>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2017 - turniej główny

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
30.08.2017 Anderson - Gulbis typ Gulbis kurs 5.1 Unibet⛔
Teoretycznie Anderson dużo lepszy ostatnio jednak obaj zawodnicy prezentują bliźniaczy sposób gry bardzo mocny serwis oraz zabójczy forhend. Anderson finał w Waszyngtonie oraz ćwierćfinał w Toronto. Gulbis wiadomo zapowiadał się świetnie i na tym się skończyło obecnie 29 lat na karku i daleko w rankingu jednak 3 lata temu wspiął się na 10 miejsce w rankingu. Ernest kiedy ma dzień potrafi ograć każdego o czym przekonał się w Londynie Del Potro . Dlatego mimo ,że faworytem jest Kevin ja postawie na Łotysza który może zawsze odpalić.
 
kn10 0

kn10

Użytkownik
Co do Gasqueta ogladalem. Do stanu 2:2 w 2 secie przeważal, sprawial wrazenie, że kontroluje spotkanie i byłem przekonany, ze 3:0 to kwestia czasu. Wówczas spadł pierwszy raz deszcz,po wznowieniu coś mu nie pasowało i stracił 4 gemy z rzędu. Ten ostatni to chyba troche oddał bo gral bez walki, natomiast wczesniej spokojnie doprowadzil do bp.
Liczę, że po wznowieniu wróci na normlane tory i skonczy sie szybkim 3:1 zgodnie z założeniami i tym co prezentował przed opadami
 
mara_1910 257

mara_1910

Użytkownik
KN10 ma rację, ja również oglądałem wczoraj ten mecz i jestem tego samego zdania, kłopoty Ryśka zaczęły się po opadach deszczu, sam grałem grubo Gasqueta przed meczem i myślę że zakończy się 3-1 dla faworyta tego spotkania, powodzenia.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Nie tylko Ivo.
Coś Rysiek swojego podanie nie umie utrzymać. Przełamał rywala, żeby później samemu dać się dwa razy przełamać...
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Jak ma problem to niech kreczuje pajac, a jak nie ma to niech gra swój tenis. Chyba ma na tyle kasy, że nie musi dotrwać do końca meczu...
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie tylko Ivo.
Coś Rysiek swojego podanie nie umie utrzymać. Przełamał rywala, żeby później samemu dać się dwa razy przełamać...
Rysiek rozsypuje się w oczach. Niby 31 lat, a wygląda jak emeryt. Pamiętam mecze z Tiafoe czy Ferrerem, gdzie wyglądał, jakby miał zaraz umrzeć na korcie. Na szczęście jest rozstawiony, bo pewnie miałby problem, żeby przejść kwalifikacje. Ręka z waty, zero precyzji, serwis na poziomie naszej Agnieszki Radwańskiej. Takie baloniary jak Gasquet są skazane na pożarcie w ATP i zapewne jeszcze nieraz w tym sezonie zostanie zgwałcony przez graczy z dużo gorszym rankingiem.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Lubię francuskie komedie, ale ta w wykonaniu Ryśka nie przypadła mi do gustu. Kolejny z &quot;top&quot; graczy, który nic już nie osiągnie i będzie odcinać kupony od kariery.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Brown vs Bellucci typ: Bellucci win @1,92 eFortuna.pl????
Kursy praktycznie 50/50 i w sumie na pierwszy rzut oka trudno coś tu wytypować, kursy pospadały na Browna, a na Belluciego wzrosły ( minimalnie w obu przypadkach ).
Ja bardziej cenie sobie Thomaza. Ma dobrze plasowany serwis, nadaje piłką dość ciekawą rotacje, warto wspomnieć o jego poruszaniu się po korcie. Technicznie może zaskoczyć, często tak że, gra topspinem. Oczywiście w tym przypadku nie będzie analizy która będzie wskazywać że, oczywistym faworytem jest mój faworyt. Ponieważ ma on spore wady. Ma słabą głowę, i często nie wytrzymuje presji. Często zdarzają mu się błędy robione seriami. Na pewno to nie są jego ulubione korty gdyż, woli on glinę. Jego styl jest defensywny. Brown to też niezły grajek. Koleś gra raz niczym szaleniec ale również zdarzają mu się pojedynki gdzie wykazuje się niezwykle mądrą grą. On lubi szybkie korty w przeciwieństwie do swojego rywala, jego ulubioną nawierzchnią jest gra na trawie a styl gry to serwis-wolej. Potrafi się też bronić w dość zabawny sposób. Obaj panów dzieli 40 miejsc w rankingu na korzyść mojego rywala. H2H to 2:2. Ostatnio wygrał Brown a wcześniej Thomaz po kreczu tego drugiego. Staty na tej nawierzchni na korzyść Dustina 112:101 do 87/103. Więc mogło by się wydawać że, to Dustin ma tu lekką przewagę. Ale oglądałem obu zawodników w ostatnich miesiącach. I jak mam być szczery to Dustin gra naprawdę przeciętnie. Wręcz od niechcenia. Ale polecam obejrzeć jego parę ostatnich pojedynków i się przekonać. Nie wiem może wystrzeli nagle i pokażę się z jakiejś rewelacyjnej dyspozycji. Ale nie wykluczam też że, zobaczymy komedie z jego strony. Mój faworyt ostatnio gra całkiem przyzwoicie i bardziej mnie przekonuje. Oglądałem go np. w Kitzbühel. Miał też jeden finał. W ogóle stoczył parę fajnych pojedynków w tym roku. Ja go bardziej cenie. I myślę że, jest w stanie pokonać Dustina. Ciekawy mecz do obejrzenia.
 
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Y. Sugita - L. Mayer typ 1 1,79 unibet
Z całej powodzi meczów na dziś ten wydał mi się najbardziej wart grzechu. Po pierwsze kurs za wysoki na Japończyka który ostatnio notuje fajne wyniki i to z zawodnikami dużo lepszymi od Leonardo.
Po drugie dla mnie Mayer jest bardzo średnim zawodnikiem który już się nie wybije poza przeciętność.
Myśle że forma Japończyka z ostatnich dwóch miesięcy zaprocentuje ( pokonywał przecież Khachanova,Mannarino,) i ogarnie najwyżej w czterech setach Argentyńczyka.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Bautista - Agut R. - Brown D. typ Brown kurs 7.5 Unibet
Dzisiaj moim zdanie prawdziwa petarda. Nieobliczalny Brown, który potrafi ograć najlepszych, ale częściej rozczarowuje. Obecnie Brown jest na 116 miejscu w rankingu ten sezon dość słaby. Hiszpan natomiast to zawodnik znajdujący się na 13 miejscu w rankingu jednak ciągle pozostaje w cieniu innych Hiszpanów chociaż jest drugi po Nadalu w rankingu to więcej się mówi o Ferrerze, Ramosie Vinolasie czy Careno - Busto. Bautista robi swoje. Bautista-Agut ostatnio w świetnej formie wygrany turniej Winston Salem wcześniej ćwiercfinał w Montrealu. Jednak paradoksalnie to może obrócić się przecie Hiszpanowi ponieważ od 07.08 rozegrał 10 meczów i oznaki zmęczenia było widać w grze z Seppim 6-2 4-6 6-2 7-6. Zawodnicy którzy dużo grali przed US Open A.Zverev czy Kyrgios już odpadli z turnieju. Dlatego Brown, który w sierpniu rozegrał 1 mecz przed Nowym Jorkiem nie stoi na straconej pozycji tym bardziej ,że w I rundzie gładko ograł Bellucciego 6-4 6-3 6-2. Bilans bezpośrednich meczów 2-1 dla Hiszpana , lecz wszystkie mecze zacięte. Moim zdaniem jeśli Brown zagra spokojnie i nie zagotuje się co często mu się przydarza w decydujących momentach szansa na wygraną duża.
 
marrrrrio 0

marrrrrio

Użytkownik
A. Mannarino - B. Fratangelo
3:0 2,07 fortuna
1 i U 35,5 2,01 fortuna
U 33,5 2,07 fortuna
6-8 gemów 1 set 3,85 fortuna
Witam wszystkich, to moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość ????
Mannarino ostatnio tendencja zwyżkowa, dobry turniej w Montrealu i Cincinatti, gdzie po wyrównanych meczach uległ Shapovalovi i Thiemowi. Oglądałem jego pierwszy mecz z Berankisem na US Open i jestem pod wrażeniem jego dyspozycji, pewna gra i zwraca uwagę jego dyspozycja na returnie oraz pełna koncentracja przez cały mecz. Miał kilka momentów irytacji i rzucania rakietą, ale nie wytrącało go to z rytmu. Jego dzisiejszy rywal to zawodnik innej klasy, awansując do 2 rundy, wyrównał swoje najlepsze osiągnięcie z Wielkich Szlemów ( 2 rd Roland Garros 2016), lepsze wyniki osiąga w chalengerach (10/6 w tym roku) niż w turniejach ATP ( 7/10 w tym roku ), zdecydowanie lepsze wyniki notuje na mączce ( większość uważa że tegoroczne korty na US Open są wolniejsze, co jest na jego krzyść). Bjorn wygrał w pierwszej rundzie z Karlovicem, a lepiej by pasowało napisać że to Karlovic ten mecz przegrał, bo nie był on tego dnia najlepiej dysponowany. Niecały miesiąc temu w bezpośrednim pojedynku Mannarino wygrał 6/1 6/1 i dzisiaj spodziewam się równie szybkiego meczu.
 
P 9

piotrmakowski

Użytkownik
Co do typu na Browna to nawet mogę się zgodzić, Brown zaskakująco dobrze wyglądał w pierwszym meczu i faktycznie potrafi sprawić niespodzianki. W końcu jest chyba jedynym oprócz Djokovicia aktywnym graczem, który ma dodatni bilans z Nadalem. Jednak z tą analizą to trochę przesadziłeś. Zverev nie grał w Winston Salem, a w Cinncinati przegrał w pierwszym meczu. Kyrigos z kolei nie przegrał ze względu na przygotowanie fizyczne a gorącą głowę i brak koncentracji.
Bautista-Agut znany jest ze świetnego przygotowania fizycznego, a hard to z kolei najgorsza nawierzchnia dla Browna dlatego bardzo bym się tym typem nie napalałem. Osobiście value widzę, ale nie jakieś gigantyczne.
 
B 31

bushido

Użytkownik
Co tu się dzieje na tym turnieju.
Wasi faworyci poodpadali jak muchy w momencie kiedy jeszcze na dobre się wyścig po tytuł nie zaczął.
To, że Ferrer i Kyrgios odpadli to mnie nie dziwi ale Zverev ?
Każde inne rozwiązanie niż wygrana turnieju przez Federera czy Nadala to będzie mega sensacja.
Tylko tutaj też jest problem, Nadal trochę pod formą a Szwajcar ma uraz pleców. Jeśli obaj odpadną to może jeszcze Berdych który gra cały czas na swoim solidnym poziomie?
Obecnie chyba mija się z celem stawianie zwycięzcy tego szlema bo to jak ruletka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom