>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC on FOX 10: Henderson vs. Thomson 25.01.2014

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



Data : sob, 25 stycznia 2014
Lokalizacja : United Center w Chicago, Illinois

Main Event:

155 lbs.: Ben Henderson vs. Josh Thomson

FOX Main Card (8 p.m. ET):

265 lbs.: Gabriel Gonzaga vs. Stipe Miocic
155 lbs.: Donald Cerrone vs. Adriano Martins
145 lbs.: Darren Elkins vs. Jeremy Stephens

FOX Sports 1 Prelims (5 p.m. ET):

135 lbs.: Alex Caceres vs. Sergio Pettis
135 lbs.: Yves Jabouin vs. Eddie Wineland
135 lbs.: Chico Camus vs. Yaotzin Meza
135 lbs.: Junior Hernandez vs. Hugo Viana
155 lbs.: Daron Cruickshank vs. Mike Rio
185 lbs.: Mike Rhodes vs. George Sullivan

Fight Pass Prelims (4:30 p.m. ET):

265 lbs.: Walter Harris vs. Nikita Krylov


http://www.youtube.com/watch?v=0SXPCHqaRgI


ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
145 lbs.: Darren Elkins vs. Jeremy Stephens
1,68 UNIBET To będzie już 3 walka Stephensa w wadze piórkowej, ostatnie 2 wygrane nad E. Payanem i ostatnia w Goianiia, gdzie w 40 sek. potężnym kopnięciem w głowę mało nie zabił R. Jasona. Teraz przyszło mu się zmierzyć z Darrenem Elkinsem, pogromcą D. Ludwiga oraz D. Brandao. Elkins ma niezłe zapasy, bardzo dobrą kondycję, stójką raczej nie zachwyca. Stawiam w tej walce na J. Stephensa ponieważ za nim przemawia doświadczenie, w wadze lekkiej w UFC stoczył 15 pojedynków, gdzie musiał uznawać wyższość Śmietance wagi lekkiej, ale też udało mu się znokautować C. Millera, R. Dos Anjosa, M. Davisa oraz pokonać S. Stouta. Ale to już było..., teraz jest waga piórkowa gdzie Stephens świetnie się odnalazł, doświadczenie, siła, szybkość, technika, wielke serce jest po jego stronie. Rekord LIL&#39; HEATHENA to 22-9, z czego 15 to wygrane przez KO, stawiam że poszerzy swoją kolekcje do 16:grin:.
JEREMY STEPHENS BY KO/TKO/DQ

135 lbs.: Yves Jabouin vs. Eddie Wineland
1,25 UNIBET
Trochę niski kurs na Eddiego, ale bez większych problemów powinien się uporać z tygrysem z Tristaru. W ostatniej walce Eddiego z Barao, do momentu gdy nie został uciszony przez mistrza, walczył nawet nieżle, skutecznie utrzymując dystans oraz wyprowadzając kilka dobrych akcji bokserskich. Były mistrz WEC to przede wszystkim bokser z dobrymi zapasami oraz z kowadłem w rękach, jeśli podporządkuje sobie rywala tak jak to ma zwyczaj robić, walka powinna układać się pod jego dyktando. Obaj w ostatnim czasie mierzyli się z B. Pickettem, z tym że Eddie go pokonał, a Tygrys po jego ciosie padł na deski.
EDDIE WINELAND BY DECISION
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 85

dominiknd

Użytkownik
Gonzaga vs Miocic @ 2.90 Unibet ⛔ //kondycja na 1 runde
Śmieszne kursy na Miocicia, znokautował go Stefan Struve, wiec tym bardziej może to zrobić weteran jakim jest Gonzaga, buki sugeruja sie chyba ostatnia wygrana Miocica z grubym Nelsonem gdzie byl w roli sporego underdoga, lecz z ktorym tak naprawde do wygranej wystarczy nie dac sie trafic jednym z tych zabojczych cepow.
Zreszta Gonzaga ostatnio też solidnie się pokazał posyłając na dechy solidnego Shawna Jordana, przy słabej defensywie Miocicia mozliwy podobny scenariusz, zreszta jak nie w stojce to spokojnie moze go poddac w parterze, dla mnie w tej walce niewielkim faworytem jest Gonzaga, spore value.
 
B 17

baggins

Użytkownik
Z tym Cerone to chyba zartujesz?
Faworyci: Viana, Wineland, Cruickshank, Harris
Underdogi: Martins, Gonzaga
Value dla underdogow ladne, szczegolnie na Gonzage. Faworyci jak to faworyci moze wejda, moze nie. Jeszcze Thompsona bym gral za 3.0, ale boje sie sedziow, co to ukochali Hendersona ???? .Mozna ewentualnie Bensona przez decyzje 1.80
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
155 lbs.: Ben Henderson vs. Josh Thomson⛔⛔⛔
3,20 UNIBET⛔⛔⛔
Thomson złamany kciuk. Stawiam w tej walce na solidnego undera:grin:, początkowo Thompson miał walczyć o pas z obecnym mistrzem A. Pettisem zastępując TJ Granta, niestety mistrz wycofał się z walki, powołując sie na kontuzję kolana...może się przestraszył THE PUNKa hehe. Powiem szczerze że Bendo nigdy mnie nie zachwycał, w UFC wszystkie jego walki to decyzję. Pamiętam te mordercze boje z Edgarem, do dziś zastanawia mnie jakim cudem Bendo tak długo utrzymał pas, jednego jestem pewien, już nigdy więcej go nie założy. Bendo to bardzo dobry zapaśnik, z dobrym cardio, coś więcej?? Hmm jego stójka jest taka bezpłciowa, ręce jak z waty, nadrabia licznie punktując niczym J. Shields i do tego ten irytujący nawyk poprawiania włosów jak panienka...
THE PUNK były mistrz federacji Strikeforce, na codzień trenuje w American Kickboxing Academy z C. Velasquezem, D. Cormierem, J. Fitchem, L. Rockholdem, G. Maynardem oraz innymi. Thomson to doskonały kickboxer, było to widać w ostatnim starciu z N. Diazem, w którym chyba 3 highkickiem zachwiał Diaza, a dziełą dokończył na ziemi. Mimo że to Bendo powinien mieć przewagę w zapasach, to o zapasy THE PUNKa wcale bym się nie martwił, wystarczy przeczytać wyżej nazwiska partnerów klubowych Josha albo obejrzeć wygraną walkę G. Melendezem, gdzie The PUNK kontrolował EL-Nino w klinczu jak i na ziemi. Mimo że styl zródłowy Thomsona to kickboxing, to na koncie ma 9 poddań i tutaj właśnie będe szukał zakończenia tej walki, skoro SHOWTIME który jest strikerem w 1rd poddał byłego mistrza, to dlaczego ma tego nie zrobić Thomson, skoro ma na to 5rd:grin:.
DO BOJU THOMSON!!
JOSH THOMSON BY SUBMISSION⛔
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Fight Pass Prelims (4:30 p.m. ET):

265 lbs.: Walter Harris vs. Nikita Krylov
To chyba bedzie śmieszna walka.
Ma ktos ostatnią ( i jedyną) walke Harrisa w UFC ?
Zrobił jakieś postepy? Bo przed UFC słabo wyglądał pomimo dobrego rekordu.
Duży i sprawny ale z techniką słabizna
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nikt nie gra Sergio Pettisa? Nie jestem znawcą UFC, interesuje się tym od niedawna, ale zdążyłem obejrzeć walkę Pettisa na UFC 167 i zaprezentował się dobrze. Co prawda miał wtedy przeciwnika z zastępstwa ale wygrana to wygrana.

Sergio póki co niepokonany, 10-0. Pewnie bilans ma zrobiony na ogórkach ale czy jego rywal walczył z jakimiś potęgami?
Sergio bardzo dobra technicznie stójka + szybkość na jego rzecz.
Jak mniemam rywal Pettisa prócz bujną fryzurą charakteryzuje się również solidnymi zapasami, parę walk wygrał przez dźwignie.

Tak jak wspomniałem - moja wiedza o UFC opiera się jedynie na znanych nazwiskach i zawsze sugeruje się Waszymi analizami tutaj, ale zaskoczyło mnie że nikt nie napisał o Pettisie. Czy to przeoczenie czy nie jesteście przekonani do Sergio?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Nikt nie gra Sergio Pettisa? Nie jestem znawcą UFC, interesuje się tym od niedawna, ale zdążyłem obejrzeć walkę Pettisa na UFC 167 i zaprezentował się dobrze. Co prawda miał wtedy przeciwnika z zastępstwa ale wygrana to wygrana.
Sergio póki co niepokonany, 10-0. Pewnie bilans ma zrobiony na ogórkach ale czy jego rywal walczył z jakimiś potęgami?

Jak mniemam rywal Pettisa prócz bujną fryzurą charakteryzuje się również solidnymi zapasami, parę walk wygrał przez dźwignie.
Tak jak wspomniałem - moja wiedza o UFC opiera się jedynie na znanych nazwiskach i zawsze sugeruje się Waszymi analizami tutaj, ale zaskoczyło mnie że nikt nie napisał o Pettisie. Czy to przeoczenie czy nie jesteście przekonani do Sergio?
JA odpuszczam stawianie na Petisa.
Petis to jest podobny zawodnik co Careces. Efektowni stókowicze, w parterze świetie walczą z pleców. Mozemy spodziewać sie FOTN, czyli walki na pełnym dystansie z fajerwerkami. Pettis niepokonany, ale raz zawalczył tylko z uFC , gdzie ledwo pokonał rywala podanego na pożarcie. Bruce Lee Roy od kilku walk pokazuje wysoki poziopm, jest niepokonany i nie doceniany. Jak był po 3.5 to było wspaniałe value. Teraz 2.5 - nie wiem. Na Pettisa odradzam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 116

kopakos

Użytkownik
Według mnie walka Sergio Pettisa z Caceresem, to kompletny no bet. Kursy wystawione bardzo dobrze. Z jednej strony 1.47 na Pettisa to zbyt duże ryzyko względem potencjalnego zarobku, natomiast 2.75 to ciut za mało żeby pograć na tak chimerycznego doga. Pettis posiada bardzo dobrą stójkę i timing, ale jest bardzo młody i będzie to jego dopiero druga walka w UFC. To co mnie odstrasza od grania na niego, to to że ma 21 lat, jest słaby fizycznie i będzie mieć z 15cm mniej zasięgu w walce z Alexem. Można się rozpisywać nad tym jakim to on nie jest talentem i o jego technicznej stójce, ale ciężko się walczy z kimś silniejszym/wyższym. Caceres to gość który w UFC został ze względu na styl bycia w show The Ultimate Fighter. Wtedy prezentował naprawdę mizerny poziom sportowy, ale od tamtego czasu poczynił spory postęp. To co najbardziej rzuciło się w oczy, to to że walczy kreatywnie z pleców i wykorzystuje swoje atuty w stójce, czyli zasięg. Generalnie stójka pomimo deficytu zasięgu powinna być dla Pettisa, a cała gra parterowa to według mnie przewaga Alexa. Jeżeli miałbym na coś tutaj obstawiać to to że walka dotrwa do decyzji albo jakieś drobne sumy na Caceresa. Ale były by to typy typowo na siłę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
To jednak dobrze że spytałem, bo zamierzałem wejść grubiej w Pettisa i Hendersona. Ale w takim wypadku chyba odpuszczę bukmachersko tę galę i tylko ją obejrzę. Ewentualnie poczytam analizy jutro i może coś jeszcze w oko wpadnie. Dzięki ????
 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
A ja wręcz przeciwnie, gram BRUCE LEEROYa:grin:
135 lbs.: Alex Caceres ✅✅✅ vs. Sergio Pettis
2,60 UNIBET ✅✅✅ PIĘKNIE :grin:!!
Zgadzam się z SALONOWCEM, zmierzy się dwóch efektownych stójkowiczów, jednak Alex wydaje mi się być bardziej efektowny, nieobliczalny i przez to niebezpieczny, z większym wachlarzem sztuczek i kombinacji, walczy inteligentnie. Jest jeszcze wyższy niż Will Campuzano, ostatni rywal Sergio, z którym młodszy brat Pettisa, trochę się męczył. Nie przekonuje mnie Sergio, ma niezłą stójkę, technikę i szybkość, ale brakuje mu siły fizycznej, o czym mówi zresztą jego wiek. Alex jest wyższy o 10cm, jak wspomniał wcześniej kolega ma większy 15cm zasięg, jest silniejszy fizycznie, zanim wszedł na wagę zdejmował gacie, tzn. że dziś w dniu walki może być kilka kg więcej, w końcu wpierw walczył w piórkowej zanim zszedł do koguciej.
To będzie 7 walka Alexa w koguciej z rekordem 4-1-1NC, gdyby nie jego głupota byłoby 6-0, jedna walka złomowana na NC z powodu THC w organizmie, a druga przegrana walka E. Figueroa przez split za odjęte punkty za ciosy w krocze, gdyby nie to, Alex by to wygrał.
Mimo że spotka się 2 strikerów, wydaję mi się że Alex będzie wykorzystywał swoje warunki fizyczne i przede wszystkim większą siłę i zamiast się bić, będzie szedł po sprowadzenia i próbował skończyć młodego Pettisa na ziemi, Willowi udało się go 4 razy obalić. To będzie spotkanie Dawida z Goliatem, duże znaczenie myślę że mają tu warunki fizycznie oraz różnica wieku który przerzuca się na siłę, bo Sergio jest jeszcze za młody, wszystko jeszcze przed nim. Zobaczymy aż 3 fighterów z MMA LABu, Alexa, Bendo i Y. Meza.
ALEX CACERES BY DECISION⛔



 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aborys 52

aborys

Użytkownik
Walter Harris + Junior Hernandez &gt; 4,2

Harris - formalność a Junior ma dzisiaj wiele do udowodnienie po ostatniej szybkiej porażce w Brazylii. Hugo bardzo przeciętny zawodnik, znany głównie z szybkiego KO nad słabym Duranem, wygrywał głównie przez decyzje, poza tym w tamtym roku nabawił się kontuzji i z pewnością nie trenował tak jak by mógł. Kurs na Junior to dla mnie jakaś przesada, jest dużo bardziej doświadczony, większy, z dłuższym zasięgiem i na pewno ma z kim trenować w Miletich Fighting Systems i ATT!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik


Benson - tak jak go lubię, tak od dawien dawna leci na wałkach i pomocy sędziów. Dodatkowo tym razem najsilniejszy atut rywala jest totalnie balansowany przez defensywne umiejętności Bendo. Czyżby kolejna wygrana przez decyzje? Niestety ale niemalże pewne
Miocic - nie wiem jakim cudem stawiam na kogoś kto przegrał ze Struve, ale Gonzaga pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Kolejna walka którą wygra ten który pierwszy naruszy rywala, no bet
Cerrone - kowboj to dziwny zawodnik. W dobrej dyspozycji, może walczyć o pas. W słabej, obrywa niemiłosiernie. W ostatniej walce mnie osobiście zachwycił, i mimo iż zanim nie przepadam byłem w dużym szoku. Kurs nie zachęca do większej stawki, ale Cerrone tak dobry jak ostatnio, to godny rywal dla Pettisa czy Hendersona, a takiego rywala jak dzisiaj powinien zjadać bez problemowo.
Stephens - podobnie jak Cerrone, facet z bardzo dużym potencjałem. Obudzi się i zrobi coś spektakularnego, czy tez zawiedzie i przejdzie obok pojedynku? Stawiam na to pierwsze, ale w mało imponującym stylu.
Pettis - będę stawiać na niego, o czym już kiedyś pisałem, bo uważam że ma niemniejszy a kto wie czy nie większy talent niż brat. Bardzo ambitny, wzechstronny, rywal wymagający jak na ten etap kariery, ale myślę że sobie spokojnie poradzi
Wineland - czyli mistrz KO, tym razem pójdzie po decyzje. Akurat w tej walce nie stawiałbym żadnych większych pieniędzy, bo wszystko się może zdarzyć, ale to Windeland ma większe szanse
Camus - lubię tego gościa. Mam dziwne przeczucie że bardzo szybko dojdzie do pacyfikacji, że to będzie dobra walka na przełamanie.
Viana - również lubię jego styl, chociaż wyniki do tej pory, nie oszukujmy się, nie przekonują. Brakuje zdecydowanych zwycięstw przed czasem, może dzisiaj nadejdzie na takowe okazja? Patrząc na starcie widzę tylko jednego faworyta, ale Viana to nieprzewidywalna firma, mam nadzieje że jeśli zaskoczy to tylko pozytywnie.

Cruickshank
- kandydat na KO wieczoru. Facet który podobnie jak wymienieni wcześniej przeze mnie panowie, ma duży potencjał, i cały czas się rozwija.
Sullivan - wszystko się może zdarzyć w tej walce, no bet
Krylov - stawiam na Nikitę, koniec świata... Po tak tragicznym występie jak ten z Paleleiem wydawało się że Krylov nie ma prawa pozostać w UFC. A tym czasem stawiam na mega sensację i na KO w wykonaniu człowieka z jednym z najbardziej napakowanych kelnerami rekordem w dziejach UFC.

Reasumując, stawiam na kupon w stylu
Henderson + Pettis + Viana + Cruickshank (3.16)
oraz za mniejsze stawki niespodzianki plus tasiemce
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bene 240

bene

Użytkownik
Co to do walki Pettis vs Ceceres. Zgadzam się że walka jest oceniona przez buków bardzo dobrze. Ceceres to weteran UFC, doświadczony, opanowany &quot;praktycznie&quot; 6 zwycięstw pod rząd. Z Pettisem nie wiadomo do końca - utalentowany, młody, niedoświadczony. Walka może pójść w dwie strony, choć delikatnie skłaniałbym się ku Ceceresowi. Kariera UFC dla Sergio jak dla mnie trochę za szybko, ale wynika to ze słabej dywizji w ufc. NO BET
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik

no nie do końca. Odkąd Caceres trafił do UFC
Porażka przez poddanie
Porażka przez poddanie
Wygrana po decyzjo
Porażka przez split
Wygrana przez poddanie
Wygrana przez split
NC
Wygrana przez split
warto zwrócić uwagę na bilans ostatnich walk jego rywali, z którymi wygrywał





Caceres w swoich walkach w UFC sprowadzał rywali do parteru RAZ, natomiast sam został sprowadzany aż 20 razy. Podejrzewam że jeśli nie będzie w stanie zdominować Sergio w stójce, młody Pettis nie będzie miał problemów ze sprowadzeniami, a nawet poddaniem rywala
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Jeśli mam się pokusić o jakiś dziwny bet na underdoga tej nocy, to będzie to Nikita Krylov. Dlaczego? W pierwszej walce &quot;Al Capone&quot; zawiód, mając bardzo dobry bilans, nie pokazał praktycznie nic, przegrywając w żenującym stylu z Soą Paleleiem. W tamtym starciu był faworytem, jego rywala usprawiedliwiono za słabą walkę, faktem iż walczył mając kontuzje. Rywal? Walt Harris, bilans 5-2, jeśli walczył dłużej niż jedną rundę, przegrywał przez decyzję, 5 wygranych gdy nokautował rywali już na początku walki. Praktycznie, kelner walczy z jeszcze większym kelnerem, wygrać może zarówno jeden jak i drugi. Krylov co ciekawe, miał 2 razy więcej celnych ciosów niż Palelei w ich starciu. Sprawdzając skuteczność ciosów Harrisa, no cóż, 30 procentowa skuteczność woła o pomstę do nieba. Kurs 3.21 na pana Krylova. Nie jest to insta bet, ponieważ szansę oceniam mniej więcej 60%-40% dla Harrisa, ale można zaryzykować. Walter Harris zapewne standardowo rzuci się na rywala w ciągu pierwszej minuty, i jeśli w tym czasie go nie &quot;upoluje&quot; to przegra przez decyzje.


 
to-ten-cham 286

to-ten-cham

Użytkownik
Jeśli chodzi o undery to ja pokusze się jeszcze na George Sullivana.
185 lbs.: Mike Rhodes vs. George Sullivan ✅✅✅
2,80 Unibet ✅✅✅
Nie będe się rozpisywał ponieważ niewiele wiadomo na temat o obu tych fighterów. Faworytem walki jest Mike Rhodes, tyle co o nim wiemy to że przegrał przez poddanie B. Thatchem w 1rd. i trenuje w Roufusport,
Ja w tej walce stawiam George Sullivana, zrobił na mnie lepsze wrażenie na ważeniu, wyglądał na silniejszego fizycznie od swojego rywala. Po za tym George ma większe doświadczenie w octagonach 14-3-1NC, do tego ciężkie ręce o czym świadczy rekord 10 KO. George to były mistrz wagi półśredniej CAGE FURY FIGHTING CHAMPIONSHIP, z jego poważniejszych pojedynków to KO w 1rd nad Gregiem Soto, którego możemy pamiętać już z walk w federacji UFC. Stawiam na THE SILENCERa z czystej intuicji, wygląda na takiego co może jeszcze namieszać.
GEORGE SULLIVAN BY KO/TKO/DQ⛔
http://www.youtube.com/watch?v=e32-iZnfE1I
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bene 240

bene

Użytkownik

no nie do końca. Odkąd Caceres trafił do UFC
Porażka przez poddanie
Porażka przez poddanie
Wygrana po decyzjo
Porażka przez split
Wygrana przez poddanie
Wygrana przez split
NC
Wygrana przez split
warto zwrócić uwagę na bilans ostatnich walk jego rywali, z którymi wygrywał





Caceres w swoich walkach w UFC sprowadzał rywali do parteru RAZ, natomiast sam został sprowadzany aż 20 razy. Podejrzewam że jeśli nie będzie w stanie zdominować Sergio w stójce, młody Pettis nie będzie miał problemów ze sprowadzeniami, a nawet poddaniem rywala
Ceceres walkę Kang Kyung Ho wygrał przez decyzje a odwrócona na No contest przez popalanie marichuany. Z Edwinem Figueroą dostał 2 punkty odjęte i pomimo tego przegrał tylko przez split decision. Bruce Leroy tanio dziś skóry nie sprzeda.
Zgadzam się zaś żeby grać na Kryołowa oraz Hendersona przez decyzje
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom