>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Dlaczego wy tak uparcie stawiacie, że over 38,5 gemów Djok - Fedex.
Przecież to przy 4 setach może spokojnie nie wejść, a za 5 setów niczego nie dał bym sobie... uciąć. Ja myślę, że lepiej postawić np. na under 10.5 gema w pierwszym i podziękować.
Nadal kurs 1,45 według mnie adekwatny więc skorzystam i nie będę się bawił. Ewentualnie under 38,5 @ 2.1.
Jak pisałem, to musiało by być 5 gemów aby na pewno weszło.
Murray może ugra 1.
W sumie to ciężkie typowanie. Ale sam też nie wiem, czy stawianie na Djoka jest na pewno bezpieczne. Jeszcze kobiety, ale tam jest w sumie w miarę łatwo.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Stawianie na Djoko to w ogóle błąd. Zwycięstwo Federera - to jest value! Brać po kursie 2,70 bo warto spróbować, a jak Fedex przegra pierwszego seta i kurs urośnie do 4 albo więcej to znowu zaatakuję, bo czuję ten typ.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Stawianie na Djoko to w ogóle błąd. Zwycięstwo Federera - to jest value! Brać po kursie 2,70 bo warto spróbować, a jak Fedex przegra pierwszego seta i kurs urośnie do 4 albo więcej to znowu zaatakuję, bo czuję ten typ.
Czy to jest błąd to się okaże po meczu. Novak nie schodzi poniżej pewnego, wysokiego poziomu, a Roger? Może zagrać tak jak w półfinale RG, a może zagrać tak jak w ostatnim meczu z Berdychem. Może być też tak jak w finale RG - zacznie genialnie, a potem stanie. Djoković gwarantuje pewny poziom i walkę, Roger to szukanie szczęścia i nadzieja, że akurat teraz wypali. Mentalnie Djoković jest niesamowicie mocny - ma niesamowitą zdolność do wygrywania &quot;przegranych setów&quot; - przykłady można znaleźć nawet na tym turnieju, już nie mówiąc o ich spotkaniu na AO. Nie wydaje mi się, żeby Novak przegrał drugi raz z rzędu. Jeżeli już ktoś się uprze na Rogera to bardziej opłaca się po 4,5, że wygra turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
ciag dalszy z WTA...

✅Djokovic1.57-Federer

Krótko i z buta po obu panach. Buki sztucznie podnoszą kurs na Serba, bo Ferdek zanotował kilka dobrych występów, a z kim? nie bedę pisał bo szkoda czasu...Aktualnie kolejność jest taka: Djoko, Rafa, Murray z Ferdkiem, a potem reszta pionków, gonców i tym podobnych...moze brutalnie ale taka jest kolejność ATP. Djoko sprezy tyłek, zacisnie muskuły i bedzie wszystko przebijał Fedowi, zajedzie go pewnie na bekhend, bo to klucz do zwycięstwa z Federerem. Pamietam dobrze ich ostatnie spotkanie w Paryzu na korcie centralnym...cała publika przeciwko Serbowi i Szwajcarowi udawało się wyjsc pare razy z pod gilotyny. Djoko moim skromnym zdaniem goruje nad Szwajcarem mocniejszą psychiką i lepszymi umiejetnościami aktualnie. Szwajcar miał juz swoje 5 minut, zapisał się w historii tenisa złotymi zgłoskami, zarobił na swoje córki zeby zyły w przepychu i spokoju...teraz jednak mamy czasy Serba, to on jest na fali, to on zagra w finale. Mecz bedzie na pewno emocjonujący, długi i z wieloma zwrotami, ja jednak stawiam na Djoko po kursie niesamowitym.


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Jak dla mnie to najlepiej grać taki dubel:
Novak Djokovic - Roger Federer 1.55
Rafael Nadal -1.5 seta - Andy Murray 1.68
Dla odważnych singiel na Nadala, że wygra 3:0 kurs 2.95.
Jestem niemal pewny, że w spotkaniu Nadala z Murrayem nie będzie zbyt wielu emocji. Hiszpan jest zbyt solidny, żeby przegrywać z chimerycznym i miewającym na korcie humorki Szkotem. Andy jest zawodnikiem, którego w decydujących momentach zawodzi głównie głowa. Nie sądzę, żeby nawiązał walkę z co raz lepiej dysponowanym w tym turnieju Nadalem. Natomiast Djokovic również gwarantuje, że poniżej pewnego poziomu nie zagra więc w czterech albo w pięciu setach powininen wygrać, w trzech będzie mimo wszystko ciężko, bo Federer pokazał się szczególnie w dwóch poprzednich spotkaniach z dobrej strony.
Ten dubel to chyba najlpesze co dzisiaj można zagrać, przynajmniej w moim mniemaniu.
Pozdo i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja tez stawiam na Nole. Federera wystarcza na wsyzstkich po za Djoko oraz byc moze Nadala. Novak jest zbyt mocny fizycznie, co młodośc to młodość. Gra równo, nawet jak ma przegrany juz niby set togo wygrywa tak jak te pierwsze z Dolgopolovem oraz Tipsą. Zapewne pała rządzą rewanzu za RG, gdzie wielce prawdopodobne, ze Roger zabrał mu wielkiego szlema. Tak z pozoru wydaje sie, ze lepiej i ładniej gra w tym turnieju Roger(i rowniez chyba mial troszke ciezszych rywali) jednak wsyzstko do czasu i dzisiaj Djoko wyjdzie na 100% nie to co ostatnio
 
S 11

skorp

Użytkownik
Czytam wasze opinie o meczu Djokovica z Federerem i momentami nieodwierzam szczególnie zadziwił mnie Andre który czasem potrafi napisac naprawde fajna analize natomiast tutaj? rozumiem ,ze tak dysponowanych Cilica i Tsonge uznajesz za &quot;nikogo&quot; i szkoda o nich pisac.Jednak z drugiej strony wychwalasz Djokera chociaz on mial rywali co najmniej o klase slabszych kompletny brak logiki .Do tego sugerujesz ludzia ,ze buki specjalnie zawyzaja kursy na Djokera? Czy ty naprawde niewidzisz ,ze forma Djoko powolutku opada? Bukmacherzy daja nam dzis darmowa kase na typie zwyciestwo Federa po 2,65 korzystajcie panowie bo Dzoker zostanie dzis zdmuchniety z kortu. Łapcie pewniaki
Djokovic-Federer 2@2,65 10/10
Djokovic-Federer (-1,5) 2 4,00 8/10
Dodatkowo:
Nadal-Murray 1@1,45 9/10
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Bukmacherzy daja nam dzis darmowa kase na typie zwyciestwo Federa po 2,65 korzystajcie panowie bo Dzoker zostanie dzis zdmuchniety z kortu. Łapcie pewniaki
Chyba Cię trochę poniosło kolego...
Mecz z Tsongą faktycznie był dobry, ale zauważ też jak dysponowany tego dnia był Francuz, zupełnie nie siedział mu serwis - miał poniżej 50% trafionego pierwszego podania, co rzadko się zdarza na takm poziomie. Z Ciliciem akurat Federer nie pokazał niczego co by robiło wrażenie. A co do Djokovicia to przez cały turniej gra bardzo solidnie. I jeśli twierdzisz, że miał słabszych rywali tylko po pozycjach w rankingu to trochę kiepsko, bo gdybyś obejrzał mecz z Tipsareviciem, to zobaczyłbyś w jakiej był on dyspozycji i na jakim poziomie było to spotkanie do momentu odniesienia kontuzji przez Tipsę. Z Dolgopolovem natomiast sam Djokovic powiedział, że na początku nie mógł rozszyfrować zagrań Ukraińca, bo grali ze sobą pierwszy raz i pierwszy set był rzeczywiście ciężki, a potem??? Nie dał już żadnych szans Alexandrowi. W poprzednich rundach ośmieszał rywali. Jedynie jeszcze Davydenko próbował powalczyć, ale jego styl gry nie był odpowiedni na pokonanie Serba.
Radzę nie grać na Federera, bo to nie jest zbyt pewna lokata...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
jeśli twierdzisz, że miał słabszych rywali tylko po pozycjach w rankingu to trochę kiepsko
Djokovic dopiero w &#39;derbach&#39; z Tipsą pokazał co naprawdę umie. Mecz był niesamowicie szybki i genialny w zagraniach. Ale wcześniej?
Bardzo średni mecz z Ukraińcem, a pojedynków z Nilandem i Berlocqiem nie warto komentować :roll:
Fakt, że Cilic i Tsonga byli dysponowani na połowę swoich możliwości to prawda, ale Federer na przekroju tego turnieju miał trzykrotnie, jak nie więcej mocniejszych rywali. A fakt, iż nie chciał przeciągać meczów jak to ma w zwyczaju (bo lubi poodbijać, czasami wyrzucić BP - po prostu lubi pograć) nie znaczy tego, że jego rywale byli mierni.
Dla mnie mecz jak najbardziej równy, wejdą po paru gemach w mecz i będzie świetne TV dla oka.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Radzę nie grać na Federera, bo to nie jest zbyt pewna lokata...
Zakładam że postawiłeś ten dubel z postu wyżej? Jeśli tak to w tej chwili twoja ocena Djoko jest przeszacowana, a Federera niedoszacowana - prosty psychologiczny trik umysłowy. Sam osobiście zastanawiam się czy i co w tym meczu grać, i czy nie najlepiej sobie odpuścić i napawać widowiskiem. MEcz się zapowiada jako typowy NO BET.


Co do drugiego meczu - liczyłem że Nadal odpadnie z Nalbą (niestety nie wyszło i gra dalej;)) , a po wczorajszym meczu i tym jaką miazgę zrobił z ostatnią nadzieją białych amerykanów, raczej nie mam wątpliwości że wygra. Jedyne co zgrzyta - to to że pan Szkot 4 z 5 zwycięstw z Rafą odniósł na hardzie... (hard 4-3 , cegła 0-4 trawa 0-3 hala 1-2)

No ale Rafa - Andy czysta 1
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Murray-Nadal typ Murray 3.15 Bwin panowie zobaczcie statystyki meczów na hardzie niby 3:3 ale ostatnie 2 wygrał Murray ale to nie aż tak istotne piszecie że szkot nie ma głowy dam wam 2 ostatnie przykłady Rzym niby bez formy Murray zagrał bardzo dobry mecz z Novakiem i prawie wygrał a ostatnio znim wygrał . Cały świat stawia na Nadala a jak zazwyczaj wszyscy stawiają bo to niby pewniak to wychodzi zonk. Stawiam na Murray dla mniej odważnych +1.5 seta.
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Panowie w Expekt jest typ powyzej/ponizej 5,5 podwojnych bledow kursy jednakowe 1.85 na jedno i drugie w meczu Djokovica z Federerem, co sadzicie o takim typie? Chyba bardziej prawdopodobny jest powyzej , za bardzo nie siedze w temacie tenisa dlatego tez pytam was , czy smialo mozna zagrac? Powinno pokryc?
 
midel 189

midel

Użytkownik
Djokovic dopiero w &#39;derbach&#39; z Tipsą pokazał co naprawdę umie. Mecz był niesamowicie szybki i genialny w zagraniach. Ale wcześniej?
Bardzo średni mecz z Ukraińcem, a pojedynków z Nilandem i Berlocqiem nie warto komentować :roll:
No tak, Djoković powinien przeprosić, że wylosował zawodników, których zmiótł z kortu... Pomyślcie zanim cokolwiek napiszecie. Co do rywali - Tipsa był mocniejszy od wszystkich rywali Federera, zwłaszcza od beznadziejnie grającego przeciwko Szwajcarowi Tsongi. Poza tym jakie ma to znaczenie z kim wygrali? Mecz meczowi nierówny, doszli do półfinałów bez horrorów i niepotrzebnych strat sił - teraz liczy się tylko psychika i forma dnia.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kuchcik_MU


Od razu przypomina mi sie wimbledon i chociazby typy z tego forum w meczu Djoko-Tsonga.WIekszosc sie zachwycala gra oraz kursem na Tsonge.Pisano, ze jak to anemicznie i bezbarwnie gra Djoko a jaki to sukces i jaką gre pokazal Tsonga z Ferdkiem.Przyszlo do polfinalu i mecz bez historii.Podobnie jak i final. Teraz jest podobnie.Wielu mowi i pisze, ze jak to DJoko gra bezbarwnie a Ferdek wrazenia artystyczne ma wiele wyzsze.Djoko gra tak zeby wystarczylo a moc pokazuje od polfinalów. DLa mnie djokovic w 4setach
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@Under
O tak, właśnie! Wróćmy do wakacji i pamiętnego Wimbledonu. Dla mnie to był istny szok. Tsonga wygrał 3:2 z Federerem - okej, do tego nic nie mam. Ale wchodzę tutaj na następny dzień i co widać? Kogo posta bym nie przeczytał, wszyscy uważali Francuza za pewniaka. Nie ważne czy żółtodzioby, którzy założyli konto tylko po ten mecz, czy najwięksi eksperci. Znaleźć tam wtedy zakład na Djokovica to był szok, a kurs opiewał w uwaga 1,45!
Co do samego meczu ja chciałbym zwycięstwa szwajcarskiego Championa, ale pierw ten nędzny deszcz :zoltakartka:
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Król umarł, a w zasadzie jego psychika. Niestety. Przegrałem mnóstwo pieniędzy, a mogłem być bogaty. Nie będę Wam nawet mówił o pieniądzach, które mogłem wygrać, bo i tak zapewne nie uwierzycie. Nie będę przesyłał screenów, bo nie mam już na nic siły.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
To po co w ogole o tym piszesz? Nie ogarniam.
Co do meczu, szkoda Federera. Zasluzyl na zwyciestwo, psycha psycha i jeszcze raz psycha zawazyla niestety. Do teraz nie wierze jak on mogl sie polamac majac 2mp? Kurs na Djoka byl wtedy na live @21.00 ... Jedno jest pewne wraz z tym zwyciestwem Djoko wygral USO
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja powiem tak, byłem za Federerem całym sercem, dałbym naprawdę wiele żeby wygrał. Niestety co jest przykre odpadł, przy czym Serb odegrał rolę &#39;Wimbledońskiego&#39; Francuza.
Też ciąży mi trochę fakt, że Novak dał naprawdę trochę zarobić, ponieważ nawet przy 3-5 i dwóch meczowych nie zawiódł.

Czekam na finał z Nadalem, a tam wjeżdżam w Hiszpana niesłychanie.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Wspolczuje, ale granie takich meczow za duze stawki to jest bardzo duze ryzyko... To jest wręcz totolotek, w kasynie na to samo wyjdzie... kazdy widzial, gdyby tylko djoker sie pomylil w tym desperackim akcie... Wszyscy by pisali jak to Ferdek go ograł... To nie Djoko go wygrał, tylko niestety psychika Ferdka nawaliła, coś się konczy powoli, to jest moje zdanie.... Technika perfekcyjna nadal, ale ...
Federer od stanu 40-15 w pamiętnym gemie nie popełnił 4. z rzędu podwójnych, ba, on nawet trafił przy obydwu meczowych pierwszym podaniem. Pierwszy return Djokovicia przejdzie do historii, ale przy drugiej meczowej Federer zagrał w linię, na ciało Novaka, a ten zablokował znakomicie uderzenie dając szansę Federerowi na zepsucie, później to już potoczyło się lawinowo, ale według mnie nie można odbierać Djokoviciowi tego, że to on uratował mecz.
Czekam na finał z Nadalem, a tam wjeżdżam w Hiszpana niesłychanie.
Uważaj, żebyś za szybko z niego nie wyjechał.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Trochę się naczytałem, i trochę przesadzacie. Moim zdaniem na pewno należą się wielkie brawa dla Fedka za mecz. Nole wygrał bardzo szczęśliwe. Co do finału to wiem jedno Djoko z kim by nie grał wygra. Nie którzy skreślali Federera a on w moim odczuciu mogł spokojnie wygrać, głód sukcesu sprawił że nie wytrzymał psychicznie. Ja jednak wiem że na pewno jeszcze jakis pozegnalny tytuł w Wielkim Szlemie zdobędzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom