>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Dlatego mowie, ze to wszystko zalezy. No i pewnie bez przesady. Bo gdyby bylo tak wolno i wysoko jak w Indian Wells i Miami to pierwszego dnia kwalifikacji bylby raban i wielkie zdziwienie. I Federer by juz plakal. To by byla zmiana wielka i niewytlumaczalna.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Proponuję taki zestaw na otwarcie pierwszego dnia US Open u Panów:

John Isner - Pierre-Hugues Herbert 1 1,20 6:1 6:3 4:6 6:3 ✅✅

Isner jest w niezłej formie, wygrał turniej w Atlancie i przegrał w finale Cincinnati z Dimitrovem, więc do US Open może podchodzić ze sporymi nadziejami. Lubi tu grać, w ostatnich 7 latach dochodził co najmniej do 3 rundy. Herbert nie jest zbyt regularny na serwisie, powinien zostać ograny przez Johna bez problemu.

David Ferrer - Michail Kukuszkin 1 1,21 6:4 3:6 2:6 1:6 ⛔⛔

Ferrer daje czadu, w Cinncinnati przecierałem oczy ze zdumienia jak ogrywał Thiema czy wczesniej jak w Montrealu urywał seta samemu Federerowi. Kukuszkin dość szczęśliwie wygrał finał kwalifikacji z Andreozzim, z Dawidem grac nie umie, h2h 7-0 dla Hiszpana.

Jo-Wilfried Tsonga - Marius Copil 1 1,13 6:3 6:3 6:4 ✅✅

Tsonga w przeciwieństwie do jego opponenta lubi grać na hardzie i w ostatnich latach dochodził w Nowym Yorku daleko, ten turniej to dla niego idealna okazja do rehabilitacji za nieudane dwa ostatnie szlemy.

Pablo Carreno Busta - Evan King 1 1,10 6:3 6:2 7:6 ✅✅

King zakwafilikował się do turnieju poprzez kwalifikacje, gra na co dzień z graczami o zdecydowanie mniejszych umiejętnościach niż jego rywal. Sam awans do turnieju głównego to już dla niego sukces. Zmierzy się tutaj ze ścianą, Busta to inna liga.

Mischa Zverev - Taj Kwiatkowski 1 1,10 7:6 4:6 4:6 7:5 6:3 ✅✅

Zverev w Australii pokazał się z dobrej strony, podejrzewam że tutaj też swoje ugra. Hard mu służy. Kwiatkowski 690 w rankingu.

Kevin Anderson - JC Aragone 1 1,056 6:3 6:3 6:1 ✅✅

Aragone gość z kwafilikacji gdzie każdy mecz kończył się wynikiem 2-1 na jego korzyść. Anderson poskłada go lekko.


Słabe kursy, ale jeżeli nie przytrafi się jakaś nieoczekiwana kontuzja myślę, że powinno siąść bezstresowo.

ako. 2.09 1xbet ⛔

edit:

Ferrer taka forma i dostaje w dupe z Kukuszkinem. Świat się kończy.
 
H 430

hanii

Użytkownik
Orientuje się ktoś kiedy będą dostępne drabinki na debla?
Z meczów na 1 runde rzuciły mi się w oczy:
Querrey 1.39
Simon od dłuższego czasu jest totalnie bez formy, za to Sam ma swoje przebłyski.
Ferrer 1.17
Życiowa forma przed emeryturą, podobnie jak Federer(Ferrer?) huehue życzę mu zwycięstwa w całym turnieju, gdyż było by to coś pięknego! dla dobra sportu
Mannariano 1.13
Wspaniały sezon i świetna forma, a kogo ma przeciwko sobie? Typowego ogórka, który od dawna nic konkretnego nie gra
Goffin 1.24
David wrócił po kontuzji, rozkręca się powoli. Jest to gracz solidny na którego lubię stawiać, bardzo regularny, wątpie żeby Julien z nim cokolwiek ugrał.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A co sadzicie znawcy tenisa o meczu Dutra da Silva vs Florian Mayer ??
Dutra na pewno regularniejszy jesli chodzi o wymiany, fajny jednoreczny BH, FH ujdzie. Wiek maja podobny, ale oprocz serwisu Florian Mayer nie ma czym postraszyc. Ogladalem go na ziemi i mial duże braki jesli chodzi o poruszanie sie po korcie. teraz korty twarde gdzie Mayer gra na hardzie jeszcze gorzej niz na ziemi czy trawie. Dutra ciekawy mecz z Monfilsem pogral ale chyba na ziemi to bylo. Tak czy owak, Florek faworyt wg bukmacherow ?? no nie powiedzialbym. kurs 2.7 bo urosł z 2.5.
I moze ktos sie okreslic co jest ze zdrowiem Pouille ??
Daja na niego kurs 1.2 a ostatnio same porazki. Bemelmans tez gra piach ostatnio ale na Wimbledonie odpalil i wyrzucil kilku faworytow np w dobrej formie Medviedeva. kurs ponad 4.0 na belga.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ktoś (podobnie jak ja) widzi ogromne szanse Nadala na zgarnięcie tytułu? Po French Open na forum aż zaroiło się od fanów talentu Nadala i jego powrotu do wielkiej formy, a jak jest teraz ? Czy myślicie, że praktycznie tylko Nadal ma realne szanse na wygranie szlema? Przy tylu absencjach, solidnej grze Nadala, który zapewne znowu wystrzeli na wielkim szlemie, a nie na poprzedzających go turniejach &quot;pobocznych&quot; jest moim zdecydowanym faworytem.
Stąd moje pytania:
1) Można prosić o jakiś link czy wypowiedzi tenisistów o wolniejszych kortach Flushing Meadows ?
2) Zostało wspomniane wcześniej o problemach zdrowotnych Fedexa. Ktoś wie coś więcej? Jeśli tak, to mógłbym prosić o info ?
Już ostatnio, gdy przegrał z Alexem Zverevem było widać, że gra na siłę, nie szło mu strasznie, serwisy patologia. Podejrzewam, że trochę przeszarżował i nie widzę zbyt wielkiej szansy na jego 100% dyspozycję i grę jak równy z równym, gdy przyjdzie mu mierzyć się w drugim tygodniu z takim koniem jakim jest Nadal. Musiałby Roger postawić wszystko na jedną kartę i zamknąć mecz 3-0, a to jest mało prawdopodobne. Z każdą kolejną piłką szanse Rafy będą wzrastać.
Odniesie się ktoś do mojego postu? Chętnie poczytam i życzę powodzenia na Wielkim Szlemie !
 
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Fed ostatnio w jakimś wywiadzie powiedział, że wprawdzie wszyscy oczekują, że wygra, ale jakoś się tak wyraził że &quot;ja osobiście jakoś tego nie widzę&quot;. A ja myślę, ze on wygra tylko jeszcze o tym nie wie ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ktoś (podobnie jak ja) widzi ogromne szanse Nadala na zgarnięcie tytułu? Po French Open na forum aż zaroiło się od fanów talentu Nadala i jego powrotu do wielkiej formy, a jak jest teraz ? Czy myślicie, że praktycznie tylko Nadal ma realne szanse na wygranie szlema? Przy tylu absencjach, solidnej grze Nadala, który zapewne znowu wystrzeli na wielkim szlemie, a nie na poprzedzających go turniejach &quot;pobocznych&quot; jest moim zdecydowanym faworytem.
Stąd moje pytania:
1) Można prosić o jakiś link czy wypowiedzi tenisistów o wolniejszych kortach Flushing Meadows ?
2) Zostało wspomniane wcześniej o problemach zdrowotnych Fedexa. Ktoś wie coś więcej? Jeśli tak, to mógłbym prosić o info ?
Już ostatnio, gdy przegrał z Alexem Zverevem było widać, że gra na siłę, nie szło mu strasznie, serwisy patologia. Podejrzewam, że trochę przeszarżował i nie widzę zbyt wielkiej szansy na jego 100% dyspozycję i grę jak równy z równym, gdy przyjdzie mu mierzyć się w drugim tygodniu z takim koniem jakim jest Nadal. Musiałby Roger postawić wszystko na jedną kartę i zamknąć mecz 3-0, a to jest mało prawdopodobne. Z każdą kolejną piłką szanse Rafy będą wzrastać.
Odniesie się ktoś do mojego postu? Chętnie poczytam i życzę powodzenia na Wielkim Szlemie !
Roger narzekal na plecy, kiedys juz mial z nimi problem i powrocilo. tak jak napisales jego gra nie tylko z Zverevem ale i z Bautista byla bardzo slaba, Roger byl nie swoj i watpie,zeby ryzykowal zdrowiem jak znowu cos zaboli.
Co do Nadala - jezeli bedzie gral tak jak z Shapovalovem czy Kyrgiosem to wiele nie osiagnie. Ale ciekawy pomysł z tym Nadalem bo wiadomo,ze kondycyjnie Rafa ich wszystkich zajedzie. Dla mnie najtrudniejszym rywalem dla hiszpana bedzie Dimitrov lub Zverev i wszystko zalezy od tego czy przed pojedynkiem z Rafa bedą mieli dwa dni wczesniej pojedynek pieciosetowy, jak nie to obaj moga Rafe wyrzucic, jak jakis rozegra meczace spotkanie przed spotkaniem z Nadalem to hiszpan ich pogoni znowu. Kwestia szczescia. Nie wiem jakie sa kursy na Rafe ale jak ponad 5 to mozna zaryzykowac , ale tak jak napisalem wczesniej Dimi lub Zverev. A Dimi jak nie teraz to kiedy ?? Zverev jeszcze wygra w przyszlosci SZlema dajmy na to za 2-5 lat. A dimiemu juz blizej do 30-stki.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Eeee Dimitrowa skleśliłem już dawno. Gośc na prawdę nie ma głowy. Wystarczy, że się lekko coś nie uda. Jakieś 0-1 i break w drugim secie i to już będzie całkiem inny Dimitrow. Sam kiedyś go lubiałem i uważałem, że osiągnie coś w tenisie, ale za wiele razy mnie zawiódł.
A Kyrgios ? ????
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Xamon litości, ja wiem że do sezonu NBA jeszcze trochę czasu i trzeba coś zrobić z czasem,ale po co takie typy? Sześciosztukowa taśma z ako 2.0 na oczywistą oczywistość-bo ten jest w lepszej formie,lubi hard i jest wyżej w rankingu i jak mu się będzie chciało i nie złapie kontuzji to wygra na luzie? Jak to zagrać - za drobne? może na lody starczy, na grubo? gdzie tu value ? Poważnie grasz takie coś ? Pozdr
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bernard Tomic vs Gilles Muller typ: Muller win @1,26 UNIBET✅

Gram tutaj na jednego z moich ulubionych tenisistów. Starego kota, Mullera. Możecie sobie ten typ dorzucić śmiało do taśmy czy co wam się tam zachce. Nie ma opcji że, tutaj wydarzy się jakaś niespodzianka. Tomic jest w katastrofalnej formie, zero zaangażowania w grę. On przechodzi przez mecze obojętnie na totalnej wyjebcie. Gra na prostych nogach, itp. Szkoda bo ma dobre warunki, niezły serwis. Może jak mu się skończy gotówka to zacznie coś grać.... Gilles to zupełnie inna bajka, koleś może i nie ma jakiegoś mega talentu, ale to co osiągnął ciężką pracą należy szanować. Szczególnie na kortach trawiastych on, może powalczyć z top. graczami. On w tym roku osiągnął 2 tytuły! Dwa razy odpadł w półfinałach i raz w finale. Ma świetny bilans 31/16, podczas gdy Bernard ma 9/17. Muller go spokojnie ogarnie, swoim mocnym serwisem. Przecież Luksemburczyk serwuje potężną ilość asów na mecz. On szybko się porusza i w mgnieniu oka będzie kończyć ataki przy siatce. To jest solidny tenisista, i czuje że, jeśli Tomic nie zaskoczy jakimś lepszym serwisem. To Muller będzie ryzykować i zobaczymy pełno returnów. I akcji kończących w okolicach linii. Jest też wielkie prawdopodobne że, po 1 takim secie, koledze Tomicowi odechce się już grania i pójdzie z górki... Tomic pakuj walizę...

POLECAM RÓWNIEŻ:
Gilles Muller win US OPEN @351 UNIBET
Gilles Muller (1-2) US OPEN @51 UNIBET
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 166

khamilos

Użytkownik
Kilka słów odnośnie dyskusji na zwycięzcę USO 2017 (typ długoterminowy). Zasadniczo takich typów nie gram. Ktokolwiek myśli i realnie zarabia na bukmacherce takich typów nie gra- chyba że dla &quot;fanu&quot; - ja typuję Marin Cilić @ 12 ?. Generalnie &quot;forum bukmacherskie &quot; trochę zobowiązuje i myślę że każdy kto tu wchodzi oczekuje pewnej &quot;jakości&quot; bez względu na dyscyplinę. W tym dziale bardzo cenię sobie typy Macko18- wiedza poparta KONKRETNYM kursem.Ale wiedza/umiejętności to jedno a bukmacher drugie, wchodząc na forum bukmacherskie oczekuję czegoś nieszablonowego a nie to co jest oczywiste - tzn. to co serwuje mi BUK. Nawiązując do tematu- wszyscy typujący wskazują/proponują zwycięzców takich jakich proponują nam bukmacherzy a tak na 99% się nie stanie. Gdzie tu value ? Proponujecie Federera/Nadala (klasycznie) czy Dimitrova i Zvereva (dobra forma/wygrany ostatni turniej)...Szlem to inna bajka, tu nie ma przypadku,choć USO z całego touru dostarczał ostatnio &quot;najwięcej niespodzianek&quot;. Analizując ostatnie 12 lat wstecz (cały Szlem)- wyjąwszy kwartet Federer/Nadal/Djoković out/Murrray out- wygrywali jedynie - Wawrinka out /Del Potro /Cilić. Biorąc to pod uwagę oraz kursy wystawione przez bukmacherów - na chłodno- Federer nie wygra na 99,9% (zdrowie)-Del Potro tym bardziej (nigdy już nie wskoczy na poziom sprzed kontuzji). Osobiście widzę szanse Nadala i przede wszystkim Cilicia ( jest po kontuzji ale ewidentnie szykował i oszczędzał się na USO)-kompletnie nie widzę szans Dimitrova/Thiema/Ferrera/Kyrgiosa - to &quot;życzenia&quot; bukmacherów. Oczywiście - w końcu musi nadejść zmiana pokoleniowa i tutaj Zverev to gość który ma pierwiastek mistrza i &quot;robi różnicę&quot;- ale moim zdaniem jeszcze nie w tym roku..?
Z doświadczenia wiem, że nie warto grać z wyprzedzeniem- wyznaję zasadę- bukmacher &quot;prawdę Ci powie- obserwujcie kursy!- tu jest klucz :) Pozdr.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Tripel z Kvitovą Kerber ako @2,18
Karlovic - Fratangelo 1 @1,30 Uni
Tutaj sprawa jest dla mnie dosyć prosta - Fratangelo bardzo słabo radzi sobie z zawodnikami typu &#39;Big Serve Attackers&#39;. H2H z Grothem 0-4. Z Isnerem 0-1. Ostatni mecz przegrana 1-2 z Eubanksem. Podanie Karlovicia to potężna broń, w Cinci bardzo fajny występ Ivo. Bjorn na US Open nie wygrał jeszcze meczu ponosząc cztery porażki, ba - nie ugrał nawet jednego seta.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Drogi Khamilosie, to nie są typy dnia, gdzie masz określone minimum kursu jaki możesz podać, więc chyba coś Ci się pomyliło. Jak widzę szansę zarobku to mogę postawić nawet kursy 1,01, no chyba że jesteś na etapie grania za 2 złote to faktycznie mało zarobisz ;/ W takim razie lepiej szukaj na siłę niespodzianek.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Kilka słów odnośnie dyskusji na zwycięzcę USO 2017 (typ długoterminowy). Zasadniczo takich typów nie gram. Ktokolwiek myśli i realnie zarabia na bukmacherce takich typów nie gra- chyba że dla &quot;fanu&quot; - ja typuję Marin Cilić @ 12 ?. Generalnie &quot;forum bukmacherskie &quot; trochę zobowiązuje i myślę że każdy kto tu wchodzi oczekuje pewnej &quot;jakości&quot; bez względu na dyscyplinę. W tym dziale bardzo cenię sobie typy Macko18- wiedza poparta KONKRETNYM kursem.Ale wiedza/umiejętności to jedno a bukmacher drugie, wchodząc na forum bukmacherskie oczekuję czegoś nieszablonowego a nie to co jest oczywiste - tzn. to co serwuje mi BUK. Nawiązując do tematu- wszyscy typujący wskazują/proponują zwycięzców takich jakich proponują nam bukmacherzy a tak na 99% się nie stanie. Gdzie tu value ? Proponujecie Federera/Nadala (klasycznie) czy Dimitrova i Zvereva (dobra forma/wygrany ostatni turniej)...Szlem to inna bajka, tu nie ma przypadku, a USO z całego szlema dostarczał ostatnio &quot;najwięcej niespodzianek&quot;. Analizując ostatnie 12 lat wstecz (cały Szlem)- wyjąwszy kwartet Federer/Nadal/Djoković out/Murrray out- wygrywali jedynie - Wawrinka out /Del Potro /Cilić. Biorąc to pod uwagę oraz kursy wystawione przez bukmacherów - na chłodno- Federer nie wygra na 99,9% (zdrowie)-Del Potro tym bardziej (nigdy już nie wskoczy na poziom sprzed kontuzji). Osobiście widzę szanse Nadala i przede wszystkim Cilicia ( jest po kontuzji ale ewidentnie szykował i oszczędzał się na USO)-kompletnie nie widzę szans Dimitrova/Thiema/Ferrera/Kyrgiosa - to &quot;życzenia&quot; bukmacherów. Oczywiście - w końcu musi nadejść zmiana pokoleniowa i tutaj Zverev to gość który ma pierwiastek mistrza i &quot;robi różnicę&quot;- ale moim zdaniem jeszcze nie w tym roku..?
Z doświadczenia wiem, że nie warto grać z wyprzedzeniem- wyznaję zasadę- bukmacher &quot;prawdę Ci powie- obserwujcie kursy!- tu jest klucz :) Pozdr.
Ja tylko dodam ze 8 na 10 razy, Zwyciezca USOpen zawsze mial under gemowy w 1szym meczu. Mozna zakladac ze ma to zwiazek w tym ze potencjalny zwyciezca zawsze oszczedza sily jak tylko sie da. Wyjatkiem byl tylko Nadal w 2010 i Fedex w 2007. Dla lubiacych playoffy, wygranie szlema oznacza wygranie 7 meczow pod rzad (best of 7). Oczywiste jest musi wygrac wszystkie, ale nie we wszystkich musi pokryc handi gemowe ktore buki wystawili(ATS- Against The Spread). To samo tyczy sie under overow.
A jak juz przy overach i underach to polecam wytypowac ile niefaworytow wygra jutro na 31 spotkan( tylko w ATP)
Over 7 @ 1.98
Under 7 @ 1.9
Nagroda: Dam reputy przez 10 dni jak ktos dobrze wytypuje dokladna liczbe:p(10*12 =120 pkt, jak ktos potrzebuje motywacji lub dla nowych uzytkownikow forum na zachete i na mozliwosc nabicia posta:p )
Moj typ na zwyciezce oddam po 1szej rundzie.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Ja ogromne szansę widzę w Nicku Kyrgiosie (@16.50 BaH). Oczywiście, że jest to idiota, ale z tego co ostatnio pokazuje to pomijając olewający stosunek do meczu ze Zverevem i Sandgrenem można stwierdzić, że jest w pełnej formie, a co potrafi każdy sam sobie dopowie. Wcześniej ktoś pisał o kondycji, fakt, ale od kiedy On niszczy rywali? Skupi się na własnym serwisie i będzie czekał na szansę, nikt tu nie rzuci się do ataku w pierwszych rundach, aby kończyć mecz w &quot;godzinę&quot; to rywal musiałby się położyć, a wątpię w odpuszczanie na Wielkim Szlemie. Widzieliśmy mecz z Nadalem czy Ferrerem klasa, finał dość słaby od strony Nicka, Dimi pokazał bez dwóch zdań tenis na najwyższym światowym poziomie. Ogólnie mam takie zdanie, że na nawierzchni twardej nie ma faworyta, na pewno przez wolniejsze korty i niesamowitą kondycję Nadal dużo zyska i to daję już lepsze Value (@3.65), niż typ na Federera (@2.50). Fedex narzekał na kontuzję pleców, ale pomijając fakt odpuszczenia finału z młodym Niemcem to tak wolna nawierzchnia też w sporym stopniu go ogranicza. Gdyby ten człowiek nie grywał tylko na największych turniejach to już zapewne przez kontuzje skończyłby jak Delpo, teraz zdrowie o sobie przypomina i powiem szczerze, że nie wierzę obecnie w jego aktualną formę i co najważniejsze pełną regenerację, musiałby się ładnie dopingu nałykać (a dopowiadanie, że dopasowuje się do przeciwnika i w pewnym momencie wchodzi na większe obroty już mnie nie przekonuje). Tacy zawodnicy jak Kyrgios, Cilic, Dimi, Thiem czy Muller są tu w stanie wygrać z każdym (apropo Muller (@150 BaH)) i nie jest to żadna tajemnica, więc gdzie sens gry po kursach @2-@3? Dla mnie typ na Kyrgiosa to ogromne Value i nie wierzę w jakieś odpuszczanie, a prędzej w dobre widowisko i lekkie &quot;ośmieszanie&quot; rywali, bo w sporym stopniu to też dekoncentruję, a Kangur w takich warunkach na pewno się odnajdzie. Polecam ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
No to ruszamy z US OPEN!
Ostatni szlem w tym roku.
Przeglądając ofertę na dzisiejsze spotkania te bardziej z wyrównanymi kursami, wpadł mi w oko taki oto mecz tenisowy ????



Mahut N. - Fucsovics M.

W zasadzie można zadać pytanie: skąd takie kursy?
Ja rozumiem Mahut, rozumiem, że potrafi odwalić cyrk czasami, ale 1.70?!?
Kurs taki chyba dlatego, bo Węgier wygrał w Winston z Gulbisem i Sousa.
Ale!!! Odsyłam wszystkich chętnych po analizę i typ przed Edmund - Fucsovics. Tutaj przetoczę króciutko:

Oglądałem jednego i drugiego w tym turnieju.
Sądzę, że gdyby Edi odpadł z Węgrem to byłaby to sensacja.
Martona oglądałem z Gulbisem i Sousa i wyrobiłem sobie zdanie o nim, że jest to gracz bardzo średni. Bekhend ma bardzo słaby. Właściwie wszystkie piłki, które ugrał wczoraj Sousa to były piłki grane na bekhend Węgra. Kaleczy niesamowicie. Ma dobry serwis, ale wystarczyło odgrywać bliżej linii końcowej i już się motał i walił w auty tudzież w siatkę. Gulbisowi to w ogóle jakby nie zależało w 1 rundzie i po porażce w pierwszym secie odpuścił sobie mecz. Natomiast Sousa przegrał wczoraj sam ze sobą, bo grał w 2 secie ciut lepiej niż w 1 i wygrał. W 3 secie nie wiem co się stało, ale to Portugalczyk przegrał ten mecz na własne życzenie, bo Węgier praktycznie nic nie grał, tylko przebijał i czekał na błąd. W tym roku przegrywał z Kudla, Istominem, Mousleyem czy też De Loore. Naprawdę po tym co oglądałem, jestem zdania, że jeśli Brytyjczyk zagra choć minimum przyzwoicie to ogra Fucsovicsa.

Nadal utrzymuje, że Węgier to zawodnik po prostu mocno średni. Kaleczy niektóre zagrania. Ma mocny serwis i tyle. Raz przełamany, potem już mu się odechciewa grania w bieżącym secie i często oddaje podanie po raz drugi. W Winston Salem wygrał nie przez swoje umiejetnosci z Gulbisem czy Sousa, ale przez patologię rywali. Nadszedł czas pojedynku z Edmundem, który miał minimum przyzwoitych zagrań na poziomie i rozwalił Węgra 62 61 - nie było czego zbierać.
Mahut jest jaki jest, wszyscy wiemy na co go stać, na co nie. Miewa mecze różne, częściej bez formy, niż z. Ale... rozegrał już tutaj 3 mecze w kwalifikacjach, z czego jeden z Tsitsipasem, którego notabene uważam za lepszego grajka od Fucsovicsa. Grał w turnieju głównym US Open już 3 razy, a w zeszłym roku nawet fajnie pograł i doszedł do 3 rundy, odpadając z Nishikorim. Marton grał raz w głównej drabince (było to w zeszłym roku), ale odpadł z Almagro. Dodatkowo mam jeszcze przed oczami ostatni mecz Francuza z Raonicem w Waszyngtonie i tam z bardzo dobrej strony pokazał się Mahut. Natomiast spojrzałem sobie na hard bilans Węgra w tym sezonie i oprócz dobrego wyniku w Winston-Salem przegrywał z takimi tuzami jak: De Loore, Mousley, Istomin czy Kudla.

Dla mnie jeśli Nicolas zagra chociaż na przyzwoitym poziomie to ten mecz wygrya 3:1 ????

Mahut Nicolas @1.73


✅✅✅
------------------------------------------------------------------------

Typ z króciutkim opisem:

Sousa J. - Lorenzi P.

Spotyka się dwóch graczy lubiących grać na ziemi, ale i na hardzie coś tam w życiu zagrali. Jeden jak i drugi na hardzie mocno nieregularni. Rzadko kiedy wygrywają do zera w setach, nawet z mniej znanymi zawodnikami. Jeden jak i drugi pokazali się z niezłej strony w zeszłym roku na US Open i zakończyli udział w 3 rundzie. A Lorenzi właśnie we wspomnianej 3 rundzie nawet urwał seta Andy&#39;emu Murrayowi. Sądzę, że obaj wyjdą ze sporymi nadziejami na awans do dalszej fazy. Grali niedawno na ziemi i mecz był bardzo wyrównany, zakończył się 2:1 dla Portugalczyka. Tutaj widzę równie wyrównane spotkanie i 4/5 sety, ale ja po prostu gram tutaj najnormalniej w świecie zakład na over 3.5 seta.

over 3.5 seta @1.58


✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
28.08.2017 Eubanks - Sela typ Eubanks kurs 3.95 Unibet
Eubanks młody obiecujące zawodnik ostatnimi czasy zaczął coś pogrywać ćwierćfinał w Atlancie pokonanie Fritza oraz Donaldsona. Twarde korty to jego nawierzchnia. Natomiast Dudi Sela to zawodnik wiekowy umiejętności duże potrafił błysnąć w pojedynczych meczach. Jednak lata lecą gra coraz rzadziej. W tym sezonie bez rewelacji dlatego stawiam na młodego Amerykanina szczególnie ,że kurs przesadzony zdecydowanie.
Zgadzam się jak najbardziej z kolegą. Te kursy to są po prostu źle wystawione. Oczywiście Eubanks ma jeszcze chwile słabości, potrafi sam się połamać, ale jeżeli ma dzień to miecie forehandami równo. Sela to zwykły przebijaka, ostatnio z Andersonem pokazał się z dobrej strony, ale tylko w jednym secie. Moim zdaniem mógł nawet wygrać tamto spotkanie, jednak coś siadło w głowie chyba. Z Amerykaninem może być identycznie, tym bardziej że młody posiada bardzo dobry serwis, jeszcze ta informacja o wolniejszym korcie + skutecznym kick servie to już idealnie pod ten typ. Drugie podanie właśnie w ten sposób moim zdaniem będzie posyłane na Selę, który nie jest za wysokim tenisistą. Więcej czasu na ustawienie się dla Amerykanina też będzie na jego korzyść, a o siłę uderzeń się nie martwię, bo on to po prostu bije ile fabryka daje. Czasami oczywiście to bardzo złe wyjście ale w większości wychodzi mu to na dobre. Jeżeli Eubanks się nie spali to bierze ten mecz, a taki kurs to biorę w ciemno za podwójną stawkę.
Pograłem po @3.47 STS ⛔
ŻENUA!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom