>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

S 22

sieko

Użytkownik
Najlepszy bukmacher do grania na live . Zakłady maja takie opoźnienia ,że czasami człowiekowi żal ściska ,że nie ma 100 tys nak oncie żeby wykorzystać . Traderów to chyba brali z ulicy , bo zakładów nie umieją wystawić . Wiedzy zero , na ping pongu wystawiają często linie 5,5 seta gdzie gra się do 3 wygranych setów... Nie zlicze ile razy obstawiłem u nich rugby 7mek gdzie na bet365 mecz się zakończył , a u nich dalej można było obstawiać . Totalnie idealny bukmacher do ogrywania jak małe dzieci . Wypłacaja wszystkie swoje błedy a jest ich multum . Jak człowiek złapie błąd i zleci wypłate , to już jej nie cofają tylko biorą na klatę . Grać , ogrywać i dziękować
Ale można się też naciąć, bo czasami dają błędne informacje ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ale można się też naciąć, bo czasami dają błędne informacje ????
Do tego jest strona bet365 zeby miec mozliwosc korygowania wyniku . Ja sie na unibecie tak nadzialem kiedys na koszu i mi czas cofneli o pare min do tylu i od tamtej pory nie mam dla nich litosci ...
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Hmm myślałem nad założeniem tam konta..nie wiem czy jest sens teraz.
Teraz nie ma sensu , lepiej wyczekać do 1 kwietnia i zobaczyć co się będzie działo , bo narazie oni nie są się w stanie określić co będzie po 31 marca
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Serio możecie tam grać grube stawki na live? Ja mam limity po kilka zł na live i to na normalne rynki.
Jak przegrasz troche kasy to na kosza na under / over mialem 4800 stawki na ligi smieciowe , na nba 16500 , na zwyklym koncie na start 1/3 tego ale i tak jest dobrze
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
trzeba uciekac z Unibetu, bo robią problemy z wyplata. znajomy otworzył konto i odrazu do weryfikacji zamrozili srodki, ze nawet nie mozna sie zalogowac. A tam na wysłane dokumenty mozna czekac i miesiac ????
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ten suport wogole nie odpisuje na emaile. takiego bukmachera chyba nie ma na naszym rynku. Który weryfikowalby dokumenty miesiac i wogole nie odpisywali na emaile. A jakby tego było mało to w kazdej chwili moga zablokowac wyplate na skrila. wez wyplacaj na bank, przy naszej sytuacji w kraju. przeciez to mozna sobie pokomplikowac zycie. A do nich nic nie dociera
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Nie polecam tego buka.
Ostatnio, wygrałem tam spora sume.
Poblokowali mi wplaty/wyplaty.
Weryfikuja mi konto, wyslalem wszystkie dokumenty.
Nagle chat, przestał działać.
Nie odpowiadaja w ogole na maile.
Tzn. odpowiedzieli na jeden,abym doslal dokumenty,ktore juz wyslalem.
Nie mozna z nimi sie w zadne sposob porozumiec,bo najzwyczajniej w swiecie nie odpowiadaja.
Dodzwonic tez sie tam nie moge.
Ktos ma jakis pomysl,co poczac w takiej sytuacji?
Moga mi po prostu nie wyplacic pieniedzy&gt;
Ktoremus z Was dziala chat?
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Bardzo nie polecam.... Zamykają sobie rynki live na 10 minut przed końcem meczu i mają w nosie, ciekawe kto mi odda ponad 1000 złotych. Złodziejstwo
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Angielski działa ale nic nie pomogą. Mi pisali abym czekał na odp tych durni z pl supportu. Dziś z kolei widnieje napis, że chat email i telefony niedostępne.
Nie wiem, trzeba ich postraszyc MGA czy co? Jak to możliwe w ogóle żeby support nie działał. Paranoja.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Także odradzam. Postawiłem zakład za 1200 zł. Poszedł do akceptacji. Został zaakceptowany, a potem bez informowania mnie zmniejszyli zakład do 400 zł. Oczywiście zakład siadł
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Tydzien temu wysłalem do nich dokumenty :0
a dzis otrzymalem cos takiego Dziękuję za kontakt z Unibet!

Uprzejmie infromuję, iż przekazałem Pańskie dokumenty do odpowiedniego działu i jalk tylko otrzymam wiecej informacji dotyczących Pańskiego konta niezwłocznie się z Panem

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 
Do góry Bottom