>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie i panie..
Kiedys uwazalem Murray&#39;a za goscia, ktory nie dorownuje Trojce: Nadal, Federer, Djokovic !! I gdy gral z czolowka to dawal sie rozrzucac i &quot;przebijal&quot;.. Dzis naprawde swietnie oglada sie jego gre i styl.. Widzialem go na tym USie i jego gra jest naprawde pewna, czysta i nalezy mu sie tytul w tym roku :cool:

Dodam, ze wszystko co osiagnal to ciezka praca.. i fajnie widziec, ze mozna jednak w tenisie cos zdobyc nie szprycujac sie .. Bo Nole bierze cos na astme a Rafa na bank tez jakies srodki niedozwolone stosowal, nie wspominajac o Sharapovej i innych, ktorych nie zlapano.. Murray mi zaimponowal osobowoscia i tym, ze walczyl w tej nierownej sportowej grze :cool:
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Panowie i panie..
Kiedys uwazalem Murray&#39;a za goscia, ktory nie dorownuje Trojce: Nadal, Federer, Djokovic !! I gdy gral z czolowka to dawal sie rozrzucac i &quot;przebijal&quot;.. Dzis naprawde swietnie oglada sie jego gre i styl.. Widzialem go na tym USie i jego gra jest naprawde pewna, czysta i nalezy mu sie tytul w tym roku :cool:
Dodam, ze wszystko co osiagnal to ciezka praca.. i fajnie widziec, ze mozna jednak w tenisie cos zdobyc nie szprycujac sie .. Bo Nole bierze cos na astme a Rafa na bank tez jakies srodki niedozwolone stosowal, nie wspominajac o Sharapovej i innych, ktorych nie zlapano.. Murray mi zaimponowal osobowoscia i tym, ze walczyl w tej nierownej sportowej grze :cool:
Skąd wiesz ze Murray nic nie bierze a inni niezłapani biorą? ????
 
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Tsonga-Sock 2 @2.2 b365
Patrzac w cztery dzisiejsze spotkania to tutaj wydaje sie byc najbardziej ciekawy mecz to wiec sprobuje na Amerykanina, ktory jest ostatnim zawodnikiem gospodarzy w singlu mezczyzn. Tsonga w tym sezonie nie swoj. Nieliczac wystepu na Wimbledonie to sezon relatywnie slaby, a jak sobie przypomne porazke w Cincinatti w drugim secie w tie-breaku z Johnsonem, gdzie Francuz prowadzil bodajze 6-3, a przegral 6-8 to mam mieszane uczucia i nie chce stawiac na tak grajacego Tsonge. Mobilizacja w szlemie z pewnoscia wieksza, ale tez jakos przeslanek mega formy Tsongi nie widac jak dotad. Obecnie Francuz to na pewno nie ten zawodnik, ktory zwykl grywac bardzo dobrze przez wieksza czesc sezonu. Sock przede wszystkim poknal Cilica i ten wynik uwazam za szokujacy i nie wiem czy to poklosie tak dobrej gry Socka czy slabej Cilica. Mecz na papierze wydaje sie, ze moze byc bardzo zaciety i na oko pewnie potrwa wiecez niz 3 sety, takze sprobuje w strone zawodnika, ktoremu na starcie bukmacherzy daja mniejsze szanse.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Tsonga-Sock 2 @2.2 b365
Patrzac w cztery dzisiejsze spotkania to tutaj wydaje sie byc najbardziej ciekawy mecz to wiec sprobuje na Amerykanina, ktory jest ostatnim zawodnikiem gospodarzy w singlu mezczyzn. Tsonga w tym sezonie nie swoj. Nieliczac wystepu na Wimbledonie to sezon relatywnie slaby, a jak sobie przypomne porazke w Cincinatti w drugim secie w tie-breaku z Johnsonem, gdzie Francuz prowadzil bodajze 6-3, a przegral 6-8 to mam mieszane uczucia i nie chce stawiac na tak grajacego Tsonge. Mobilizacja w szlemie z pewnoscia wieksza, ale tez jakos przeslanek mega formy Tsongi nie widac jak dotad. Obecnie Francuz to na pewno nie ten zawodnik, ktory zwykl grywac bardzo dobrze przez wieksza czesc sezonu. Sock przede wszystkim poknal Cilica i ten wynik uwazam za szokujacy i nie wiem czy to poklosie tak dobrej gry Socka czy slabej Cilica. Mecz na papierze wydaje sie, ze moze byc bardzo zaciety i na oko pewnie potrwa wiecez niz 3 sety, takze sprobuje w strone zawodnika, ktoremu na starcie bukmacherzy daja mniejsze szanse.
Spotkania Wielkich Szlemów w dużej mierze, rozgrywane są w głowach tenisistów (tym bardziej na poziomie czwartej rundy i wyżej). Moim zdaniem Jack dzisiaj nie wytrzyma, pomimo niezłej dyspozycji. Nie oszukujemy się, ostatni Amerykanin w drabince tak więc kibice będą już wymagać (tym bardziej po odprawieniu Cilica). Tsonga jest doświadczony więc to powinno dzisiaj wystarczyć, na Szlemy zawszę się spinał. Idę w stronę Francuza.
Tsonga - Sock @ 1,65 / STS
Edit:
Ładnie i przyjemnie. Tak jak przewidywał, Francuz za mocny ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Tsonga - Sock

Tsonga -1.5 seta 2.38@ Unibet ✅✅

4 runda turniejowego wielkiego szlema. H2H z roku 2015, to 1:0 dla Tsongi gdzie wygrał z Sockiem 2:1 na mączce w Madrycie. Wiadomo, że Tsonga najlepiej gra na hardzie więc tutaj jeszcze dojdzie mu handicap do tamtego zwycięstwa. Oglądałem jego mecz z Andersonem, kapitalna gra, praktycznie bez błędów. Z Andersonem nie stracił żadnego swojego serwisu! A w dwóch poprzednich meczach tylko dwa, po jednym na spotkanie, widać, że się rozkręca. Bardzo mocne uderzenie zza końcowej linii, prawie wszystko mu wchodziło, a gdy trzeba to i w odpowiednim momencie grane skróty z bardzo dużą skutecznością. Tsonga wygrywa to dziś pewniutko!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Pouille @10✅✅ Coś pięknego!!! Ale mecz!!! ????
Jakoś mam dziwne przeczucie, że Nadal dzisiaj leci, niby Francuz od początku nie przekonuje, a jakoś dotarł tak daleko, póki co Nadal też robi to co powinien, ale mi jakoś odpowiada gra Pouilla versus Rafa, mocno katowo, serwis slaby i sporo wymian, Rafa nie będzie się na hardzie zabijał, nie zdziwi mnie jakiś krecz, ja gram na b365, jak nie przegra meczu w szatni, w co wątpię to im dłużej będą grali tym większe szanse daje mojemu typowi, jest on mocno zyczeniowy oczywiście, ale nie bez szans ????

Mówisz, że nie zdziwi Cie krecz Rafy i grasz w buku, gdzie krecz=zwrot? Trochę bez sensu./Macko18

100% racja, ale na pinku wypłata poszła ???? dlatego zaznaczyłem, że kto może niech tam gra. Bez zbędnej reklamy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
MISTRZ POWRACA PO PRZERWIE WIELKI COMEBACK ????

Kyle Edmund +8,0 1,92 + 2,5 seta 2,30 Betsson ⛔

Djokovic nie jest w dobrej formie, gra tak jakby był wypalony, dużo błędów serwis tak jakby słabszy niż kiedyś, dużo czasu mija zanim narzuci swój styl gry, Edmund ma piekielne kończące uderzenie potrafi rozprowadzić Fh sobie punkt, z moich wieloletnich obserwacji początki meczów ma bardzo dobre gorzej jest im dłużej trwa mecz, 2bh na słabszym poziomie jednak w tym turnieju poradził sobie z podaniem Isnera, Djokovic stracił seta z naszym zerowym Janowiczem który zamiast trenować koncentruje sie na grze w Counter Strika, nie wyglądał dobrze w tym turnieju, Youzhny mu skreczował, dobrze nie miał go kto sprawdzić i zmusić do lepszej gry, Edmund tutaj powinien ugrać seta, Djokovic nie jest w optymalnej dyspozycji już od 2 miesięcy męczy się grając, Edmund będzie grał na maxa zmobilizuje się na mecz z mistrzem, piekielnie utalentowany gracz, kurs zacny wg mnie warty gry ;) Kurs wyjściowy powinien być jakieś 1,02-03 a jest aż 1,06 to mnie zastanowiło Brytyjczyk tanio skóry nie sprzeda.
 
5567 719

5567

Użytkownik
brawo nadal pięknie ustawiony mecz a pilka w siateczke przy 6-6 byle nie miec mp była najperfidniejsza jaka widziałem od lat.
Drogi Marcinie, bardzo szanuję Twoją wiedzę i rozeznanie w świecie tenisowym, rozumiem rozgoryczenie porażką, natomiast muszę się nie zgodzić z Twoją oceną tego spotkania. Rafael Nadal to juz nie ten tenisista, który miał instynkt killera i wykorzystywał najdrobniejsze niedoskonałości swoich przeciwników. W dodatku nie błyszczy formą obecnie. Ogrywanie w poprzednich meczach tzw. &quot;ogórków&quot; nie może zamydlić oczu doświadczonemu typerowi. Dzis trafił na rywala, który świetnie zaprezentował się w poprzednim meczu, z wyżej notowanym rywalem, i każdy kto oglądał ten mecz wiedział, iż Rafie nie będzie latwo w tym pojedynku. Co do tego punktu przy 6-6 w tb 5 seta... to w tym meczu kilka już niemal identycznych popsuł wcześniej, wiec biorąc pod uwagę dyspozycję dnia Rafy, nie bylo to wbrew pozorom nic szokującego, choć oczywiście, takiemu mistrzowi nie przystoi psuć w taki sposób piłek, w tak ważnych momentach. Ustawki są, zgadzam sie w 100%, aczkolwiek w tym meczu mogliśmy co najwyżej poobserwować - po raz kolejny już - cień wielkiego mistrza sprzed lat. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Ivo - Kei over 3.5 @1.73 Bet365 ⛔
Ivo wygra minimum jednego seta @1.62 Bwin ⛔

Jak dla mnie to perełka na dzisiaj nie sądzę żeby Japoniec skończył z Ivo 3:0. Chorwatowi serwis siedzi niesamowicie 15 asów i 79% wygranych piłek przy 1 serwisie z Donaldsonem, 24 asy i 77% pierwszego serwisu z Youngiem oraz 61 asów w 5 setówce z Lu. Kei od samego początku traci tutaj seta z Beckerem, Khachanovem i Mahutem. Ivo niby już stary może i fizycznie nie będzie zdolny tego pociągnąć i wygrać ale jestem pewny, że urwie minimum jednego seta Japończykowi.

Proszę dopisać bukmachera./Macko18
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Spotkanie: Thiem - Del Potro
Typ: Thiem
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś kolejny dzień US Open na kortach w Nowym Yorku, naprzeciw siebie w stanie 10 rakieta rankingu i 143 rakieta rankingu ATP. Kursy na ten mecz są wystawione dokładnie tak jak się tego spodziewałem czyli Del Potro faworytem ale nie sugerował bym się tutaj kursami ponieważ Dominic Thiem to tenisista bardzo ułożony on nawet jeśli źle wejdzie w mecz a w jego głowie nic złego się nie podzieje to jest w stanie zniszczyć potem rywala swoim spokojem i luzem w grze, przez wielu nazywany jest następca Nole a to już samo za siebie wiele mówi. W poprzedniej rundzie z Carreno Busta przegrał pierwszego seta 6-1 ale na drugiego seta wyszedł mocniejszy i pewnie wygrał 3 kolejne sety, owszem może Carreno Busta to nie jest przeciwnik na ten moment tak wymagający jak Del Potro, który po kontuzji wydaje się że wrócił do wielkiej formy to jednak ja utwierdzam się w tym że jeśli Dominic w swojej głowie dobrze ułoży sobie ten mecz to jest w stanie powalczyć z Argentynczykiem o którym napisze teraz parę słów. Finalista IO w rio tam w pierwszej rundzie odprawił wielkiego faworyta czyli Novaka, samo to już nam wiele mówi, tak jak mówiłem wydaje się że wrócił do formy i będzie szedł coraz wyżej w rankingu ATP. Del Potro ma bardzo mocne uderzenie i czasem to wyprowadza jego przeciwników z równowagi i zaczynają się denerwować co skutkuje później gorsza gra jednak jego serwis przełamać można i nie wydaje się to jakimś nie lada wyczynem a Dominic potrafi łamać przeciwników uważam go za tenisiste silnego i z mocna głową dlatego Del Potro będzie miał ciężka przeprawe wkoncu za darmo Austriak nie jest 10 rakieta świata. W poprzedniej rundzie Argentyńczyk spokojnie ograł Ferrera, który powiedzmy sobie szczerze na ten moment gra fatalnie i nie ma co dyskutować na jego temat bo latka lecą i David sam to już dostrzega, choć serwis Del Potro lamal i dlatego Thiem też nie powinien mieć problemu. Jedno jest pewne Dominic tanio skóry nie sprzeda i może być nawet 5 setów a to będzie działać na korzyść Austriaka który wydaje się że kondycyjnie lepiej to może wytrzymać. No cóż zobaczymy czas pokaże ale ja jednak uważam że Warto grać w stronie 10 rakiety świata po takim kursie, bardzo lubię Del Potro ale dziś będę kibicować Dominicowi.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Thiem - Del Potro

ober 3.5 setów 1.56@ Unibet ZWROT

Jak dla mnie bet dnia, Del Potro idzie przez turniej jak burza, rewelacyjnie, podtrzymuje wciąż mega wysoką formę z IO które skończył ze srebrem vs Dominik Thiem- 10 rakieta świata. Thiem jest genialny, szykuje się piekielnie dobry pojedynek i aż szkoda że któryś z nich już odpadnie, ale cóż, im dalej tym zostają lepsi na obecną chwilę. 1 pojedynek ich H2H z tego roku 2:0 na mączce w Madrycie dla Del Potro. Nie zapominajmy jednak, że wtedy Thiem grał chyba w każdym możliwym turnieju i praktycznie w każdym zaliczał półfinał lub finał, niezliczona ilość meczów, a ogólnie, najlepiej czuje się właśnie na hardzie. Nie wyobrażam sobie by któryś z nich wygrał bez straty seta z drugim z nich. Del Potro miał lepszych rywali, bo i Johnsona z trzeciej dziesiątki, i Ferrera z drugiej. Ale teraz można powiedzieć, co runda to zawodnik z lepszej dziesiątki, Thiem to ta pierwsza, i choć może bukmacherzy nie stawiają go w roli faworyta bo Delpo gra jak za starych lat gdy też w niej był, nie wyobrażam sobie by ten młodzian tu przegrał do zera w setach, kapitalny mecz nam się szukuje a grać minimum 4 sety w nim to bardzo pewna inwestycja! Zresztą wczoraj też trafiłem kurs 2.38 na Tsondze! Dziś będzie tak samo! Powodzenia!
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nishikori – Karlovic over 5,5 podwójnych błędów Karlovicia @ 1.75(1.54 po odliczeniu podatku) STS 10/10j

Nie znalazłem tego zdarzenia u bukmachera internetowego, więc wybrałem się do STSa. Kurs nawet po odtrąceniu podatku mi odpowiada.

Karlovic w tym turnieju popełnił w sumie w 3 spotkaniach 23 podwójne błędy. W 1 rundzie, gdzie grał 5 setów i zrobił 10, w drugiej i trzeciej rundzie grał tylko 3 sety i popełniał kolejno 8 i 5 błędów serwisowych.

Nawet jeśli w tym spotkaniu zobaczymy tylko 3 sety to jest duża szansa, że zakład będzie trafiony. Nishikori to zawodnik światowej klasy, który potrafi bardzo dobrze returnować. Karlović będzie musiał ryzykować drugim serwisem, a co za tym idzie popełni więcej podwójnych błędów.

Jeśli będzie więcej niż 3 sety to zakład na 90% wejdzie, przy 3 setach oceniam 60-70% szans.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ja mam pytanie co do meczu Kei - Ivo, na ilość asów, w unibecie jest zaklad Kei +22,5 @ 1.90 asów w czasie meczu. Wiem, że Karlovic jest w życiowej formie, wzrost pomaga mu tylko przy zagrywkach, natomiast chodzi mi o Nishikoriego czy on jest typem, który walczy o takie piekielnie mocne serwisy, czy też odpuszcza?
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
9. Wawrinka + Nishikori + Serena Williams = 1,51 1xbet

Trojka uznanych faworytow. Wawrinka jest graczem typowo turniejowym, najgorszy mecz juz zaliczyl, teraz powinno isc coraz lepiej, a jego przeciwnik jednak to zdecydowanie nie ten poziom.

Nishikori teoretycznie najtrudniejszy mecz patrzac po kursach ale osobiacie sadze ze spokojnie sobie z Karloviciem poradzi. Swietny return, duzo lepsze poruszanie sie po korcie i gra z glebi kortu...samym serwisem Karlovic tego meczu nie wygra.

Serena na dokladke. Ultra latwo nie bedzie, ale To Amerykanka zamelduje sie dalej.



1. Del Potro + Lindstedt/Qureshi = 1,7
2. Babos + Atawo/Spears 1,62
3. Wozniacki = 1,40
4. Kerber + Makarova/Vesnina + Hingis/Vandeweghe = 1,45
5. Vinci + Herbert/Mahut + Wawrinka = 1,70
6. Wozniacki = 2.94
7. Vinci + Bryan/Bryan = 1.70
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 46

rozga

Użytkownik
Thiem-Del Potro 1 3,05 unibet
Del Potro wspominał przed USO, że nie zregenerował w pełni sił po Rio.Jeśli mecz się przeciągnie powyżej 3 setów,szanse Delpo będą maleć.Już pod koniec meczu z Ferrerem dawały u niego znać o sobie oznaki zmęczenia.Naprzeciw niego stanie Thiem,o którego kondycję raczej nie trzeba się martwić.Chłopak grał juz w tym roku w półfinale French Open,więc nie jest to jego debiut w tej fazie takiego turnieju.Po kontuzji nadgarstka Delpo wlaściwie gra tylko slajsem od strony backhand&quot;owej.Powinno to być dodatkowe ułatwienie dla Thiema,ponieważ te slajsy nie są najwyższej jakości i swobodnie powinien je obiegać,grając swoim ulubionym uderzeniem,czyli forehandem.Minusem gry Austriaka jest fakt, ze często trochę mu zajmuje wejscie w mecz.Mimo tego stawiam na młodszego głodnego sukcesów gracza
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tez uwazam, ze Thiem dzis powalczy.. ale czystego Win nie biore..
Delpo z Ferrerem nie wygladal za dobrze w 1 secie, potem juz lepiej ale widac trudy Rio.. Thiem dzis swiezy, moze tu nawet wygrac, ale biore podporke i set dla austriaka..
Thiem wygra seta 1.4 Sportingbet
1 set dla Delpo, potem krecz Thiema.. Ogolem nie wiem jak bedzie sie liczyc ten zaklad.. Thiem nie wygral seta, ale skreczowal.. Delpo na poczatku narzekal na bark.. Na kolejny mecz z udzialem Delpo trzeba uwazac, dzis do jego gry nie mam zastrzezen, totalna dominacja ale ten bark i slaby 1 set z Ferrerem .. no trzeba uwazac, bo moze On skreczowac w kolejnej rundzie..
Moj buk uniewaznil mecz.. Zwrot
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - US Open
Godzina: 21:10
Spotkanie: Nishikori -Karlovic
Typ: przegra pierwszego seta wygra mecz Karlovic
Kurs: 11
Bukmacher: ladbrokes
Nie mam czasu na wielką głeboką analizę.Takie mam przeczucie .Ivo przed wielką szansą na ćwiercfinał.Wszystko bedzie zależało od dyspozycji serwisowej.Jeśli będzie ryzykował drugim serwisem i bedzie serwował asy z drugiego serwisu to wszystko jest możliwe.Kiedyś w doha ograł Djoka po przegranym pierwszym secie japończyka tez może.
 
A 6

aguero2

Użytkownik
Dimitrov - Murray 1 @ 6.00 Bet365 1/10 ( ja gram go 100 f ) Typ ewidentnie na wyczucie , nie lubie Murraya , ale uwaznie obserwuje zawodnikow ktorzy moga mu zaszkodzic i proboje , rzadko bo rzadko , ale dzisiaj czuje . Tak na prawde w meczu z Lorenzim moglo byc 0:2 ale nie bylo , Lorenzi to nie Dimitrov , Bulgar jest bardziej agresywny , Andy ostatnio gra duzo turniejow , przegrany final z Cilliciem , wiadomo Bulgar nie ma silniej psychiki , ale to co ostatnio wyciagal z Souza , gra defensywna na najwyzszym poziomie , sam gralem na Souze po wygranym secie numer 3 ale niestety sie przeliczylem . Ostatni ich mecz to 2:1 Dimitrov . Mam tutaj nadzieje ze psychika Bulgara wytrzyma , to bedzie kluczowe w tym starciu . Tutaj potrzebny jest ktos kto bedzie gral katami , ktos kto rorzuci szkota po korcie , takie atuty ma bulgar i w niego wierze !
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Gdyby nie to ze Puille gral tyle pieciosetowek bylby faworytem.. zreszta nawet po meczarniach z Rafa swidac ze jego kondycja ma sie dobrze, h2h Monfils wygral 3:2 w Ozie Open..Nie wiem jak wy ale ja sadze ze dzis Pouille powalczy, seta ugra a moze i cos wiecej .. Poille wygra seta 1.6 Sportingbet
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Lopez/Lopez-Bryan/Bryan 2-1
Lopez/Lopez 2.87 1xbet
✅✅✅
Kolejny raz Braciaki mocno faworyzowani. Nie widzę podstaw do dawania Lopezom szans mniejszych niż 38%. Zauważyłbym dwa fakty. Pierwszy taki, że to Hiszpanie mają w tym sezonie na swoim koncie triumf w jednym z Wielkich Szlemów. Wygrali RG, a tam m.in. ograli właśnie Klony po wyrównanym spotkaniu, ale to oni potrafili wygrywać sety łamiąc rywali, zaś Amerykanie zdobyli jedną partię po tb. Drugi fakt, to porównanie Lopezów do ostatnich rywali Braciaków, z którymi mieli problem, czyli do pary Marrero/Verdasco. Wiadomo, że przez mało ostatnich wspólnych występów David z Dasco mniej zgrani, do tego leworęczny Hiszpan z mniejszym ograniem deblowym. A jednak sprawili sporo kłopotów Bobowi i Mikeowi. Lopezy to podobna para, ale z większą jakością. Więcej meczów deblowych w tym sezonie i co ważne sporo wspólnych gier. Myślę, że w tym pojedynku szanse są o wiele bliższe 50/50, niż jakiegoś 40/60, czy 35/65, jak to widzą buki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom