>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
wincent 150

wincent

Użytkownik
&quot;. Dolgo natomiast pięciosetowy mecz w którym odwalał kaszany co niemiara - do tego rzeczywiście serw Włocha to była katastrofa, ale nawet to nie pomogło dla Ukraińca.
No łoo... moment. Od kiedy to z kortu nr 7 na którym był mecz Dolgo z panem włochem są jakieś transmisje?:zoltakartka: chyba że 1) w NY siedzisz 2) piszesz to na podstawie statystyk co można sobie w d. wsadzić.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No właśnie też zauważyłem ze zmieniły się o 180 stopni. Teraz to na Ukraińca dostajemy 2,10 a faworyzowany jest Ivo.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
No łoo... moment. Od kiedy to z kortu nr 7 na którym był mecz Dolgo z panem włochem są jakieś transmisje?:zoltakartka: chyba że 1) w NY siedzisz 2) piszesz to na podstawie statystyk co można sobie w d. wsadzić.
obserwowałeś mecz na livescore? gość miał już wygrane sety 3 i 4, a w szczególności 4 w którym miał 4-1 i swój serwis i go przegrał, z gościem który jest clayowcem i który ma serwis jak w WTA. daj spokój i akurat tego, że odwalał manianę nie neguj ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ferrero - Granollers
Typ: 1 1.8

Granollersa w turnieju nie widziałem, ale o Ferrero mogę powiedzieć, że styl w jakim ograł Monfilsa może budzić ogromny respekt. Wspaniała technika, wytrzymałość, cierpliwość na korcie, doświadczenie przemawiają za Ferrero. Granollers do tej pory nie miał w US Open godnych przeciwników, ale swoje największe triumfy odnosił na cegle. Za Ferrero przemawia również bilans bezpośrednich pojedynków, w lipcu w Stuttgarcie ograł Marcela 6-4, 6-3. Mecz niełatwy do typowania, ale jeśli Ferrero zagra tak jak z Monfilsem to jest w stanie awansować.
innym typem na ten mecz jest over 3.5 w setach po kursie 1.52
Dlaczego? Bo będzie to wyrównany mecz, w którym 3-0 w jakąkolwiek stronę wydaje się bardzo mało prawdopodobne.
Karlovica z Dolgo i Berdycha z Tipsą nie ruszam.
Wolę na live pograć jak zobaczę dyspozycję panów w danym dniu.
Jeszcze jeden ciekawy typ:
Karlovic - Dolgopolov over 3.5 seta 1.53
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Sorry, że tak niemal na sucho, ale chciałem polecić trzy value na dzisiaj.
Juan Monaco - Tommy Haas
Typ: 2
Kurs: 2,50
Kevin Anderson - Mardy Fish
Typ: 1
Kurs: 5
Alexandr Dolgopolov - Ivo Karlovic
Typ: 2
Kurs: 2
Każdy z tych zawodników świetnie serwuje i zaskoczył mnie w poprzednich meczach, więc warto spróbować na nich zagrać.
Ferrero (1,80) też spoko wygląda.
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Jestem ciekawy na kogo trafi młody Young w kolejnej rundzie ale już w tym momencie jestem raczej przekonany, że będzie można grać na niego z handicapem nawet +1.5 seta. Wczoraj świetnie pokonał Wawrinke, co prawda Szwajcar popełniał mnóstwo fatalnych w skutkach błędów, stracił prowadzenie 4:1 w przedostatnim secie ale dobrze zapowiadający się Amerykanin pokazał charakter.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Jestem ciekawy na kogo trafi młody Young w kolejnej rundzie ale już w tym momencie jestem raczej przekonany, że będzie można grać na niego z handicapem nawet +1.5 seta. Wczoraj świetnie pokonał Wawrinke, co prawda Szwajcar popełniał mnóstwo fatalnych w skutkach błędów, stracił prowadzenie 4:1 w przedostatnim secie ale dobrze zapowiadający się Amerykanin pokazał charakter.
Trafił na Chele, kurs na jego zwyciestwo ~1.65
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zapowiada się niezwykle ciekawie.Panowie rozpoczną od pojedynku Berdycha z Serbem Tisparevicem.Tutaj nie widzę innego rozwiązania niż win Czecha, który jest podbudowany dobrym występem w Cincinatti oraz bardzo udanym występem w 1wszych 2 rundach US Open gdzie nie stracił jeszcze seta.Natomiast gra Tisparevica jest dla mnie dużą zagadką ponieważ umie on grać na wysokim poziomie ale nie zawsze mu to wychodzi.Czech jak dla mnie jest w leszej formie i Serb zostanie dziś odprawiony z kwitkiem a więc pobieramy Berdych 1,53 @ Sportingbet oraz Berdych -2,5 seta 4,03 @ Pinnacle.Kolejny mecze to spotkania Federa z Cilicem oraz Carlosa Ferrero z Granollersem.W tym 1wszym spotkaniu nie widzę żadnej opłacalnej opcji a więc oceniam owy mecz jako no bet, natomiast w 2 spotkaniu gram Ferrero, ponieważ ograł Monfilsa a to już napewno coś znaczy.H2H 3-0 dla Ferrero, a spośród tych 3 poprzednich meczy Marcel ugrał tylko 1 seta a więc stosunek setów 6-1 Juan Carlos.Pozatym lepsza wytrzymałość,więcej urozmaiconych zagrań i gra kątowa która będzie dziś kluczem do wyeliminowania Granollersa przemawiają za Juanem Carlosem Ferrero, tak więc zachęcam - Ferrero 1,98 @ Pinnacle.W następnych meczach gram na over gemowy Andersona z Fishem-wreszcie dwóch serwismenów i widzę tu min.2 tiebreki-over 35,5 1,66@ Bet365 oraz over 3,5 seta 1,90@ Bet365, Dolopolov-Karlovic- Tutaj win Dolgopolova który jeżeli poradzi sobie z odbiorem serwisów Karlovica w grze pokaże napewno że jest lepszy-2,40 Dolgopolov @ Expert.Reszty meczy nie ruszam.Good Luck !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Ivo Karlovic - Aleksandr Dolgopolov

Bardzo, bardzo ciężki mecz do obstawienia. jeszcze wczoraj było fajne value na Ivo, teraz już kurs spadl na tyle, że nie wiem, czy jest jeszcze wart gry.
Dolgo traktuję jako showmana, zwlaszcza po jego pamiętnym meczu z Youhzny&#39;m. Ma fajną technikę, jest utalentowany...cały sęk w tym, że brakuje mu ( w mojen opinii ) profesjonalnego podejścia do gry. Przed meczem nigdy nie wiadomo co może mu odstrzelić. Może się okazać, że zagra świetny tenis, a może być tak, że nie będzie w ogóle skoncentrowany na grze. Momentami przypomina mi takie duże dziecko z podejściem &quot;Dzisiaj zagramy tak i zobaczymy co z tego wyjdzie&quot;.
Przechodząc do Karlovicia to przecież człowiek znany z tego jak koncertowo potrafi się spalić w którymś z większych turniejów. Kilka lat temu często była taka sytuacja, że Ivo był wspominany jako jeden z faworytów do wygrania np USO czy Wimbledonu...po czym Ivo odpadał na przestrzeni 1-3 rundy z zawodnikiem, z którym normalnie wygrałby na kacu. Ivo potrafił grac przez cały sezon dobrze, by później w podobnych turniejach szybko pakować się do domu. Jego głownym atutem oczywiście jest jeden z najlepszych w tourze serwisów, ponadto ostatnio Ivo znacznie poprawił się w grze na korcie.
Pytania, jakie należy zadać w tym pojedynku brzmią: Czy Ivo popracował nad swoją psychiką? Czy serwis będzie mu wchodził? Czy Dolgo ma dobry dzień, wyspał się i w ogóle chce mu się grać poważnie?

Za dużo pytań jak dla mnie, zbyt duża niepewność. Może sam spróbuję za małą stawkę zagrać Chorwata, którego widzę jako delikatnego faworyta, ale polecam głównie skupić się na live w tym meczu.
 
babeczka 0

babeczka

Użytkownik
Warto pamiętać, że chociaż Ferrero przeważa nad Granollersem w wielu aspektach, to 5 godzin trudnej gry w nogach 31-latka na pewno pozostawiło po sobie ślad... A przeciwnik 3 setówkami się bardzo nie zmęczył. Dyspozycja fizyczna może mieć znaczenie. Aczkolwiek życzę mu jak najlepiej.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Moim zdaniem tez Ferrero nie da rady.MEcz z MOnfilsem da mu na pewno w kość. Długie 5setów, bogate w przebijanie i dużo biegania.NIe ma szans, zeby to nie odcisneło piętna na weteranie.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Marcel Granollers - Juan Carlos Ferrero
Marcel Granollers 1,87 Bwin ⛔ krecz
Ferrero to może i przeważał, jak napisane pode mną, w wielu aspektach gry nad Granollersem, ale rok lub dwa temu. Granollers ma bardzo dobry jak na clayowego Hiszpana serwis, potrafi do tego zagrać agresywnie. Nieporównywalnie poprawił swoje umiejętności czego dowodem było zwycięstwo w turnieju ATP. Ferrero ma za sobą dwie pięciosetówki, 3-2 z Andujarem to beznadziejny rezultat na hardzie, nawet jeżeli po drugiej stronie też był typowy gracz na clay. Ogranie Monfilsa? OK, ale mnie to nie przekonało, bo Gael zagrał chimerycznie i po prostu kiepsko. Popełniał masę prostych błędów, a Granollers oprócz przyspieszenia i serwisu także ma solidność. Bez straty seta pokonał mocnych Malisse i Kukushkina, co świetnie świadczy o jego formie. W Gstaad, gdzie zmiażdżył Wawrinkę i pokonał Youzhnego oraz Verdasco przyszedł przełomowy moment w jego karierze i jak na razie nie ma śladów, że było to jednorazowe przypadkowe zwycięstwo, a raczej wyraźnie widać, że Marcel poprawił swoją grę i w starciu ze starym, solidnym, ale nic poza tym Ferrero jest dla mnie zdecydowanym faworytem.

Tomas Berdych - Janko Tipsarevic ZWROT
Berdych -1,5 seta 1,85 (=Will Tipsa win more than 1 set? NO!) Bwin
Obu uwielbiam, obaj są świetni, ale tylko jeden może wygrać. Powiem szczerze, że mimo drabinki, Berdych to mój czarny koń w tym turnieju i postawiłem przed nim grosze na jego wygraną w NY. Będę więc się tego trzymać. Tomas doszedł do formy w najbardziej odpowiednim momencie, co sygnalizował już w US Open Series. Teraz idzie jak burza. O ile w pierwszej rundzie zmiażdżył tylko Jouana, o tyle w drugiej upokorzył bardzo mocnego, niezłego na szybkie nawierzchnie Fabio Fogniniego. Upokorzył, bo w drugim i trzecim secie Fabio nie wygrał choćby gema, czego już dawno nie pamiętam w wielkim szlemie. Mam tylko nadzieję, że Tomas poradził sobie z kontuzją barku, jeśli tak, to w takiej formie powinien ogrywać nawet najbardziej wymagających zawodników, a takim jest niewątpliwie Janko.

Roger Federer - Marin Cilic
Cilic wygra przynajmniej jednego seta 1,75 Bwin ✅
Marin dostał naprawdę ekstremalnie trudnych rywali, jak na pierwsze dwie rundy. Aż dziw że nie stracił seta. W pierwszej rundzie świetny na podobnych kortach Ryan Harrison, w drugiej, wydawało się, w przeciętnej formie, ale i tak mocny, Bernard Tomic. Forma Marina została poddana więc trudnym testom i okazało się, że podobnie jak Berdych, wraca do wielkiej formy. Utracił ją w środku sezonu, a przecież pamiętam, jak dwa lata temu bukmacherzy wystawiali zakłady, kto pierwszy wygra turniej wielkoszlemowy, Cilic czy Murray, dając im mniej więcej równe szanse. Marin nie poszedł do przodu po ćwierćfinale US Open, ale tu jest okazja o sobie przypomnieć. Federer nie jest już dominatorem i pokonać go to zadanie jak najbardziej do wykonania. Przegrywał w US Open Series z Tsongą czy Berdychem, były to porażki bardzo wyraźne, z Berdychem pamiętam, że w jednym gemie serwisowym Szwajcara, mimo tego że samym serwisem, bezpośrednio lub wymuszając błąd z returnu, Roger zdobył 8 czy 9 punktów, to i tak gem ciągnął się w nieskończoność, bodajże do 8 równowag. Ogólnie, Roger ratował się punktami z serwisu, w grze Berdych był dużo lepszy. Marin także doszedł do wysokiej formy, ma szansę powtórzyć wyczyn Czecha czy Francuza, a na pewno powalczyć jak równy z równym.

Aleksandr Dolgopolov - Ivo Karlovic
Ivo Karlovic 1,62 Unibet ⛔
Nędznie prezentuje się w tym US Open Ukrainiec. Ledwo, siłą rozpędu ograł Gila, który powinien zostać zmieciony z kortu, a pod koniec meczu miał swoje szanse. Ivo z kolei rewelacja. Gonzo i Gasquet na rozkładzie, wie kiedy przełamać, gdy ma szansę, to zaczyna biegać przez cały gem do każdej piłki, a potem stoi na serwisach rywala a swoimi bombami wygrywa sety. Poprawił backhand, świetnie gra przy siatce. Z Gasquetem przez dwa sety robił wrażenie nieosiągalnego zawodnika. Na Dolgo to jak najbardziej wystarczy. Nie wiem, jak można z Cipollą ze spokojnego pojedynku w pierwszym secie i przewadze w połowie drugiego, doprowadzić do takiego dreszczowca, którego w piątym secie Ukrainiec by na pewno przegrał, gdyby po drugiej stronie stał ktoś inny. Dolgo nie olśniewa, Ivo przeciwnie i moim zdaniem powinien szybko skończyć zabawę na korcie Ukraińca, grać krótkie wymiany, tak jak lubi, to dobra taktyka, bo w przypadku tych dłuższych, na pewno nadzieje się na skróty Dolgo do których nie dobiegnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ludzie, oglądał ktoś z was chociaż jeden mecz Berdycha ? Jeżeli ten samozwańczy tenisista zagra tak jak w I czy II rundzie to nawet seta nie ugra. To co ten żałosny człowiek wyprawiał z ponad 220 rakietą świata to śmiech na sali, Berdych miał niesamowite problemy aby wygrać swój serwis, błędy rodem z WTA natomiast
Francuz przy swoim serwisie ogrywał go do 0, o mało co nie wygrał II seta a powinien bo był w nim lepszy, jednak po przegraniu tego TB w II secie Francuz już się załamał i nic nie grał, ale gdyby było 1-1 w setach to kto wie. Następną przeszkodą był Fognini typowy clayowec który na hardzie wygrał w tym sezonie nie wiele meczy w I secie stwarzał ogromnie problemy 9 rakiecie świata ( chyba WTA jak dla mnie buhaha ) w pierwszym secie 7-5 dla Berdycha, strasznie wymęczone natomiast w 2 następnych do 0, ale to co wyprawiał Fognini to brak słów, masa nie wymuszonych błędów, praktycznie sam sobie załatwił te 6-0 6-0 bo Berdych nic w tym kierunku nie musiał robić. I teraz rywalem tego Czecha jest człowiek kilka razy lepszy od rywali z I czy II rundy, w dodatku za Janko przemawia fakt że nie dawno w Montrealu Berdych przegrał z Tipsarevicem 6-4 6-4 i podejrzewam że dziś skończy się to jeszcze szybciej mimo 3 setów. Berdych to oprócz Simona największe nieporozumienie i dziś się o ty przekonacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ludzie, oglądał ktoś z was chociaż jeden mecz Berdycha ? Jeżeli ten samozwańczy tenisista zagra tak jak w I czy II rundzie to nawet seta nie ugra. To co ten żałosny człowiek wyprawiał z ponad 220 rakietą świata to śmiech na sali, Berdych miał niesamowite problemy aby wygrać swój serwis, błędy rodem z WTA natomiast
Francuz przy swoim serwisie ogrywał go do 0, o mało co nie wygrał II seta a powinien bo był w nim lepszy, jednak po przegraniu tego TB w II secie Francuz już się załamał i nic nie grał, ale gdyby było 1-1 w setach to kto wie. Następną przeszkodą był Fognini typowy clayowec który na hardzie wygrał w tym sezonie nie wiele meczy w I secie stwarzał ogromnie problemy 9 rakiecie świata ( chyba WTA jak dla mnie buhaha ) w pierwszym secie 7-5 dla Berdycha, strasznie wymęczone natomiast w 2 następnych do 0, ale to co wyprawiał Fognini to brak słów, masa nie wymuszonych błędów, praktycznie sam sobie załatwił te 6-0 6-0 bo Berdych nic w tym kierunku nie musiał robić. I teraz rywalem tego Czecha jest człowiek kilka razy lepszy od rywali z I czy II rundy, w dodatku za Janko przemawia fakt że nie dawno w Montrealu Berdych przegrał z Tipsarevicem 6-4 6-4 i podejrzewam że dziś skończy się to jeszcze szybciej mimo 3 setów. Berdych to oprócz Simona największe nieporozumienie i dziś się o ty przekonacie.
Bez przesady, ale ja bym nie faworyzował Berdycha, wręcz przeciwnie, Tipsa ostatnie dwa mecze wygrał ( w Montrealu w dwóch setach...), więc masówka na Tomasa może się różnie skończyć z tego względu, że Berdych z Fogninim mnie też nie przekonał. Fabio ma problemy z psychiką i tak naprawdę sam ten mecz przegrał. Tipsa gra póki co bardzo dobrze, zupełnie nie rozumiem skąd te kursy 1.4 na Berdycha, 2.75 Tipsa. Ja wolę Tipsę za mniejsze pieniądze, najwyraźniej Janko jest niedocenianym tenistą, rok temu ograł Roddicka w US Open, przegrał później z Monfilsem. W każdym razie wszystko się może zdarzyć.... Polecam obserwować na live. Niby Berdych ma większe możliwości, ale różnie to bywa. Mam zastrzeżenia również do zachowania na korcie Tomasa. Często szybko się irytuje i rozpamiętuje nieudane zagrania.
 
advantage 2

advantage

Użytkownik
TYP # [Bet365]

???? Anderson K. - Fish M.
▶ Typ: over 9.5 gema 1 set - 1.66
▶ Stawka: 5/10

Kilka słów bo mało czasu. Dwie świetne armaty, zarówno Anderson oraz Fish. Kevin Anderson w tegorocznym US Open wywalił już za burtę Soedę oraz Llodrę. W obu przypadkach świetnie serwował i nie dał się złamać ani razu. W spotkaniu pierwszej rundy przeciwko Japończykowi miał statystyki bardzo dobre, a mianowicie: wygrywanie piłek po pierwszym serwisie na poziomie 83%, natomiast na trafionym drugim podaniu 84%. W drugim spotkaniu z Llodrą wynik był już leciutko gorszy, gdyż zarówno po pierwszym jak i drugim podaniu wyszło ok 80%. W obu tych spotkaniach jego rywale mieli tylko jednego break pointa co na sześć setów jest rewelacyjnym wynikiem.

Rybka świetnie sobie radzi ostatnio, zdołał uplasować się na 8 pozycji w rankingu ATP i dzielnie się jak na razie trzyma. Po wygranych w trzysetowych spotkaniach z Kamke oraz Jazirim, dziś będzie w końcu rywal z wyższej półki. Obydwaj jeszcze nigdy nie grali, ze sobą. Fish w obu tych meczach zaprezentował się również bardzo dobrze, świetny serwis, dużo winnersów, za procentowało skutkowało, że spędził na korcie jak na razie tylko 216 minut.

Z pewnością faworytem w tym spotkaniu wydaje się Amerykanin, lecz wydaje mi się, że przynajmniej w pierwszym secie będziemy oglądać piękną rywalizację, w której żaden z zawodników nie odda swojego podania.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Tssonga-Verdasco 1 1,45
Tutaj tez granie bardziej po sympatii. Tsonga ma wiele wiekszy potencjał.Niestety ma troche problem z psychiką oraz reguralnością. Jezeli Verdasco dociagnie na rowni powiedzmy konca pierwszego seta to moze byc juz bardzo roznie i nawet taki przebijaka ma szanse. Jednak wierze w wiekszy tenisowy asortyment Tsongi, mimo wszystko lepsza forme ostatnio no i wygrana.
Rzadko kiedy się wypowiadam w tenisie, ale jak widzę jak ktoś wypisuje takie rzeczy, to nie może to pozostać bez komentarza. Dlaczego? Bo może akurat ktoś mniej zorientowany to przeczytać i uwierzyć. Widziałeś kiedykolwiek jakikolwiek mecz Verdasco, że piszesz takie bzdury? Polecam uwadze chociażby ten materiał filmowy. Mecz Nadala z Verdasco z Ozzy Open &#39;09. http://www.youtube.com/watch?v=Kg1zgLWo6nI - a to ci przebijanie ze strony Fernando :] Zastanów się następnym razem zanim coś podobnego wymyślisz.
Pewnie dziś Tsonga wygra, bo Hiszpan jest zwyczajnie kompletnie pod formą w tym sezonie. Co nie zmienia faktu, że bynajmniej nie jest &quot;takim przebijaką&quot;. Sercem za Nando, rozum mówi, że Francuz.
Masówki na Berdycha osobiście nie rozumiem. Tipsa to tenisista o wielkim talencie i potencjale, który jest wiecznie niedoszacowany u buków. Może lekko coś pogram w jego stronę, ale to dopiero na live ewentualnie.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Verdasco pod formą? Śmieszne. Fernando z bardzo dobrej strony pokazał się w Cincinnati, gdzie o mały włos nie pokonał Nadala w niezłym stylu... zabrakło jedynie konsekwencji w kluczowych gemach. W Nowym Jorku natomiast przeciętnie rozpoczął mecz z Nieminenem, jednak z minuty na minutę zaczął się rozkręcać i w 2 ostatnich setach zagrał na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a w drugiej rundzie nie dał najmniejszych szans solidnemu Ilhanowi. Jeśli rozegra dzisiejszy mecz z głową, przypilnuje swojego serwisu i większość piłek będzie zagrywał na backhand Tsongi, wówczas nie skreślałbym nawet jego szans na zwycięstwo. Typuję więc wygraną Hiszpana po genialnym kursie, po meczu jeszcze przyznacie mi rację. Poza tym Francuz nie ma kondycji i w miarę upływu czasu szanse Verdasco będą rzecz jasna rosnąć.
Verdasco @2.60
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Memphis, Acapulco - 1 runda out. Indian Wells - 2 runda out, Miami - 1 runda out, Monte Carlo - 1 runda out, Madryt - 1 runda out, Rzym - 2 runda out, RG - 3 runda out, Wimbledon - 2 runda out, Montreal - 2 runda out. Rzeczywiście masz rację. Fernando w porównaniu do formy sprzed 2 lat jest w mega dyspozycji w tym roku. Ogarniasz temat.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Granollers-Pujol Marcel - Ferrero Juan Carlos
Kurs: 2.14
Typ:1
Pinnacle Sports

Ferrero w najwyższej formie na pewno nie jest. US Series kończył na 1 rundach z Gulbisem, Lopezem. W US Open pokonał w 5 setach Andujara i Monfilsa gdzie zrobił małą niespodziankę, choć Monfils to kapryśny tenisista. 10 setów po 2 rundach musi robić swoje. Marcel według mnie błyszczy formą. Na cegle w Gstaad wygrał turniej pokonując m.in Wawrinke, Verdasco, Jużnego, Anreeva. W Kitzbühel ćwierćfinał. W US Open w 1 rundzie pokonał niezłego na betonie Malisse, w 2 rundzie Kukushkina. Oby dwa pojedynki 3:0. Spotkanie na pewno będzie wyrównane jednak uważam że młodszy Hiszpan dzisiaj wygra.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Verdasco pod formą? Śmieszne. Fernando z bardzo dobrej strony pokazał się w Cincinnati, gdzie o mały włos nie pokonał Nadala w niezłym stylu... zabrakło jedynie konsekwencji w kluczowych gemach. W Nowym Jorku natomiast przeciętnie rozpoczął mecz z Nieminenem, jednak z minuty na minutę zaczął się rozkręcać i w 2 ostatnich setach zagrał na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a w drugiej rundzie nie dał najmniejszych szans solidnemu Ilhanowi. Jeśli rozegra dzisiejszy mecz z głową, przypilnuje swojego serwisu i większość piłek będzie zagrywał na backhand Tsongi, wówczas nie skreślałbym nawet jego szans na zwycięstwo. Typuję więc wygraną Hiszpana po genialnym kursie, po meczu jeszcze przyznacie mi rację. Poza tym Francuz nie ma kondycji i w miarę upływu czasu szanse Verdasco będą rzecz jasna rosnąć.
Verdasco @2.60
W niezłym stylu? Przecież to był mecz błędów - ten, który był w stanie dłużej przebijać na środek wygrywał wymianę. Nadala tak słabego jak w Montrealu i Cinci dawno nie widziałem, więc nie pisz bzdur, że to był dobry mecz i prawie sukces. Z Nieminenem też miał furę szczęścia, Fin miał 1-0 i przełamanie w drugim, w tym momencie głowa odmówiła posłuszeństwa. Z Ilhanem nie wiem jak zagrał, ale z takim rywalem przegrać to wielka sztuka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom