>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '10 - turniej główny

Status
Zamknięty.
mozi 552

mozi

Użytkownik
#21 US Open
Roger Federer (-4.5) - Novak Djokovic 1 @ 1.80 Betsafe (3/3)
#22 US Open
Roger Federer - Novak Djokovic DW 3:0 @ 2.55 Betsafe (3/3)
Dwa wysoko stawkowane typy na jeden mecz. Proponowałbym sam dokładny wynik, ale dla &quot;bezpieczeństwa&quot; i ewentualne zniwelowanie strat proponuje taki komplet. Nie jestem fanem Federera, ale trzeba przyznać że w tegorocznym US Open gra znakomicie, bez przestojów, jak Roger sprzed kilku lat, kiedy to w NY nikt nie mógł mu dorównać. Djoko natomiast tutaj nie imponuje. Moim zdaniem miał trochę szczęścia, w losowaniu. Nie ujmuje tu nic jego talentowi czy formie, ale gdyby grał w 1/4 z Soderlingiem, Wawrinką, czy Verdasco miałby dużo większe problemy niż z Monfilsem który kompletnie sobie z nim nie radził. Dziś sprawa wygląda prosto i moim zdaniem ujrzymy wynik na poziomie 6:3 6:4 6:3 czyli po breaku w każdym secie ;)
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Co do meczu Nadala z Youzhnym to skończy to się 3:0,patrząc na ostatnie mecze to Nadal w tej chwili jest graczem kompletnym,w jak na niego wybornej formie..Ogladajac ostatni mecz Ruska z Wawrinka jak patrzylem na setki bledow wlasnych,przelaman to az zrobilo mi sie zal co zrobi Nadal z Rosjaninem...Zwlaszcza,ze serwisem Michail nic nie zdziala,nie mowiac o backhandzie Youzhnego ktory powinien mocno kłóć a tutaj moze co kilkanascie minut pokaze cos sensownego..3:0 Nie mowiac juz o sprawie wiatru,mam nadzieje ze Nadal go dzis nauczy jak nalezy grac wtedy.
Co do Fedexa dzis czuje,ze skonczy sie 3:0 albo 3:1.Djokovic nie gra źle,ale z czym do czego ludzie... i nie piszcie,że &quot;bo tego lubie bardziej a tego mniej&quot; bo rece opadaja...
 
B 6

brecht

Użytkownik
Djokovic denerwował się kiedy przegrywał w pierwszym secie w ostatnim meczu z Francuzem, nic mu wtedy nie wychodziło. Wyluzował się kiedy murzynek popełnił błędy i udało mu się objąć prowadzenie w gemach. Co będzie dzisiaj z Federerem kiedy nie uda mu się osiągnąć przewagi? Biedak zmarnuje sobie pare rakiet wyładowując frustrację.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Cudo mecz!
a tera duuuże pieniądze na Rafe!
Rafa to zwierz. bierze w paszcze i nie puszcza. w takich meczach jak ten jutrzejszy, właściwie się nie dekoncentruje. wykorzystuje każdy błąd rywala, wykorzystuje każdą chwilę słabości. Rywale oddają resztki sił, także tych psychicznych żeby dojść do finału. Wydaje się, że mecz będzie wyrównany, a potem kończy się tak jak z Berdychem na Wimb. czy Sodą na RG. Serb również zostanie stłamszony.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ehh szkoda, bo Ferdek mi zwalił kupon za poważniejsze pieniądze i pewnie nie tylko mi.
Roger trochę odpuścił jak już przegrywał, może przez to że cały turniej grał bez straty seta i takie nagle stracenie seta psuje plany, co było widoczne 6:1 i 6:2. Chociaż Federer jakoś nie grał jakoś wyśmienicie w moim mniemaniu. Bardzo żałuje, że finał US Open nie będzie wyglądał tak, Nadal vs. Federer bo to by był prawdziwy szlagier.
Coś czuje, że finał znowu się skończy tak jak na Wimbledonie 3:0 dla Nadala i po zawodach.
Nadal z Juźnym o wiele lepiej wyglądał niż Federer. Do tego zmęczenie i 5 setówka z Federerem Dżjokowicia.
Wczoraj WTA też ładna żenada niby finał, a w setach było 6:1 i 6:2 ???? . Tu również upatruje się gładkiego 3:0 dla Nadala.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak można uważać po wczorajszym meczu, że Nadal wygra gładko 3;0 jeszcze porównując mecz do Wimba z Berdychem? Ludzie ogarnijcie się trochę. Djoka to obecnie najsilniejszy bek na świecie. Jak będzie takie lufy po prostej puszczał na lewego beka Nadala to on nawet nie będzie próbował dochodzić do tych piłek. Zresztą sam Fedex wiele piłek odpuszczał, a dużo z nich szło na forha...
Ja zagrałem wczoraj na Novaka grubo i dzisiaj zamierzam to samo, ale na gemy. A Nadal, wystarczy, że zacznie mu coś nie wychodzić. Bo psychy to on żadnej nie ma.
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Nadal zje Djokovicia i wspomnicie moje slowa. Co to za argument ze Fedex odpuszczal? Nadal biega do wszystkiego i wiekszosc przebija... Nie widze zadnych szans dla Djokovica. Nadal wyrósł na Feda sprzed lat, i teraz zacznie masowo kolekcjonowac Szlemy. Poki co nie widze nikogo kto mógłby mu w tym przeszkodzić...
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nadal zje Djokovicia i wspomnicie moje slowa. Co to za argument ze Fedex odpuszczal? Nadal biega do wszystkiego i wiekszosc przebija... Nie widze zadnych szans dla Djokovica. Nadal wyrósł na Feda sprzed lat, i teraz zacznie masowo kolekcjonowac Szlemy. Poki co nie widze nikogo kto mógłby mu w tym przeszkodzić...
Agree. Nadal powininen to spotkanie spokojnie wygrać, nawet z handi -1,5 na sety. Djokovic z Federerem nie odpuszczał, ale o ile Szwajcar miał momentami zagrania wręcz bajeczne, to w mojej opinii Djokovic nic specjalnego w tym meczu nie pokazał, może tylko kondycję;-) Djokovic wygrał z Federerem głównie regularnością i ciągłym, bezustannym, nudzącym graniem na jego bh. Poza tym Federer jak już stracił na początku przełamanie to odpuszczał cały set; psychika na chwilę obecną u Niego siedzi i to porządnie. Nadal powoli zastępuje miejsce Federera; jest młodszy i dopracował swój warsztat, a Djoko to jeszcze w porównaniu z nim gołowąs.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Z całą sympatią dla Djoko nie daje mu dzisiaj szans(musiałby cały czas prowadzić grę a nie tylko przebijać) ... Nadal nie popełnia dużo błędów, serwis mu siedzi i na &quot;ciąg na bramkę&quot; ;) .... Set dla Djoko będzie sukcesem ...
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Novak Djokovic vs. Rafael Nadal.
Już wiemy, że Federer USO nie wygra, czyli mój długoterminowy zakład wziął w przysłowiowy łeb. Djokovic rozegrał kapitalne zawody z Federerem i zaznałem dziś rano ciężkiego ćwieka widząc kurs 3.50 na Serba. Rafa do tej pory miał łatwych przeciwników i trudno tak naprawdę wywnioskować w jakiej jest formie. Przypomnę, że przed USO grał bardzo słabo. Hiszpan średnio radzi sobie z hard hitterami. Novak nie jest klasycznym, ale potrafi grać takim stylem i to bardzo dobrze. Nie dopuszczam myśli, że Serb nie wytrzyma kondycyjnie. To jest finał i będzie grał na 200%, a tak długo jak będzie stał na korcie, tak długo będzie dla rywala niebezpieczny. 3.50 to value bez dwóch zdań.
Typ: Novak Djokovic to win. Odds: 3.50. Stake: 5/10.



[;
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
A ja powiem tylko jedno:
A nie mówiłem?
Przeczytajcie kilka postów wyżej co pisałem. Wiedziałem, że mecz z Djoko nie będzie łaty dla Federera. Zagrałem +4,5 po świetnym kursie i po pierwszym secie dla Serba byłem pewien, że zarobiłem swoje pieniądze! Tym którzy mnie posłuchali gratuluje!
Djok. +4.5 gema (2.14)✅
Federer przy 2 mecz ball wykazał się TOTALNYM brakiem finezji, powinien przy pierwszej okazji zaryzykować i podejść pod siatkę. A on... przegrał to tylko i wyłącznie ze swojego powodu. Wyglądało to tak, jak by czasem grał po stronie Serba

Co do dnia dzisiejszego to Nadal to wygra spokojnie. To, że to było 5 setów a nie 4 pokazuje ułomność Novaka. Nie zaprzeczam, że grał nieźle. Ale nazwanie tego jego jednym z najlepszych meczy... Pomyłka. Przy tej ilości błędów tak doświadczony zawodnik powinien wygrać to DUŻO łatwiej. Plus za ładny return, niezły serw i niezbyt wiele błędów (w porównaniu do Szwajcara) i skuteczne wykożystywanie okazji do break. Ale Nadal nie będzie popełniał tych błędów, jest głodny pierwszego US Open na swoim koncie i Djok go nie powstrzyma. Myślę, że to będzie 4 setowy pojedynek (2.51), Czyli DW 3-1 Nadal (3,8). I Przy linii +4.5 bym to odpuścił. Bo myślę, że będą coś w stylu 6-4 / 6-3 / 6-3 ale tu mogę się mylić. I ten set dla Djoka, który według mnie na pewno wygra... Myślę, że można ostrożnie zagrać -4.5 Nadal (1.83).
 
gju 134

gju

Użytkownik
Jak można uważać po wczorajszym meczu, że Nadal wygra gładko 3;0 jeszcze porównując mecz do Wimba z Berdychem? Ludzie ogarnijcie się trochę. Djoka to obecnie najsilniejszy bek na świecie. Jak będzie takie lufy po prostej puszczał na lewego beka Nadala to on nawet nie będzie próbował dochodzić do tych piłek. Zresztą sam Fedex wiele piłek odpuszczał, a dużo z nich szło na forha...
Ja zagrałem wczoraj na Novaka grubo i dzisiaj zamierzam to samo, ale na gemy. A Nadal, wystarczy, że zacznie mu coś nie wychodzić. Bo psychy to on żadnej nie ma.
umarłem! Nadal nie ma psychy? Nadal jest zdecydowanie najmocniejszym psychicznie zawodnikiem w czołówce. Nadal nie będzie próbował dochodzić do piłek? żartujesz? Nadal dochodzi do kosmicznych piłek. Charakterystyczna cecha Rafy, że łapie piłki, które wydają się nie do złapania. Co ma mecz z Berdychem do dzisiejszego meczu? otóż to, że dokładnie tak samo miało być. Berdych w wielkiej formie, właściwie bez słabych stron. Zniszczył wielkiego Fedexa. a Nadal niby bez formy, niby za szybko dla niego, niby się męczył we wcześniejszych meczach? i co? i Rafa rozstrzelał czecha jak kałasznikow. ;)
Przed wczorajszym meczem nie pomyślałbym, że Djoko wygra z Fedexem. ale nie przypuszczałem też, że Fed może zagrać tak strasznie słaby mecz. Jestem w ciężkim szoku jak przypominam sobie to co odpier***** Federer. Kilka genialnych piłek nie zmieni faktu, że Fed zagrał turbokaszane. a do tego uciekł gdzieś świetny serwis, który był bardzo ważny w poprzednich meczach Rogera.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wydaje mi się, że dzisiaj wszystko będzie zależała od Djokovica. Jeżeli nie będzie zmęczony po półfinale i jeżeli zagra dziś na 100% możliwości to wygra ten mecz. Na wimbledońskiej trawie nie dawałbym mu żadnych szans z Nadalem, na paryskiej mączce to już w ogóle set ugrany przez Serba byłby sukcesem, ale na nowojorskim hardzie szanse Dżokera są większe. Hard to najsłabsza nawierzchnia Nadala, co nie zmienia faktu, że jest i tak na hardzie w TOP5. Na pewno to, że w Szlemach gra się do 3. wygranych setów działa na korzyść Hiszpana. Ja jednak liczę, że Djoko zagra tak jak w końcówce wczorajszego półfinału i powalczy o zwycięstwo.
 
J 0

jelen

Użytkownik
Jak można uważać po wczorajszym meczu, że Nadal wygra gładko 3;0 jeszcze porównując mecz do Wimba z Berdychem? Ludzie ogarnijcie się trochę. Djoka to obecnie najsilniejszy bek na świecie. Jak będzie takie lufy po prostej puszczał na lewego beka Nadala to on nawet nie będzie próbował dochodzić do tych piłek. Zresztą sam Fedex wiele piłek odpuszczał, a dużo z nich szło na forha...
Ja zagrałem wczoraj na Novaka grubo i dzisiaj zamierzam to samo, ale na gemy. A Nadal, wystarczy, że zacznie mu coś nie wychodzić. Bo psychy to on żadnej nie ma.
Hahahahaha!! No nie moge ze smiechu. Nadal jest najmocniejszym psychicznie tenisistą. Im trudniejsza sytuacja, im ważniejsze piłki tym lepiej gra Nadal i wtedy prezentuje maksimum swoich umiejętności. Niestety zupełnie przeciwnie Djoko. Tyle meczy ile oglądałem tego zawodnika należy powiedzieć, że psychicznie jest on mega ci**. Nie mowie konkretnie o tym turnieju (bo widzialem tylko 2 mecze djoko) tylko mowie przekroju kariery Novaka. Podwojne i masa niewymuszonych bledow przy waznych pilka czy BP to norma z jego strony. Weź sie gościu zastanów co Ty w ogole piszesz...
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Tak tylko bardziej liczy się stan psychiczny w obecnej sytuacji, bo chyba nie oglądałeś meczu z Federerem. Szwajcar miał 2mp bodajże przy 5:4 i serwisie Djoko przy 15:40. No i Serb zagrał wtedy świetnie rozstrzelał Szwajcara. Przy 6:5 i serwisie djoko Szwajcar miał jeden bp, także Serb wyszedł spokojnie z opresji i wygrał mecz. Więc widać, że na chwilę obecną jest mocny mentalnie, co nie zmienienia faktu, że Nadal dla mnie i tak jest lepszym tenisistom od Serba, a ten nie ma co liczyć w finale na tyle podarowanych punktów co w meczu z Federerem, bo to co się tam działo było co najmniej dziwne. Szwajcar kończył akcję przy siatce lub ładnym forhendem albo na zmianę psuł uderzenia z beckhendu. Nadal jak dla mnie jest mocniejszy fizycznie, mentalnie, poprawił serwis i to według mnie od wygra ten finał. Tak na marginesie dla Rogera może mniej bolesna jest porażka z Djoko, niż gdyby ograł go Nadal w finale.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Tak tylko bardziej liczy się stan psychiczny w obecnej sytuacji, bo chyba nie oglądałeś meczu z Federerem. Szwajcar miał 2mp bodajże przy 5:4 i serwisie Djoko przy 15:40. No i Serb zagrał wtedy świetnie rozstrzelał Szwajcara. Przy 6:5 i serwisie djoko Szwajcar miał jeden bp, także Serb wyszedł spokojnie z opresji i wygrał mecz. Więc widać, że na chwilę obecną jest mocny mentalnie, co nie zmienienia faktu, że Nadal dla mnie i tak jest lepszym tenisistom od Serba, a ten nie ma co liczyć w finale na tyle podarowanych punktów co w meczu z Federerem, bo to co się tam działo było co najmniej dziwne. Szwajcar kończył akcję przy siatce lub ładnym forhendem albo na zmianę psuł uderzenia z beckhendu. Nadal jak dla mnie jest mocniejszy fizycznie, mentalnie, poprawił serwis i to według mnie od wygra ten finał. Tak na marginesie dla Rogera może mniej bolesna jest porażka z Djoko, niż gdyby ograł go Nadal w finale.
Czy jest mocny mentalnie to bym się nie zakładał, w bodajże 2 albo 4 secie prawie sobie głowę własną rakietą rozwalił... TO co natomiast robił Federer wcale nie było dziwne, Szwajcar z premedytacją oddawał sety w których wcześnie stracił swoje podanie, tak jakby chciał oszczędzać siły. Djokovic to wykorzystał i tyle. Nadal w tej chwili jest dwa razy większym &quot;walczakiem&quot; od Federera i tutaj nie ma mowy o takich spacerkach w setach, jak Djoko miał w drugim i czwartym. Nadal będzie wywierał presję cały czas, a tego Novak może już nie zdzierżyć.
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Mi chodziło o to, że w decydującym secie Djoko okazał się mocny psychicznie, chociaż z drugiej strony to może Federer posypał się już dokładnie. Bo faktycznie 2 sety, które przegrał to dał się przełamać przy 6:5 lub 5:5 dokładnie już teraz nie pamiętam, ale praktycznie zaraz przed tiebreakiem. W 5 secie Serb wyglądał na naprawdę zmęczonego już, także można obawiać się o jego kondycje w przypadku dłuższego meczu, natomiast Nadal praktycznie miał spracerek z ruskim wczoraj. Został z tego co widziałem to chyba tylko 2 razy przełamany w turnieju. Raz przez Verdasco na początku pierwszego seta, gdzie wiatr robił cuda i Hiszpan musiał się dostosować do warunków, drugi w 3 secie z Youzhnym przy proadzeniu z breakiem, także Djoker będzie miał dziś ciężko i jak dla mnie nie widze innego wyniku, niż win Nadal.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Hahahahaha!! No nie moge ze smiechu. Nadal jest najmocniejszym psychicznie tenisistą. Im trudniejsza sytuacja, im ważniejsze piłki tym lepiej gra Nadal i wtedy prezentuje maksimum swoich umiejętności. Niestety zupełnie przeciwnie Djoko. Tyle meczy ile oglądałem tego zawodnika należy powiedzieć, że psychicznie jest on mega ci**. Nie mowie konkretnie o tym turnieju (bo widzialem tylko 2 mecze djoko) tylko mowie przekroju kariery Novaka. Podwojne i masa niewymuszonych bledow przy waznych pilka czy BP to norma z jego strony. Weź sie gościu zastanów co Ty w ogole piszesz...
Tak zwłaszcza jak grał w Cicinnati z Benką, z którą cudem wygrał i przez głupotę wspomnianego.Także straszne nerwy na wodzy klnać na lewo i prawo pokazał z Bagietą. Poza tym w Kanadzie w Toronto też pięknie zagrał z Murrayem, trzymał się jak cholera grając nonszalancko i jakby za karę tam grał. Jeżeli uważacie, że Nadal to chłopak, który potrafi panować nad sobą to po prostu oglądacie chyba jego mecze na livesports, sledzac wyniki. To jest cholerny nerwus, zwłaszcza jak mu coś nie wychodzi.Djoka zresztą też, ale wczoraj pokazał klasę i grając te wyżej wspomniane beki nudne,solidne rozwalił kondycyjnie fedexa. Tak go rozwalił, że 2 sety musiał chłopak całkowicie odpuścić.
I w ogóle to spodziewałem się typów coś około 1,60 nadal, a djokę na 2,30...ale 3,40?To jest jakaś kpina.
Moje typy na dziś:
Over 3,5 seta 1,65 stake 10/10
Djokowivic win 3,40 stake 4/10
 
midel 189

midel

Użytkownik
Hahahahaha!! No nie moge ze smiechu. Nadal jest najmocniejszym psychicznie tenisistą. Im trudniejsza sytuacja, im ważniejsze piłki tym lepiej gra Nadal i wtedy prezentuje maksimum swoich umiejętności. Niestety zupełnie przeciwnie Djoko. Tyle meczy ile oglądałem tego zawodnika należy powiedzieć, że psychicznie jest on mega ci**. Nie mowie konkretnie o tym turnieju (bo widzialem tylko 2 mecze djoko) tylko mowie przekroju kariery Novaka. Podwojne i masa niewymuszonych bledow przy waznych pilka czy BP to norma z jego strony. Weź sie gościu zastanów co Ty w ogole piszesz...
Po co się odzywasz jak nie widziałeś wczorajszego meczu? Przy piłkach meczowych Djoković zagrał swoje najlepsze akcje w meczu i poprawił kolejną genialną w tym samym gemie. Po takiej sytuacji jest 10 razy mocniejszy psychicznie niż był przed półfinałami. To, że grał 5 setów może mu moim zdaniem pomóc, bo będzie chciał szybko wygrać - wyjdzie agresywnie usposobiony, a moim zdaniem wtedy gra najlepiej. Inna sprawa, że w NY spodziewane są opady deszczu, przełożenie meczu na jutro to będzie prezent dla Serba.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
.Djoka zresztą też, ale wczoraj pokazał klasę i grając te wyżej wspomniane beki nudne,solidne rozwalił kondycyjnie fedexa. Tak go rozwalił, że 2 sety musiał chłopak całkowicie odpuścić.
I w ogóle to spodziewałem się typów coś około 1,60 nadal, a djokę na 2,30...ale 3,40?To jest jakaś kpina.
Co do over 3,5 to możliwe, 3:1 dla Nadala wydaje się być prawdopodobnym outcome, ale co do kondycji Federera? Nie żartujmy. 2 i 4 set odpuścił po breakach bo a) taki mógł być plan ( właśnie po to, by się nie zmęczył ) bądź b) bo to Federer i wraz z wiekiem jak ostatnio widać różne nastroje mu się głowy trzymają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom