>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Buk i tak ma taki regulamin, ze moze kazdego z nas wydymac w dupe kiedy tylko bedzie chcial - niezaleznie od tego czy kombinujesz czy nie. Wiec ja tam sie ciesze jak mnie czy komus innem uda sie ich przechytrzyc i wyciagnac od nich cos dla siebie. Skoro oni swoich klientow nie traktuja rowno (jednemu pozwalaja grac za kilkanascie tysiecy, a innemu - na ten sam zaklad nie pozwalaja postawic wiecej niz glupie 100 zl), to to tez jest oszustwo z ich strony.
wszystko się prawie zgadza, ale jakie oszustwo? Na wszystko mają regulamin, o limitach też. Pewnie, że trzeba kombinować, ale zakładać wątki, że buk oszukał, kiedy samemu się to robi jest żenujące. Gram od wielu lat, znajomi także i wniosek jest taki, że jak się nie kombinowało, to było ok i żadnych problemów nie było. Jak mnie buk wydyma, gdy sam będę chciał wydymać jego to już mój problem i moja strata, bo wiem czym to grozi ;) Na pewno nie założę wątku &quot;buk mnie okradł!!&quot;. To jest dopiero słabe. :mrgreen:
pzdr.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie rozumiecie , że póki co to np. w prawie polskim konfiskate środków mógłby zarządzić tylko i wyłącznie SĄD , a nie jakaś podrzędna firma na podstawie swojego regulaminu??? Druga rzec z jest taka, ze firmę obowiązują inne zasady niż klienta, i nie moze ot tak sobie konfiskować środków, bez zwrotu chociażby depozytu. Dla nich wystarczy logowanie z tego samego IP dwóch kont i moga uznac ze to zmowa i po pieniadzach. Ja parę lat temu grałem w admiralu i z nerwów uderzyłem w maszynę , pękł ekran. Na kredycie miałem jeszcze z 250zł, i akurat to było widoczne na ekranie, ja im podpisałem papiery , ze przyznaję się do winy i pokryje koszty, ale w ten sam dzień musieli mi wypłacić te 250zł co miałem na kredycie!!! Wg logiki wiekszości z was to te środki powinni zatrzymać na poczet naprawy, bo to logiczne , ale nie mieli do tego prawa i musieli to wypłacić!!! iItak powinien działać bukmacher, dopóki nie ma sfałszowanych dokumentów, bądź dowodu, ze kilkanaście róznych kont gra te same zdarzenia w różnych kombinacjach gwarantujących wygraną mając np. przyznany bonus to nie powinien mieć prawa do konfiskat według widzi mi się.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Rozumiem też, że grała by Pani po over 10 spotkań dziennie - faktycznie, przy dużej intensywności można zapomnieć. Ale jeden bet i to za stawkę 15k? I to z olimpiady?
Dajmy sobie spokój..
Trafiony zatopiony. To było do przewidzenia, gość założył konto na babę, wpadł na weryfikacji i game over. Nagłośnić to możesz swoją głupotę.
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Zamknijcie to spamowisko widać, że to wał jak nic. Po pierwsze nikt mądry by nie wpłacał takiej kasy do betcliku, po drugie kto wgl robi wpłaty/wypłaty u zagranicznych buków przez konto bankowe? Jeszcze pisanie, że to zgłosi do prokuratury czy do tv? No proszę was przecież to jak podjebać samego siebie ????????????
 
B 293

buks65

Użytkownik
monika1335 - ja z chęcią obejrzę to w TV :grin::grin::grin: Daj namiar, kiedy emisja i w jakiej TV :grin::grin::grin: Może Jaworowicz pomoże :grin::grin::grin:
Wyobrażacie to sobie?
Dobry wieczór państwu.
W dzisiejszym programie przedstawimy sprawę pani moniki1335, która twierdzi, że została oszukana przez firmę bukmacherską Betclic.
Naszymi gośćmi są - Mateusz Borek, Zbigniew Boniek, przedstawiciele firmy Betclic, Mateusz Juroszek, szef STS i Jacek Kapica, były szef Służby Celnej.
:grin::grin::grin::grin::grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Zamknijcie to spamowisko widać, że to wał jak nic. Po pierwsze nikt mądry by nie wpłacał takiej kasy do betcliku
Do betclicku? A to betclick jakiś gorszy jest poza tym że nie ma w Polsce licencji? Nigdzie by nikt mądry takich pieniędzy nie wpłacał bo bukmacher dziś jest jutro go nie ma nawet ten z polską licencją. To nie bank gdzie BFG gwarantuje ci depozyt w przypadku bankructwa. Pamiętam jak FBI z dnia na dzień skasowało FTP i niektórzy Polacy już stany przedzawałowe mieli mając po kilkadziesiąt tys $ na kontach.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie rozumiecie , że póki co to np. w prawie polskim konfiskate środków mógłby zarządzić tylko i wyłącznie SĄD , a nie jakaś podrzędna firma na podstawie swojego regulaminu???.
A jaśli przed grą u buka podpisujesz regulamin na który się zgadzasz to dalej tylko sąd może zarządzić konfiskatę?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Jeżeli regulamin zawiera tzw. klauzule niedozwolone, to nie sa one ważne nawet jak je podpiszesz. Mówię tutaj o prawodastwie polskim, a buki nie wiadomo w sumie pod jakie podlegają, maltańskie czy jakieś inne, w kazdym razie ciężko się sądzić w tradycyjny sposób z firmami internetowymi oferującymi usługi hazardowe. W chwili obecnej przy dużej wygranej buk może odmówić każdemu wypłaty wygranej powołując się na regulamin, bo każdy ma jaką furtkę.
 
H 902

hank

Użytkownik
Kredyt we frankach wziąłeś, że wypisujesz jakieś głupoty o klauzulach niedozwolonych?
Te firmy nie podlegają polskim sądom, więc nie twórz jakiś dziwnych teorii, są instytucje które je nadzorują, i jeśli klient ma rację to one na pewno pomogą. W tym wypadku jest złamany regulamin, i sprawa jest jasna.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nawet nie zartuj - te wszystkie &#39;gambling commission&#39; sa nic nie warte ; siedza tam ludki tylko po wyplate (zupelnie jak w spolkach w pl ;) ) a jak buk nie wyplaca graczom kasy to moga im co najwyzej odebrac licencje.
poczytaj troche na zagranicznych forach jak to &#39;pomagaja&#39; i jak szybko odpowiadaja - zero mocy prawnej ; firma bankrutuje, gracze zostaja bez kasy i tyle.
sprawa z regulaminami tez jest ciekawa - zawsze mozna uniewaznic wygrany zaklad albo zamknac konto jak to robili miedzy innymi w 1xbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
oczywiście, że pomagają i to pomagają bardzo często i sam sobie na &quot;forach zagranicznych&quot; poczytaj. Sam jetem tego przykładem. Organy nadzorujące i licencje buków są bardzo różne i mają różną wiarygodność, ale spłycanie ich do ludków siedzących tylko po wypłatę jest niepoważne. Oczywiście zdarzają się buki krzaki i nie ma siły na takie &quot;bankructwa&quot;. Ale tak jest wieloma branżami i firmami na całym świecie.
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Ja to tak się nadal przysłuchuję. I już trochę odbiegając od tego przypadku. Powiem tak: bukmacherka to jest biznes. I każdy kto się w to bawi, powinien mieć tego świadomość. A w biznesie pewne mechanizmy rządzą. Przede wszystkim biznes jest po to żeby zarabiać i nikt do interesu dokładać nie planuje.
Jak wszędzie, i w bukmacherce są różne modele/strategie zarabiania. Czyste lub nie do końca czyste. Bo np. zwiększanie zasięgu przez marketing, jakość obsługi, renomę itd. Ale są i mniej przyjemne jak krojenie na kursach i prowizjach, limitowanie wybranych (czytaj zyskownych rynków) czy perfidne robienie w &quot;wała&quot; albo raczej w &quot;Kalego&quot; klientów (jak my ogolić Kalego to dobrze, jak Kali nas ogolić to niedobrze więc nie pozwolimy). Bo w bukmacherce zysk = obrót x prowizja tylko przy założeniu &quot;balanced betting&quot; co nie zawsze jest łatwo utrzymać &quot;tradycyjnymi&quot; metodami (przy okazji polecam poczytać: https://betting.betfair.com/the-art-of-bookmaking.html).
Prawda jest taka że hazard w bukmacherce zaczyna się podwójnie już od samego założenia konta poza tym naszym chorym krajem i akceptacji regulaminu. Zwykle świadomie się godzę i akceptuję, ale wiem, że one są generalnie w większości firm TOTALNIE nie do przyjęcia, bo mają takie zapisy, w których bukmacher może praktycznie wszystko. Natomiast regulamin to raz, ale to jak bukmacher go interpretuje i jak traktuje klientów w konkretnych sytuacjach, to już się kłania potocznie rozumiana renoma firmy. I o ile ktoś się bawi w &quot;drobne&quot;, to może nie mieć znaczenia albo nigdy nie trafi na &quot;Kalego&quot; sytuację. Ale jak się zaczynają kwoty z 5-oma albo 6-oma zerami, to wtedy bywa inna gadka.
Podsumowując, zarządzaj dobrze ryzykiem swym, albo płać i płacz (a raczej miej pretensje tylko do siebie) ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mam wrażenie że ta Kobieta nie ma pojęcia o czym mówi/pisze. Dlatego uważam że ten temat czas zamknąć. Kolejny raz pojawia się sprawa multikonta i znów problem oczywisty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Odpowiedź Marcina Odry na popszedniej stronie mówi wszystko. Podczas rozmowy telefonicznej, kobitka nie wiedziała co grała :) Normalnie żart, jeden zakład na 16 200zł i nie wiedzieć co się grało... Zwróćcie też uwagę, że po dosłaniu dokumentów betclic jednak chyba zwróci depozyt. Buk zachował się w porządku. A nie musiał, zgodnie ze swoim regulaminem.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
oczywiście, że pomagają i to pomagają bardzo często i sam sobie na &quot;forach zagranicznych&quot; poczytaj. Sam jetem tego przykładem. Organy nadzorujące i licencje buków są bardzo różne i mają różną wiarygodność, ale spłycanie ich do ludków siedzących tylko po wypłatę jest niepoważne. Oczywiście zdarzają się buki krzaki i nie ma siły na takie &quot;bankructwa&quot;. Ale tak jest wieloma branżami i firmami na całym świecie.
powiedz to klientom np canbeta/betbutler a z tych ostatnich to wincashlive/smartlive (ktore sa na licencji brytyjskiej a nie jakiegos curacao).
 
M 5

monika1335

Użytkownik
witam,
betclic sie odezwal i poczynil pewne kroki. Poki co nie pisze jakie.

Rozumiem zawisc ludzi ktorych budzet roczny wynosi tyle co moja wygrana. Chcialam zagrac to zagralam. Moze to byl moj kaprys, moze zachcianka.

Depozyt byl 15000,00. Na zaklad olimpijski - USA - stawialam wiecej co oznacza, ze chwile wczesniej gralam i wygralam.

Niczego do prokuratury nie zglaszalam. Kancelaria z ktora wspolpracuje pomaga mi pro bono.

W miare mozliwosci bede przedstawiala przebieg wydarzen.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
powiedz to klientom np canbeta/betbutler a z tych ostatnich to wincashlive/smartlive
rzeczywiście wiodące firmy na rynku... a na jakimś curacao licencje ma też nijaki Pinnacle, słyszałeś o tym buku? A nie, canbet był bardziej godny zaufania. Nie takie firmy kradną kasę i znikają. Nie ma co uogólniać.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
przeciez nie piszemy o wiodacych firmach na rynku, tylko o komisjach ktore wydaja licencje i pomagaja graczom - tutaj jak widac nie pomogly i w curacao i w wielkiej brytanii.
swoja droga canbet przez dlugi czas mial kursy na poziomie pinnacle (a dzialal od 1999 roku) - zgubily ich tylko bonusy ktorych pinek nie daje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom