>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Wawrinka siedzi, niestety padłem o 6 przy wyniku 1-1 i mogę powiedzieć, że były to 2 dziwne sety, ważne, że na plus.
Djokovic - Monfils
Typ: 2 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta
Kurs @1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To co wyprawia ostatnio Monfils to niezłe cuda biega i walczy o każdą piłkę, aż miło się to ogląda nie daje za wygraną i widać, że daje z siebie wszystko. Ostatni mecz z Pouille&#39;m tylko dał mi pewność co do grania tego typu, robił z nim co chciał, a mecz wcześniej przecież wyeliminował Nadala, wiadomo, możliwe zmęczenie choć według niektórych użytkowników tego forum &quot;zawodnicy są tak wyszkoleni, że nie odczuwają zmęczenia nawet po 5 setowym meczu&quot; dla mnie to są brednie. Nieważne, ważne, że Monfils był lepszy w każdym aspekcie gry i jak pisałem wcześniej pokazywał, że daje z siebie wszystko, co do Djoka jak każdy wie ma on wiele kontuzji i od ostatniego czasu nie &quot;niszczy&quot; rywali jak to robił jeszcze niedawno, więc na pewno walczący o każdą piłkę, biegający i dający z siebie wszysko zawodnik będzie nie lada problemem, bo nie wydaje mi się, aby Monfils wystraszył się nazwiska, Jurek ugrał to i Monfils ugra. Powodzenia! ;)
Wawrinka - Nishikori
Typ: Stan
Kurs:2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jak pisałem ostatnio Wawrinka po finał, liczyłem tutaj na mecz z Murrayem i łapaniem kursu powyżej 5, ale obejde się smakiem i pogram takie coś. Dlaczego na Stana taki kurs, dlatego, że Nishi ograł Murraya? Dajcie spokój ten wczorajszy mecz to czyste WTA i chyba każdy kto oglądał to potwierdzi. Moim zdaniem Nishi to &quot;niedożywiony(?)&quot; zawodnik, który często trafia w piłkę bardzo słabo jakby nie chciał jej uszkodzić, nie będę owijał w bawełnę, że nie lubie tego zawodnika i dla mnie fakt, że doszedł On do półfinału to jakiś żart, więc z podwójną przyjemnością pogram Stana.
Ps. Nie bierzcie tej analizy do siebie, to tylko moje zdanie ;p
 
czarny_murzyn 0

czarny_murzyn

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Mężczyzn
Godzinna: 23
Spotkanie: Wawrinka - Nishikori
Typ: Nishikori + 2,5 seta
Kurs: 1.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Japończyk pokazał kawałek świetnego tenisa w spotkaniu z Murrayem.Powiem szczerze że gdy było już 1:6 i 1:3 dla Szkota w 2 secie to myślałem ze jest już po meczu , a tu proszę.Myślę że ta 5 setów w ćwierćfinale nie wpłynie negatywnie na kondycję Keia ,gdyż jest on znany z bardzo dobrej wytrzymałości.Wawrinka jak wiadomo się rozkręcił i bez większych problemów pokonał Del Potro.Liczę ogólnie na wyrównany mecz na mega dobrym poziomie, a w finale mam nadzieje zamelduję się Kei ;)
Do AKO dorzucę Monfils + 2,5 seta po kursie 1,86 w Pinnacle ,na którego typ podał kolega wyżej.
Powodzenia ;)
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Monfils - Djoko H2H 0-14 ???? Ok, Berdycha nic nie przebije
Kiedy jak nie teraz la Monf? Francuz wstrzelił się formą idealnie US Open, jest świeży, biega jak młody Federer, jak sarenka. Skoro Cilic wygrał tu swojego pierwszego i pewnie jedynego szlema to dlaczego nie może wygrać Monfils? Nadarza się niepowtarzalna okazja, najtrudniejsza przeszkoda ale do pokonania, a przynajmniej do powalczenia ;)
Monfils +2,5s 1,88 Pinnacle
Monfils +1,5s 3,70 Unibet
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Monfils - Djoko H2H 0-14 ???? Ok, Berdycha nic nie przebije

Kiedy jak nie teraz la Monf? Francuz wstrzelił się formą idealnie US Open, jest świeży, biega jak młody Federer, jak sarenka. Skoro Cilic wygrał tu swojego pierwszego i pewnie jedynego szlema to dlaczego nie może wygrać Monfils? Nadarza się niepowtarzalna okazja, najtrudniejsza przeszkoda ale do pokonania, a przynajmniej do powalczenia ;)

Monfils +2,5s 1,88 Pinnacle
Monfils +1,5s 3,70 Unibet
Jak ktoś chce stawiać vs djoker to niech zobaczy jego drogę w us open. Ciągłe krecze przeciwników. Wypoczęty jak nigdy, a do tego głodny gry
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Jak ktoś chce stawiać vs djoker to niech zobaczy jego drogę w us open. Ciągłe krecze przeciwników. Wypoczęty jak nigdy, a do tego głodny gry
Ilu już się na tym forum przejechało na graniu przeciwko Novakowi (bo słaba forma)...zarobili nieliczni, wpadek było więcej ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jak ktoś chce stawiać vs djoker to niech zobaczy jego drogę w us open. Ciągłe krecze przeciwników. Wypoczęty jak nigdy, a do tego głodny gry
jeden powie że wypoczęty, drugi powie że za mało grał i to może mu przeszkodzić :razz: zobaczymy jak będzie panowie ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Niestety Gael to nie Kei, Francuz nie odwraca pojedynków. Jeśli wtopi pierwszego seta, to już później Novak go zje, a przełamać Serba...
Pierwszy set będzie kluczowy. Obaj biegają jak sarenki po korcie, Monfils do tej pory tylko rozpieprzył zegar, więc też specjalnie nie pajacuje i moim zdaniem, okiem zielonego fascynaty tenisa od wielkiej niedzieli albo szlema, Monfils jest w stanie wygrywać swoje podanie długo. Nie bije asami, top sPinów też nie ma, ale jest wyjątkowo regularny i cierpliwy, a na dodatek dopisuje mu szczęście. W TD zagrałem na over gemowy, ale widzę tutaj pierwszego seta na konto Monfilsa, a jeśli porażkę, to tylko po taju.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Nishikori K.
Wawrinka S. ::: 2,24 ::: 1/3 Pinek ✅
H2H 3:2 z lat 2012-2016. Grali ze sobą już tutaj 2 lata temu i padło 5 setów, w 5 secie Wawrinka miał 3 BP, ale ich nie wykorzystał. Teraz liczę na małą zemstę, bo przykładowo rok temu na Australian Open padło gładkie 3:0 dla Szwajcara. Spotkali się dość niedawno bo w kanadyjskim Mastersie w Toronto, Stanisław mega &quot;spusiaczył&quot;, bo w 1 secie prowadził już 2:5 i ostatecznie przegrał mecz 0:2.
Nishikori bardzo często zawodzi swoich typerów, pamiętam jak w tym roku na Australian Open zagrał genialny mecz z Tsongą. Wchodziło mu wszystko, gładkie 3:0, mecz perfekcyjny. Następna runda i Djokovic... Mnóstwo błędów, dużo UE, kompletnie inny tenisista niż z przed meczu wcześniej. Po cichu na to samo liczę tym razem.
Myślę, że magiczne &quot;value&quot; jest w Wawrince, który jak już dobrze wiemy dochodząc do półfinału turnieju wielkoszlemowego to nikt mu już groźny nie jest, nawet Djokovic. Rozegrał się już chyba na dobre i kto wie czy nie sięgnie po tytuł. Różnica między nim, a Murrayem jest taka, że Szwajcar jest o wiele bardziej agresywniejszy w swojej grze, potrafi niespodziewanie przyśpieszyć tempo w przeciwieństwo do Szkota który jest pasywnym defensorem. Nishikoriemu też dużo wchodziło zagrań przy linii, co nie znaczy, że dzisiaj też to się powtórzy. Szykuje się ciekawy długi mecz, przynajmniej na papierze tak wygląda.
Wynik: 4:6 7:5 6:4 6:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open - Mężczyzn
Godzinna: 23
Spotkanie: Wawrinka - Nishikori
Typ: Wawrinka
Kurs: 2.20
Buk: Bet365
Na początku chciałem napisać, że oglądałem mecz Japończyka z Murray&#39;em i chyba pierwszy raz widziałem tak agresywnego Kei&#39;a, nie oglądam jego meczy wiele bo nie jestem fanem jego stylu gry ale naprawdę mógł podobać się ten mecz, może Murray zaprzepaścił szanse przy stanie 2:1 i później się trochę posypał ale, żeby wygrać z kimś takim jak Murray trzeba mieć nerwy ze stali i dużo umiejętności. Ale teraz dlaczego Wawrinka. Po pierwsze ograł DelPo który był wypoczęty przed tym meczem, zero przegranych setów w turnieju i Argentyńczyk po tym co prezentował przed US Open i podczas US Open był obok Djokovica i Murray&#39;a stawiany u mnie w roli faworytów. Więc obaj pokonali groźnych przeciwników. Jednak gdy zobaczyłem, że na Wawrinke jest wyższy kurs to od razu pomyślałem, że to fajne value. Mają podobny bilans H2H. Jednak moim zdaniem w tym spotkaniu Wawrinka będzie miał inicjatywę, jego mocne uderzenia z dwóch stron, zwłaszcza piękne zagrania z backhand&#39;u sprawią, że Nishikori będzie starał się grać bardziej w defensywie. Jeśli Stan nie będzie stał dwa metry za końcową linią jak z Evansem tylko tuż za to może zdominować Japończyka swoją ofensywną grą. Jeśli ktoś może w tym turnieju powstrzymać Djokovica to tylko Stan. Zwłaszcza, że Djokovic woli grać z Federerem, Nadalem czy Murray&#39;em niż z Wawrinką, przynajmniej takie jest moje zdanie. Monfils gra świetnie w tym turnieju ale po prostu nie widzę, żeby ograł Serba do trzech wygranych setów. Wracając do typowanego meczu, myślę, że Stan wygra 3:1.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
no to ja gram dubel taki że głowa mała (pytanie czy wejdzie to inna sprawa) ???? ))
Djoko - Monf over 3.5 seta @1.91 unibet
Stachu - Japoniec zwycięstwo Stacha @2.12 unibet

Gram to w singlach i w dublu ako 4.05

Monfils rozpędzony. Nie widziałem go tak skupionego i tak skutecznego. Wiadomo, faworyt to Novak, ale nie skreślałbym Francuza. Djokovic zagrał tylko dwa &quot;pełne&quot; spotkania na tym US Open a juz jest półfinał. Stracił jednego seta z Jurkiem Janowiczem a z Edim gładkie 3:0. Natomiast Monfils całe USO bez straty seta, wszystko po 3:0. Czy Novak da radę to wygrać 3:0? Wg.mnie nie!! Monfils jestem pewien, ugra chociaż jednego seta jak nie więcej. over 3.5 set wg.mnie bardzo możliwy i ja go gram. a liczę, że wejdzie już po 2 setach bo będzie 1:1 ???? ))
Drugie spotkanie idę w stronę Stanisława. Wszyscy patrzą na Japońca przez pryzmat meczu z Andym. A widzieli ten mecz? chyba nie. Dla mnie bardzo dziwny mecz, taki troche jak WTA :p pewnie temu buki upatrują w nim faworyta bo patrzą, że ooo tutaj kei wygrał z faworytem całego turnieju Andym. Natomiast Wawrinka jak wiemy nie lubi grać ze słabiakami. Jak przejdzie już te pierwsze rundy to potem on i jego gra się rozkręcają i jednoręczne wchodzą jak w masło ???? ) On lubi grać z niby faworytami i ja w nim upatruję zwycięzce dzisiejszego spotkania z Nishikorim.
 
cimonekxd 7

cimonekxd

Użytkownik

Brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich - Kei Nishikori - w półfinale US Open zmierzy się ze szwajcarskim zawodnikiem - Stanem Wawrinką. Dotychczasowe ich mecze to 2. zwycięstwa Nishikoriego oraz 3. zwycięstwa Wawrinki.
Oby dwóch zawodników miało ciężką przeprawę w ćwierćfinale. Japończyk wyeliminował mistrza Olimpijskiego - Murraya, zaś szwajcar odprawił z kwitkiem wracającego do formy Del Potro.
Dwa lata temu zawodnicy spotkali się w ćwierćfinale US Open, gdzie górą był Nishikori. Po bardzo ciężkim pojedynku wygrał 3:2 i awansował dalej.
W tym turnieju zawodnik z Lozzany musiał bronić już piłki meczowej w spotkaniu przeciw 64. w rankingu Danielowi Evansowi. Pojedynek jednak zakończył się dla niego szczęśliwie.
Moim zdaniem więcej energii w tym turnieju zachował Wawrinka. Nishikori musiał rozgrywać bardzo ciężki mecz z Murrayem, kosztowało go to bardzo dużo energii. W tym meczu wyczuwam kilka tie-breaków, w których Stan Wawrinka jest lepszy i tym kieruje się podczas obstawiania tego typu. Potrafi bronić piłki setowe, meczowe. Niepotrzebnie się nie podpala, czego nie można powiedzieć o Nishikorim.
typ: Wawrinka
kurs: 2,20
bukmacher: bet365
stawka: 2j
 
C 0

chivas

Użytkownik
Proponuje zobaczyć przebieg ostatniego ich meczu. Nishi wyjął z 2:5 pierwszego seta natomiast w tb z 4:6.
Uwielbiam stawiać na Staszka na WS ale tutaj jednak Kei bedzie faworytem.
Osobiście skłaniam się aby pograć over 3,5 seta.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Monfils 4.85 STS⛔

Gael niesamowicie zmotywowany. 30 -stka na karku i czas coś wygrać w życiu. Serb to tylko człowiek i nie maszyna do wygrywania. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Francuz gra wyśmienicie! Spotkanie na kilka godzin. To będzie spotkanie walki! Francuzowi za chwilę zostanie dwa-trzy sezony profesjonalnego grania...zaraz będzie emerytem. Ogromna szansa na pierwszy wielkoszlemowy finał. Pewnie motywacji mu nie zabraknie. Dla Djoka to prawie norma i rutyna...Stawiam na Francuza!

@ Novak mam nadzieję, że kupisz &quot;bilet&quot; na finał Gaela. Oby trening Gaela w &quot;deszczu&quot; zaprocentował.
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Monfils 4.85 STS
Gael niesamowicie zmotywowany. 30 -stka na karku i czas coś wygrać w życiu. Serb to tylko człowiek i nie maszyna do wygrywania. Zawsze musi być ten pierwszy raz. Francuz gra wyśmienicie! Spotkanie na kilka godzin. To będzie spotkanie walki! Francuzowi za chwilę zostanie dwa-trzy sezony profesjonalnego grania...zaraz będzie emerytem. Ogromna szansa na pierwszy wielkoszlemowy finał. Pewnie motywacji mu nie zabraknie. Dla Djoka to prawie norma i rutyna...Stawiam na Francuza!
W Pinnacle 6.70 a w sts netto 4.00 !
WTF ?
To jest internetowe, wolne forum a nie portal stsu ! A jeżeli grasz w sts to czas chyba przestać grać, bo to tylko napelnianie kasy &quot;komuchom&quot; !
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Ale Panowie pieprzycie, aż głowa boli. Jakim cudem 3 mecze które się praktycznie nie odbyły z powodu kreczów i walkowera można uznać za pozytywną sytuację dla Djokovica w walce z Monfilsem? Przecież On nie przyjechał tu odpoczywać tylko grać. Czas który zyskał na oddanych meczach z pewnością wykorzystał na treningi. A trening samemu jest o wiele gorszym treningiem niż 3 setowe spacerki z przeciwnikami o odmiennym stylu gry jak w sytuacji Gaela. Jeśli chcemy brać pod uwagę zmęczenie turniejowe to tylko wtedy kiedy sytuacja wygląda jak np w przypadku Pouille&#39;a (trzy pięciosetówki, jedna cztero). O zmęczeniu Gaela nie ma mowy zwłaszcza, że przed półfinałem mieli o jeden dzień więcej przerwy. Jestem pewien że Djoko nie był zadowolony z tych kreczów swoich rywali.
Nie pamiętam, kiedy ostatnio Djokovic miał przeciwnika tak bardzo w formie, jak będzie miał dziś wieczorem. Gael w każdym secie łamał raz albo dwa razy swoich przeciwników a przez cały turniej oddał swoje podanie tylko 6 razy, zresztą zaraz to odrabiał. Wygląda pewnie w każdym aspekcie. Djoko też człowiek, zdarza mu się pomylić. Nawet jeśli Monfils meczu nie wygra, ja jestem przekonany co do opcji:
Gael Monfils + 6.5g @1.9
Bet365
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Stan Wawrinka - Kei Nishikori @1,8 1xbet ⛔ / Kei nie wytrzymał fizycznie, 2gi serwis ledwo dolatywał do siatki

Idę dziś w stronę Japończyka i jestem dość przekonany co do tego typu. Nishikori jest graczem bardzo inteligentnym, z dobrym backhandem i returnem oraz świetną pracą nóg. Jedyną wadą jest serwis, który ze względu na jego warunki nigdy nie będzie jego atutem. Dzisiejszy mecz będzie wyglądał tak, że większość długich wymian będzie na korzyść Nishikoriego, który wygrywał takie wymiany z Murrayem (co by nie mówić, jeżeli chodzi o defensywę i długie wymiany to Murray to absolutny top, a być może nawet top1). Wawrinka jest zbyt wolny na nogach i będzie dziś regularnie rozrzucany po korcie płaskimi zagraniami kątowymi. Jego winnersy mnie nie przekonują, za mało regularności, szczególnie backhand faluje (zagrania genialne przeplata fatalnymi).
Główne ryzyko betu to dobry serwis Wawrinki w trudniejszych dla niego momentach, a wiemy że on potrafi to robić. Dziś jednak będzie to zbyt mało na Japończyka.
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Stan Wawrinka - Kei Nishikori @1,8 1xbet
Idę dziś w stronę Japończyka i jestem dość przekonany co do tego typu. Nishikori jest graczem bardzo inteligentnym, z dobrym backhandem i returnem oraz świetną pracą nóg. Jedyną wadą jest serwis, który ze względu na jego warunki nigdy nie będzie jego atutem. Dzisiejszy mecz będzie wyglądał tak, że większość długich wymian będzie na korzyść Nishikoriego, który wygrywał takie wymiany z Murrayem (co by nie mówić, jeżeli chodzi o defensywę i długie wymiany to Murray to absolutny top, a być może nawet top1). Wawrinka jest zbyt wolny na nogach i będzie dziś regularnie rozrzucany po korcie płaskimi zagraniami kątowymi. Jego winnersy mnie nie przekonują, za mało regularności, szczególnie backhand faluje (zagrania genialne przeplata fatalnymi).
Główne ryzyko betu to dobry serwis Wawrinki w trudniejszych dla niego momentach, a wiemy że on potrafi to robić. Dziś jednak będzie to zbyt mało na Japończyka.
Zle na to patrzysz ! Wychodzi małe doświadczenie w typowaniu z twojej strony. To o czym zapominasz bądź nie wiesz ! czyli :

- Nishikori wygrał bo Murray zagrał bardzo słabo ! Szkot był tylko regularny przy miękkim graniu. Nie było serwisu ani mocy z jego strony !
- Kei tracił serwis nawet przy 40-0,
- Murray zawinił przy własnym podaniu, poprostu był nikim !
- Nishikori gral to co ostatnio prezentuje i nic nadzwyczajnego !
Teraz zadaj sobie pytanie z jakim graczem Nishikori jest bezradny i czy te cechy ma Wawrinka !
?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 21:00
Spotkanie: N. Djokovic - G. Monfils
Typ: +41,5 gema
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Przed nami półfinał Wielkiego Szlema i mamy 2 mecze gdzie 3 zawodników naprawdę zasłużyło na grę w półfinale są to Wawrinka, Nishikori i Monfils. O Djokoviciu tego nie mogę powiedzieć ponieważ jest on w słabszej formie i gra z kontuzją ręki/barku i w dodatku miał wielkie szczęście w tym turniej, mówię tutaj o tym, że na 5 pojedynków rozegrał tylko 2 pełne mecze, Vesely poddał mecz walkowerem, Youzhny poddał mecz już po 6 gemach i Tsonga po 2 setach.
Monfils za to w znakomitej formie 5 meczów i 5 zwycięstwo 3:0 - Muller, Satral, Almagro, Baghdatis i Pouille.
Monfils jeszcze nigdy nie wygrał z Djokoviciem na tej nawierzchni ale jest to chyba jedyna okazja gdzie może wygrać, jest w formie - Djoković za to nie jest, ma jakiś uraz więc może nie grać na 100% i może to nie wystarczyć na Francuza, którego mecz ogląda się z czystą przyjemnością.
Ja jednak nie typuję zwycięstwa tego meczu bo naprawdę nie wiem kto wygra, mój typ na ten mecz to powyżej 41,5 gema, może on zostać pokryty już w 4 setach a w 5 to już powinno wejść spokojnie. Oczywiście nie wydaje mi się, żeby Djoković wygrał ten mecz 3:0 - Monfils tym bardziej.
Powodzenia.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Monfils - Djoković

Monfils +2.5 seta @1.80 Unibet ✅✅
Over 3.5 setów @1.90 Bet365 ✅✅

Wczoraj typ trafiony. 4/5 w tym miesiącu, mam nadzieje, że podtrzymam serię. H2H to 13-0 dla Djokovicia od 2005 do 2016 roku. 7 razy z tych 13 przegranych pojedynków, Monfils wygrywał seta, więc więcej niż 50%, trzeba zaznaczyć, że 6 z tych 7 meczów był do 3 setów, a 6 innych gdzie wygrywał minimum seta z nim do 2. Więc od razu nasuwa się myśl, że tu będzie mu o to po prostu prościej. Dla mnie kurs kosmos na takie zdarzenie. Takie same kursy praktycznie, że ten wygra seta minimum albo tamten 3:0? Ludzie, to perełka i chyba bet miesiąca. Monfilsa w takim gazie szczerze chyba nie widziałem, albo bardzo bardzo rzadko. Już raz w tym miesiącu akurat typowałem jego mecz, z Poullie, że wygra go 3:0, no i siadło, teraz jestem przekonany, że urwie seta. Nie chce walić jakiś sloganów, że ma mega forhend, super czuje grę, skróty itp. ale tak po prostu jest! Nie dość, że bardzo często tego seta z Djokoviciem wygrywał to do tego sam Djoković jakby był troszkę słabiej dysponowany niż w paru innych wielkich szlemach w ostatnich latach. Ogólnie dziwny jego turniej, myślę, że miną z dwa sety zanim tu się z francuzem rozegra a przynajmniej jeden, bo w przeciwieństwie do Francuza który wygrał 5 mecze po 3:0, to Djoković w 1 rundzie wygrał z Janowiczem 3:1(też stracił seta), w drugiej nawet nie wyszedł na kort bo Vesely poddał już przed meczem, w trzeciej rundzie Youzny skreczował już w 1 secie, w 4 dość gładko pokonał Edmunda(84 ATP) 3:0, i ostatnio prowadził 2:0 z Tsongą i ten skreczował z powodu kontuzji po 2 setach. Jak widać rozegrał tylko dwa pełne mecze nawet nie z zawodnikami z TOP 50, Monfils jest w takim gazie a Djoković gra słabiej i jest po prostu nie rozegrany, że po prostu nie wyobrażam sobie aby tego seta nie wygrał choć jednego! Powodzenia, mam nadzieję, że znów wam pomogę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom