>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '12 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Stephens-Malek
W tym meczu niespodzianki nie powinno być i Stephens gładko w 2 setach powinna pokonać Małek która i może swoje 4 ostatnie spotkania wygrała,ale z znacznie słabszymi zawodniczkami niż Stephens która pokonała w ostatnim meczu Shiavone.
Mój typ 2-0
 
A 0

arczibald8

Użytkownik
Kirilenko- arn ponizej 17,5
arn 33 lata, mecze przed us same na mączce, w wielkim szlemie nie była nigdy w 3 rundzie, awans do 2 rundy po kreczu szavay, mysle że kilerenko gładko ją zjedzie
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
US Open, WTA
D. Hantuchova - A. Pavlychenkova - 2 (1,40)✅
R. Oprandi - A. Petkovic - 2 (1,50)⛔ A. Morita - M. Niculescu - 2 (1,80)⛔ J. Jankovic - K. Bondarenko - 1 (1,30)✅ F. Schiavone - S. Stephens - 2 (1,57)✅

A. Woźniak - L. Safarova - 2 (1,61)✅ M. Bartoli - R. Oprandi - 2 (3.00)⛔ Na Li - C. Dellacqua - first set over 8,5 gems (1,83)✅ Na Li - C. Dellacqua - +6,5 gems C. Dellacqua (1,80)✅ -------------------------------------------------------------------
A. Radwańska - C. S. Navarro 2:0 (1,30)⛔
Bet365
Kurs nie rozpieszcza aczkolwiek nie powinno tu się nic złego wydarzyć. Hiszpanka to nie grajek na hard. Gdyby dziewczyny spotkały się na mączce pewnie inaczej byśmy rozmawiali. Hiszpanka pokonała przez krecz K. Pervak która od długiego czasu boryka się z problemami. Mimo to spotkanie było wyrównane.. Wcześniej Hiszpanka uległa w dwóch setach w innym turnieju z S. Errani która mnie oczarowuje delikatnie mówiąc swoją grą w Ameryce Północnej. Agnieszka Radwańska borykała się z problemami barku podczas poprzedniego turnieju, jednak w pierwszym jej spotkaniu muszę przyznać że Polka wróciła na dobre i tory i gra swój solidny tenis przynajmniej w ostatnim meczu tak to wyglądało. Polka nie ma dużych wahań podczas spotkań także spodziewam się że zagra podobnie dzisiaj a to powinno wystarczyć. Może nie wywróci tego turnieju do góry nogami ale taka rywalka jak dzisiaj jest do połknięcia. Nie chce się tutaj specjalnie rozpisywać ponieważ Agnieszka jest po prostu o klasę lepsza od swojej rywalki. Szukanie specjalnych argumentów jest niepotrzebne.
S. Stephens - T. Majek 2:0 (1,44)⛔
Bet365
To co zagrała Amerykanka w meczu z F. Schiavone było kosmicznym tenisem w jej wykonniu. Amerykanka wzniosła się na swoje wyżyny świetnymi zagraniami momentami graniczącymi z cudem. Właściwie wszystkie trudne piłki S. Stephans wchodziły w kort. Szczególnie pamiętam akcje kiedy Stephans zdobywała punkty z bardzo trudnej pozycji uderzając piłki po przekątnych kortu blisko siatki kiedy wydawało się że Włoszka zdobędzie punkt. Amerykanka biegała właściwie do niektórych piłek jak U. Bolt a bezradna F. Schiavone klęła pod nosem i rzucała się na sędziego. Nawet co raz mocniejsze okrzyki Włoszki z rodu dragen ball nie były w stanie zniechęcić przeciwniczki ani poprawić grę F. Schiavone. Włoszka nie zagrała jednak złego meczu, po prostu S. Stephans wzniosła się na wyżyny. Nie wiem czy to był pojedynczy wybryk Amerykanki ponieważ nie można być pewnym czy zagra chociaż w 80% to co zagrała ostatnio ale śmiem twierdzić że publiczność Amerykankę niesamowicie mobilizuje. Dzisiejsza rywalka S. Stephans jest słabsza od F. Schiavone dlatego uważam że 2:0 jest tutaj jak najbardziej na miejscu.
No to sobie pograły faworytki na 3 sety..

Jak ktoś chce zagrać Robson że ugra seta Na Li to dam mu dwa razy większy kurs niż w dowolnym bukmacherze. Na Li jest w stanie pokonać tylko Stosur która ma na nią patent i Serena. Ci którzy nie widzą jak ona w 100% panuje nad wydarzeniami kortowymi to proponuję zmienić zainteresowania. Żadna średnio.. bardzo średnio grająca Azarenka nie ma z Chinką szans! która się przekonacie jak się znakomicie przygotowała do tego turnieju już w najbliższych meczach. No ale tak jak mówie ze Stosur może mieć jak zawsze trudno w h2H jest 5-0 dla Australijki jeśli dobrze pamiętam. Ktoś może powie że Sharapova ma dodatni bilans meczów z Chinką :grin:. No okey ale to wygląda tak jakby Na Li dokładnie wiedziała ile chce wygrać, w drugiej rundzie w drugim secie przegrywała z Australijką Dellacqua 4-0 ale jeśli ktoś umie obserwować to właśnie było łatwo zauważyć że właśnie w tym momencie Chinka kończy &quot;kombinowanie&quot; i granie nie wiadomo czego. Łatwo wygrała 6gemów z rzędu (jeden na przewagi wohoho) i równie łatwo sobie poradzi z Laurą Robson, Victorią Azarenką, Petrą Kvitovą czy nawet tą Kerber z którą przegrała przecież pierwszego seta turnieju finałowego w Cincinatti 1-6, w drugim przegrywała bodaj 2-0 i potem wygrała 12 z 13 gemów. Jak czytałem że Niemke nie wytrzymała po prostu kondycyjnie albo że była zmęczona sezonem bo rzeczywiście rozegrała baaardzo dużo spotkań to mi się nóż w kieszeni otworzył. Ktoś widział w którym momencie finału na korcie pokazał się znany chiński pokerzysta Jiang Shan? Żałuję że koneserów kobiecego tenisa jest tak mało. Żeby nie było offtopa to na dziś bardzo mnie zastanawia mecz Dusheviny z Errani i Arvidsson z Ivanovic, nie skreślałbym również Bojany z Cibulkovą. Moje 3 typy na dziś to Hlavackova 1,85, Vinci 1,57, i handicap gemowy plusowy na Bojane. Typy stsowskie.
Nie chwaliłbym dnia przed zachodem słońca. Jak gra Na Li to każdy kto ogląda tenis od kilku lat wie. Chinka rzeczywiście spisuję się dobrze i solidnie jednak z tym urwaniem seta to trochę jak z motyką na księżyc. Laura Robson wczoraj zagrała rewelacyjne spotkanie, być może przychylna publika pomogła Brytyjce jednak wczorajsza bitwa z Kim Clijsters stała na bardzo wysokim poziomie. Laura robi się co raz bardziej niebezpieczna a Chinka tymczasem gra co raz bardziej nierówno i potrafi przegrać wygrane mecze. Mówisz o Stosur i Williams tylko. Ja śmiało bym dorzucił Marie Sharapova i Victorie Azarenke. Ta druga gra jak gra ale Na Li gra już trzeci turniej z rzędu ma swoje lata i wystarczy słabszy dzień serwisowy a miewa takie i Chinka leży na łopatkach. Propo spotkania z A. Kerber to Niemka nie wytrzymała tego spotkania fizycznie (siadł serwis) a potem siadła główka, wcale tak nie odstaje od Na Li. Do tego zapomniałeś o Kvtivej która również może Chinkę pogonić. Będzie miała lepszy dzień i może Chinkę wyautować z turnieju. Chinka ma szczęście że L. Robson miała wykańczający mecz z K. Clijsters więc ciężko grać cokolwiek na Brytyjkę w tym spotkaniu aczkolwiek bym jej nie skreślał zupełnie z rywalizacji chociażby o seta lub handicap gemowy po tym co wczoraj pokazała.
by scotratez
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Jak ktoś chce zagrać Robson że ugra seta Na Li to dam mu dwa razy większy kurs niż w dowolnym bukmacherze. Na Li jest w stanie pokonać tylko Stosur która ma na nią patent i Serena. Ci którzy nie widzą jak ona w 100% panuje nad wydarzeniami kortowymi to proponuję zmienić zainteresowania. Żadna średnio.. bardzo średnio grająca Azarenka nie ma z Chinką szans! która się przekonacie jak się znakomicie przygotowała do tego turnieju już w najbliższych meczach. No ale tak jak mówie ze Stosur może mieć jak zawsze trudno w h2H jest 5-0 dla Australijki jeśli dobrze pamiętam. Ktoś może powie że Sharapova ma dodatni bilans meczów z Chinką ???? . No okey ale to wygląda tak jakby Na Li dokładnie wiedziała ile chce wygrać, w drugiej rundzie w drugim secie przegrywała z Australijką Dellacqua 4-0 ale jeśli ktoś umie obserwować to właśnie było łatwo zauważyć że właśnie w tym momencie Chinka kończy &quot;kombinowanie&quot; i granie nie wiadomo czego. Łatwo wygrała 6gemów z rzędu (jeden na przewagi wohoho) i równie łatwo sobie poradzi z Laurą Robson, Victorią Azarenką, Petrą Kvitovą czy nawet tą Kerber z którą przegrała przecież pierwszego seta turnieju finałowego w Cincinatti 1-6, w drugim przegrywała bodaj 2-0 i potem wygrała 12 z 13 gemów. Jak czytałem że Niemke nie wytrzymała po prostu kondycyjnie albo że była zmęczona sezonem bo rzeczywiście rozegrała baaardzo dużo spotkań to mi się nóż w kieszeni otworzył. Ktoś widział w którym momencie finału na korcie pokazał się znany chiński pokerzysta Jiang Shan? Żałuję że koneserów kobiecego tenisa jest tak mało. Żeby nie było offtopa to na dziś bardzo mnie zastanawia mecz Dusheviny z Errani i Arvidsson z Ivanovic, nie skreślałbym również Bojany z Cibulkovą. Moje 3 typy na dziś to Hlavackova 1,85, Vinci 1,57, i handicap gemowy plusowy na Bojane. Typy stsowskie.
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Shvedova - Vinci
typ: 2
kurs: 1.73
betfair

Według mnie dobry kurs. Vinci to klasowa zawodniczka. Pokazała to łatwo odprawiając młodszą z sióstr Radwańskich. Rosjanka natomiast stara się dopiero dobijać do lepszych zawodniczek sprawiając od czasu do czasu jakąś niespodziankę. Może w tym meczu powalczyć co najwyżej o seta. Doświadczenie Vinci powinno wziąć górę i myślę że to właśnie Włoszkę zobaczymy w kolejnej rundzie
 
R 72

ratek3

Użytkownik
Shvedova - Vinci
typ: 2
kurs: 1.73
betfair

Według mnie dobry kurs. Vinci to klasowa zawodniczka. Pokazała to łatwo odprawiając młodszą z sióstr Radwańskich. Rosjanka natomiast stara się dopiero dobijać do lepszych zawodniczek sprawiając od czasu do czasu jakąś niespodziankę. Może w tym meczu powalczyć co najwyżej o seta. Doświadczenie Vinci powinno wziąć górę i myślę że to właśnie Włoszkę zobaczymy w kolejnej rundzie
Po pierwsze Shvedova to zawodniczka z Kazachstanu. Na haradzie obie mają szansę według mnie Shvedova wygra i jej kibicuję ale tak jak chłopaki wyżej pisali typowy no bet. Więc najpierw się zastanów nad analizą a później pisz
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kerber Angelique - Williams Venus 2,30⛔ blisko było...

Po takim kursie trzeba grac, w najgorszym razie to mecz 50 na 50, jednak dla mnie to Amerykanka jest faworytką... Venus naprawdę pzygotowała dobrą forme na ten czas. Myślę, że liczy tutaj juz chyba po raz ostatni na jakiś naprawdę dobry wynik może nawet finał kto wie jak dzisiaj pokona wysokoa rostawioną Niemke. Andzia świetny sezon, ale ten turniej pokazuje, iż dla zawodników/zawodniczek którzy mają naprawdę świetny sezon tutaj odpadają, grają dużo słabej u pań nasza Aga u panów Istomin, Seppi. Venus mecz w sesji wieczornej pełne trybuny, to Ona kocha i to jest naprawdę jedna z ostatni szans na wielki wynik, Venus na pewno zdaje sobie z tego sprawe. Panie grały ze sobą podczas Igrzysk i tam Niemka wygrała 7:6 7:6 teraz wynik spokojnie może puść drugą strone. Vamos Venus!!!

P.S scotratez jak możesz grać na Age na DW po takim kursie jak jest w takiej dyspozycji. Takiemu specjaliście nie wypada ???? oczywiście pół żartem pół serio, ja od pocżatku turnieju poluje na porażke Polki, żeby mi to było ostatbi raz scotratez &lt;zart&gt;
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
US Open, WTA
D. Hantuchova - A. Pavlychenkova - 2 (1,40)✅
R. Oprandi - A. Petkovic - 2 (1,50)⛔ A. Morita - M. Niculescu - 2 (1,80)⛔ J. Jankovic - K. Bondarenko - 1 (1,30)✅ F. Schiavone - S. Stephens - 2 (1,57)✅

A. Woźniak - L. Safarova - 2 (1,61)✅ M. Bartoli - R. Oprandi - 2 (3.00)⛔ Na Li - C. Dellacqua - first set over 8,5 gems (1,83)✅ Na Li - C. Dellacqua - +6,5 gems C. Dellacqua (1,80)✅
A. Radwańska - C. S. Navarro 2:0 (1,30)⛔
S. Stephens - T. Majek 2:0 (1,44)⛔-
------------------------------------------------------------------------------------------------------
V. Williams - A. Kerber - tibreak w meczu - tak (3,25)⛔
Bet365
Kolega widzu szuka sensacji w pewnym sensie jak najbardziej uzasadnionej. Ciężko w tym meczu wybrać jakąkolwiek zawodniczkę. Obie zawodniczki trzymają swój serwis grają siłowo i nieźle returnują. Mogą się tłuc gem za gem. Obie zawodniczki prezentują bardzo zbliżoną formę do tego Amerykanka ma swoją publiczność. Ostatnio grały ze sobą na trawie i były dwa tibreaki. Typ na niespodziankę ale uważam że mogą tu paść nawet 3 sety ponieważ obie zawodniczki nie są zmęczonę poprzednimi spotkaniami i podczas batalii między nimi pójdą pełnymi siłami i może pojawić się dogrywka w którymś z setów.
widzu następnym razem jak dajesz w łapę Agnieszce to daj wystarczająco dużo zielonych żeby przegrała mecz! a nie cyrki odwala ;)
by scotratez

EDIT by Widzu: Nie cyrki tylko jest w słabej formie. Gdyby Hiszpana wytrzymała fizycznie spokojnie utrzymałaby przegwe przełamania i Agi by już nie było. Bo bez wątpienia to Hiszpanka wygrała mecz a nie Aga wygrała, co z tego ze 11 gemów pod rząd jak nie miała przeciwniczki na korcie...
 
wow 331

wow

Użytkownik
Maria Sharapova vs Mallory Burdette(+8g)[1.70]

Cały dzień czekałem aż pinek wystawi kursy na handi w tym meczu. Zakładałem,ze jak bedzie 7-8 to biore więc tak robię. O Marii pisać nie trzeba, co widać forma wysoka, serwis funkcjonuje a swoje poprzednie rywalki dosłownie zmiotła z kortu.
Mallory swoimi wynikami w tym roku zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Chociaż wiadomo,ze jej rywalki,ktore ogrywała to jeszcze nie najwyzsza półka. Miałem już wstawić analize do meczu z Hradecka ale wystraszył mnie ten bombowy serwis Czeszki. Jak się okazało zupełnie nie potrzebnie się obawiałem, Mallory pewnie wygrała ten pojedynek. Dobrze trzyma podanie, potrafi dobrze tez ustrzelić. Nie spaliła sie w poprzednich meczach wiec trzymam za nią mocno kciuki by powalczyła z Rosjanka a na ugranie minimum 4 gemów myślę,że spokojnie jest ją stać.
 
V 0

viper_86

Użytkownik
Ta Wiliams to jakaś porażka, nawet nie potrafiła przerzucić piłki za siatke, a jak jej się jakimś cudem udało to w aut waliła..Kerber bez formy, w sumie nic nie musiała robić bo tyle błędów co popełniała Venus to chyba nikt w tym turnieju nie zrobi i na pewno pobiła rekord w popełnianiu błędów..


christopher48 // Widzę, że jesteś nowym użytkownikiem, zatem witam na forum. Na przyszłość zachęcam także do pisania analiz przedmeczowych. Spostrzeżenia pomeczowe są także istotne, ale jednak coś co uda się przewidzieć przed spotkaniem wydaje się być cenniejsze. Pozdrawiam.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Panowie a mógłby coś ktoś napisać o grze Agi w tym meczu? Powiem szczerze, nie miałem przyjemności go oglądnąć, skąd ten stracony set i przegrywanie w 2 na początku? Potankowała sobie trochę, czy miała jakieś problemy?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Panowie a mógłby coś ktoś napisać o grze Agi w tym meczu? Powiem szczerze, nie miałem przyjemności go oglądnąć, skąd ten stracony set i przegrywanie w 2 na początku? Potankowała sobie trochę, czy miała jakieś problemy?
Ja oglądałem mecz Agi i powiem, że w pierwszym secie hiszpanka zagrała bardzo dobry tenis, naprawdę. Dużo piłek kątowych, wyrzucających, Aga nie miała szans do nich dochodzić. W następnym secie zaczęło się psucie 1-szego podania i Aga miała łatwiej. Z mojego punktu widzenia, w 1 secie zauważyłem, że Agnieszcze się trochę nie chciało, &#39;a co tam, sam się mecz wygra przecież&#39; - myślała. Bezsensowne przebijanie na środek kortu, pozwalanie rywalce atakować i pierwszy set w dupkę. Później już naprawdę zaczęła lepiej sobie radzić, nie pozwoliła narzucać hiszpance jej gry i wzięła się w garść. W meczu widziałem jej &#39;tajną&#39; broń, ala dropshot, ale TYLKO 2 razy, co mnie zdziwiło. Pierwszy raz hiszpanka dobiegła do piłeczki i uratowała punkcik, w drugim Adze nie wyszedł.

jasmin_Bogow - Aga naprawdę po 1 secie wczoraj wyglądała dobrze, zaczęła grać swoje a w 3 to już konkretna dominacja, gdyż hiszpanka zmęczona i zmarnowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Maria Sharapova vs Mallory Burdette(+8g)[1.70]
Cały dzień czekałem aż pinek wystawi kursy na handi w tym meczu. Zakładałem,ze jak bedzie 7-8 to biore więc tak robię. O Marii pisać nie trzeba, co widać forma wysoka, serwis funkcjonuje a swoje poprzednie rywalki dosłownie zmiotła z kortu.
Mallory swoimi wynikami w tym roku zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Chociaż wiadomo,ze jej rywalki,ktore ogrywała to jeszcze nie najwyzsza półka. Miałem już wstawić analize do meczu z Hradecka ale wystraszył mnie ten bombowy serwis Czeszki. Jak się okazało zupełnie nie potrzebnie się obawiałem, Mallory pewnie wygrała ten pojedynek. Dobrze trzyma podanie, potrafi dobrze tez ustrzelić. Nie spaliła sie w poprzednich meczach wiec trzymam za nią mocno kciuki by powalczyła z Rosjanka a na ugranie minimum 4 gemów myślę,że spokojnie jest ją stać.
Ja tylko dodam od siebie kilka zdań. Burdette jest najbardziej utalentowaną zawodniczką wieku dość młodego, bo ma obecnie 21 lat. Nie będę tutaj pisał co robiła z poprzednimi swoimi zawodniczkami w poprzednich turniejach i w US Open. Może tylko o jednej, bo oglądałem. Hradecka nie miała żadnych szans, była zaskoczona regularnością, siłą uderzeń Mallory i przede wszystkim returnem, o czym kolega nie wspomniał. Burdette ma niesamowity/atomowy forhend return.
Ja bym się wcale nie zdziwił jakby Sharapova przegrała secika, czego jej serdecznie życzę ????
Tak podsumowując mamy naprzeciw dwie całkiem podobnie grające zawodniczki. Obie preferują siłowe uderzenia, mało technicznych uderzeń. Serwisy mocne, returny także, no i trzeba przyznać, że obie biegają po korcie jak żółwie w optymalnej formie ????
Dla mnie ten kurs to lokata, wysoka lokata.
Bet365 +7,5 gema na Burdette
kurs:2.0
EDIT: Ja tylko jeszcze dodam, że spodziewam się kilkunastu asów ze strony Burdette i między innymi to jeszcze bardziej utwierdza mnie w graniu na gemy.
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ja tylko dodam od siebie kilka zdań. Burdette jest najbardziej utalentowaną zawodniczką wieku dość młodego, bo ma obecnie 21 lat. Nie będę tutaj pisał co robiła z poprzednimi swoimi zawodniczkami w poprzednich turniejach i w US Open. Może tylko o jednej, bo oglądałem. Hradecka nie miała żadnych szans, była zaskoczona regularnością, siłą uderzeń Mallory i przede wszystkim returnem, o czym kolega nie wspomniał. Burdette ma niesamowity/atomowy forhend return.
Ja bym się wcale nie zdziwił jakby Sharapova przegrała secika, czego jej serdecznie życzę ????

Tak podsumowując mamy naprzeciw dwie całkiem podobnie grające zawodniczki. Obie preferują siłowe uderzenia, mało technicznych uderzeń. Serwisy mocne, returny także, no i trzeba przyznać, że obie biegają po korcie jak żółwie w optymalnej formie ????
Dla mnie ten kurs to lokata, wysoka lokata.

Bet365 +7,5 gema na Burdette
kurs:2.0

Ja tu się wcale nie zdziwię jeśli Maria przegra cały mecz, bo Burdette naprawdę się wyróżnia, dobra i siłowa gra mogą jej pomóc. Ktoś powie, że na Sharapovą to za dużo, ale .. niech się dzieje wola nieba!

Za grosze warto pograć, być może Sharapova wyjdzie mega skoncentrowana i wygra sobie przy rowerku, w co osobiście wątpie, albo przegra set i cały mecz.

????
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Rzuciło mi się w oczy :
Jelena Jankovic - Agnieszka Radwańska - 1 - 2,75 kurs bet365.com
Puszczam za drobne od razu bo kurs na Jelena pewnie spadnie. Jankovic w dość stabilnej formie. W finale Dallas przegrała z dobre grającą tam Vinci. Wcześniej w Ameryce odpadała w 1 rundach z Peng czy Woźniak.
Tutaj jak na razie bez straty seta, ale przeciwniczki raczej z niższej półki ( Bondarenko i Arruabarrena-Vecino ).
Agnieszka... hmm jak to Agnieszka. Wczoraj z Suarez Navarro nie weszła w spotkanie od początku i musiała nadrabiać, z Jankovic może nie mieć już szansy jeżeli będzie grała pewnie i równo przez całe spotkanie.
Raczej szukam niespodzianki i zagram to za drobne. Spotkanie na pewno do przemyślenia.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Panowie a mógłby coś ktoś napisać o grze Agi w tym meczu? Powiem szczerze, nie miałem przyjemności go oglądnąć, skąd ten stracony set i przegrywanie w 2 na początku? Potankowała sobie trochę, czy miała jakieś problemy?
1 set to chyba jeden z najlepszych w całej karierze Hiszpanki, wchodziło jej wszystko, piękne kątowe piłki, Aga tylko biegała i przebijała na środek gdzie Hiszpanka posyłała piłki gdzie chciała. Pod koniec 1 seta można było zauważyć strach w oczach Agi (spojrzała przerażona na trenera). 2 set to już inna bajka, Aga grała spokojniej, puszczała przemyślane piłki, trochę poganiała Suarez i uspokoiła grę. 3 set to już luz, hiszpanka lekko zmęczona, popełniała błędy. Uważam że Aga zbyt &#39;wyluzowała&quot; w 1 secie, myślała że gładko 2-0 wygra bez problemów. Przebieg meczu bardzo podobny do meczu Davydenko - Fish. Tak samo Fish uważał że pokona Rosjanina gładko, a pierwsze 2 set tylko się bronił przed atakami Davydenko (identyczne piłki jak Aga grała Suarez, tak samo Mardy grał na środek a Rosjanin grał kątowe rozrzucają go). Po 2 setach jak się Davy zmęczył to już popis &quot;ryby&quot; i spokojne wygrane 3 setów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Rzuciło mi się w oczy :
Jelena Jankovic - Agnieszka Radwańska - 1 - 2,75 kurs bet365.com

Puszczam za drobne od razu bo kurs na Jelena pewnie spadnie. Jankovic w dość stabilnej formie. W finale Dallas przegrała z dobre grającą tam Vinci. Wcześniej w Ameryce odpadała w 1 rundach z Peng czy Woźniak.
Tutaj jak na razie bez straty seta, ale przeciwniczki raczej z niższej półki ( Bondarenko i Arruabarrena-Vecino ).

Agnieszka... hmm jak to Agnieszka. Wczoraj z Suarez Navarro nie weszła w spotkanie od początku i musiała nadrabiać, z Jankovic może nie mieć już szansy jeżeli będzie grała pewnie i równo przez całe spotkanie.

Raczej szukam niespodzianki i zagram to za drobne. Spotkanie na pewno do przemyślenia.
Dziekuje wszystkim za opis gry Agnieszki! ????

Co do tego meczu to kurs na Jelene jest rzeczywiscie dosc duzy, na Age zdecydowanie za maly. Sam chyba to zostawie w spokoju, bo nie wierze w regularnosc Jankovic, a Aga bez kontuzji jest zawsze grozna. Jakby bylo tak 1.5 1.6 na Age to wowczas bym sie skusil, moze kurs wzrosnie do tego czasu...;)
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Tak z ciekawości, dlaczego piszą &quot;Most games won...&quot; Forma czasu przeszłego wprawia mnie w zakłopotanie:smile: Zna ktoś powód użycia PS? Ja to tłumaczę sobie, że w rozliczeniu zakładu, czyli po spotkaniu wygląda to logiczniej.
po polsku - ilość gemów wygranych, dlatego czas przeszły

Na Li - Laura Robson
Typ: 1 (-5,5)
Kurs: 1,70
Wynik: ⛔ 1-2
Tak jak szepnąłem bodaj stronę temu, Li to inna klasa, a Robson już swoje w tym turnieju zrobiła - wyszedł jej mecz z Clijsters i przeszkodziła jej w lepszym zakończeniu swojej kariery, co gdzieś tam zapisze się w historii i w przyszłości będzie wspominane. Uważam, że ta tenisistka w przyszłości jeszcze namiesza, ale na pewno nie teraz. Typuję gładką wygraną Chinki, która imo jest jedną z głównych faworytek do wygrania turnieju, o czym też pisałem chwilę po otwarciu tematu i z meczu na mecz się do tego przekonuje coraz bardziej. Nie będzie miała łatwo, ale szanse ma spore. Dzisiaj łatwa przeprawa.

Maria Sharapova - Mallory Burdette
Typ: 2 (+7,5)
Kurs: 1,90
Wynik: ⛔ 2-0
Burdette umie grać w tenisa :razz:, dobrze serwuje, nie ma nic do stracenia i może pozwoli sobie tu na sporo ryzyka, co zaprezentuje ją z dobrej strony. Bilans 18/2 w tym roku. W pierwszej rundzie pokonała Bacsinszky, a w drugiej Hradecką (rzekomo mającą jedno z lepszych podań w WTA) w dwóch setach. Wcześniej wygrała turniej ITF w Vancouver, wszystkie mecze 2-0, a w finale straciła raptem 3 gemy z także uzdolnioną Pegulą. Także forma jest - batów nie powinna dostać. Masha z Czink i Dominguez Lino uporała się bez problemu, więc czas żeby się troszeczkę pomęczyła, jak to zresztą ma w zwyczaju, chociaż z Hiszpanką spinała się od początku do końca, ale błędy się zdarzały (patrz np. 2 DF w gemie, w którym serwowała po mecz). Sądzę, że Burdette przynajmniej 2 gemy w każdym secie utrzyma i Sharapova się połamie też z raz czy dwa, to niemal pewne. Handicap na luzie powinien siąść, ale ręki bym sobie uciąć nie dał.
Oprócz tego dobrze wygląda Petrova z Safarovą @ 2,10. Skłaniałbym się też ku jakiemuś handi na Lepchenko z Stosur, ale odpuszczam. Od razu podaję typy na jutro, bo czuję spadające kursy.
Jelena Jankovic - Agnieszka Radwańska
Typ: 1
Kurs: 3,35
Wynik: ⛔ 0-2
Agnieszka wczoraj z Suaraz Navarro przegrywała już 4-6 *1-3 40-A, ale od wtedy zdołała się obudzić i zagrać lepiej, ale też Hiszpanka mniej piłek skutecznie przebijała na drugą stronę. Polka po prostu wypaliła się po finale Wimbledonu, a Jankovic to nie byle płotka, w dodatku w dobrej dyspozycji, żeby tę okazję zmarnować. To nie jest forma z pierwszej części sezonu. Chyba nie możemy mieć jej tego za złe, przy tak napiętym kalendarzu, zdrowie czasami zaczyna odmawiać posłuszeństwa po jakimś czasie. Gra mnóstwo piłek na środek i dość krótko, zamiast rozrzucać na boki jak to normalnie ma w zwyczaju. Drugi serwis nawet wydaje się słabszy niż zawsze. Co najgorsze, popełnia dużo niewymuszonych błędów, do czego nas przecież nie przyzwyczaiła. Jeżeli ktoś widział dwa przegrane mecze z Na Li, wcześniejsze wytargane zwycięstwa, 0-6 z Govortsovą, kiepski mecz z Bratchikovą w pierwszej rundzie, mimo wyniku 6-1 6-1 i na dokładkę wczorajszy mecz z Suarez (beznadziejny do połowy 2 seta), to na pewno postawi jutro przeciwko Adze. Serbka w Dallas bardzo dobra forma, zwycięstwa nad Shvedovą, Cirsteą i Dellacquą robiły wrażenie, przegrała dopiero z Vinci, która chyba ma formę życia na kortach twardych. Dla przezornych polecam +1,5 seta. Jelena nawet jak była bez formy to 0-2 z Radwańską nie przegrała. Dla bezpieczeństwa można też zagrać u bukmachera, który krecz naszej tenisistki rozliczy nasz zakład jako wygrany, bo nie zdziwiłbym się, choć wątpię, gdyby ta po gładko przegranym secie znowu zganiła wszystko na bark. Mimo to zagram delikatnie tylko, bo będę kibicował Isi.
3,35 na Jankovic ? gdzie to taki poczytny kurs ?
było tyle w PanBet i gdzieś jeszcze, ale już spadło do 3,15

Dominika Cibulkova - Roberta Vinci
Typ: 2
Kurs: 1,74
Wynik: ✅ 0-2
Jeśli dobrze pamiętam, BetFair w nocy wystawił 2,10 na Vinci, co wydawało mi się mega prezentem. Spadło gwałtownie i pewnie jeszcze pójdzie w dół, bo ta od Dallas (wcześniej też, ale z dużymi wyjątkami) robi sobie co chce na kortach. Cebula z kolei wybitnie nierówna tenisistka, gdyby Jovanovski miała więcej jaj, to już by ją wyeliminowała rundę temu. Nie zapomnę jak w New Haven z 30% dysponowaną Łoźniaki przegrała 2-6 1-6, Dunka już rozważała krecz, ale Słowaczka się sama wykończyła. Przed IO wygrała turniej w Carlsbad, ale potem już było coraz gorzej i nikogo godnego nie pokonała. Zdecydowanie Roberta.
//
Kilka słów o szansach na zwycięstwo końcowe.
I ćwiartka drabinki: Azarenka ma przed sobą Zheng, a potem Minella/Tatishvili, więc ćwierćfinał ma praktycznie w kieszeni. Spotka się w nim ze Stosur.
II ćwiartka: Sharapova zagra z Burdette, a w następnej rundzie Petrova - z nią nigdy nie jest łatwo, jak ma dobry dzień. Z drugiej strony raczej na bank Kvitova (ew. Bartoli). Nie mam tutaj żadnych większych życzeń, ale wolałbym, żeby jak najsłabsza (teoretycznie) awansowała do półfinału, bo to oznacza łatwiejszy finał dla Azy.
III ćwiartka: no tutaj mamy główną faworytkę bukmacherów i tenisowych ekspertów, czyli Serenę. Oglądałem jej wczorajszy mecz z Martinez Sanchez i uważam, że kurs ~2 na jej końcowy triumf to kpina. To nie trawa i tutaj jest do pokonania, nawet przez Makarovą, z którą zresztą przegrała w tegorocznym AO, a też się nikt nie spodziewał. O pozostałych trudno się wypowiedzieć, bo jest w formie Kirilenko, bez formy ale trzymająca się w turnieju Ivanovic (nie ma szans na półfinał) i czasami nieobliczalna Stephens. Hard to say, will see.
IV ćwiartka: Kerber ma na drodze Govortsovą, a potem Errani. Nie wyobrażam sobie, by mogła z którąś przegrać. Vinci natomiast wyeliminuje Cibulkovą i spotka się z Jankovic/Radwańską (bukmachersko wolałbym Serbkę, bo pogram za kilka złotych). Moją faworytką tej ćwiartki jest Angelika.
Mój wymarzony finał: Azarenka (uwielbiam) kontra Kerber (kasa w grze) [ewentualnie Radwańska (patriotycznie) / ktokolwiek oprócz Williams i też będzie okej].
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
???? Sharapova M. - Burdette M. - over 17.5 gema @ 2.36 PINNACLE
A więc dzisiaj 3 runda US Open, wybrałem fajne spotkanie a mianowicie spotkanie Rosjanki oraz Amerykanki. Burdette idzie jak burza nikomu nie daje szans po drodze w tym roku jej bilans na hardzie wynosi 18/2 zaś Sharapovej 18/3, nie będę porównywał klas przeciwniczek, ale Burdette wchodzi na własciwe tory i sądzę iż niedługo wskoczy w pierwszą pięćdziesiątkę rankingu WTA ostatnio jest naprawdę w bardzo dobrej formie. Sharapova jak Sharapova dobrze wiemy jak z nią jest czasem odpuści, czasem zepsuje, a punkty się zbierają uważam zatem, że wynik 6-3 6-3 jest niemal pewny, mało tego sądzę, że można nawet pograć +1.5seta na Burdette, bo to co ona ostatnio wyprawia na kortach to jest naprawdę mistrzostwo i wcale się nie zdziwię się jak zabierze seta Rosjance. Amerykanka posiada niesamowitą regularność i naprawdę sile serwy.
Dzisiaj stawiam na Burdettę.
dlatego moje typy na dziś to
???? Sharapova M. - Burdette M. - over 17.5 gema @ 2.36 PINNACLE
???? Sharapova M. - Burdette M. - +1.5 @6.73 PINNACLE
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, US OPEN, 21:00, 31.08.2012
Safarova - Petrova
typ: -1,5 seta Safarova
3,18
PinnacleSports
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy singla pan, podczas turnieju wielkoszlemowego US OPEN, Rosjanka Nadia Pietrowa zagra z Czeszka, Lucie Safarova. Nieznaczna faworytka bukmacherow jest Lucie, ale czemu tylko nieznaczna? Rosjanka to bardzo doswiadczona zawodniczka, majaca juz na karku 30 lat. Kobietom wieku niepowinno sie wypominac, jednak Petrova najlepsze lata ma juz zdecydowanie za soba. Petrova tutaj co prawda ograla bez straty seta Gajdosova i Halep, obie zawodniczki jednak sa kompletnie bez formy. Uwage zwraca fakt, ze Rosjanka mimo pewnego zwyciestwa nad Halep miala tylko 10 winnerow, przy az 18 UE. Petrova rowniez przed us open nie czula sie najlepiej. W Montrealu przegrala w I rundzie z Bertens, a w Cincinatti rowniez w pierwszym swoim spotkaniu z Makarova. Czeszka natomiast zdecydowanie w gazie. W Montrealu cwiercfinal i porazka z Na Li, po ciezkim trzysetowym boju, jak sie okazalo pozniej Chinka wygrala cale zawody. W Cincinatti byla wpadka ze Shvedova, trzeba jednak przyznac ze Kazaszka zagrala naprawde bardzo dobre spotkanie. W New Heaven kolejny cwiercfinal, po drodze wygrane z Lepchenko i Zheng. Tutaj wyeliminowala juz Oudin oraz Kanadyjke polskiego pochodzenia, Wozniak ktora rowniez w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji. Jak widac po wynikach niewiadomo czym bukmacherzy sugerowali sie wystawiajac kursy na dzisiejsze spotkanie. Czeszka na pewno rowniez jest lepiej przygotowana kondycyjnie. Petrova stawia w ostatnim czasie tylko na ofensywe, ma ogromne problemy z poruszaniem sie. Nie sadze, aby Czeszka miala dzis tego niewykorzystac. Sadze, ze Safarova pewnie awansuje dzis do kolejnej rundy turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom