube.com/watch?v=glCAiJpfAFE#t=50
Na przeciwko Rondy stanie niepokonana Sara z rekordem 7-0; zapaśniczka.
Będą się tarzać, aż Ronda zrobi co należy i odniesie kolejne win, ona jeszcze trochę porządzi w UFC.
http://mmajunkie.com/2014/02/video-ronda-rouseys-full-pre-ufc-170-media-scrum/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 326

kurekq

Użytkownik
Rashad Evans (USA) - Daniel Cormier (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Daniel Cormier (USA)
To Ty nie wiesz, że Evans przez kontuzję wycofał się z gali? Z taką obserwacją tego sportu Twoje powyższe typy wydają się być &quot;podejrzane&quot;. ;-)
Ronda Rosey - Sara Mcmann
Rozpocznie się druga runda: 1,42.
Sara McMann to chyba najlepsze &quot;takedown&quot; defense z jakim przyszło zmierzyć się Rondzie, stąd sądzę, że przynajmniej w pierwszej fazie pojedynku, Ronda może nie przewrócić Sary ani razu. Nie wiem czy McMann była wybitną zapaśniczką, ale na pewno była bardzo dobra, skoro zdobyła medal olimpijski. W swoich dotychczasowych występach była bardzo pewna, niezłe g&amp;p, oczywiście obalenia, nie była zagrożona...
Uważam, że jest bardzo duża szansa na to, że walka przetrwa pierwszą rundę, bo w stójce Ronda nie jest aż tak groźna.
Demian Maia - Rory Macdonald - Macdonald na punkty 1,91
Demian Maia ma jedną dużą wadę - jego stójka w porównaniu z resztą czołówki jest tragicznie słaba. Choć Macdonald nie popisał się w ostatnim pojedynku w tej płaszczyźnie, to teraz dostaje dwie klasy gorszego stójkowicza i powinien go z łatwością wypykać.
Oczywiście pozostaje kwestia parteru, ale Rory legitymuje się świetną obroną przed obaleniami i bardzo dobrym submission defense, więc suma sumarum powinien uratować się przed próbami obaleń/poddań i pewnie wygrać na punkty przez lepszą stójkę.
Sam typ na Rorego jest raczej znikomym value, ale już zwycięstwo na punkty bardzo solidnym.
Alexis Davis - Jessica Eye 1 1,65
Największe value gali. To co zrobiła Alexis Davis w walce z bardzo silną Liz Carmouche było niesamowite. Alexis jest potworem jak na tę kobiecą wagę jeśli chodzi o siłę i z pewnością to wykorzysta z techniczną Jessicą.
Eye też świetnie zaprezentowała się w stójce z Sarą Kaufmann, która uchodzi za jedną z lepszych zawodniczek w tej płaszczyźnie, a tu proszę - Jessica sprawiła sporą niespodziankę. Niemniej uważam, że Alexis bije dużo mocniej i ta różnica sił przytłoczy tę zawodniczkę i przegra, może nawet przed czasem.
Whittaker - Thompson 1 2,00
Whittaker to typowy stójkowicz - bardzo dobry techniczny boks i fantastyczna obrona przed obaleniami. W ostatniej walce przegrał po niezwykle wyrównanym pojedynku z Courtem McGee głównie przez stójkowe dziury w defensywie. Sądzę, że teraz popracował nad tym elementem, udoskonalił doskonałą obronę przed zapasami i teraz wypunktuje w stójce solidnego Thompsona.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
To Ty nie wiesz, że Evans przez kontuzję wycofał się z gali? Z taką obserwacją tego sportu Twoje powyższe typy wydają się być &quot;podejrzane&quot;.

Dlaczego podejrzane? Zwycięstwa Cormiera jestem pewny, dlatego go zaznaczyłem na zerkając na kurs rywala, a że buk jest opóźniony to nie moja wina. Bez spiny, dzięki za uwagę;)
 
bene 240

bene

Użytkownik
Może trochę wcześnie na typy, ale pod koniec tygodnia nie będę miał czasu, a nie podejrzewam że coś znaczącego się wydarzy, abym zmienił swoje zdanie.
Zaczynamy:
Honda vs McMann
Pierwsza runda armbar lub zwycięstwo przed czasem Rondy przez poddanie po kilku rundach po bitwie w stójce. Wiem..stójka Rondy nie wygląda imponująco, ale powiedzmy sobie szczerze, że McMann tym bardziej w tej płaszczyźnie nie błyszczy (nawet w sumie nie wiadomo co prezentuje). Oczywiście w zapasach daję przewagę McMann co zawsze robię w pojedynkach Judoka vs Wrestler. Jeśli McMann obali Rondę to będzie tylko kwestia czasu, aż nadzieje się na balachę, a widać było w ostatniej walce że Ronda z pleców jest też niesamowicie sprytna i ofensywna. Prawdopodobnie wie w jakiej pozycji się znajdzie i armbary z pleców dopracowuje teraz do perfekcji. Do ostatniej walki Ronda była dla mnie jeszcze zagadką bo nie wiedziałem jak się zachowa gdy minie pierwsza, druga runda. Jak będzie z kondycją i psychiką. Jak widać Tate myślała że zniszczy ją mentalnie i kondycyjnie niestety boleśnie sama się zagazowała i efekt znany. McMann nie jest typem finisherki, więc tak jak powiedziałem kwestia czasu aż da się złapać za ramię. 1.25 kurs brać póki jest.
Oto skrót możliwości Rondy
Sumi Gaeshi

kuchiki taoishi

uchi mata

i moje ulubione harai goshi

i oczywisty koniec
typ: Honda win via submission round 1. (geniuszem nie będę jak zaznaczę że będzie to armbar)

Rory vs Maia
Ostatnio utwierdzam się w przekonaniach że warto stawiać na faworytów, lecz w tej walce uważam, że underdog zrobi niespodziankę (o ile można nazwać to niespodzianką). Rory to utalentowany zawodnik, ale będący do tej pory pod ochronką UFC. Po jego dwóch pierwszych walkach gdzie zobaczono jego potencjał dawano mu słabych, jednopłaszczyznowych lub post-prime przeciwników. Kreowano go na następnego GSP, dzięki któremu uda się pozostać na rynku Kanadyjskim. Niestety z dobrego, agresywnego zawodnika Tri Star Gym zrobił perfekcyjnego, tzn zawodnika defensywnego,
asekuracyjnego, a przez co nudnego. W związku z tym, iż UFC takich zawodników nie lubi to posłano Rorego na głęboką wodę przeciwko bardzo utalentowanemu grapplerowi i BJJ masterowi, który stylowo jest koszmarem dla Rorego. Demien Maia od kiedy przywitał nową kategorię wagową wygląda rewelacyjnie, potrafi do parteru sciągnąć każdego i walczyć swoją walkę. Rory NIE POSIADA dobrej defensywy przed obaleniami (statystyki nic tutaj Wam nie powiedzą, nie został przetestowany) a pressing Demiana okaże się zbyt duży. Sceneriusz tej walki do 20 sekund stójki, klincz i obalenie dla Mai i taki scenariusz przez trzy rundy. Ostatnio zawodnicy Tri Star nie radzą sobie najlepiej, być może nudna strategia tych zawodników została rozpracowana. Z tego co widziałem ostatnie 7 kluczowych walk dla tristaru przegranych: Hatsu Hioki, Tom Watson, Francis Carmont,Mark Bocek, Yves Jabouin, Ivan Menjivar, John Makdessi. Wszyscy utalentowani zawodnicy Tri Staru ktorzy ponieśli ostatnio porażki, może świadczyć że nie najlepiej dzieje sięw tym gymie. Umiejętności grapplerskie Mai to będzie zbyt dużo dla Rorego, którego Hype po tej walce zostanie na dobre pożegnany.
typ: Maia win via Decision

Pyle vs WaldBurger
Miałem trochę zastatnowienia się nad tą walką i ostatecznie zdecydowałem typ na Pyla. Pozostawie analizę umiejętności (w których znajduję przewagę Pyla), bo pewnie ktoś inny i tak napisze i skupię się na mentalnym przygotowaniu zawodników. Słuchając kilku ostatnich wywiadów z Pylem
uwierzyłem w to co mówi. Jest bardzo pewny swoich umiejętności, mówi że czuje się najlepiej od dawna, mierzy w 4 fight win streak i title shot w przyszłym roku. Koledzy z gym bardzo go zachwalają i mówią, że jest w życiowej formie. Z drugiej strony mamy TJ-a niegdyś uważanego za następny real deal, niestety słabo się prezentującego się w UFC. Ostatnio przegrana dewastujaca z Amagovem może lekko zmienić i tak słaby styl walki do tej pory. Mając na uwadze dwóch zawodników z których jeden jest super pewny zmotywowany mający jasno sprecyzowane cele, a drugi który jest jedną niewiadomoą, wybór jest prosty.
typ: Mike Pyle win via Decision.
Whittakerr vs Stepher &quot;Wonderboy&quot; Thompson.
Typ gali i niezły prezencik od bukmacherów. Thompson to maszyna od nokautów w stójce. Jedyną porażkę posiada na jeszcze nie docenianym w tamym czasie Matem Brownem. Oczywiście złota w UFC nigdy nie zdobędzie, bo polegnie przed przeciętnym wrestlerem, ale jego perfekcja w stójce zapewni mu długie lata w UFC jako typowy gatekepper. Whittaker też niby bokser, ale moim zdaniem nie ta klasa co Wonderboy. Thompson na tyle rozwinięte obrony przed obaleniami jeszcze ma, że obroni się przd Austalijczykiem który btw. nie powinien do nich dążyć. Jedyną ze słabych stron Thompsona jest to że nie najlepiej uderza na wstecznym biegu, więc słabiej radzi sobie z zawodnikami dużej presji. Whittaker jest typem zawodnika &quot;snajper&quot; który raczej czeka na okazje niż pruje do przodu co sił. W związku m.in z tym dla Thompsona powinna być to walka a minimalną dozą ryzyka i przewiduję tu zakończenie przed czasem. Dodajmy jeszcze do tego tematu różnicę zasięgu zawodników oraz to że Whittaker uczęszcza często to słynnego ostatnio Tri Star Gymu i sprawa dodatkowo się wyjaśnia.
typ: Wonderboy win via KO Round 2 Daniel Cormier ( pozostawiam bez komentarza, walka - kompromitacja)
edit: Odpowiadając na pytanie Jokera poniżej. Wystawienie Cuminsa to desperacka próba ustawienia bardzo słabej gali PPV. Walka nie ma charakteru sportowego więc nie ma co w ogóle pisać, a cała zaczynająca się otoczka wokół walki przypomina bardziej WWE niż MMA.Gala PPV powinna być tak ułożona że nawet wypadnięcie kluczowego zawodnika nie powinno zbytnio negatywnie odbić się na gali. Sama obecność dwóch zawodników przegrywających ostatnio walkę w 1 rundzie przez KO mówi sama za siebie (patrz Pyle vs TJ)

Alexis Davies vs EYE- przewaga siły fizycznej może odegrać kluczową rolę. Eye ostatnio nie najlepiej ma w życiu prywatnym. Ciężka choroba ojca, kompromitacja przez fanami w związku z kłamaniem odnośnie oblanych testów antydopingowych. Druga runda parter TKO dla Davies
Raphael Assuncao -
easyyy win
Eric Koch easyyy win
Zach Machowsky - tu się jeszcze muszę zastanowić
O pozostałych dwóch walkach niewiele wiem więc zostawiam NO BET
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
bene dlaczego uważasz, że walka Cormiera to kompromitacja?
odpowiem ja jak nie rozumiesz dlaczego ???? kompromitacją jest zestawienie Cumminsa z Cormierem ,kim on jest żeby walczyć z Nim w co-main evencie numerowanej gali ? wiadomo późno wypadł Evans i nikt lepszy nie podjął się walki w tydzień no ale mimo wszystko kompromitacja
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Walka Cormier-Cummins służy tylko temu, aby Cormier pokazał się kibicom w nowej kategorii, jak odbiło się na nim zrzucanie wagi, jaka będzie szybkość, kondycja itd... Jasne, że Cummins nie zasłużył na walkę z tak topowym fighterem, ale żadna kompromitacja to nie jest, kto się skompromitował - UFC, Cormier, Cummins? Poszło szybkie zastępstwo, i tak cud, że jakieś poszło.
Dlaczego podejrzane? Zwycięstwa Cormiera jestem pewny, dlatego go zaznaczyłem na zerkając na kurs rywala, a że buk jest opóźniony to nie moja wina. Bez spiny, dzięki za uwagę
To może inaczej - jaką ma wartość dla użytkowników na tym forum Twój typ na walkę, która się nie odbędzie? Bukmacher jest opóźniony, ale stawianie na tę walkę to nic tylko zamrożenie kasy i dając tutaj ten typ sprawisz, że ktoś go postawi bez świadomości i zamrozi pieniądze na kilka dni.
Spiny żadnej nie ma, dbam o to, aby był tu poziom, hue hue. ;-)
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
odpowiem ja jak nie rozumiesz dlaczego kompromitacją jest zestawienie Cumminsa z Cormierem ,kim on jest żeby walczyć z Nim w co-main evencie numerowanej gali ? wiadomo późno wypadł Evans i nikt lepszy nie podjął się walki w tydzień no ale mimo wszystko kompromitacja
nie wiem czy Wy oceniacie zawodnika tylko przez pryzmat jego rekordu? Stoczył tylko 4 walki w MMA więc na pewno jest słaby... A nazywanie tak jednego z najlepszych zapaśników w USA i zarazem najbardziej obiecujących prospektów do niedawna będących poza UFC- to jest słabe. Weidman debiutując w UFC w walce z Sakarą też miał rekord 4-0 a gdzie jest teraz?
pewnie Cormier dojedzie z nim do unanimous decision i wygra tą walkę, ale na pewno nie jest to zastępstwo w stylu Latifiego i nazywanie tej walki kompromitacją jest nie na miejscu
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs: Erik Koch (13-3)✅✅✅ vs. Rafaello Oliveira (15-6)
1,20 UNIBET ✅✅✅
Jest to walka dla Erika na przełamanie, być może nawet jego jedna z ostatnich szans w przypadku przegranej. Dostał słabego rywala jakim jest Rafaello Oliveira, który już swoją podróż w największej federacji świata odbył, lecz po słabych występach został wydalony. Po serii 4 zwycięstw z rzędu w lokalnych federacjach powrócił na UFC 130, od tego czasu ponabijał rekordy G. Tibau, Y. Edwardsowi i E. Barbozie. Rekord Tractora w UFC to 2-5, bardzo słabo, chłopak chyba znów zakończy swoją kolejną przygodę w UFC. Erik Koch który zadebiutuje w wadze lekkiej, będzie miał przewagę wzrostu nad swoim rywalem. Wychowanek Roufusport jest bardzo dobrze ułożonym strikerem, o czym świadczy czarny pas w teakwondo, trenując z obecnym mistrzem tej kategorii wagowej, może będzie kiedyś dla niego konkurentem hahahaha. Wróćmy do jego przeciwnika aka Tractora, którego styl żródłowy to BJJ, mimo to częściej zostaje obalany niż sam obala swoich rywali, jego stójka niczym nie zachwyca, jest nieco chaotyczna.
Myślę że będzie to bardzo efektowny debiut Kocha w wadze lekkiej, będę wierny statystykom i obstawiam że skończy Tractora w 2rd, tak jak zrobili to w/w.
ERIK KOCH BY KO/TKO/DQ ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Aljamain Sterling - 1.45✅✅✅ - Pinnacle .
Dla mnie to pewniak a inne walki tylko oglądam .
To numer #1 najlepszych kogucich prospektów 2014 roku .
Aljamain zapaśnik z mega dobrego teamu . Ziomek treningowy mistrza Weidmana czy Iaquinty a trenerzy Serra od parteru i Longo od stójki ( jak i ostatnio i tym razem zobaczymy ich w jego narożniku )
Podobno to nowy Jons wagi koguciej . Dobre zaplecze zapaśnicze , obalenia czy rzuty z dystansu plus dobry kickboxing .
Rywal striker i niby zapaśnik . Jego stójka jest słaba i kiepska techniczna . Zapasy - nie widziałem wogóle u niego . Zwykły słabiak aż dziwie się że UFC takich zawodników kontraktuje .
Jeszcze jeden powód to taki ze bierze walkę w zastępstwo na 12 dni do gali :grin:
Fantastyczny team a na macie zapewne niebo a ziemia . Ostatnie trzy wygrane przez duszenie , czy będzie tak i tym razem . Stawiam na poddanie .

A tutaj jego rywal

Edit :
Dla tych co 1.45 mało dokładamy do wyżej wymienionego Daniela Cormiera jako formalność i mamy AKO = 1.52✅✅✅ - Marathonbet .
ale pojechał z dziadem szybko
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
bene 240

bene

Użytkownik
nie wiem czy Wy oceniacie zawodnika tylko przez pryzmat jego rekordu? Stoczył tylko 4 walki w MMA więc na pewno jest słaby... A nazywanie tak jednego z najlepszych zapaśników w USA i zarazem najbardziej obiecujących prospektów do niedawna będących poza UFC- to jest słabe. Weidman debiutując w UFC w walce z Sakarą też miał rekord 4-0 a gdzie jest teraz?
pewnie Cormier dojedzie z nim do unanimous decision i wygra tą walkę, ale na pewno nie jest to zastępstwo w stylu Latifiego i nazywanie tej walki kompromitacją jest nie na miejscu
Myślę, że nazwanie sytuacji kompromitacją, gdzie światowa federacja MMA na tydzień przed walką wyciąga gościa pracującego w Sturbuck Coffee, aby walczył na przeciwko top contendera w co-main evencie nie jest na wyrost. Każdy inny rezultat niż dewastująca przegrana Cumminsa w pierwszej rundzie będzie rozczarowaniem.
 
jokeer 3

jokeer

Użytkownik
A dla mnie będzie zaskoczeniem jak Cormier go skończy w pierwszej rundzie ;) Zobaczymy...
Choć na staredownie się podpalił dobrze:
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Makovsky - Sampo
Typ: 2
Kurs: 2.30
⛔

Obok tego kursu nie mogę przejść obojętnie. Dla mnie walka z cyklu 50/50 nawet z lekkim wskazaniem na tego drugiego, a że kurs mnie zadowala, to biorę z pocałowaniem w rękę.
Sampo ( 11-2) jest typowym grapplerem, dobrze radzi sobie w parterze, który jest jego najmocniejszą stroną. Dużo kombinuje, szuka sposobu na swojego przeciwnika, gdy ma już go pod sobą, jest bardzo aktywny.
Makovsky nie powinien stwarzać problemów w parterze, choć jego stylem są zapasy, to rzadko coś próbuje. Uważam, że pod względem parteru jest słabszy od swojego rywala.
Co do stójki, to większe zdolności posiada Sampo, choć jeden i drugi nie są jej wirtuozami, to Gremlin dysponuje dość mocnym ciosem, i stara się urozmaicić swoją pracę stosują różnego rodzaju kombinacje.
Walka zapewne przez większość czasu będzie w parterze, więc Sampo przez decyzję lub poddanie.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Walka zapewne przez większość czasu będzie w parterze, więc Sampo przez decyzję lub poddanie.
nie neguje typu ale to zdanie całkiem nie na miejscu. Mało to przypadków mamy że dwóch grapplerów toczy walkę w stójce i nie raz fundują ładne KO/TKO i odwrotnie, dwóch strikerów nie zbyt umiejętnie kulający się przez 15 minut w parterze?
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Te napinki moim zdaniem są dla picu, rywal znaleziony na ostatnią chwilę bo Cormier się popłakał że stracił czas i kasę na przygotowania(nie dziwię się z resztą) i chce walczyć z kimkolwiek. Dana zatem załatwił kogoś by sobie zarobił, tylko ciężko znaleźć kogoś godnego na tydzień przed walką, (Sonnen był oczywiście chętny ale to wiadomo). Teraz trzeba zaognić wydarzenie bo chyba nie ma wątpliwości kto jest faworytem w walce. Cormier to wygra, trzeba tylko sprzedać ten ochłap który został ze starcia z Rashadem. Wiele osób właśnie na tą walkę czekało z wytęsknieniem, w tym i ja a tu zonk. Trzeba jakoś ubarwić to zestawienie i nadać mu smaczku. Zatem Thrashtalki DC i te szopki to czysty pic IMO.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Daniel Cormier - Pat Cummins
Walka potrwa do końca czasu? NIE 1.57 @ WilliamHill ✅

Również uważam, że zestawienie Cumminsa z Cormierem to nie porozumienie. Podobna sytuacja była rok temu w Szwecji, gdzie Gustafssona zastąpił Ilir Latifi (również wywołało to wiele kontrowersji). W tamtej walce Mousasi był ostrożny i pewnie wypunktował Szweda. W mojej opinii tutaj powinno być, inaczej Cormier jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem, gdy dowiedział się, że Evans nie zawalczy wręcz nalegał, by znaleziono mu jakieś zastępstwo. Daniel zszedł kategorie niżej widać, że bardzo mu zależy na pokazaniu się. Ciężko ocenić zachowanie na staredownie na ile było to pod publike, a na ile serio. Wg mnie zawodnik AKA zakończy to przed czasem. Kurs bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom