>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

S 44

sareig

Użytkownik
limit maksymalny to znaczy jaki?
bo u mnie skrilla brak, zaklady za kilka stowek przechodza wiec jesli to jest max limit to nie ma biedy w porownaniu z limitami na b365 ;)
powiedzmy nba rynek ktory czesto gram i tak na poczatku 1200 po kursie 1,8 na kwarte u/o pozniej 600 ,300 ,150,a teraz w granicach 80 wiec juz nizej chyba nie moga zlimitowac wiem ze przy 80 i 150 skril zablokowany a wyzej jest ok to sie ma do rynku nba wiadomo ze na inych rynkach sa rozne limity
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 9

patrykczarny

Użytkownik
Tak ciężko przejrzeć 2-3 strony ostatnie ???? ? Unibet jest dobrym bukmacherem a powodem czemu userzy ostatnio narzekają jest to, że wycofali niektórym możliwość wpłaty i wypłaty za pomocą skrilla.
dla takich przegrywów jak ty może i dobry,bo bilans ujemny to i limitów nie ma i można kolejne wpłaty skrillem robić

kto jest na plus dostaje limit prędzej czy później,teraz jeszcze dołożyli blokadę wypłaty na skrill

tendencja coraz bardziej wyraźna u wielu firm,które uchodziły za poważne..za poważne pieniądze można jeszcze zagrać w Bet365,Pinnacle i azjatyckie,reszta nastawia się coraz wyraźniej na takich sponsorów jak ted,a nie graczy z plusem w dłuższym okresie czasu
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Ta ich strona to katorga, ciężko w ogóle coś obstawić. Muli niemiłosiernie niech z tym coś w końcu zrobią.
Nigdy nic z tym nie zrobią bo trwa to pewnie od czasu istnienia tego bukmachera. Nigdy jeszcze nie byłem na takiej stronie na której tak ciężko się poruszać. Najgorsze jest to jak człowiek się zaloguje chce coś obstawić i pojawia się informacja &quot;nie jesteś zalogowany&quot;. Ze skrillem to już zupełnie pojechali, dobrze że tam już nie gram.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nigdy nic z tym nie zrobią bo trwa to pewnie od czasu istnienia tego bukmachera. Nigdy jeszcze nie byłem na takiej stronie na której tak ciężko się poruszać. Najgorsze jest to jak człowiek się zaloguje chce coś obstawić i pojawia się informacja &quot;nie jesteś zalogowany&quot;. Ze skrillem to już zupełnie pojechali, dobrze że tam już nie gram.
Niestety czytelność strony jest na bardzo niskim poziomie, ktoś u nich mocno musi wierzyć w taki wariant nowej strony.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Odradzam tą firme
Dostałem dziś bonus&quot; Zakład bez ryzyka 50 % do 85 pln &quot; jeden bonus wykorzystałem ten powitalny zwrot 100% stawki w razie przegranej, wpłacone miałem 50pln kupon umoczyłem oddali 50 pln. Pobawiłem sie, konto urosło mi do 80 pln (wow ???? ) przy klikaniu Bonusu wyskoczył komunikat ( ponizej) mysle sobie bonus powitalny wykorzystany innych nie mam więc chyba spoko, cóż teraz na moim koncie widnieje okrągłe ZERO a niezbyt uprzejma i ogarnieta laska z czatu obsługi klienta (Monic) nie wiele pomogła
Cóż sfrajerzyłem sie i tyle
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Odradzam tą firme
Dostałem dziś bonus&quot; Zakład bez ryzyka 50 % do 85 pln &quot; jeden bonus wykorzystałem ten powitalny zwrot 100% stawki w razie przegranej, wpłacone miałem 50pln kupon umoczyłem oddali 50 pln. Pobawiłem sie, konto urosło mi do 80 pln (wow ???? ) przy klikaniu Bonusu wyskoczył komunikat ( ponizej) mysle sobie bonus powitalny wykorzystany innych nie mam więc chyba spoko, cóż teraz na moim koncie widnieje okrągłe ZERO a niezbyt uprzejma i ogarnieta laska z czatu obsługi klienta (Monic) nie wiele pomogła
Cóż sfrajerzyłem sie i tyle
Odradzasz, bo nie sprawdziłeś, czy masz jeszcze na koncie aktywny bonus?
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Odradzasz, bo nie sprawdziłeś, czy masz jeszcze na koncie aktywny bonus?
Oczywiście, wiem wiem to się wydaje śmieszne a i strasznie naiwne ale tak z powodu tego że nie &quot;sprawdziłem że mam aktywny bonus&quot; i utraciłem wszystkie środki na koncie a byłem na plusie. Gdyby wcieło mi tylko kwote którą przegrałem w pierwszym bonusie to jakoś bym to inaczej przyjął a tak to cóż czuję się jak oszukany przez jakiegoś cwaniaczka
 
P 0

pedzel7

Użytkownik
Dziwna sytuacja, bo już kiedyś (ze 4lata temu) miałem weryfikacje konta. żadnych danych na koncie nie zmieniałem tylko zleciłem na skrilla wypłatę niecałe 10k, czytałem kilka stron wcześniej że ktoś miał podobnie ale niestety nie mogę wysyłać wiadomości. Myślicie że będą robili jakieś problemy z wypłatą?
 
U 0

Usunięty użytkownik 110919

Gość
chciałbym odradzić Unibet każdemu kto ma zamiar wyjść na plus. Po zarobieniu niewielkiej ilosci pieniedzy dostałem limity - okolice 50ciu PLN na zakład oraz brak mozliwosci wypłaty/wpłaty na SKRILL. Wszystko bez żadnego uprzedzenia.
Po kontakcie z biurem obsługi dostałem informacje, że Unibet nie udziela żadnych informacji na ten temat i jest to decyzja działu finansowego. Dlatego apeluje, nie grajcie tutaj, to zwykli oszuści którzy chcą jak najwięcej zarobić.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
std, tyle o tym pisze a wy nadal tam wpłacacie ????
Gdybym chcial sie przejmowac kazda opinia forum to bym mogl grac chyba tylko na calorocznym. 1xbet-zle dafabet-zle betsafe-zle unibet- zle wszystko niewyplacalne a jakims cudem juz prawie u kazdego buka wyplacalem i problemow nie mialem jeszcze na zadnym takze polecam z dystansem podchodzic do tych postow
 
Do góry Bottom