>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

S 22

sieko

Użytkownik
Najlepszy bukmacher do grania na live . Zakłady maja takie opoźnienia ,że czasami człowiekowi żal ściska ,że nie ma 100 tys nak oncie żeby wykorzystać . Traderów to chyba brali z ulicy , bo zakładów nie umieją wystawić . Wiedzy zero , na ping pongu wystawiają często linie 5,5 seta gdzie gra się do 3 wygranych setów... Nie zlicze ile razy obstawiłem u nich rugby 7mek gdzie na bet365 mecz się zakończył , a u nich dalej można było obstawiać . Totalnie idealny bukmacher do ogrywania jak małe dzieci . Wypłacaja wszystkie swoje błedy a jest ich multum . Jak człowiek złapie błąd i zleci wypłate , to już jej nie cofają tylko biorą na klatę . Grać , ogrywać i dziękować
Ale można się też naciąć, bo czasami dają błędne informacje ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Ale można się też naciąć, bo czasami dają błędne informacje ????
Do tego jest strona bet365 zeby miec mozliwosc korygowania wyniku . Ja sie na unibecie tak nadzialem kiedys na koszu i mi czas cofneli o pare min do tylu i od tamtej pory nie mam dla nich litosci ...
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Hmm myślałem nad założeniem tam konta..nie wiem czy jest sens teraz.
Teraz nie ma sensu , lepiej wyczekać do 1 kwietnia i zobaczyć co się będzie działo , bo narazie oni nie są się w stanie określić co będzie po 31 marca
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Serio możecie tam grać grube stawki na live? Ja mam limity po kilka zł na live i to na normalne rynki.
Jak przegrasz troche kasy to na kosza na under / over mialem 4800 stawki na ligi smieciowe , na nba 16500 , na zwyklym koncie na start 1/3 tego ale i tak jest dobrze
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
trzeba uciekac z Unibetu, bo robią problemy z wyplata. znajomy otworzył konto i odrazu do weryfikacji zamrozili srodki, ze nawet nie mozna sie zalogowac. A tam na wysłane dokumenty mozna czekac i miesiac ????
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ten suport wogole nie odpisuje na emaile. takiego bukmachera chyba nie ma na naszym rynku. Który weryfikowalby dokumenty miesiac i wogole nie odpisywali na emaile. A jakby tego było mało to w kazdej chwili moga zablokowac wyplate na skrila. wez wyplacaj na bank, przy naszej sytuacji w kraju. przeciez to mozna sobie pokomplikowac zycie. A do nich nic nie dociera
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Nie polecam tego buka.
Ostatnio, wygrałem tam spora sume.
Poblokowali mi wplaty/wyplaty.
Weryfikuja mi konto, wyslalem wszystkie dokumenty.
Nagle chat, przestał działać.
Nie odpowiadaja w ogole na maile.
Tzn. odpowiedzieli na jeden,abym doslal dokumenty,ktore juz wyslalem.
Nie mozna z nimi sie w zadne sposob porozumiec,bo najzwyczajniej w swiecie nie odpowiadaja.
Dodzwonic tez sie tam nie moge.
Ktos ma jakis pomysl,co poczac w takiej sytuacji?
Moga mi po prostu nie wyplacic pieniedzy&gt;
Ktoremus z Was dziala chat?
 
rogue 7

rogue

Użytkownik
Bardzo nie polecam.... Zamykają sobie rynki live na 10 minut przed końcem meczu i mają w nosie, ciekawe kto mi odda ponad 1000 złotych. Złodziejstwo
 
S 13

siemasze

Użytkownik
Angielski działa ale nic nie pomogą. Mi pisali abym czekał na odp tych durni z pl supportu. Dziś z kolei widnieje napis, że chat email i telefony niedostępne.
Nie wiem, trzeba ich postraszyc MGA czy co? Jak to możliwe w ogóle żeby support nie działał. Paranoja.
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Także odradzam. Postawiłem zakład za 1200 zł. Poszedł do akceptacji. Został zaakceptowany, a potem bez informowania mnie zmniejszyli zakład do 400 zł. Oczywiście zakład siadł
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Tydzien temu wysłalem do nich dokumenty :0
a dzis otrzymalem cos takiego Dziękuję za kontakt z Unibet!

Uprzejmie infromuję, iż przekazałem Pańskie dokumenty do odpowiedniego działu i jalk tylko otrzymam wiecej informacji dotyczących Pańskiego konta niezwłocznie się z Panem

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 
Do góry Bottom