>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

K 0

karolek934

Użytkownik
Jak oceniacie obsługę zakładów live? Ja wczoraj miałem taką sytuację w meczu Icelandic cup, że tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego pokazała się zmiana wyniku, w zdarzeniach pozostała bramka dla jednej drużyn, a wynik meczu szybko wrócił do stanu sprzed bramki. Sprawdzałem potem wyniki na innych stronach i rzeczywiście skończyło się 2:1, czyli tej bramki w doliczonym czasie nie było, a w zdarzeniach na unibecie o korekcie nie ma mowy.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Jak oceniacie obsługę zakładów live? Ja wczoraj miałem taką sytuację w meczu Icelandic cup, że tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego pokazała się zmiana wyniku, w zdarzeniach pozostała bramka dla jednej drużyn, a wynik meczu szybko wrócił do stanu sprzed bramki. Sprawdzałem potem wyniki na innych stronach i rzeczywiście skończyło się 2:1, czyli tej bramki w doliczonym czasie nie było, a w zdarzeniach na unibecie o korekcie nie ma mowy.
dla mnie live u nich jest smieszne przez limity na nba overy po max 100 zł to kpina
 
B 66

brokers

Użytkownik
Wczoraj kupon kończył mi mecz San Jose-Brasilia z brazylijskiego kosza. Mecz został jednak przeniesiony na nieznany termin. Czy jest szansa, że wypłacą hajs bez tego meczu czy muszę czekać ileś tam dni czy jak tam mają w regulaminie ?
e: ok, już nieaktualne ponieważ mecz został przełożony na dzisiaj, na godzinę 11 naszego czasu więc będzie normalnie liczony.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
polecacie unibet bo chciałbym zalozyc konto jak z wypłatami i oferta live??
Unibet całkiem spoko. U mnie jest dość wysoko w hierarchii. Wypłaty bardzo szybkie. Na konto w ciągu 24h (dni robocze) miałem hajs, a na Skrill po 3-4h. Oferta LIVE jest okej. Wiadomo, że zawsze może być lepsza, ale nie narzekam. Dużo piłki, tenisa czy hokeja. Z innych dyscyplin również nie brakuje zakładów na żywo.

Ponadto tutaj masz ofertę powitalną: klik.
 
P 60

provz

Użytkownik
przedwczoraj miałem taką sytuacje, że akurat obstawiłem na ML bayernu, jak lewy strzelił gola, którego nie uznał sędzia, a kurs z 1.45 spadł na 1.01 i zaakceptowało mi, zamiast zablokować kursy to jeszcze nie było zwrotu a na czacie mi napisali ze nie moga nic zrobić ???? parodia
 
B 66

brokers

Użytkownik
Do tej pory wpłacałem przez Skrill, uzbierało mi się 700 zł. Jeśli teraz wpłacę przez przelew np. 50 zł to wypłacę całość na konto ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jakby to powiedzieć, w unibet nie trzeba przepychać kanałów żeby woda poleciała.możesz też sobie wpłacić przelewem, pay safe i wypłacać na skrilla i odwrotnie jeśli już kiedyś użyłeś danej metody.Na konto można wypłacać bez jakichkolwiek ruchów depozytowych.
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
W sumie to dobry bukmacher.
Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, ze na live pozwalają pograć przez jakiś miesiąc, może dwa... stawki jakie mogłem grać (na live) to do max. 2000 zł
szybko rozliczali zakłady, nie rozbili problemów,
wypłaty na karte szły szybko.
Nie miałem problemów z weryfikacja.
Ograni na kwotę pięciocyfrową zlimitowali konto.
Pozdrawiam
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;The account got suspended due to standard security check. To be able to open the account, please contact us over the phone.&quot;

To jest normalne w tym buku że po paru latach gry u nich, nagle blokują konto i żądają telefonu?
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Ja nie mogę się zalogować wyskakuje komunikat Twoje konto jest teraz nie dostępne a gram tam ciągle od paru lat tez a w czacie angielskim jestem w kokejce 50 ty hehe
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Ja nie mogę się zalogować wyskakuje komunikat Twoje konto jest teraz nie dostępne a gram tam ciągle od paru lat tez a w czacie angielskim jestem w kokejce 50 ty hehe
Mam to samo. Rano było wszystko w porządku, a teraz komunikat - &quot;Dostęp do twojego konta jest obecnie niemożliwy&quot;
 
yam 93

yam

Użytkownik
To widze, ze wszyscy to maja.
Angielski czat pisze zeby w celach bezpieczenstwa dzwonic do nich do Wielkiej Brytanii (co prawda mozna prosic o rozmowe po polsku).
Juz myslalem, ze chodzi o jakis wlam czy cos, ale jak wszyscy tak maja to znaczy ze cos im odbilo
No, ale powazny buk i wymaga zeby wszyscy sami im dzwonil do Uk i wyjasniali?
A koszty miedzynarodowych polaczen to pikus? (2-3zl za min)
Maja z pupy problem to niech sami dzwonia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Trzeba dzwonić, zweryfikować się i zmienić hasło, 6minut rozmowy , nawet nie chcę sprawdzać kosztów..
 
Do góry Bottom