>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

UK Championship 03-11.12.2011

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Minął ciekawy dzień na UK Championship. Sesja popołudniowa zafundowała nam mecze, w których do rozstrzygnięcia potrzebny był 11 frejm.

Angielski szlagier wygrał młodszy z Anglików - Judd Trump, O&#39;Sullivan nie wytrzymał presji w najważniejszych momentach. Po meczu Ronnie w wywiadach twierdził, że nie czuje przyjemności z gry w turniejach...Zasugerował nawet zakończenie kariery, oczywiście do jego wypowiedzi trzeba mieć dystans, szczególnie kiedy są one wypowiadane po przegranym spotkaniu przez O&#39;Sullivana.

W drugim spotkaniu Ding Junhui także po dramatycznym meczu pokonał Stevensa. Kiedy wydawało się, że Chińczyk ma kontrole nad spotkanie nagle Walijczyk pokazał kawał dobrego snookera. Jednak w decydującej partii opanowanie pokazał Junhui.

Sesja wieczorna nie była tak fascynująca.

Higgins przegrał z Maguire 6-4 po fatalnym występie, jedyny jego przebłysk miał miejsce od stanu 5-1 do 5-4, gdzie wygrał 3 partię pod rząd. Popularny &quot;Livewire&quot; nie grał rewelacyjnie (oprócz 1 partii), ale prawie przez całe spotkanie trzymał przyzwoity poziom.

W drugim spotkaniu Robertson pokonał Dotta 6-3. Od początku do końca kontrolował przebieg spotkania. W pełni zasłużenie znalazł się w ćwierćfinale.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Shaun Murphy - Martin Gould(+1,5 frejma) 2 1.83


Bardzo ciekawy mecz się zapowiada, nie jestem w stanie stwierdzić kto ma większe szanse na wygraną. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Murphy&#39;ego, chyba tylko dlatego, że jest on bardziej cenionym zawodnikiem i jest wyżej w rankingu. Moim zdaniem to jest typowy mecz &quot;50 na 50&quot;, bez faworyta. Gdybym sugerował się tylko pierwszą rundą to Gould prezentował się lepiej. Bardzo możliwe, że o awansie do półfinału zadecyduje 11 frejm, dlatego handicap +1,5 frejma jest bardzo bezpieczną i rozsądną inwestycją.

Mark Selby(-2,5 frejma) - Marcos Fu 1 1,91


Nie wyobrażam sobie porażki Selby&#39;ego w tym spotkaniu, jego gra obecnie jest bardzo stabilna. Może nie gra efektownie, ale jest niesamowicie skuteczny i efektywny. Marcos Fu powoli wraca do formy, ale na dzień dzisiejszy nie ma argumentów na Anglika. Wątpię, aby Selby oddał w meczu więcej jak 3 partię.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Shaun Murphy - Martin Gould
Typ: ilość fream&#39;ów - powyżej 9
Kurs: 2,10✅
Buk: bet365


Wynik: 6:4

Jak dla mnie jest to najlepsza propozycja na ten mecz. Murphy faworytem i kurs na niego jaki dają buki to w granicach 1,5... I jest to nie warty grania kurs. Gould zrobił znaczne postępy i już nie jest chłopcem do sromotnego lania. Według mnie będzie to wyrównany mecz, a może wygra go nawet mniej utytułowany Anglik. Nie mam czasu na rozpisywanie się a i tak wiele do napisania nie miałbym. Na ten mecz gram ten typ i bardzo na niego liczę.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kursy na Borsuka spadają, a to mnie tylko pobudza do zagrania na Waldena, miałem grać jedynie handi, ale w takiej sytuacji zagram na wygraną Anglika. W ostatnich tygodniach bardzo dobra forma, w tym wbite 147. Gra szybko jak na siebie, wydaje się pewny przy stole. W PTC 10 wygrał 4:3. Tutaj decydująca partia też możliwa. Gra Williamsa w 1 rundzie z najsłabszym z kwalifikantów nie wyglądała zbyt dobrze.
U Murphy&#39;ego, jeśli kogoś próbować, to chyba Goulda. Over rzeczywiście najlepszą opcją.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Moim zdaniem Williams dziś wygra i to bez większych problemów, słabszy występ Borsuka nie skreśla go z grona faworytów do wygrania turnieju. Walden w pierwszej rundzie rozegrał dobre spotkanie, obecna forma na Lee wystarczyła, ale na Marka będzie to za za mało.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Ale Gould dostaje becki, jak stawiam na Murphy&#39;ego to przegrywa, jak stawiam na jego przeciwnika to wygrywa. Od dzis nie obstawiam jego meczow ;)
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Ja osobiście postawiłem na Waldena, ale gram w toto, a tam w porownaniu do internetu byly kursy 1,40-2,40. Zatem zaledwie 2,40, choć to i tak sporo zważywszy na to, w jakim gazie jest ostatnio Walden i do tego jego niedawny maks... Kończy mi Allen - Carter 2 (2,05). Jak myślicie? Mark mnie w tej czesci sezonu zupelnie nie przekonuje. Carter za to zaskakuje, bo myslalem, ze moze polec nawet w 1 rundzie. Do tego to całe spięcie Allena z Hearnem. Carter jest naprawde solidny i grac potrafi, jak przegrywa to rzadko z kretesen.W 2010 dość pewnie wygrał finał Szanghaj Masters. Dodatkowo jest wysoko w rankingu, zajmuje ósme miejsce i ma znacznie wiecej punktow od 14 tam - Allena. Mysle, ze Allen sie przebudzi i osiagnie jeszcze cos wielkiego, ale nie w tym UK Championship.
Także mój typ: Allen - Carter 2 2,05 (w totomixie, nie wiem jak w necie).
Walden i Ali do boju! (choć osobiście wolę Allena ;) )

 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Przez pierwsze 5 partii Gould wbil mniej niz 20 bil.. po prostu nic mu nie szlo a Murphy wykorzystywal wszystkie bledy. Potem w 6 partii Gould piekny brejk 133 i cos sie odblokowalo. Murphy mogl w ktorejs tam partii skonczyc, ale nie trafil dosyc prostej rozowej. Szczerze to chcialbym decidera w tym meczu. Swoja droga jakby Gould wygral 6:5 przegrywajac 0:5... no to by bylo cos ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Za nami bardzo ciekawy mecz, oczywiście na myśli mam spotkanie Murphy&#39;ego i Gould&#39;a. Shaun prowadził już 5:0 i wszyscy myśleli, że sromotnie zbije starszego anglika, jednak Martin niesamowicie się podniósł. Zachwycił mnie swoją determinacją i charakterem. To jest dopiero pazur! Szalone rozwiązania, niesamowite wbicia i zero strachu - to dzisiaj charakteryzowalo &quot;Krupiera&quot;. Murphy w pierwszych partiach niesamowity poziom, jakby utrzymal taka gre caly czas byloby 6:0 i byłby głównym faworytem do wygrania turnieju. Jednak przeciwnik mu się postawił i coś pękło w jego grze. W następnej rundzie znów będzie faworytem, ale wcale nie jest oczywiste jego zwycięstwo bo zagra z Walden&#39;em który jest w gazie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Allister Carter - Mark Allen
Typ: powyżej 9 fream&#39;ów
Kurs: 2,00⛔
Buk: Bet365


Wynik: 2:6

Carter nie wykorzystał swoich okazji...

Taki typ na szybko. W tym pojedynku nie widzę zdecydowanego faworyta i nie sądze, aby to spotkanie miało jednostronny przebieg. Dlatego gram ilość fream&#39;ów która dziś mnie nie zawiodła. Większe szanse daje Allenowi, ale Carter to mądry zawodnik i powinien umiejętnie wykorzystywać okazje do wygrywania partii.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Trump - Maguire Typ:2 Kurs: 2,00
Niech mnie ktoś kopnie jeśli się mylę ;)
Co do Robertson-Ding. To bardzo ciężki mecz, ale Neil jest w gazie, z Dottem cały czas kontrolował przebieg spotkania, więc raczej Robo@1,75. Obaj to moi ulubiency zresztą ;)
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Bujtyper ja właśnie myślałem nad Judem bo Stivi mnie nie przekonuje po końcówce z Johnem ???? Myślę że Neil jest faworytem w tym meczu i wygra to spotkanie bo jak nie on to kto?
Po dzisiejszym meczu Selby i jeszcze wcześniej Williamsa odnoszę wrażenie że stawianie na snooker to jedna wielka loteria. O zwycięstwie decyduje forma dnia, kupę szczęscia i....??
Obstawiać się tego nie opłaca, co nie znaczy że sport nie jest piękny.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Tzn trudno stwierdzić. Snooker to naprawdę wyjątkowy sport.A czy loteryjny? No na pewno, choć nie wiadomo w ilu procentach. Ja akurat dopiero pierwszy raz się rypłem z tym Carterem w UK 2011, do tej pory wszystko siadało. Choć Osę akurat odpuściłem, a byłem przekonany, że wygra. Wracając do loterii - no wiadomo im mniej frejmów, tym jest ona większa, a skrócili tak prestiżowy turniej zaledwie do 6 partii na początku. Chociaż weźmy przykład moich kochanych skoków - loteryjny sport, a póki co wszystkie 3 konkursy wygrała ta sama osoba. Druga sprawa, że z 5-6 snookerzystow jest juz tak doskonalych, ze naprawde każdego z nich stac spokojnie na kilka brejkow powyzej 120 w jednym meczu.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Trump i Robertson po mojej mysli.
A co z wieczorem? Ciekaw jestem postawy Waldena, ktory przegral w turnieju brazylijskim z Murphym. Rewanz? Walden poki co swietny turniej, Murphy solidnie, ale czasem z zalamaniem koncentracji (chodzi mi o 5:0 i ostatecznie 6:4 z Gouldem). Fu - Allen, jak dla mnie kazdy mozliwy wynik i omijam go szerokim lukiem.

Walden - Murphy 1
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
Co myślicie o pojedynku Trump - Robertson ? Trump miał sporo szczęścia w dzisiejszym pojedynku, może nie tyle szczęścia co umiejętności wbijał naprawdę trudne bile. Robertson z kolei jest dobrym graczem i raczej stawiałbym na niego co wy na to? nie znam się na snookerze zbyt dobrze wiec podzielcie się kawałkiem waszej wiedzy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom