>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 223: Holloway vs. Khabib

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Bardzo dobrze, że Rose wygrała. dżoana nie pokazała praktycznie nic. Dobrze, że przegrała ???? Może w porę coś zacznie robić ze swoim życiem i walkami ???? W sumie WĄTPIĘ, bo za głupia.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Biznes to biznes ???? , nie wiesz? Nie ma co dyskutować z werdyktem ???? Gdy Polka miała naciągany z racji publiki, która kupi bilety...nikt nie krzyczał...Gdzie ten jej mocny cios i wyczekanie rywalki? IksDe. Słaba, ale to od dawna mówiła jej twarz, więc wynik do przewidzenia ????
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Biznes to biznes ???? , nie wiesz? Nie ma co dyskutować z werdyktem ???? Gdy Polka miała naciągany z racji publiki, która kupi bilety...nikt nie krzyczał...Gdzie ten jej mocny cios i wyczekanie rywalki? IksDe. Słaba, ale to od dawna mówiła jej twarz, więc wynik do przewidzenia ????
Co mówiło udo Rose obijane przez 5 rund? ????
Które walki Joanna miała naciągane punktacją?
Letourneau? http://www.fightmetric.com/fight-details/391d458db6dae33b
Gadelha? http://www.fightmetric.com/fight-details/6ab9d2d334f613c8
Karolina? http://www.fightmetric.com/fight-details/4403857f545ede75
Andrade? http://www.fightmetric.com/fight-details/0fd8214ac276728e
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie wiem co mówiło udo ???? Wynik to wynik ????
Przy naciąganych rezultatach pisałem o Polkach, ale nie miałem na myśli konkretnych zawodniczek ????
Polonia w Stanach robi swoje czy to przy walkach MMA czy bokserskich...Dla organizatorów to świetna opcja, bo zainteresowani kupią bilety ???? , ale jeśli chcesz kop się dalej z koniem i twierdź, że kogoś &quot;oszukali&quot;.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Nie wiem co mówiło udo ???? Wynik to wynik ????
Przy naciąganych rezultatach pisałem o Polkach, ale nie miałem na myśli konkretnych zawodniczek ????
Polonia w Stanach robi swoje czy to przy walkach MMA czy bokserskich...Dla organizatorów to świetna opcja, bo zainteresowani kupią bilety ???? , ale jeśli chcesz kop się dalej z koniem i twierdź, że kogoś &quot;oszukali&quot;.
No dobra, ale mówiąc o Polkach pewnie gdzieś widziałeś te naciągane werdykty, tylko nie wiesz gdzie ????
Oszukali to na pewno, Rose nie wygrała 4-1, a czy wygrała Rose czy JJ, statystyki mówią JJ, eye test mówi SD 48-47 mogło iść w każdą stronę. Ale na Boga 49-46 to żart ????
Dobranoc.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Wiedziałem, pisałem, wylogowałem się ????
Wygrała czy nie? Jakie to ma znaczenie? Federacja hajs przytuliła, a koLEJNOM walkę Polacy zobaczą...Fest, fest. Mogło iść w każdą stronę? Ino w stronę federacji i tak finalnie było. Pozdrawiam. Bez urazy. Takie fakty. Za kolejną walkę Polacy zapłacą bilety i wzbudzi zainteresowanie, a że polsat ma transmisję i czymś się musi posiłkować...
 
kobello88 432

kobello88

Użytkownik
Namajunas pokazała lepszą pracę nóg i boks. Jędrzejczyk prawie w ogóle nie kopała i nie rozumiem czemu nie kładziono na to nacisku podczas przygotowań no i jak zwykle ten niskiej klasy trashtalking przed walką co zawsze. Zasłużone and still.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Namajunas pokazała lepszą pracę nóg i boks. Jędrzejczyk prawie w ogóle nie kopała i nie rozumiem czemu nie kładziono na to nacisku podczas przygotowań no i jak zwykle ten niskiej klasy trashtalking przed walką co zawsze. Zasłużone and still.
Na temat werdyktu się nie wypowiadam, bo się nie znam na tych szczegółach ???? , ale wypowiedzi JJ po przegranej walce typu: &quot;pokłońcie się Królowej&quot; to jest jakiś żart, fajnie, że jako Polka była mistrzynią i zapisała się w historii UFC, ale po tych wypowiedziach zaczynam się zastanawiać czy nie przyjęła już za dużo ciosów. A jeśli nie i taka jest na co dzień, no to cóż, jej sprawa, ale niech potem nie ma pretensji, że Polacy kibicują jej przeciwniczkom, a nie Joannie.
Jeszcze co do werdyktu, czy w pierwszej kolejności nie bierze się tutaj ciosów w głowę i obaleń ?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie mam mowy o zwycięstwie Joanny. Sędziowie, dziennikarze, kibice wszyscy są zgodni co do zwycięstwa Rose.
Cieszy za to zwycięstwo Karoliny. Liczę, że Kowalkiewicz jest blisko TS&#39;a.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie mam mowy o zwycięstwie Joanny. Sędziowie, dziennikarze, kibice wszyscy są zgodni co do zwycięstwa Rose.
Cieszy za to zwycięstwo Karoliny. Liczę, że Kowalkiewicz jest blisko TS&#39;a.
Nic dodać nic ująć, Rose po prostu lepiej wyglądała, te ciosy jej widzieliśmy co zrobiły z buźką JJ, podczas gdy Rose miała minimalne obicia na twarzy. Poza tym wiele tych trafionych ciosów ze statystyk to były co najwyżej obcierki, które pisali jako ciosy trafione przez JJ.
Być może racja, że 48-47 byłoby bardziej sprawiedliwe ale i 49:46 też nie jest to jakaś dramatyczna punktacja. Aśka nic nie zrobiła specjalnego aby to wygrać, to podnoszenie rąk po każdej rundzie...dziwie się, że nie zaryzykowała mocniej ale widocznie TKO z poprzedniej walki zostało w głowie. Niestety JJ waga wyżej gdzie nie będzie tą samą zawodniczką. Nie da się ukryć, że idzie ona w tą samą stronę co Ronda, chociaż oby tam się jednak odbudowała.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jesli ktokolwiek twuerdzi ze wygrala to tapmashine to albo przyjal juz za duzo ciosow jak dzoana albo jest typowym zaslepionym cebulaczkiem. Uff w koncu skończy sie bredzenie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A to jest jakieś Top Model?
Nie to jest różnica, które ciosy miały większe znaczenie. Z resztą chyba tylko ślepy, albo mocno zapatrzony w JJ widział jej wygraną, bo po prostu wyglądała słabiej od Rose i tyle w temacie.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
No dobra, ale mówiąc o Polkach pewnie gdzieś widziałeś te naciągane werdykty, tylko nie wiesz gdzie ????
Oszukali to na pewno, Rose nie wygrała 4-1, a czy wygrała Rose czy JJ, statystyki mówią JJ, eye test mówi SD 48-47 mogło iść w każdą stronę. Ale na Boga 49-46 to żart ????
Dobranoc.
Są dwie prawdy: sedziowie dali zbyt wysoki wynik dla Namajunas, ale zwycięstwo było bezapelacyjne, 3 rundy do dwóch. Najlepiej ocenili tą walkę na sherdogu, zresztą nie po raz pierwszy i jeśli by to ode mnie zależało to chętnie dał bym im ustalać wyniki walk w UFC.
http://www.sherdog.com/news/news/UFC-223-Nurmagomedov-vs-Iaquinta-PlaybyPlay-Results-RoundbyRound-Scoring-134495#rose-namajunas-joanna-jedrzejczyk
A co do statów.. to wszystko pięknie, ale zdaje się że sędziowie nie mają do nich wglądu w trakcie walki. Chyba tylko komentatorzy. Zresztą mma to nie matematyka.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
to i moje 5 groszy na temat...JJ przy tej technice balansie nie ma mocnego ciosu -ona sie nie rozwija po za gadaniem....Walka bliska ale ciosy mocniejsze po stronie Rose plus obalenie w końcówce obie popełniły blendy JJ miała więcej kopać na to udo...a Rose więcej isc po sprowadzenia wiadomo jakieś sa opcje ze trzeba mistrza pobić tu tego nie bylo...moim zdaniem za szybko cos na przetarcie trzeba było brać i trzeba sie nauczyć sprowadzać przynajmniej akcentować to w rundach nie mowie o jakimś podawaniu rywale ale JJ jest jednowymiarowa a Rose młoda 25 lat i cały czas sie rozwija parter stójka akcje bokserski itp
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
to i moje 5 groszy na temat...JJ przy tej technice balansie nie ma mocnego ciosu -ona sie nie rozwija po za gadaniem....Walka bliska ale ciosy mocniejsze po stronie Rose plus obalenie w końcówce obie popełniły blendy JJ miała więcej kopać na to udo...a Rose więcej isc po sprowadzenia wiadomo jakieś sa opcje ze trzeba mistrza pobić tu tego nie bylo...moim zdaniem za szybko cos na przetarcie trzeba było brać i trzeba sie nauczyć sprowadzać przynajmniej akcentować to w rundach nie mowie o jakimś podawaniu rywale ale JJ jest jednowymiarowa a Rose młoda 25 lat i cały czas sie rozwija parter stójka akcje bokserski itp
dokładnie nie rozumiem dlaczego nie próbowała zaakcentować choćby w dwóch rundach jakiegoś obalenia, nie mówie że miała ją kończyć w parterze, ale takie sprowadzenie przy wyrównanych rundach( a takie były) u sędziów skutkuje wygraniem rundy. W stójce nic Aśka nie zrobiła, oglądająć tą walkę to miałem wrażenie, że Rose była bliżej zadania kończącego ciosu. Szkoda JJ, ale jak chce cos znowu znaczyć to musi coś zmienić, przede wszystkim troche pokory by się przydało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom