>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 2013 (26.11-8.12.2013)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie ma opcji, żeby w finale takiego turnieju grał Walden. To byłoby, no po prostu kiepskie. Pomijam już fakt, że chłopa bardzo nie lubię. Selby ma strasznie silną psychikę, on nawet przegrywając 0-8 byłby w stanie wygrać mecz. Nie da się go złamać niczym, z Hawkinsem był pogrzebany, a jednak wygrał, to niesamowity twardziej i przy takim, myślę że to dobre określenie, mięczaku jak Walden, który pęka w każdym trudniejszym momencie (półfinał MŚ i Hawkins, gdzie Ricky mimo niezłego brejkowania po prostu przepadł) po prostu musi być zwycięski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 82

kupson141

Użytkownik
Czyli, że w jednym podejściu wbije powyżej 50 punktów ;) Są 3 rodzaje liczenia breaków: break 50+, 100+ i max (147) takie wliczane są do statystyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
esend 218

esend

Użytkownik
Neil Robertson - Mark Selby
Over 15,5 frejma - 1.40 bet365
10-7 dla Kangura ✅ ✅ ✅

To będzie na pewno wspaniały mecz. Jedyny problem że nie wiem w czyją stronę się skłonić. Obaj zawodnicy to wspaniali gracze. Neil maszynka waląca 100+ najczęściej w tym sezonie, Jester dzisiaj max(!!!) i na zakończenie 129. Można pomyśleć o overze 100 ale bet365 jako granice postawił 2,5. Ja pójdę po overa 15,5 frejma w meczu. Przegrany ugra 6 frejmów ? Na pewno. Obojgu zdarzają się przestoje więc okazja na ugranie po 3 frejmów z rzędu pewnie będzie. Tu nie ma miejsca na parodystów pokroju Saifa czy Khiarego. Dla mnie bardzo pewna propozycja.

Będzie super mecz, dwóch moich ulubieńców ... nie wiem za kogo trzymać kciuki ... więc stawiam over.

Powodzenia!

Ps. Ciekawią mnie wasze typy!
 
A 24

aereesteeo

Użytkownik
Neil Robertson - Mark Selby
Over 17,5 @ 2.62 ⛔ Brak słów na to co Selby zrobił w 16 partii ????
Mark Selby (+2,5) @ 1.53 ⛔
Brak słów na to co Selby zrobił w 16 partii ????
Poniżej 2,5 setki @ 1.80⛔

bet365
Kurs na Marka 2.20, a ja w tym meczu nie widzę faworyta, więc myślę że kurs wart większej uwagi niż na Neila po 1.66. Jeden i drugi zasługuje na finał i oboje mają taką samą szansę go wygrać. Na pewno nie będzie to jednostronny pojedynek, gdyż jeden i drugi nie ma problemów z budowaniem breaków, a więc każdy błąd z jednej czy drugiej strony będzie na pewno wykorzystywany przez przeciwnika. Pytanie tylko kto popełni mniej błędów. Najrozsądniej będzie zagrać jakiś over, a że mecz powinien być wyrównany to ja się pokuszę o over 17,5. Finał, więc stawka jest wielka, a i nerwy na pewno będą, więc żaden z graczy nie będzie chciał podejmować zbędnego ryzyka więc próbuję też under 2,5 setki. Jak już wspomniałem nie widzę tu faworyta, a że faworyzowany jest Robertson to myślę że każdy handicap na Selby&#39;ego jest warty grania.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tak przeglądam ofertę na zwycięzcę w turnieju na bet365. Kto tu ma wygrać jak nie ktoś z tej czwórki:?:
@4.50 Osa @8.00 Neil @8.00 Ding @10 Selby
Grając za 25.75j. do wyciągnięcia 45j. Ja tu widzę małego surebeta i zastanawiam się czy w niego nie wejść porządnie. Oczywiście kursów poszukam u innych buków (lepszych).
Takie moje pierwsze podejście po krótkiej przerwie, może ktoś odpisze co na ten temat sądzi:?:
Ja już księguję ✅ 20j. :jezora:
To było łatwe :cool:
I na finał Neil @1.66 zagram ;) ✅
Lepiej wyglądał w całym turnieju (licząc wady i zalety poszczególnych meczów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
RObertson- Selby +1,5
1,75
milenium
Dla mnie mecz 50na50 wiec lepiej zagrac w strone tego na ktory jest wyzszy kurs jednak z małym bezpiecznikiem czyli jednofrejmowym hc. Faktycznie Neil wygladał troche lepiej w całym turnieju jednak Selby to Selby, ten wczorajszy max moze mu jeszcze bardziej dodać skrzydeł, w końcu poczuł sie bardziej spełniony a te ostatnie bile z tego maxa były po prostu hardcorowe. Selby moim zdaniem ma mały sposób na Robertsona i twardszą psychike. Byc moze motywacja Neila troche wyzsza bo chcialby rewanzu za poprzedni rok jednak ja postawie w strone Marka.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UK Championship 2013
Mark Selby v Neil Robertson
Typ: Powyżej 15.5 @ 1.40 ✅ 7-10

Wytypowanie zwycięzcy dzisiejszego finału wymaga sporej odwagi, bo trudno o bardziej wyrównanych zawodników, do tego obaj mają coś do udowodnienia, bo obrońca tytułu spotyka się z liderem rankingu. Wydaje się, że mimo wczorajszego świetnego maksa Selby’ego i seryjnie wbijanych setkach Robertsona, to finaliści wcale nie są w swojej najwyższej formie. Obaj udział w finale zawdzięczają głównie swoim ponadprzeciętnym zdolnościom gry pod presją, jak Selby w meczu z Hawkinsem, a Robbo z Binghamem. Wynik końcowy nie do przewidzenia w moim odczuciu, za to można z dużą dozą prawdopodobieństwa spodziewać się wyrównanego meczu, prawie każdy over do gry, a już na pewno z tak umiarkowaną linią. Przegrany w tym finale na pewno ugra te 6 frejmów.

Centuries w meczu
Typ: Powyżej 2.5 @ 1.72 ✅ 4

Dodatkowo wydaje mi się, że może to być finał obfitujący w wysokie brejki, z których powinno się urodzić kilka setek. Trudno nie stawiać na setki kiedy gra maszynka do wbijania setek w osobie Robbo i wczorajszy autor dwóch grubych setek, w tym jednego maksa. Zapowiada się overowy mecz, więc i frejmów na pokazanie swoich nieprzeciętnych umiejętności punktowania powinno być co najmniej 15-17, a pewnie i więcej. Myślę, że 3 setki to linia jak najbardziej do przekroczenia, bo obaj finaliści powinni się do tego dołożyć.
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Mark Selby - Neil Robertson
Ciężko cokolwiek napisać, czy bardziej dopisać do tego co napisali przedmówcy, ale dla mnie scenariusz tego meczu może być tylko jeden - niesamowicie wyrównany. Turniej pełen niespodzianek, świetne obydwa półfinały, Robbo wbijający setki jedna po drugiej i historyczny, jako że nr 100, maksymalny break Selby&#39;ego. Podpisuję się pod tym, co napisał Psotnick, odnośnie niesamowitych predyspozycji psychicznych finalistów - niezmiernie ciężko jest złamać jednego jak i drugiego, dla nich nie ma przegranych meczy nawet przy sporych plecach. To jest UK Championship, tutaj się piszę historię, dlatego stawiam na sporą (przynajmniej 17) ilość framów, 100+ w meczu a dodatkowo jestem skłonny zaryzykować kilka groszy na decidera. Także z mojej strony wygląda to mniej więcej tak:
Over 16.5 @1.8
Setki gracza w meczu - Selby over 1.5 @2.25
Setki gracza w meczu - Robertson over 1.5 @2.1
Rozstrzygnięcie przez decidera - Tak @5
Wszystko oczywiście z bet365.

Kolejny świetny mecz - i ten powrót do meczu Robbo ze stanu 1:5, to jest to co tygryski lubią najbardziej! Ale Selby&#39;emu chyba po nocach przez przynajmniej kilka dni będzie śniła się ta czarna na frame&#39;a i remis 8:8 :grin:

 
esend 218

esend

Użytkownik
Runda półfinałowa i finał to było coś co tygryski lubią najbardziej. Dużo zwrotów akcji, max Jestera, spektakularne pudła, pogonie, łzy i radość ????
Cały turniej - to było dużo niespodzianek, szczególnie w pierwszych rundach. Dzięki temu że pograłem grubiej Robbo przy bodajże 3-6 wyszedłem delikatnie na plus.
Gratulacje dla tych którzy pograli Neila jako zwycięzce przed turniejem a wiem że takich osób sporo było.
Teraz tylko czekać na eliminacje do German Masters. Pozdrawiam!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Robertson zwycięzcą UK Championship 2013

Neil Robertson w końcu skompletował wielką snookerową trójcę, do wcześniej zdobytych tytułów Mistrza Świata i Masters, wczoraj dołożył UK Championship, dołączając tym samym do elitarnego grona zawodników, którym się udała ta sztuka ( Steve Davis, Stephen Hendry, John Higgins, Ronnie O&#39;Sullivan, Mark Williams, Terry Griffiths i Alex Higgins ). W finale z broniącym tytułu Markiem Selby po początkowych problemach (1-5) zupełnie zdominował dalszą cześć meczu, wygrał 9 z 11 kolejnych partii wbijając przy okazji - jakżeby mogło być inaczej - kolejne 3 setki i jak najbardziej zasłużenie wzniósł swoje już dziewiąte rankingowe trofeum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom