>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukradł jednorękiemu bandycie 100 tys. To banalnie proste.

S 0

siegrasiema

Użytkownik
Cwaniak ?? hehe
Przepraszam że odkopuję stary temat ale...
- Jak zbadać czy Twój automat jest zabezpieczony przed łowieniem banknotów (klik, cena na filmiku nie jest moja)
- Jak zbadać czy Twój automat jest zabezpieczony przed powielaniem banknotów
- Jak zbadać czy Twój automat jest zabezpieczony przed masywną wygraną
Chętnych proszę o kontakt na GaduGadu: 1129032 .
Co do tego cwaniaka... cóż, atakował automaty, i mu się dostało po łbie. Trzeba wszystko robić z rozwagą. ;)
A wszystko to, jest faktycznie - banalnie proste.
trampampam - koleszko kogo nazywasz cwaniakiem ? Skoro ludzie piszą do Ciebie i pytają czy zaprezentujesz - A ty mówisz że się bo boisz, albo że to nielegalne ???? Podajesz że działa to na automatach APEX i na każdym czytniku, potem jak ktoś to kupi to mówisz że prawdopodobnie ktoś to zabezpieczył.


Prawda jest jedna! jeden jest szpiegowski i 2 są patenty.
Do wszystkich zainteresowanych metodą kieruję słowa:
Pokażę, zaprezentuję, wytłumaczę i dam gwarancję na 6 różnych czytników.
Tak więc jeśli ktoś umie robić wędkowanie dlaczego nie nagra swojego filmiku ???

Pozdrawiam
http://s.szpiegowski.w.interia.pl Tylko tutaj jest pewne to że to działa.
Sam kupiłem sam sprawdziłem.
A tak w ogóle to szpiegowski nie siedzi bo swój salon gier otworzył w szczecinie ????
 
M 0

marcinxxx

Użytkownik
trampampam - koleszko kogo nazywasz cwaniakiem ? Skoro ludzie piszą do Ciebie i pytają czy zaprezentujesz - A ty mówisz że się bo boisz, albo że to nielegalne ???? Podajesz że działa to na automatach APEX i na każdym czytniku, potem jak ktoś to kupi to mówisz że prawdopodobnie ktoś to zabezpieczył.




Prawda jest jedna! jeden jest szpiegowski i 2 są patenty.
Do wszystkich zainteresowanych metodą kieruję słowa:

Pokażę, zaprezentuję, wytłumaczę i dam gwarancję na 6 różnych czytników.
Tak więc jeśli ktoś umie robić wędkowanie dlaczego nie nagra swojego filmiku ???



Pozdrawiam
http://s.szpiegowski.w.interia.pl Tylko tutaj jest pewne to że to działa.
Sam kupiłem sam sprawdziłem.
A tak w ogóle to szpiegowski nie siedzi bo swój salon gier otworzył w szczecinie ????
Który (na jakiej ulicy)?
 
Q 0

qazxc5

Użytkownik
a co do nagrania filmiku jak rozkimam jak to sie robi to nagram,
poki co zauwazylem tyle ze
- banknot 10 zl ma uciety rog, co powoduje ze automat za kazdym razem bedzie go wypluwal i nie naliczy punktow
- zauwazcie tez ze owa 10 jak wychodzi z czytnika ma dziwnie spadajacy w dol ( tak jakby cos ciazylo ja) koniec. domyslam sie ze tam jest zamocowany cienki pasek, ktory dziala na zasadzie magnesu,
nie mowie je jest to magnes moze to byc podobna substancja co sie przylepia litery do tablicy w szkole, badz na zasadzie &quot;jonizacji??&quot; wystarczy potrzec napompowany balon o wlosy i przylozyc go do futryny, sami zobaczycie....
 
tomk 11

tomk

Użytkownik
Dobry typ. Powinien zachować animowość i udzielać wywiadów jak najdłużej się da. W innym przypadku może szybko może stracić ten swój &#39;zawód&#39;.
 
Do góry Bottom