>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UK Championship 03-11.12.2011

Status
Zamknięty.
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Minął ciekawy dzień na UK Championship. Sesja popołudniowa zafundowała nam mecze, w których do rozstrzygnięcia potrzebny był 11 frejm.

Angielski szlagier wygrał młodszy z Anglików - Judd Trump, O&#39;Sullivan nie wytrzymał presji w najważniejszych momentach. Po meczu Ronnie w wywiadach twierdził, że nie czuje przyjemności z gry w turniejach...Zasugerował nawet zakończenie kariery, oczywiście do jego wypowiedzi trzeba mieć dystans, szczególnie kiedy są one wypowiadane po przegranym spotkaniu przez O&#39;Sullivana.

W drugim spotkaniu Ding Junhui także po dramatycznym meczu pokonał Stevensa. Kiedy wydawało się, że Chińczyk ma kontrole nad spotkanie nagle Walijczyk pokazał kawał dobrego snookera. Jednak w decydującej partii opanowanie pokazał Junhui.

Sesja wieczorna nie była tak fascynująca.

Higgins przegrał z Maguire 6-4 po fatalnym występie, jedyny jego przebłysk miał miejsce od stanu 5-1 do 5-4, gdzie wygrał 3 partię pod rząd. Popularny &quot;Livewire&quot; nie grał rewelacyjnie (oprócz 1 partii), ale prawie przez całe spotkanie trzymał przyzwoity poziom.

W drugim spotkaniu Robertson pokonał Dotta 6-3. Od początku do końca kontrolował przebieg spotkania. W pełni zasłużenie znalazł się w ćwierćfinale.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Shaun Murphy - Martin Gould(+1,5 frejma) 2 1.83


Bardzo ciekawy mecz się zapowiada, nie jestem w stanie stwierdzić kto ma większe szanse na wygraną. Bukmacherzy w roli faworyta widzą Murphy&#39;ego, chyba tylko dlatego, że jest on bardziej cenionym zawodnikiem i jest wyżej w rankingu. Moim zdaniem to jest typowy mecz &quot;50 na 50&quot;, bez faworyta. Gdybym sugerował się tylko pierwszą rundą to Gould prezentował się lepiej. Bardzo możliwe, że o awansie do półfinału zadecyduje 11 frejm, dlatego handicap +1,5 frejma jest bardzo bezpieczną i rozsądną inwestycją.

Mark Selby(-2,5 frejma) - Marcos Fu 1 1,91


Nie wyobrażam sobie porażki Selby&#39;ego w tym spotkaniu, jego gra obecnie jest bardzo stabilna. Może nie gra efektownie, ale jest niesamowicie skuteczny i efektywny. Marcos Fu powoli wraca do formy, ale na dzień dzisiejszy nie ma argumentów na Anglika. Wątpię, aby Selby oddał w meczu więcej jak 3 partię.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Shaun Murphy - Martin Gould
Typ: ilość fream&#39;ów - powyżej 9
Kurs: 2,10✅
Buk: bet365


Wynik: 6:4

Jak dla mnie jest to najlepsza propozycja na ten mecz. Murphy faworytem i kurs na niego jaki dają buki to w granicach 1,5... I jest to nie warty grania kurs. Gould zrobił znaczne postępy i już nie jest chłopcem do sromotnego lania. Według mnie będzie to wyrównany mecz, a może wygra go nawet mniej utytułowany Anglik. Nie mam czasu na rozpisywanie się a i tak wiele do napisania nie miałbym. Na ten mecz gram ten typ i bardzo na niego liczę.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Kursy na Borsuka spadają, a to mnie tylko pobudza do zagrania na Waldena, miałem grać jedynie handi, ale w takiej sytuacji zagram na wygraną Anglika. W ostatnich tygodniach bardzo dobra forma, w tym wbite 147. Gra szybko jak na siebie, wydaje się pewny przy stole. W PTC 10 wygrał 4:3. Tutaj decydująca partia też możliwa. Gra Williamsa w 1 rundzie z najsłabszym z kwalifikantów nie wyglądała zbyt dobrze.
U Murphy&#39;ego, jeśli kogoś próbować, to chyba Goulda. Over rzeczywiście najlepszą opcją.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Moim zdaniem Williams dziś wygra i to bez większych problemów, słabszy występ Borsuka nie skreśla go z grona faworytów do wygrania turnieju. Walden w pierwszej rundzie rozegrał dobre spotkanie, obecna forma na Lee wystarczyła, ale na Marka będzie to za za mało.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Ale Gould dostaje becki, jak stawiam na Murphy&#39;ego to przegrywa, jak stawiam na jego przeciwnika to wygrywa. Od dzis nie obstawiam jego meczow ;)
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Ja osobiście postawiłem na Waldena, ale gram w toto, a tam w porownaniu do internetu byly kursy 1,40-2,40. Zatem zaledwie 2,40, choć to i tak sporo zważywszy na to, w jakim gazie jest ostatnio Walden i do tego jego niedawny maks... Kończy mi Allen - Carter 2 (2,05). Jak myślicie? Mark mnie w tej czesci sezonu zupelnie nie przekonuje. Carter za to zaskakuje, bo myslalem, ze moze polec nawet w 1 rundzie. Do tego to całe spięcie Allena z Hearnem. Carter jest naprawde solidny i grac potrafi, jak przegrywa to rzadko z kretesen.W 2010 dość pewnie wygrał finał Szanghaj Masters. Dodatkowo jest wysoko w rankingu, zajmuje ósme miejsce i ma znacznie wiecej punktow od 14 tam - Allena. Mysle, ze Allen sie przebudzi i osiagnie jeszcze cos wielkiego, ale nie w tym UK Championship.
Także mój typ: Allen - Carter 2 2,05 (w totomixie, nie wiem jak w necie).
Walden i Ali do boju! (choć osobiście wolę Allena ;) )

 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Przez pierwsze 5 partii Gould wbil mniej niz 20 bil.. po prostu nic mu nie szlo a Murphy wykorzystywal wszystkie bledy. Potem w 6 partii Gould piekny brejk 133 i cos sie odblokowalo. Murphy mogl w ktorejs tam partii skonczyc, ale nie trafil dosyc prostej rozowej. Szczerze to chcialbym decidera w tym meczu. Swoja droga jakby Gould wygral 6:5 przegrywajac 0:5... no to by bylo cos ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Za nami bardzo ciekawy mecz, oczywiście na myśli mam spotkanie Murphy&#39;ego i Gould&#39;a. Shaun prowadził już 5:0 i wszyscy myśleli, że sromotnie zbije starszego anglika, jednak Martin niesamowicie się podniósł. Zachwycił mnie swoją determinacją i charakterem. To jest dopiero pazur! Szalone rozwiązania, niesamowite wbicia i zero strachu - to dzisiaj charakteryzowalo &quot;Krupiera&quot;. Murphy w pierwszych partiach niesamowity poziom, jakby utrzymal taka gre caly czas byloby 6:0 i byłby głównym faworytem do wygrania turnieju. Jednak przeciwnik mu się postawił i coś pękło w jego grze. W następnej rundzie znów będzie faworytem, ale wcale nie jest oczywiste jego zwycięstwo bo zagra z Walden&#39;em który jest w gazie.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Allister Carter - Mark Allen
Typ: powyżej 9 fream&#39;ów
Kurs: 2,00⛔
Buk: Bet365


Wynik: 2:6

Carter nie wykorzystał swoich okazji...

Taki typ na szybko. W tym pojedynku nie widzę zdecydowanego faworyta i nie sądze, aby to spotkanie miało jednostronny przebieg. Dlatego gram ilość fream&#39;ów która dziś mnie nie zawiodła. Większe szanse daje Allenowi, ale Carter to mądry zawodnik i powinien umiejętnie wykorzystywać okazje do wygrywania partii.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Trump - Maguire Typ:2 Kurs: 2,00
Niech mnie ktoś kopnie jeśli się mylę ;)
Co do Robertson-Ding. To bardzo ciężki mecz, ale Neil jest w gazie, z Dottem cały czas kontrolował przebieg spotkania, więc raczej Robo@1,75. Obaj to moi ulubiency zresztą ;)
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Bujtyper ja właśnie myślałem nad Judem bo Stivi mnie nie przekonuje po końcówce z Johnem ???? Myślę że Neil jest faworytem w tym meczu i wygra to spotkanie bo jak nie on to kto?
Po dzisiejszym meczu Selby i jeszcze wcześniej Williamsa odnoszę wrażenie że stawianie na snooker to jedna wielka loteria. O zwycięstwie decyduje forma dnia, kupę szczęscia i....??
Obstawiać się tego nie opłaca, co nie znaczy że sport nie jest piękny.
 
buktyper 3

buktyper

Użytkownik
Tzn trudno stwierdzić. Snooker to naprawdę wyjątkowy sport.A czy loteryjny? No na pewno, choć nie wiadomo w ilu procentach. Ja akurat dopiero pierwszy raz się rypłem z tym Carterem w UK 2011, do tej pory wszystko siadało. Choć Osę akurat odpuściłem, a byłem przekonany, że wygra. Wracając do loterii - no wiadomo im mniej frejmów, tym jest ona większa, a skrócili tak prestiżowy turniej zaledwie do 6 partii na początku. Chociaż weźmy przykład moich kochanych skoków - loteryjny sport, a póki co wszystkie 3 konkursy wygrała ta sama osoba. Druga sprawa, że z 5-6 snookerzystow jest juz tak doskonalych, ze naprawde każdego z nich stac spokojnie na kilka brejkow powyzej 120 w jednym meczu.
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Trump i Robertson po mojej mysli.
A co z wieczorem? Ciekaw jestem postawy Waldena, ktory przegral w turnieju brazylijskim z Murphym. Rewanz? Walden poki co swietny turniej, Murphy solidnie, ale czasem z zalamaniem koncentracji (chodzi mi o 5:0 i ostatecznie 6:4 z Gouldem). Fu - Allen, jak dla mnie kazdy mozliwy wynik i omijam go szerokim lukiem.

Walden - Murphy 1
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
Co myślicie o pojedynku Trump - Robertson ? Trump miał sporo szczęścia w dzisiejszym pojedynku, może nie tyle szczęścia co umiejętności wbijał naprawdę trudne bile. Robertson z kolei jest dobrym graczem i raczej stawiałbym na niego co wy na to? nie znam się na snookerze zbyt dobrze wiec podzielcie się kawałkiem waszej wiedzy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom