>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Sousa J. - Dimitrov G. (US Open 1/16)

Typ: Over 3.5 seta @ 1.71 Unibet
✅✅✅

Czuję tutaj 4, 5 setówke. Sousa wygląda w tym turnieju bardzo dobrze, w 1 rundzie odprawił z kwitkiem Estrele tracąc przy tym tylko 2 gemy! W drugiej trafił na Felka Lopeza i też nie mial większych problemów a więc widać że jest dobrze przygotowany na ten turniej. Na przeciw niego staję bardzo trudny przecwinik Grigor Dimitrov, ale czy aż taka róznica poziomu żeby dawac na Bułgara 1.25? Nie sądze, Dimitrov z Chardym zagrał 5 setówke przegrywał nawet 2-1 w meczu, żeby ostatecznie wygrać 3-2. Bułgar wielki talent, ale patrząc na jego mecze można zauważyć że lubi popełniać sporo błędów, które Portugalczyk może wykorzystać. Dimitrov to nie jest zawodnik który wygrywa mecze na szlemach po 3:0, z dobrze dysponowanymi rywalami, lubi tracić sety a więc w tym meczu Idę w over 3.5 seta, bo jestem pewny że Sousa powalczy i ugra przynajmniej jednego seta...Chociaż w moim odczuciu ten mecz równie dobrze może sie skończyć nawet wygrana Portugalczyka.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
John Isner - Kyle Edmund - Edmund +3,5 gema - 1.91 @WilliamHill ✅ IzI Łin tunajt ???? 4-6 6-3 2-6 6-7(5)

Spróbuję dzisiaj tak, Big John jakiś taki niemrawy i wypalony kondycyjnie, uciekł spod gilotyny w meczu z Tiafoe bo powinien tamten mecz przegrać gdyby młodzian miał ciut chłodniejszą głowę.W meczu z Darcisem zagrał już pewniej chociaż też dał sobie urwać seta, jak na Isnera daje rywalom dosyć dużo szans na przełamania co by świadczyło że jego dyspozycja serwisowa nie jest najlepsza, ale wiadomo że to zależy też od dnia.Nie ukrywam że o młodym Brytyjczyku wiem nie wiele, oglądałem go raz w meczu z Janowiczem na Wimbledonie, to był chyba ten rok co JJ zrobił półfinał i tam przegrał do 0,więc to co wiem o Edmundzie to tylko ze statystyk i H2H.Jak dla mnie jest póki co największym zaskoczeniem in +, ograł bez straty seta Gasqueta i Escobedo, przez 6 setów tylko 2 razy stracił swoje podanie co świadczy o nim że ma pewny serwis co w meczu z takim serwismanem jest ważne.Wiadomo jak się gra z gośćmi, którzy swoją grę opierają w 90% na serwisie, dotrwać do tiebreaka i tam liczyć na błędy rywala a przy obecnej formie JI nie powinno być o to trudno.Typ może być rozliczony na + nawet przy 3-0 dla Isnera, ale Kyle minimum jednego seta powinien tutaj wyciągnąć.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Youzhny +9,5 gema @1.48 6j Fortuna
Youzhny +2,5 seta @2.54 2j Fortuna
Youzhny +1,5 seta @6.5 0,5j Fortuna

Przesadzone te kursy na Ruskiego :p Janowicz urwał Nole seta, łamał go 2x a i szans miał więcej... Djoko do tego brał medicala a z tego co widziałem coś przy łokciu mu kombinowali, wczesniej przed US Open miał problem z nadgarstkiem.
Ja po cichu wierze w zwycięstwo ruskiego który jest w gazie.

Cilic + Isner @1.78 3j
Hej,potwierdzam Twoja czute na ruskiego wariata,dobrze sie przygotowal na ten turniej,ma wzwyzke formy,nie odwala parodii,nie lamie rakiet,jest konsekwentny,na seta go na pewno stac ,a zwyciestwa smak to nad djoko zna z lat gdy rusek byl w zyciowce.djoko poodpoczywal po watpliwym walkoverze,gdzie upatrywalem juz co najmniej seta dla veselego,takze przegrac nie powinien ale niespodzianki sie zdazaja...
2.7 na seta w betsson (+3.5)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina: 17:00
Spotkanie: J-W. Tsonga - K. Anderson
Typ: J-W. Tsonga powyżej 20,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Przed nami mecze 1/16 finału. Tsonga 11 rakieta na świecie kontra Anderson 35 rakieta.
Obaj tenisiści rozegrali na tym turnieju już po 2 spotkania. Tsonga wygrał z Argentyńczykiem Andreozzi 3:0 i z Australijczykiem Duckworth 3:0 natomiast Anderson wygrał z Japończykiem Nishioka 3:0 i z Kanadyjczykiem Pospisilem 3:0.
Obaj tenisiści spotkali się 2-krotnie na twardej nawierzchni oba mecze wygrał Tsonga 2:0 i 2:1.
Moim faworytem na zwycięstwo w tym meczu jest taki sam jak bukmacherów czyli zwycięstwo Francuza lecz nie wydaje mi się aby ten mecz zakończył się w 3 setach. Stawiam na wygranie przez Tsongę minimum 21 gemów - przy szczęściu to nawet w 3 setach może wejść ten over gemowy 7:6 7:6 7:6 lecz bardziej prawdopodobny jest scenariusz 3:1 dla Tsongi a nawet jeśli przegra 2:3 to również jest bardzo duża szanse, że typ będzie na +.
Na zwycięstwo Tsongi jest około 1,4 więc bardziej opłacalne moim zdaniem jest powyżej 20,5 gema przez Tsongę.
Powodzenia.

Z innych typków bez analizy:
Tsonga - Anderson 1 (1,42), 1/+42,5 gema (2,92) Fortuna
Cilic - Sock 1/+39,5 gema (2,61), Cilic +20,5 gema (1,73) Fortuna
Baghdatis - Harrison1 (1,72), 1/+39,5 gema (3,35), Baghdatis +19,5 gema (1,70) Fortuna
Isner - Edmund 1/+42,5 gema (2,75), +3,5 seta (1,53) Fortuna

Całkiem przyjemne AKO można stworzyć z tych 4 meczy + ilość gemów. Dokładnie AKO wychodzi 70,21 można pokombinować.
Nie wydaje mi sie aby w tych 4 meczach zakończył sie pojedynek po 3 setach.

Oczywiście Tsonga z Duckworthem 3:1 wygrał nie 3:0. Mała pomyłka, sorry
 
J 0

janedee

Użytkownik
Tenis Us open
Djokovic- Youzhny
Typ: over 29,5 gema
kurs: 1,93 / Unibet
Z tych samych powodów co koledzy ziemniak94 i DJ_Jones. Bezpieczniejsza opcja nawet przy 3-0 dla djoko linia spokojnie do pokrycia. Djokovic ma delikatne problemy zdrowotne co pokazało spotkanie z janowiczem. Nie twierdze, że przegra, ale na pewno nie będzie mu łatwo z solidnym rosjaninem.
 
D 20

dampicks

Użytkownik
Youzhny- Djokovic typ: over 29.5 @ 1.9 Expekt ZWROT
Również podpinam się żeby pograć coś w strone ruska. Wiadomo o jego problemach oraz o tym że na korcie spędza bardzo mało czasu, Vesely zrezygnował co nie pomaga aby Djoko złapał jakiś rytm. Z drugiej strony mamy Youzhnego który z pewnością przy swoim temperamencie da z siebie maksa i może nawet urwać seta, jednak myślę że nawet przy 3 setach linia zostanie pokryta.

Fritz T. / Paul T.- Evans D. / Kyrgios N. typ:1 @2.35 Expekt ⛔⛔⛔
Ten typ opieram głownie na tym że Fritz/Paul grają przed własną publicznością więc pewnie przy dopingu zrobią wszystko aby odnieść zwycięstwo. Evans oraz Kyrgios jutro mają do rozegrania spotkania więc wydaje mi się że mogą odpuścić sobie debla aby być wypoczętym przed jutrzejszymi spotkaniami.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Fritz / Paul @ 2,40
unibet


Kyrgios z Evansem fajne chlopaki , nawet niezli tenisisci. Debel , lekko mowiac sredni.
Motywacja , zaangazowanie w tym meczu , SLABE.
Naprzeciwko stana Amerykanscy nastolatkowie. Niezli tenisisci , za jakis czas.
Debel , lekko mowiac sredni. Motywacja , zaangazowanie w tym meczu , DUZE.
I tu widze przewage mlodziencow. U siebie na Flushing Meadows beda bardzo zmotywowani. Przyjda kolezaki , koledzy , znajomi , beda chcieli zaistniec w tym turnieju. Ide zdecydowanie w strone cech wolicjonalnych.
Win Paul / Fritz .
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Ja bardziej nierozumiem tego grania na siłe przez zawodników całego meczu, jeśli cie coś boli i nie możesz normalnie biegać to złaź z tego kortu , z roku na rok coraz ciężej typuje się tenis, niewiem czy to wyrównanie poziomu zawodników czy wałki
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Zapraszam wszystkich do dyskusji :
Djokovic N. - Edmund K.
Nowak tylko mecz z Jurkiem, kolejne dwa szybkie spotkania walkower/krecz nie wpłynęło na pewno to dobrze. Czekam na takie sytuacje długo. Kyle forma - prawdziwy sprawdzian Big John za nim. Nowak wielka niewiadoma, nie jest maszyną, przede wszystkim nie jest w rytmie meczowym.
nie będę pisał analizy, każdy widzi jaka jest sytuacja.
Zamierzam pograć grubo Kyle ( krecz = brak zwrotu kurs 9-11 )
proszę o rzeczową dyskusję.
&quot;Nie będę pisał analizy&quot;, a od czego jest dział? Właśnie od tego. Dzięki analizie przedstawiasz innym użytkownikom swój punkt widzenia i swoje argumenty. Bez tego nie ma mowy o dyskusji, do której zapraszasz, więc najpierw sam się wysil, żeby później inni mogli powiedzieć, czy dobrze myślisz./Macko18
 
S 136

szaronik

Użytkownik
Nishikori K - Mahut N
Mahut +2.5 seta
Kurs: 1,85 Unibet
Mój typ jest czysto statystyczny. Nishikori tracił na tegorocznym USO po jednym secie, mógł nawet więcej po Bcker i Kchahanov przełamali go w 4 secie ale Kei szybko odłamał. Mahut jest głównie deblistą i tam święci największe sukcesy ale dobrze spisuje się w singlu na tegorocznym USO, wygrana z kolbą i Mathieu i to do 0. Mam nadzieje że Japończyk nie będzie trzymał pełnej koncentracji przez pełny mecz i żabojad urwie jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Thiem(1.27) + Wawrinka (1.13) @ 1.44 Unibet (1/16 US Open) ✅✅✅

W tych meczach nie ma co szukać niespodzianki. Thiem to zawodnik, który w najbliższych latach może walczyć na równi z Novakiem czy Andym, ogromny potencjal i talent. Carreno Busta, tak na dobrą sprawę mógł odpaść z Tipsa, nie wiem co się stalo z serbem w 3 secie. Hiszpan to solidny zawodnik też ma spore umiejętności ale na Dominika Thiema myślę że to będzie za malo. Ostatnie spotkania między tymi zawodnikami to 2 wygrane Thiema, w 2015 i 2016 roku. tylko że wtedy grali na mączce.

Jeśli chodzi o Wawrinke, to Szwajcar jęsli chodzi o szlemy to rozkręca sie z meczu na mecz i takiego Evansa powinien pyknąć 3:0, jęsli udało mu się z Verdasco bez straty seta to tym bardziej z Evansem. Evans fajny wynik Z Zverevem, ale to jeszcze młodziak i mimo że wielki talent, to na szlemach jeszcze bez wielkich sukcesów, więc wygrana z Zverev to nie jest jakas tam sensacja. Evans sukcesy tylko w challlengerach, w tym meczu Wawrinka jest bitym faworytem.

Do tego jeszcze dokładam

Thiem - Carreno Busta Over 3.5 seta @ 1.66 Unibet , ✅ ✅ ✅

Carreno może powalczyć więc 4 czy 5 setówka możliwa ale ze wskazaniem na Thiema
Wygrana przegranego meczu z Tipsa moze go podbudować, ale inny wynik niż wygrana Dominica bedzie dla mnie niespodzianka.

Wawrinka 3:0 @ 1.90 Unibet ⛔⛔⛔

Wawrinka nie powinnien mieć problemów z gładkim 3:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
pro100 761

pro100

Użytkownik
Del Potro J - Ferrer D. @ 3.50 (Expekt)

Ktoś mi wyjaśni powód tak wysokiego kursu na Hiszpana?
Pewnie dlatego że to co prezentuje Ferrer to jest żenada, gość jest kompletnie bez formy.Jak dla mnie i tak za niski kurs jest bo ja się spodziewałem na niego 5-6, DelPo go rozrzuci dzisiaj po korcie jak gnój po polu
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak wygra Wawrinka i Kyrgios to spotkają się w następnej rundzie. Powinno być ciekawie znając ich historię &quot;konfliktu&quot;. ;)
???? Evans D. - Wawrinka S.
Evans D. +2,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3 Pinek ✅
Wawrinka ma często tendencje do lekceważenia swoich przeciwników, w ciągu sezonu zalicza wiele dziwnych wtop. Tak poza tym wygranym Australian Open, Roland Garros i Monte-Carlo, + Chennai co roku tradycyjnie to ciężko mi przypomnieć sobie jego wielkie wyniki. Oczywiście jest mocny, ścisły top, ale Szwajcar potrzebuje się rozkręcić w danym turnieju. Tutaj jak na razie nie stracił seta, ale Giannessi (243 miejsce) to żaden przeciwnik, a Verdasco jest mocno nierówny.
Evans w wieku 26 lat gra swój życiowy sezon, jak na razie całkiem nieźle wygląda. Pokonanie Rama i Zvereva A. po 4 setach robi dobre wrażenie. Wygrał przed Winston-Salem jeszcze Challenger w Aptos, a na Wimbledonie zagrał podobnie jak tutaj w 3 rundzie. Typ jest bardziej przeciwko Wawrince niż za Evansem.
Wynik: 6:4 3:6 7:6(6) (8)6:7 2:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Del Potro J - Ferrer D. @ 3.50 (Expekt)

Ktoś mi wyjaśni powód tak wysokiego kursu na Hiszpana?
Del Potro świetna forma ostatnimi czasy. Do tego zwycięzca tego turnieju. Niewiele zabrakło, a by zdobył złoto na olimpiadzie. Ferrer to już dziadek i z roku na rok gra co raz słabiej. Śmiało można powiedzieć, że jego czas już minął.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 14

bartek0386h

Użytkownik
J.Sousa - G. Dimitrov 1 4,33 Pinnacle ⛔
Dawno nic nie pisałem ale tym razem musiałem sie podzieclic moimi spostrzezeniami co do tego spotkania. Zaczne od tego ze buki znow nie doceniaja Portugalczyka. W ostatnim meczu grajac na Sosue z Lopezem kurs na niego był 4,5. Jak to sie wszystko skonczylo wszyscy wiedza. Z drugiej strony Dimitrov zawsze przeceniany przez bukmacherów. I dobrze! Okazja dla nas. Ja gram odważniej bo na czystą wygrana, ale smiało mozna grac jakies handi albo over gemowy w tym meczu. Do wyboru do koloru. Chciałem tylko podkreslic ze zuepłenie sie nie zgadzam z bukmacherami co do kursu, wiec wszystko co zagramy w strone Sousy powinno nam dac korzysc.
Co do samego spotkania to uważam że Sousa jest po prostu stabilniejszy, mocniejszy psychicznie, moze i Bułgar ma wiekszy potencjał ale jak na razie to sie nie przeklada na jego wystepy. W pprzedniej rundziej ledwo co pokonał Chard`ego który ten sezon ma lekko mowiąc średni. Nie wiedzialem meczu wiec co do gry sie nie wypowiem. Widzialem za to mecz Portugalczyka gdzie nie dał wiekszych szans faworyzowanemu Lopezowi.
Solidny forehand, z serwisem tez sobie radził, bezlitosnie wykorzystywał słabsza BH stronę Hiszpana.
Dodam ze 2 lata temu spotkali sie w tym samym turnieju i lepszy okazał się Sousa po zaciętym spotkaniu. (kurs na Souse przed meczem wynosił: 13.00) Teraz moze bvć podobnie, oby w strone Portugalczyka, nie przewduje w tym meczu łatwej wygranej Bułgara.
Niestety nie dał rady. Dobry mecz dzis zagrał Bułgar ale największa róznice dzis robił serwis obu panów. Sousa nie miał często korzyści z pierwszego swojego podania. To był decydujacy element dla losów tego spotkania.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Thiem/Weissborn-Chardy/Groth 0-2
Chardy/Groth 1.67 1xbet✅✅✅

Na start kurs 1.50, co nie było aż tak złą opcją. Teraz podskoczył do 1.67, a do tego dochodzi przedłużający się mecz Dominica w singlu. Austriak zostawi sporo sił na korcie w meczu z Bustą, wprawdzie czeka go &quot;suitable rest&quot;, ale w dwie, czy trzy godziny nie dojdzie całkiem do siebie. Jednak to tylko poboczny argument. Główny to sama gra i umiejętności deblowe obu par. Zacznijmy od dogów. Thiem ładnie pokazywał się w grze podwójnej, ale wiadomo, że zawsze nad to będzie stawiał grę pojedynczą. Jego partner mimo świetnego deblowego ratio nie jest aż tak dobry. Pamiętajmy, że praktycznie wszystkie te mecze były rozegrane na poziomie challków i itfów. W ATP w ogóle go jeszcze nie było, więc powinien odstawać doświadczeniem. Groth i Chardy to inna bajka. Mimo że poświęcali się singlowi, to potrafili trzaskać dobre wyniki w deblu. Obaj mają na swoim koncie już kilka sukcesów. Obaj dobry serwis i niezły wolej. Tutaj na kortach twardych to bardzo ważne. Na returnie też potrafią czasami coś zagrać, oczywiście Sam rzadziej, bo jest bardzo drewniany, ale przy słabszym drugim serwisie spokojnie potrafi zabić z fh. Tutaj jednak będzie chodziło o to, żeby Francuz z Kangurem dobrze serwowali. Zrobią to, to wygrają. W pierwszej rundzie pewnie ograli kosmicznie faworyzowanych Cabali i pomyśleć, że buki dały na nich handi aż +4.5. Teraz dostają słabszych rywali i przy odpowiedniej koncentracji powinni przejść dalej. Jestem pewien, że takie zestawienie może pretendować do bycia czarnym koniem turnieju deblowego na Flushing Meadows.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Del Potro świetna forma ostatnimi czasy. Do tego zwycięzca tego turnieju. Niewiele zabrakło, a by zdobył złoto na olimpiadzie. Ferrer to już dziadek i z roku na rok gra co raz słabiej. Śmiało można powiedzieć, że jego czas już minął.
Obyś się stary nie zdziwił. Typowa podnieta po świetnym wyniku. Del Potro w Rio zagrał kosmos, ale pamiętajmy, że jeszcze niedawno miał trochę problemów i kilka wtop, a jednak Ferrer jest regularny. W h2h 6-3 dla niego i z tego większość na hardzie wygrał, ja tu bardziej wszedłbym na Davida, a na pewno nie na Juana mimo, że go uwielbiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom